Kézilabda, tenisz es kosárlabda (MessiÁs)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#135 január 10, 2022, 22:05:37, MessiÁs
Comore Szigetek   -   Gabon

tipp: BTTS nem
odds:1,61
bet365


Alapból kevés gólos meccsek az afrikaiak, ráadásul két nem túl veretes csapat lép pályára. Kevés gólt, azt is egy csapattól várom. Tipp Gabon nyer 1-0ra

Mindkét tipp jött, nagyon izgulni sem kellett..


+5,24egység

Ezt a bejegyzést annak szánom hogy követni tudjam az Adományozásba beleadott összeget.

Jelenleg 11000ft közvetlen utalás ment a skrillemről plusz a decemberi SPF pontokból származó 804ft.



Összesen: 11804ft

Cél: minimum 30000ft

Riiber nem indul a mai normal sancos gundersenes eszaki összetett versenyben.

Megnezve az edzes eredmenyeket, jo erteket latok nehany tippben.


J Schmid dobogó odds: 2,75
E Andersen dobogó odds: 5,00
E Bjornstad dobogó odds: 5,50
F J Rehrl dobogó odds: 10,00


Mind a negyen jokat ugrottak es turhető futók. Foleg ha van ki mogott menni szelarnyekban. Gyozelemre azert nem eselyesek de dobogora siman odaerhetnek. Se Lamparter se Geiger nem ugrott jokat, Graabaknak is  csak egyy egy jobb ugrasa volt. Rydzek viszont nagyon jokat ugrott ahogy Herola is. Mindketto extra futo, Rydzek raadasul jol is sprintel. Gyoztesnek oket tennem, mert meglepetest varok.

Este jövök hosszútávú baseball tippekkel. Találtam néhány nagyon jót.

Esos, változó ido várható a Hungaroringen.  Leheto legjobb forgatókönyv Verstappennek.

Verstappen nyer   10,00
Verstappen dobogós 2,62
Russel nem dobogós 2,10
Vettel top10       3,50
Albon top10        5,00
Vettel vegez elorebb ebbol a 4esbol(Magnussen,Schumacher,Stroll,Vettel) 4,33
Mindket Aston pontot szerez 9,00



Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 31, 2022, 13:17:05Esos, változó ido várható a Hungaroringen.  Leheto legjobb forgatókönyv Verstappennek.

Verstappen nyer   10,00
Verstappen dobogós 2,62

Russel nem dobogós 2,10
Vettel top10       3,50
Albon top10        5,00
Vettel vegez elorebb ebbol a 4esbol(Magnussen,Schumacher,Stroll,Vettel) 4,33
Mindket Aston pontot szerez 9,00





Nyomorek Binotto.  :bash:

Megint belefutottam hogy nem ellenőriztem a guru selejtezőbén miket lehet beküldeni, így kiválasztottam MVG  Cross meccset, begépeltem a gondolataimat aztán látom hogy a darts masters nekünk nem játszik.. :(

bemásolom ide.

Alsó ági negyeddöntőt rendeznek a két korábbi világbajnok között a Mastersen. 10nyert legig fog menni ez a meccs is ahogy az előző fordulóban is.
Mindketten őrülten jó teljesítményt mutattak a nyolcaddöntőben. MVG a matekzseni Sousat verte 10-7re 104es átlaggal 10darab 180-nal, Cross meg Anderson viszont lejátszotta lehet az év, de a torna meccsét biztosan. Mindketten 110es átlag felett tolták, 8-8 180-nal  brutális mennyiségű +140nel. 10-6 lett a meccs, Gary bánhatja hogy 4-0ra elengedte az angolt, utána már csak az eredmény után futott.
Szóval mindketten extra formában játszottak tegnap, ha a teljesítményt át tudják mára menteni, akkor lehet ez egy hasonlóan szoros(legalább 17leges) meccs. És ha nem lesz ez egy tükörsima meccs, akkor ez a szükséges 10darab 180 egy nagyon nagy érték. Bármelyik játékos egyedül elég lehet hogy a 10közelében legyen, akkor a másiktól nem is kell extra. Mondjuk abban reménykedem hogy MVG nem fog túlságosan sokszor leváltani t19re és egy kiélezett meccset játszanak, mert akkor nem látom az opciót hogy ez ne jöjjön be.


tipp: over9,5 180
odds: 1,79
tét: 10


Rohadt nagy bohóc vagyok a naplózásban..  De adok még egy esélyt magamnak.
Fogadásépítő lesz a profil és kézilabda.

Davis, Anthony - Felett 21.5
Játékos által szerzett pontok - Hosszabbítással

James, LeBron - Felett 22.5
Játékos által szerzett pontok - Hosszabbítással

Maxey, Tyrese - Felett 23.5
Játékos által szerzett pontok - Hosszabbítással

Russell, D'Angelo - Felett 5.5
A játékos gólpasszai - Hosszabbítással


Négyes
6.75


Felett 224.5
Pontok száma - Hosszabbítással

Williamson, Zion - Felett 23.5
Játékos által szerzett pontok - Hosszabbítással

Ingram, Brandon - Felett 5.5
A játékos gólpasszai - Hosszabbítással

Ingram, Brandon - Felett 4.5
A játékos általi lepattanók - Hosszabbítással



Négyes
6.00

Nem nyert, de nem volt rossz. Főleg a NO meccs, ott egy AST és REB hiányzott

18:45
IK Sävehof - Ciudad Encantada
Gólok száma
Felett 57.5

1.85

Savehof gyors kézit játszik, szerintem az akaratát képes lesz a spanyolokra erőszakolni

18:45
Chambéry Savoie HB - Füchse Berlin
Gólok száma
Felett 60.5

1.85


Az első meccsük bődületes under volt, pedig két gyors csapat. A Füchse messze kiemelkedik az Eurépa Ligából és a franciák sem beszariak főleg otthon