Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


...amikről itt írsz
az már Tudomány !
:-)

Sziasztok

Sikeres volt a tegnap, három jó üzlettel
Így a május úgy áll, hogy 11/11 – azaz 100 %-os találati arány. Rég volt ilyen sorozatom, talán februárban.
Adta tegnap a Salernitana és a Stuttgart is. A többiről lecsúsztam, az FA kupadöntőn meg megcsúsztam...annyira rossz volt.

Ma

Megint van egy raklap meccs, mert a bajnoki zárások ilyenek.

Heracles-Sparta
x2 és a Sittard veresége menti mindkét csapatot.

Puskás-Honvéd
Győznek a hazaiak, mert kell a 2. hely! A Honvéd sztem bennmarad, mert a DVSC kikaparja nekik.

Milan-Atalanta
Dráma, és lapok!

Cagliari-Inter
Fix 2-es, Salernóban fiesta!

Sibenik-Dinamo
Vendég győzelem és bajnokavatás!

Athletic Bilbao, és Villarreal győzelem a nemzetközi kupaindulásért folytatott harcban!

ciao, sound





nos vezet az esélytelennek gondolt  Sparta. Viszont a Sittre is, így meleg lesz a 2. félidő.  Volt eddig 5 szöglet.
A 9,5 over 1,49! Kötöttem

Tico meccsén 1:0-nál 1,5 over 1,48

Sziasztok

Tegnap beszálltam egy rossz üzletbe, és kötöttem egy jót.
A holland Heracles, jobb, volt, mint a Sparta a meccs elején – fogtam is a fejem, mikor azt írtam, hogy x2. Viszont a Sittard vezetett, mert a Níjmingen lemondott a Konferencia Liga rájátszásról. A Sittard így elmozdult a play out helyről, és a Sparta került oda. És ekkor jött szinte a semmiből a rotterdami vezetés 0:1.
Így már a Heracles került a play out helyre, azaz nekik kellett volna a gól a fordítás. Mentek is szerencsétlenek, de nagyon bénák voltak...a félidőben 3:2 volt a szögletarány, ilyenkor jönnek simán a sarokrúgások. Aztán lett 2 szöglet!!! ...és 3 gól!
A Sevilla meccsén érett nagyon a gól, bár nem szívesen szálltam be. PL.: 1,30 felett volt szünetben a 1,5 over – az kurva jó! Ez tántorított, és meredeken ment is felfelé, pl.: 67. percben, már 1,86 volt. Normális esetben ekkor éri el az 1,40-et! Szóval gyanús volt, viszont a támadásszámok, folyamatosan jók voltak, mindkét oldalon. Végül beszálltam, és jött is.

Így 13/12 a havi fogadási arányom. 29 %-os ROI-al.

ma:
Samp-Fio

A Viola a nemzetközi porondra vágyik nagyon! A Samp bennmaradt a Cagliari tegnapi vereségével. A vendég 1,7 – szerintem jönni fog.

Ajka-DVTK

Ki az, aki nem a Diósgyőr ellen szurkol? Ma papíron is feljutó lehet a KTE! 1x

Tutti nem nézem az Arsenal meccsét, mert lusta vagyok hozzá. A lényeg, hogy anno 4,5-ös szorzón raktam a Tottenham top4-et – talán Pozzato írt rá elemzést! Szóval bírnám, ha ez a hisztis Arteta megint szívna egyet, mert az kellene a profitomhoz....

üdv, sound

Sziasztok

Tegnap nem fogadtam.
A Samp-Fio 4:1 – nem úgy alakult, ahogy terveztem.
Az ajkai meccs, meg kilőtte az agyamat az űrbe, olyan halovány volt.
Arsenalt nem néztem, de legalább kikapott, s nekem az jó!

