SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Regebbrol emlekezhetek olyara h magunk irtuk be az oddsot meg az esemenyt is? Mert pl sok kezire is lehetne igy fogadni pl bet tele van ilyenekkel h 25/30/35 golt dob a hazai csapat, meg kedvunkre lehetne jatszani a hatarokkal, es csak egy printscreent kene tolni h akkor ennyi volt az odds es meg vita se lenne

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 01, 2019, 10:00:43
Mekkora meló lenne nektek, ha a guruban lehetne írni ezekre:
(fociról van szó)
lapok
játékos és csapat által leadott lövések
játékos lapok
részletes csapatstatisztikák
mérkőzés események
szögletek (mondjuk ez talán másnak jönne jól, én szögikre maximum live fogadok, de sokan használják)

Igazából őszinte leszek, fogalmam sincs, hogy ez nektek 5 perc, vagy egy nap. tényleg nem tudom, de ha bővebb kínálat jönne át, akkor talán sikerülne az eredményességen javítani. Ok, március egy full őrült hónap volt,talán meg is nyertem a gurut, de full nem vagyok rá büszke ilyen pocsék teljesítmény mellett. Ha az általam vázolt opciók is átjönnének, talán tudnék javítani a hatékonyságon, már ami engem illet. Végül is ez a guru egyrészt verseny, másrészt azért valahol ilyen tippajánló, elemzés féleség is.
Viszont hogy információt is közöljünk, ahhoz ezek az opciók jók lennének. Azt például sokan érzik, hogy egy meccs overesnek tűnik vagy underesnek, de talán játékvezetők elemzésével kevesebb időt töltenek az olvasók, vagy csapatok statjainak böngészésével. Nem azt mondom, hogy ha ezek lennének, 100+ egységet termelnék havonta, de mondjuk most is ott az Arsenal meccs, kaput eltaláló lövések száma hazai csapat által 5,5 over nekem egyből tetszetős, másra például nem szívesen írnék.

Szóval ha ezeket az opciókat valahogy át lehetne húzni unibetről a guru felületére, az szerintem jó lenne mindenkinek. Persze ha ez nagy meló, akkor abból főzök, ami van, csak gondoltam így bolondok napján kívánok egyet, hátha teljesül.  :)

Feljegyeztük, megnézzük, hogy mit lehet tenni ezügyben.  :ok:

Prémium Március 2019:

1. hely: oakland23
Nyereménye: 24 329 HUF Skrillen keresztül

2. hely: MarkoPolo
Nyereménye: 19 865 HUF Skrillen keresztül

3. hely: Várda64
Nyereménye: 8 126 HUF Skrillen keresztül

4. hely: Sound
Nyereménye: 7 547 HUF Skrillen keresztül

5. hely: csabax
Nyereménye: 5 133 HUF Skrillen keresztül

6. hely: RedMunchen
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

7. hely: alexthebest
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 01, 2019, 11:38:31
Prémium Március 2019:

3. hely: Várda64
Nyereménye: 8 126 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Köszönöm szépen, a nyeremény megérkezett!  :beerchug:

Idézetet írta: Várda64 Dátum április 05, 2019, 21:41:21
Köszönöm szépen, a nyeremény megérkezett!  :beerchug:

Meggyött nekem eis tezsvérim!!!
Hála!

Üdv.: Sound

Üdv!

Kicsit eltűntem márciusban, de hát, volt már ilyen. A KHL amúgy is őrültek háza volt kb, az NHL rájátszás meg most indult. Szóval elnézést a kiesésért, im back officiale! :D

(Plusz kicsit meg kellett nyomnom melót, mivel nyáron meglátogatom Chernobylt, ha minden összejön. Drukk ima! Kicsit feltöltődök, sugározni fogok a boldogságtól! - ezeket mindenképp el kellett lőnöm!)

Prémium Április 2019:

1. hely: Szabcsi151
Nyereménye: 47 739 HUF Skrillen keresztül

2. hely: zsivany20
Nyereménye: 5 546 HUF Skrillen keresztül

3. hely: alexthebest
Nyereménye: 5 037 HUF Skrillen keresztül

4. hely: Sound
Nyereménye: 3 679 HUF Skrillen keresztül

5. hely: Várda64
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

6. hely: gavrilo14
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

7. hely: RedMunchen
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

8. hely: csabax
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

9. hely: oakland23
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Köszönöm szépen, a jutalék megérkezett!  :beerchug:

Ide is, én is köszönöm!!  :beerchug:

#54 május 24, 2019, 01:51:53, buszberlet
Megint eltűntem cseppet, de gondolom volt már ilyen... :/ Előre is elnézést a vezetőségtől. Elöljároban annyit, hogy ha még lehetséges, a vb maradék négy meccsére mindenképp írnék, valamint az NHL döntőjére is.

