Infós tippek by hillandkimi

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



#31 április 14, 2018, 22:58:37, hillandkimi
Serie B


Palermo vs Cremonese Tipp: H Odds: 1,66 1:1  :noway:

Francia:

Nantes vs Dijon Tipp: H Odds: 1,70 1:1 :noway:


Természetesen mindegyik infós (sok a sérült és az eltiltott mind két vendég együttesnél)

#32 április 14, 2018, 16:01:22, hillandkimi
Labdarúgás Németország

Bundesliga 3.

Jena - Aalen Tipp: H Odds: 1,70 3:2  :great: :great: :great:

Az Aalen-nek erre a szezonra nincs már különösebb motivációja, és az infóm szerint a vendég együttesből 8 alapember kihagyja a mai találkozót.
Otthon a Jena elég masszív (csak két veresége van), és még szüksége van néhány pontra, hogy matematikailag is bent maradjon.

Hiányzók a csatolmányban ! 

#33 április 15, 2018, 20:43:45, hillandkimi
Vasárnap:

Juventus vs. Sampdoria Tipp: -2.0 Ázsiai Hendikep Juventus Odds: 2,025 3:0  :great:

Csak Buffon szavait idézhetem:

"Az első meccs eredménye alapján bármely más csapat feladta volna, mi azonban igazi sportemberek vagyunk. Roppantul sajnálom, hogy a végére emberhátrányban hagytam a fiúkat. Annyit ígérhetek, hogy a hétvégén a Serie A-ban tombolva lépünk pályára. Tombolva!"

Forza Juvee !!

#34 április 15, 2018, 22:05:20, hillandkimi
Vasárnap Olasz D infós:

Montecatini - Massese Tipp: V Odds: 1,50 0:3 :great: :great: :great:

Van itt minden kérem szépen, rokoni szál, sérültek és "bunda kabát",  bár melegszik az idő.

A lényeg: A Massese az infóim szerint szeretne a rájátszásba kerülni, ahhoz viszont vasárnap kell a három pont és láss csodát a hazaiak kapusa a vendég tréner fia (Fiam pár lövést nézzél be, mert különben kitagadlak :D), jó ez még semmi, a másik érdekesség, hogy hazai oldalról jó páran hiányozni fognak, név szerint:  : Ghimenti (védő 28/2), Falivena (védő 27/2), Fedi (középpályás 23/1), Bigazzi (középpályás 14/1), Tempesti (középpályás 11/0) és Fall (középpályás 2/0)


Bízom benne, hogy az új naplóm segít az ORG tagoknak profithoz jutni :)   


#35 április 15, 2018, 21:31:35, hillandkimi
SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 4. csoport Time: 18:00

Real Murcia vs Extremadura Tipp: H Odds: 1,95  3:2 :great: :great:


Ennél a párharcnál a hazaikat érzem esélyesebbnek, mert az Extremadura nem igazán vitézkedik idegenben, ráadásul bőven lesz hiányzó a vendég oldalról.

Murcia hiányzói: -

Extremadura hiányzói: Aitor (25/2), Pardo (22/2), Zarfino (29/3), Benito (16/1) Gallego (10/8). Az első számú kapus Manu Garcia, a védő Broja Garcia (27/1) és a támadó Cabrera (23/4) játéka kétséges.


Tegnap néztem a Chicago Fire- LA Galaxy MLS meccset, ott mondta a meghívott szakértő, hogy a Toronto a Concacaf BL közötti bajnokiját el szerette volna halasztani, de a Houston nem ment bele. Így a Toronto a második csapatával utazik majd Houstonba, míg az első csapat csak a döntő két meccsére koncentrál. Mondjuk ez nyílt titok lett, kíváncsi leszek a szorzókra.
Meg azt is mondta, hogy a NY Red Bulls is pont a concacaf BL miatt a Portlan ellen a második csapatával játszott, aztán nyert 1-0-ra  :) De majd úgyis a szorzók döntenek, hol lesz az érték, ha lesz-e egyáltalán valahol...

#37 április 15, 2018, 21:31:56, hillandkimi
NÉMETORSZÁG: 3. Liga time: 14:00

Karlsruhe vs. Rostock Tipp: H  Odds: 1,55 0:0 
:noway:

A Karlsruhe az osztályozós 3. helyért hajt, csupán 1 pont a lemaradása a Wehen-el szemben, tehát a motiváció
adott hazai oldalról, a vendég Rostock 5 forduló óta nem nyert, igaz ebből 4 szer x elt, de úgy érzem, hogy ma az újabb pont szerzésre kevés esélye lesz.