Ma
Mondanék egy szünnapot, a tegnapi után....
20:30
Lesz egy
Pisa-Benevento play off első meccs a feljutásért, Nagy Ádámmal. Szerintem megnézem, nagy csodákat nem várok. Nagy a tét és az első meccs, mindig a kivárásról szól.

üdv, sound




Sziasztok

Tegnap belenéztem a Pisa meccsébe. Akkora 0:0-s találkozó volt, hogy még...aztán a boszorkányok csak győztek 1:0.
Ma Monza//Brescia – egy félidőt lehet hangolódni az EL-döntő előtt, hasonló típusú meccset várok, mint a tegnapi volt: félidő 0:0...aztán meglátjuk, hogy megnyernek-e a felek a 2. játékrészre.

EL-döntő
Két nagy múltú csapat, elég magas szinten döntőzik! Korábban az angol, spanyol csapatok dominanciájában ilyen párosítást el sem tudtam képzelni! Alapban a döntők trendjével szembe megyek, dobtam egy 1,5 overt rendes játékidőben – SPF Liga!
A Rangers, és a Frankfurt sem játszik ekkora tétért minden szezonban!! Gondoljunk bele, hogy nem csak, hogy európai trófeát ér a mai meccs, hanem pl Európa Szuperkupa döntőt vív majd valamelyikük a Real/Pool egyikével. Vagy tudtommal az EL-győztes BL-csoportkörös. Nos, egy német 11., vagy egy skót 2. mikor érheti ezt el? Azt gondolom, hogy nagyon parázs és élvezetes meccset fogunk kapni, mert ők (hiába van 50.000-es stadionjaikban rendre teltház) kiscsapatok európai szinten!
Szóval bátor, kockázatvállalást várok mindkét féltől (nem rutinos trófeagyűjtő-döntőző keretekről, edzőkről van szó), és gólokat. Itt azon sem lepődnék meg, ha lenne a rendes játékidőben egy 3:2....
Nem egy Pool-Chelsea 0:0-s finálé lesz ez, hanem őszinte egymásnak esés, hiszen mindkét szurkolótábor elég állat, akik szintén nincsenek ilyen szintű összecsapáshoz szokva! El fogják ragadtatni magukat a játékosok, és ez védelmi hibákat, lukakat fog eredményezni mindkét oldalon. - szerintem

megjegyzés:
Azért, húúúú de fasza, hogy egy ilyen párosítás összejött idén!!! S nem egy Sevilla-Arsenal meccsen kell ,,izgulni".

ciao, sound

Állati hangulat van Bresciában vezetnek 1:0-ta Palácio ficánkol!
most a fix hazai 1,35 , naná hogy beszállok

Sziasztok

tegnap elkövettem az első hibás fogadásomat a hónapban
14/12
Sosem szoktam ilyen könnyű kimenetelnek bedőlni. Nem is szoktam/vagy ritkán 1 esélyt tolni.
Most megtettem, vezettet a Brescia, és jobb volt, mint a Monza a hazai ultrák tomboltak, és 1:0-nál besétáltam a sima egyesbe. Aztán kb 2 percen belül lesérült ütközések után a két bresciai védő, és jött a Monza és fordított.
Sebaj!

Az EL-döntőben jött a két minimalizált gól...többet vártam.

Ma
20:30

Luzern-Young Boys
Boritékolható a sok gól. A bajnoki címvédő a 2. helyért küzd, a hazaiak az osztályozós hely elkerüléséért. Egymás elleni meccseiken rengeteg gól esik, utolsó hat alkalommal: 2:3; 2:2; 5:2; 4:3; 1:1; 2:2! 29 gól, majdnem 5 átlagban – s tét most is van.

ciao







Sziasztok

Lecsúsztam tegnap egy könnyű góloverről a Luzern meccsén. Adta volna a 3,5, 1,30-on tudtam volna kötni. Mikor a tétet írtam be, letiltott 2:2...el is engedtem.