Bár lehet senkit nem érdekel, de gyorsba leírnám az eltűnés okait. Építettem egy profi hangstúdiót. PC-vel, lehallgatorendszerrel, mikrofonnal, jogtiszta szoftverrel, hangkártyával, akusztikai panelekkel, stb. Ahogy illik. Szóval, ha bárki podcastet szeretne az oldallal kapcsolatban, profi utomunkával, (videos is lehet, szerzek egy kanapét, de gépet a videora hozzatok) azt ingyé és bérmentve segítem az utomunkával. :) (ha ennyire nagyrol lenne szo, pár sportolot is el tudok hivni, autoversenyzöket, kézilabdázokat, focistákat, és nem amatöröket). Egy szó mint száz, egy pro youtube chanel is megoldhato itt, mint pl. a Speedzone. Egy kitétel, sört hozzatok. :)

Kösz, sok zöldet!

Idézetet írta: buszberlet Dátum május 24, 2019, 01:46:23
Megint eltűntem cseppet, de gondolom volt már ilyen... :/ Előre is elnézést a vezetőségtől. Elöljároban annyit, hogy ha még lehetséges, a vb maradék négy meccsére mindenképp írnék, valamint az NHL döntőjére is.

Bár lehet senkit nem érdekel, de gyorsba leírnám az eltűnés okait. Építettem egy profi hangstúdiót. PC-vel, lehallgatorendszerrel, mikrofonnal, jogtiszta szoftverrel, hangkártyával, akusztikai panelekkel, stb. Ahogy illik. Szóval, ha bárki podcastet szeretne az oldallal kapcsolatban, profi utomunkával, (videos is lehet, szerzek egy kanapét, de gépet a videora hozzatok) azt ingyé és bérmentve segítem az utomunkával. :) (ha ennyire nagyrol lenne szo, pár sportolot is el tudok hivni, autoversenyzöket, kézilabdázokat, focistákat, és nem amatöröket). Egy szó mint száz, egy pro youtube chanel is megoldhato itt, mint pl. a Speedzone. Egy kitétel, sört hozzatok. :)

Kösz, sok zöldet!

Szuper buszberlet! Köszönjük, s megtörténhet, hogy majd élünk a lehetőséggel.

Addig is jöhetnek a hokis tippjeid.  :beerchug:

Prémium Május 2019:

1. hely: oakland23
Nyereménye: 33 425 HUF Skrillen keresztül

2. hely: csabax
Nyereménye: 31 923 HUF Skrillen keresztül

3. hely: MarkoPolo
Nyereménye: 13 181 HUF Skrillen keresztül

4. hely: Szabcsi151
Nyereménye: 10 793 HUF Skrillen keresztül

5. hely: hubika88
Nyereménye: 7 680 HUF Skrillen keresztül

6. hely: alexthebest
Nyereménye: 10 284 HUF Skrillen keresztül

7. hely: zsivany20
Nyereménye: 8 545 HUF Skrillen keresztül

8. hely: gavrilo14
Nyereménye: 5 168 HUF Skrillen keresztül

9. hely: Sound
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

10. hely: Várda64
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Idézetet írta: buszberlet Dátum május 24, 2019, 01:46:23
Megint eltűntem cseppet, de gondolom volt már ilyen... :/ Előre is elnézést a vezetőségtől. Elöljároban annyit, hogy ha még lehetséges, a vb maradék négy meccsére mindenképp írnék, valamint az NHL döntőjére is.

Bár lehet senkit nem érdekel, de gyorsba leírnám az eltűnés okait. Építettem egy profi hangstúdiót. PC-vel, lehallgatorendszerrel, mikrofonnal, jogtiszta szoftverrel, hangkártyával, akusztikai panelekkel, stb. Ahogy illik. Szóval, ha bárki podcastet szeretne az oldallal kapcsolatban, profi utomunkával, (videos is lehet, szerzek egy kanapét, de gépet a videora hozzatok) azt ingyé és bérmentve segítem az utomunkával. :) (ha ennyire nagyrol lenne szo, pár sportolot is el tudok hivni, autoversenyzöket, kézilabdázokat, focistákat, és nem amatöröket). Egy szó mint száz, egy pro youtube chanel is megoldhato itt, mint pl. a Speedzone. Egy kitétel, sört hozzatok. :)

Kösz, sok zöldet!

Kicsit reagálva az Off Topic részre: Ha tényleg gondolkozik valaki ilyesmiben, vagy akár @buszberlet , neked is van valami ilyen podcast-es , videós projekted , én is tudok segíteni sportolók beszervezésében akár (magyar szinten) komolyabb nevekkel is.

A Guru nyereményeket köszönjük! Részemről sajnos az aktivitás még egyéb elfoglaltságok miatt nem volt az igazi az első két hónapomban, de legalább ez nem ment a minőség rovására (első hónapom 4 zöld 1 piros , második hónapom 5 zöld tipp). Mindkét hónapban a minimum tippszámot azért összehoztam és csupán 1 rossz tipp volt a két hónapban összesen. Nyilván ezen a kis mintán irreális azért egy ilyen kiemelkedő találati arány, de igyekszem majd minél kevesebbet rontani rajta a tippszám növelése mellett!   :ok:

Hajrá mindenki!   :beerchug:

Nálam nem jelenik meg az SfGuru játék.