A Karlsruhe hiányzói: -

Rostock hiányzói: Hüsing (védő 33/4), Holthaus (védő 32/0), Rankovic (védő 19/0), Evseev (középpályás 22/3),
Hilsner (középpályás 18/4), Quiring (középpályás 9/0), Wannenwetsch (középpályás 32/2), Ziemer (csatár 6/1),
Bouziane (csatár 14/0)

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 15, 2018, 11:08:15
Tegnap néztem a Chicago Fire- LA Galaxy MLS meccset, ott mondta a meghívott szakértő, hogy a Toronto a Concacaf BL közötti bajnokiját el szerette volna halasztani, de a Houston nem ment bele. Így a Toronto a második csapatával utazik majd Houstonba, míg az első csapat csak a döntő két meccsére koncentrál. Mondjuk ez nyílt titok lett, kíváncsi leszek a szorzókra.
Meg azt is mondta, hogy a NY Red Bulls is pont a concacaf BL miatt a Portlan ellen a második csapatával játszott, aztán nyert 1-0-ra  :) De majd úgyis a szorzók döntenek, hol lesz az érték, ha lesz-e egyáltalán valahol...

A Toronto tegnap kikapott 2:0 ra

#39 április 16, 2018, 16:50:23, hillandkimi
USA: MLS

Sporting Kansas City vs. Seattle Sounders Tipp: H Odds: 1,66 2:2

Sporting hiányzói:  F. Gutiérrez (középpályás 5/5)

Seattle Sounders hiányzói: Leerdam (védő 2/0), Dempsey (csatár(1/0), Wingo (csatár 1/0), Víctor Rodríguez (középpályás 0/0), O. Alonso (középpályás 0/0), Kim Ki-Hee (védő 1/0),  J. Morris csatár (0/0)

Jó formában a Sporting, viszont a vendégségbe érkező Seattle úgy tűnik a CCL miatt kicsit beragadt, ami pedig a bajnokságot illeti a góllövéssel is adódnak gondjai, immáron 270 perce nem talált be az ellenfelek hálójába.

(most írtam rá a guruban pár sort  ;D)

Bocsi, hogy megint belerondítok, de ez is jó lehet talán  :)
SKC-Seattle
MLS ma estéről

A Kansas hasít, és aki ismeri a csapatot, az jól tudja, hogy otthon főleg erős. Nevek alapján nem a legjobb MLS csapat, de a kohéziót illetően, a háttérmunkát illetően mindenképp a legjobbak között van. Jól kezdte az idényt, legutóbb a Galaxy-t verte, méghozzá idegenben. Az ellenfél vasárnap az a Seattle, amely épp a KC ellentéte, ami az idényrajtot illeti. Szóval beragadt a Sounders, és ha ez nem lenne elég, három legjobbjuk közül kettő nem játszhat. Lodeiro kezdhet, de Morris és Dempsey nem léphet pályára sérülés ill. eltiltás miatt. A fix kezdő Leerdam legutóbb szintén pirosat kapott, így ő sem léphet pályára. Az SKC nagyon komoly csapatjátékot játszik, önzetlen, sokpasszos focit tolnak a hazaiak, ami ráadásul most gólokkal is párosul.
Egyébként ebben a párharcban az SKC otthonában az utsó két bajnoki 3-0-ás hazai sikerrel ért véget, így, hogy Dempsey és Morris sincs a vendégeknél, meg a forma is pocsék, egy 1-es AH-t is be lehet vállalni, de a sima H tán ennél is jobb tipp 1.75-ért.

Sima hazait 1.75-ért is lehet még fogni 1-2 helyen, én nem hiszem, hogy ez a Seattle ilyen formában Kansasben akár pontot szerez. amit még nem néztem, az az időjárás, mert elvileg az elég tré az USÁban, Minnesotában 50 centi hó van elvileg  :D

#41 április 15, 2018, 21:34:10, hillandkimi
OLASZORSZÁG: Serie C - C csoport

Virtus Francavilla vs. Matera Tipp: DNB Virtus Francavilla (nincs fogadás döntetlenre) Odds: 1,60 2:2

A Matera-t súlyós sérülés hullám gyötri, a múlt héten is volt erről a csapatról infóm, de nem mertem behúzni a vereségét, erre tessék a Rende győzött jó kis 4,33 as oddson. Ma szintén ez a sors juthat neki.

A Virtus-nál csak Viola csatár 15/2 nem bevethető.

A Matera hiányzói:  Dugandžić (22/5 csatár), Mattera (10/0 védő), Maciucca (6/0 védő), Urso (kp 20/0),  Ângelo (védő 25/0), Giovinco (csatár 26/5), Strambelli (kp 22/4), Stendardo (védő 4/0)

PUSH!

Bárki írhat nyugodtan :) főleg ha van jó tippje :)

#43 április 16, 2018, 16:50:47, hillandkimi
MEXIKÓ: Primera División - Clausura - 15. forduló

Veracruz vs. Leon Tipp: H Odds: 2,29  1:2  :noway:

A forma kedvez, de az egymás elleni nem a Veracruz-nak, ahogy néztem mindig kikapott a Leon-tól. Talán ma van a legnagyobb esélye megszakítani ezt a negatív sorozatát, mert a vendég együttesből rengetegen hiányoznak.

Tegnap azért jól belenyúltam az infósokba. Volt amit nem tettem ide ki, de az is X lett, angolok közül csak javasoltam, abból a Wycombe nyögve velős 0:1, a többi pff... Hull kikapott, mellette volt két angol X, aztán ehhez jött a Nantes, Palermo, Gumaires trió, ha jól számoltam 5 döncim lett. A Colorado és a Jena győzelme mentette meg a napom.