sportbettorpro naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#75 augusztus 10, 2020, 23:45:26, sportbettorpro
Inter-Leverkusen 1 (2.1), 1/1 (3.4), tj (1.7).
Elég simának érzem. Az Inter most jóval erősebb.  :ok: (2-1(2-1))

#76 augusztus 12, 2020, 23:13:01, sportbettorpro
Sevilla-Wolves 1 2.2 1/1 kb. 3.75.  :ok: (1-0 (0-0), a TJ-t nem írtam 1.6-ért, bár az nagyon jó oddsz volt.)
Ez is simának ígérkezik.

#77 augusztus 15, 2020, 15:45:13, sportbettorpro
Bayern (1.53) és Atletico (1.66) továbbjut. Főleg utóbbi. Elég egyértelmű párharcok. Alig tudom elképzelni, hogy kiessenek az oddszokhoz képest. A Bayernt 75-80%-ra saccolnám 65 helyett, az Atleticót szintén 60 helyett. De lehet, hogy rosszul gondolom.  (Az Atletico épphogy kikapott, a Bayern történelmi, 8-2-es győzelmet aratott.)

#78 augusztus 15, 2020, 15:56:30, sportbettorpro
Lipcse-PSG és várhatóan Bayern-City elődöntők.
Lipcse továbbjut 2.75. Nagyon jól játszottak az Atletico ellen, körülbelül 50-50% ez a párharc. A Lipcse BL-győzelme kb. 12.0, amiben lehet érték.
A Bayern-döntőzés oddsa már most 1.8, sokkal esélyesebb lesz a Citynél a történelmi győzelem után. Régóta nem kaptak ki, a City sok vereséget gyűjtött a szezonban, és a védelme képes nagy hibákat elkövetni. Szerintem min. 75% az esélye a Bayernnek. A Bayern óriási formában van, mióta új edző jött, a Barca-meccs pedig óriási lendületet adhat a csapatnak. Lehet, hogy nagyon elfogult vagyok, mert utálom a Cityt...

Az angol szuperkupán ma könnyen meglepetés lehet. Nem fontos kupa, a szezon legelején vagyunk, az Arsenal motiváltabb lehet a győzelemre mint gyengébb és éhesebb csapat, amely sokat fejlődött az elmúlt évben, és végül megnyerte az FA-kupát is nem akármilyen csapatokat legyőzve. A csapatok mai formáit, motiváltságát nem ismerjük pontosan, ezért ha az Arsenal ma jobb lesz, már félidőben vezethet (ht ft 8.00). Mindkét csapat szerez gólt valószínűleg, összesen legalább 3-at.

Bernal megnyeri a Tourt. 3.75
Bernal nagyon fiatal még 22-23 éves, Roglic viszont 31, én a nevét sem hallottam sokszor eddig. Más nagyobb esélyes nem nagyon van idén, talán még a francia Pinot-t említeném. Viszont sok a bizonytalanság a versenyzők formáját illetően, és ha jól tudom, bukott a két nagy esélyes nemrég. Azonban laikusként a tavalyi győzelem után a fiatal Bernal szerintem ennél sokkal nagyobb esélyes. Ha jó formában van, és nem történik pl. bukás, akkor simán behúzhatja.

#80 szeptember 07, 2020, 12:43:32, sportbettorpro
US Open
Sakkari 2.6 Kerber 2.6 Pironkova 1.9 Muchova 3.00 tj

Az Opent szerintem az alábbiak nyerhetik: Osaka, Kenin, Brady, Sakkari, Pironkova (utóbbi 41.0).

A Premier League-et a Livepool nyeri most épp 3.6. Hatalmas +EV. Bár wishful thinking is részemről mint Pool-fan. Pár hónapja még sokkal alacsonyabb volt az odds. A City elvileg egy jó csapat sok-sok éve, azonban a sorozatos bukásokat nem tudom a véletlen számlájára írni. Idén kiestek a kupából az Arsenal ellen, a bajnokságban 18 pontos hátrányt gyűjtöttek össze 9 (!) vereséggel, a BL-negyeddöntőben megint kiestek egy 1-3-as meccsen óriási meglepetésre a Lyonnal szemben. Csodálom, hogy nem rúgták ki Guardiolát. A BL-sikerek évek óta váratnak magukra, minden évben történik valami, ami ismerős lehet (lsd Barcelona). Innen szerintem már nem lesz sikeresebb a City. A Liverpool gyengélkedett tavasszal, de szerintem idén is motivált lesz, egy bajnoki és egy BL-cím még nem tette őket jóllakottá 30 év után, legalábbis remélem. Egyébként a MU-t is utol kell érniük bajnoki címekben. A csapat évek óta stabil és egyre jobb Klopp keze alatt, mint csapat erősek, nem egy-két sztár miatt. A két óriáson kívül másnak szerintem vajmi kevés lesz az esélye, évek óta válságban van a MU, az Arsenal, a Chelsea. Bár mind sokat fejlődtek az utóbbi időben, a Chelsea pedig nagyon jól igazolt, még túl nagy falat nekik a bajnokság megnyerése. A Liverpool a legesélyesebb szerintem, kb. 55-60%, a City 30-35%, a maradék 5-10%. Ha Messit sikerült volna leigazolni a világoskékeknek, még jobb oddsza lehetne a Liverpoolnak, szerintem Messi nem feltétlenül erősítene a csapat egységén.