Ma
19:00
LASK-Admira

A biztos bennmaradáshoz kell a vendégeknek a meccs, a linzieknek tök mindegy! Nézem, írom ha kötök.

20:45
Torino-Roma

Kell a meccs a farkasoknak, ha nem nyernék meg esetleg az EKL-t a többiek mérkőzésétől függően akár az európai kupaindulás is elveszhet, ha kikapnak. Haza pályán viszont a Toro a közönsége előtt oda fogja tenni magát. Ha a foci dönt, akkor ez hazai győzelem lesz, a 1,5 overben biztos vagyok!

üdv, sound

Sziasztok

Tegnap nem fogadtam. Roma intézte magát.

Ma

Jó sok eseményt dob az élet.
17:00
Wolfsberg-Rapid
Austria-Sturm

A graziak bl-selejtezősök. A másik  három csapat, azonban két ponton belül három dolgot érhet el:
1. El-selejtező
2. Konferencia liga selejtező
3. Play off hely (5.), azaz oda-vissza vágó esélye a 7. helyezettel, a konferencia selejtezőért.

tyű de nem mindegy! Rapid meccsén minimum lesz 2 db gól!

18:00
Pisa-Benevento

vezetnek a boszorkányok (1:0), a Pisa a továbbjutásért megy, aki győz a Serie A-ba jutásért meccselhet. Hajrá Nagy Ádám – lesz egy pillanata a találkozónak,a 2. félidőben, amikor már mindkét csapatnak minden mindegy alapon kell a gól (remélem). Csak ki kell várni.

20:00
RB-Freiburg

A józan ész a lipcseiek diadalát vetíti elő a DFB kupadöntőben.

20:45
Fio-Juve

Kell a Violának a meccs a Konferencia Ligáért – ha esetleg az Atalanta győz ás ők nem, és a Roma megég a Feyenoord ellen, akkor nincs nemzetközi kupa.
Azért az utóbbi meccs, mennyire durva összehasonlítva, a Fiorentina, Atalanta helyzetét és Rapid-al pl...Sokkal nehezebb kvalifikálni Olaszországból.

ciao
sound


Vezet a Rapid 0:1..
1,5 over 1,32

Sziasztok

Tegnap könnyű overt csináltan a Wolfsberg meccsén. A többin nem volt jó üzleti esélyem.

Ma

Baromi sok az esemény, és rengeteg a fikciós lehetőség. Próbálom időrendbe összerakni, miközben délután valószínűleg nem tudok majd fogadni, inkább csak este 6 után.
Szóval:

16:30
Young-Boys//Grasshoppers

Kézenfekvő hazai győzelem – 1,36 – a 2. hely esélyéért.


17:00
Kell nekem a Tottenham győzelme! 4,5-en kötöttem anno a top4-et, amit a főoldal is kiajánlott. Talán január/februárban a bankroll szerinti tétem fele annyi sem volt mint most – azóta duzzadtam, így kb 2 egységnyi jelenlegi tétet hozna a 4,5-es odds.
18:00
Eldől a scudetto sorsa
Inter-Samp
a hazai 1,20 alatt

Sassu-Milan
A vendég 1,4 alatt – mindkettő behúzza szerintem és a Milan lesz a bajnok.

20:00
Spanyol fókusz a kiesés elleni harchoz.
Granada-Espanyol
Az, hogy leadják a vendégek 1,3 alatt van meccs előtt.

Alaves-Cadíz
Egymást gyilkolják, aki győz bennmarad, az x a hazaiaknak jó.

20:45
Újra Itália
salernitana-Udinese

Vélhetőleg leadják a Zebrák

Venezia-Cagliari
Hiába győz a szárd csapat, irány a másodosztály.

21:00
Monza-Brescia
A vendégeknek kettővel kell győzniük a továbbjutásért. Az 1x 1,50 – szerintem megéri.

üdv
sound



1,4 Milán győzelem 0:0-nál

1,53 Cadíz meccsén 0,5 over