#81 október 17, 2020, 11:47:06, sportbettorpro
Bayern-Sevilla szuperkupa-döntő Bayern 0-ra nyer 3.00
Ezt találtam. Az, hogy nyer, nem kérdés, 80% minimum. Bár a BL-döntőben is mindenki azt hitte a Barcelona történelmi megsemmisítése (mely után Messi távozni akart a klubtól) után, hogy sima lesz, de csak 1-0 lett a meccs végén lőtt góllal. A Sevilla is jó csapat, és jó a védelme is, de a Bayern más szint most. Rögtön 8-0-ra nyerték az első bajnokit. Csak szuperkupa, de azért jól jönne nekik a tökéletes évhez, nem akarnak veszíteni. Csak az a kérdés tehát, hogy gólt lő-e a Sevilla. Lehet, hogy igen, a Bayernnek lőhetnek egyet azért, de az is lehet, hogy a sok bekapott gól mellett nem lesz erre módjuk. Sok minden bejöhet itt, hendi, HT/FT... :noway:

Liverpool-Arsenal X 5.00
Elég magas oddsz egy ikszhez, és most egyelőre kiegyenlítettebbek az erőviszonyok, az Arsenal is jó csapat, nem lesznek nézők, és a Pool formája sem a régi még. Mindketten lőhetnek gólt, gólokat. Erre a rangadóra az Arsenal-játékosok is felszívják majd magukat.  :noway:

#82 szeptember 27, 2020, 20:23:29, sportbettorpro
Korábbiak:
Man. City-Lyon BL
Már nem emlékszem, de a végén nyert a Lyon. Én sem számítottam rá. Azonban miután vezetett a félidőben, már benne volt a levegőben az egyenlítés után is.
Liverpool-Arsenal szuperkupa-döntő
Majdnem nyert az Arsenal, vezetett, ám a Pool lőtte a 2. gólt. (Hosszabbítás, tizenegyesek, stb. (Arsenal nyerte a kupát))
Fradi-Celtic
Sejtettem, hogy továbbjuthat a Fradi. A Celtic már nem a régi azért, a fizikumra épülő futballal szemben pedig a Fradi eredményes lehetett, ahogy korábban a svéd bajnokot is simán verte. Minden bejött a meccsen, de nyertünk (2-1). Nagy underdog volt a Fradi.
Fradi-Dinamo Zagreb
Tudtam, hogy ez lesz a végállomás a Fradinak. A Zágráb sokkal erősebb csapat, tavaly is simán nyert. Azonban most nem így történt, megmagyarázhatatlan módon gyengén játszott, és nyert a Fradi.
Fradi-Molde
Az utolsó kör a BL előtt, a legkönnyebb ellenfél a 3 közül, tudtam, hogy meglesz (kb. 1.9 tj). 2-0-ra vezettünk idegenben, végül 3-3 lett sajnos. A visszavágó jövő héten lesz, nyerni kell.
Man. City-Leicester 2 (1-0-nál, 30.0)
Nem nagyon néztem sajnos a meccset, pedig jó lehetett. Vezetett a City, azonban ez még így is brutálisan nagy oddsznak tűnt az első félidő közepén. A City sokszor botlott már tavaly is, elég lett volna egy kiállítás, a Leicester pedig igen erős csapat. Még messze volt a vége. Az egyik irodánál végül csak 17 dollárt tudtam feltenni 30 helyett, amikor minden elszürkült (tizenegyes a Leicesternek). Végül 2-5 lett, három tizenegyes is volt, sajnos mindháromról lemaradtam, ami hatalmas hiba volt.
Pogacar nyeri a pöttyös trikót (kb. 4.00) és az összetettet a Touron
Ez sokkal inkább Pogacar érdeme volt, nagy meglepetésre ronggyá verte a mezőnyt az utolsó időfutamon, és 22 évesen megnyerte a Tourt. Az időfutam vége egy 6 kilométeres hegy volt, ahol még lehetett hegyi pontokat szerezni, és mindössze 2-re volt Carapaztól. Várható volt, hogy nagyon menni fog, és ha valaki nem elég jó a hegyen és az időfutamon, az hiába tartalékol rá.


Idézetet írta: sportbettorpro Dátum szeptember 27, 2020, 20:14:22
Korábbiak:
Man. City-Lyon BL
Már nem emlékszem, de a végén nyert a Lyon. Én sem számítottam rá. Azonban miután vezetett a félidőben, már benne volt a levegőben az egyenlítés után is.
Liverpool-Arsenal szuperkupa-döntő
Majdnem nyert az Arsenal, vezetett, ám a Pool lőtte a 2. gólt. (Hosszabbítás, tizenegyesek, stb. (Arsenal nyerte a kupát))
Fradi-Celtic
Sejtettem, hogy továbbjuthat a Fradi. A Celtic már nem a régi azért, a fizikumra épülő futballal szemben pedig a Fradi eredményes lehetett, ahogy korábban a svéd bajnokot is simán verte. Minden bejött a meccsen, de nyertünk (2-1). Nagy underdog volt a Fradi.
Fradi-Dinamo Zagreb
Tudtam, hogy ez lesz a végállomás a Fradinak. A Zágráb sokkal erősebb csapat, tavaly is simán nyert. Azonban most nem így történt, megmagyarázhatatlan módon gyengén játszott, és nyert a Fradi.
Fradi-Molde
Az utolsó kör a BL előtt, a legkönnyebb ellenfél a 3 közül, tudtam, hogy meglesz (kb. 1.9 tj). 2-0-ra vezettünk idegenben, végül 3-3 lett sajnos. A visszavágó jövő héten lesz, nyerni kell.
Man. City-Leicester 2 (1-0-nál, 30.0)
Nem nagyon néztem sajnos a meccset, pedig jó lehetett. Vezetett a City, azonban ez még így is brutálisan nagy oddsznak tűnt az első félidő közepén. A City sokszor botlott már tavaly is, elég lett volna egy kiállítás, a Leicester pedig igen erős csapat. Még messze volt a vége. Az egyik irodánál végül csak 17 dollárt tudtam feltenni 30 helyett, amikor minden elszürkült (tizenegyes a Leicesternek). Végül 2-5 lett, három tizenegyes is volt, sajnos mindháromról lemaradtam, ami hatalmas hiba volt.
Pogacar nyeri a pöttyös trikót (kb. 4.00) és az összetettet a Touron
Ez sokkal inkább Pogacar érdeme volt, nagy meglepetésre ronggyá verte a mezőnyt az utolsó időfutamon, és 22 évesen megnyerte a Tourt. Az időfutam vége egy 6 kilométeres hegy volt, ahol még lehetett hegyi pontokat szerezni, és mindössze 2-re volt Carapaztól. Várható volt, hogy nagyon menni fog, és ha valaki nem elég jó a hegyen és az időfutamon, az hiába tartalékol rá.

Gratulálok ez egy csodás tipp volt! :)

Nagyon szep !! :great: Grat. ! Most gondolom a Fradival duplazni akarsz.  :beerchug:

Idézetet írta: sunik29 Dátum szeptember 27, 2020, 21:58:02
Nagyon szep !! :great: Grat. ! Most gondolom a Fradival duplazni akarsz.  :beerchug:

Jó lenne ezt megduplázni. :)

#87 október 04, 2020, 09:54:52, sportbettorpro
Sajnos az elmúlt hónapok: 0% és -3%.

A Man. United nem jut ttovább a BL-csoportjából 3.40.
A vörösök tavaly még a BL-be sem jutottak be, most is csak a jó hajrával. Bár a bajnokság végén jól játszottak, most gyengén kezdték a szezont. De ami ennél is fontosabb, egy csoportban lesznek a PSG-vel és a szintén nagyon erős Lipcsével, egy BL-döntőssel és -elődöntőssel. A Lipcse védelme jó, megbízható és rengeteg gólt lő, még ha el is ment Werner (és jött Olmo). A PSG egyértelműen erősebb a Unitednél, ők nem fognak kiesni, de a Lipcse is valamivel erősebb most a vörösöknél, és a manchesteri közönség sem fogja segíteni a hazaiakat az Old Traffordon. A PSG kiesésére 3.75-ös, a Lipcséjére 1.72-es szorzót adnak. Szerintem kb. 50%, hogy kiesik a MU.

A M'gladbach sem jut tovább. 1.5.
A bajnoki 4. helyet épphogy megszerző Gladbach egy csoportban van egy egész pofás kis csapattal, amelynek a neve jól csenghet sok a futballt nem szerető ember számára is. Eddig 13-szor nyerte meg ezt a sorozatot, az egyetlen, amely a BL bevezetése óta megvédte címét (mindjárt 2-szer), itt játszott Puskás, Di Stefano, Raul, a két Ronaldo, spanyol bajnoki rekorder, ez pedig nem más, mint a Real Madrid. Egy másik probléma, hogy a csoport másik tagja az első BEK-győztes olasz csapat, amelyhez köthető a catenaccio, 18-szoros olasz bajnok, 3-szoros BEK-győztes,  ez pedig az Inter, amely az utóbbi évben erősödött Contéval, 2. lett a bajnokságban és EL-döntőt játszott.

Barca megnyeri a csoportját (1.90).

Korábbiak:
Volt egy meccs, már nem emlékszem kik között, vezetett az underdog, 25. perc kb., félidő X 3.5 körül volt, nem tettem rá sokat sajnos.
Barca-Villarreal félidő 4-0
Gyorsan belőttek 2-t a katalánok, várható volt, hogy motiváltak lesznek, bizonyítani akarnak az ismert események után, a Villarreal nem jelentett komoly veszélyt a kapujukra.
Celta-Barca és Leeds-Man. City
30-as szorzó volt a kisebb csapatokra 0-1-nél, a Barcából kiállítottak valakit, ám a Barca nem esett össze, épp ellenkezőleg, a City viszont majdnem kikapott.
Kvitova-Fernandez
Fernandezt nagy tehetségnek tartják, csak 18 éves, kanadai (ecuadori-filippínó ősökkel). Az első szettben sokkal jobb volt, 5-1-re vezetett. Szettlabdája is volt talán, Kvitova breakelt. Azt vártam, hogy nehezen kiszámítható a fiatal kanadai játékereje és az erőviszonyok, az első szettben ez még bizonytalan lesz, de aki megnyeri az elsőt, az a másodikat is meg fogja. Úgyhogy 2-0-ra tettem mindkettejükre. Kvitova elkezdett javulni, már jobban játszott, és ő oktatta a kanadait. 7-5, 6-3-ra valóban nyert.

#88 október 18, 2020, 22:54:04, sportbettorpro
City-Arsenal X kb. 5.0  :noway: (1-0)
Newcastle-MU X 4.2  :noway: (sokáig 1-1)
Hoffenheim-Dortmund X 4.5  :noway: (0-1)
Sheffield-Fulham 2 3.8 2/2 7.0  :noway: (a 85. percben lett 1-1)
Inter-Milan 2.5 g felett 1.7  :ok:
Schalke-Union 2 2.5 2/2 4.3 hendi 5.00  :noway: (1-1)

Az Inter-Milan egyik legismertebb gólja a Királytól:
https://www.youtube.com/watch?v=zz6EUZm8JFU

#89 október 29, 2020, 18:30:46, sportbettorpro
Innen inkább az erősebb tippeket írom és játszom meg.
Bulgária-Magyarország
Tudtam, hogy 3-0-ra is nyerhetünk, nemigen kapunk gólt, és jobbak vagyunk. Sajnos a végén szépítettek 3-1-re.
Sevilla-Barca
A Sevilla korán vezetést szerzett, ezért a félidő döntetlen kb. 3.5-ért várható volt, a Sevilla nagyon jól védekezik, ezért inkább csak egy Barca-gólt vártam, de a katalánok akkor nagyon jó formában voltak. 1-1 lett a félidő.
Inter-Milan
Igen magas odds volt a vendégek győzelmére (3.75), noha ezen a derbin, Ibrahimovic-csal volt realitása. Nyertek 2-1-re, már félidőben vezettek.
Tottenham-WHU
Számítottam a több gólos Spurs-vezetésre félidőben, a Spurs olykor nagyon gólerős, a WHU-t pedig túlhájpolták. 3-0 is lett, sajnos felvettem, de nem esett már gól a félidőben. A 3-3-as feltámadásról lemaradtam.

Barcelona-Real Madrid
Az elmúlt évek hagyományait követve, tekintetbe véve a hatalmas tétet, a nézők hiányát és mindkét csapat rossz formáját, megint lehet érték a döntetlenben. (3.6)  :noway:
Inter-Gladbach 2.5 gól felett 1.7  :ok:
Barca-Fradi 3.5 feletti lapok 1.83  :ok:
Az Inter, a PSG, a Real, a Barca, a Spurs vagy az Arsenal is gólokkal vezethet a következő mérkőzése félidejében (BL vagy bajnokság), de ez nem erős tipp. (Közülük ketten pontosan 2-0-ra vezettek, ahogy megtippeltem. :ok:)