SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Várda64 Dátum augusztus 16, 2020, 09:55:18
Sziasztok!

NB III-al kapcsolatban érdeklődnék, hogy itt nem lehetne valami barátibb időkorlátot használni a játéknál, mint 6 óra?

Reggel 7 óra körül jött át a listába olyan meccs, ami 11:00-kor kezdődik, tehát itt már esély sincs írni rá elemzést.

Konkrétan mondjuk most nem akartam írni semmire semmit, mert a mostani kínálat a Kisvárda II-vel az élen nagyon nem bejövős, de a jövő szempontjából azért folyamatosan figyelem a ligát, meg látom, hogy topic is lett neki nyitva.

igen, ez a magyar kézinél is problémás volt sajnos  :-\

Idézetet írta: Várda64 Dátum augusztus 16, 2020, 09:55:18
Sziasztok!

NB III-al kapcsolatban érdeklődnék, hogy itt nem lehetne valami barátibb időkorlátot használni a játéknál, mint 6 óra?

Reggel 7 óra körül jött át a listába olyan meccs, ami 11:00-kor kezdődik, tehát itt már esély sincs írni rá elemzést.

Konkrétan mondjuk most nem akartam írni semmire semmit, mert a mostani kínálat a Kisvárda II-vel az élen nagyon nem bejövős, de a jövő szempontjából azért folyamatosan figyelem a ligát, meg látom, hogy topic is lett neki nyitva.
és valószínűleg a román harmadosztállyal is hasonló problémák lesznek  :-\

Igen, ez az NB3 kérdés tényleg nem rossz ötlet... nekem egész sok infóm van a harmadosztályból, több volt klubom is szerepel, volt csapattársaim még játszanak itt-ott... sok hasznos infót tudnék írni.  :)

Hát szelektiv korlátot bevezetni nem lenne egyszerű, bár megoldható, ha más ötlet nincs.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 17, 2020, 10:06:19
Hát szelektiv korlátot bevezetni nem lenne egyszerű, bár megoldható, ha más ötlet nincs.

Nemtudom, a technikai részéhez nem értek... de ha nektek egyszerűbb... mivel nem vagyunk túl sokan a guruban, és szerintem abból is viszonylak kis százalék írna NB3-at (de én pl nagyon örülnék neki ha tudnék), nem lehetne ennek itt a Guru topikon belül esetleg egy külön topikot nyitni, és ha nincs időben fent Unibetnen, akkor screenshot-tal együtt Bet365-ös szorzókkal megírni az elemzést, amit esetleg utólag felvezettek a Guru felületre!? Nemtudom ez mennyire megoldható egyáltalán, gyanítom nem nagyon  ;D Csak gondolkozom, mi lehetne a megoldás... mert Bet365-nél általában előző nap már fent vannak a szorzók NB3-ra.

De amúgy mennyi lenne a "baráti időkorlát"? Ti azért jobban képben vagytok azzal, hogy mennyire késik az ajánlat.

"Emberi korlát" kellene. Vagyis, ok, bevezetjük mi a 2 órás határt például, hogy technikailag ne legyenek gondok, viszont azon események esetében, ahol ez a dolog nem merül fel (tehát napokkal a mérkőzés előtt is már van rá ajánlat) ott betartani egy időkorlátot, hogy az írások ne az utolsó pillanatban szülessenek meg. És ezt meg lehetne oldani anélkül, hogy technikai beavatkozást hajtsunk végre.

Ez korrekt pl... lehet kéne adni ennek egy esélyt... nem vagyunk sokan a Guruban, gondolom menne a határidő tartása a résztvevőknek...  :)

Basszus, jártatok már úgy, hogy megírjátok az elemzést a kiválasztott oddsra... és mire a végére értek az írásnak... mondjuk egy 10-15 perccel később meg nem engedi feladni, "egyik versenybe sem beküldhető" címszóval... !?

Idézetet írta: zsivany20 Dátum augusztus 20, 2020, 12:06:40
Basszus, jártatok már úgy, hogy megírjátok az elemzést a kiválasztott oddsra... és mire a végére értek az írásnak... mondjuk egy 10-15 perccel később meg nem engedi feladni, "egyik versenybe sem beküldhető" címszóval... !?

Oohh, oké, közben látom, hogy mi a baj... mire megírtam az elemzést a Sinner meccsre, leesett az odds 1.30 alá...  :'(

Idézetet írta: zsivany20 Dátum augusztus 20, 2020, 12:06:40
Basszus, jártatok már úgy, hogy megírjátok az elemzést a kiválasztott oddsra... és mire a végére értek az írásnak... mondjuk egy 10-15 perccel később meg nem engedi feladni, "egyik versenybe sem beküldhető" címszóval... !?
Igen. Az én órám és az org órája között kb. 30 másodperc a különbség. Kifutottam az időből.  :-\ De ez már egy régebbi történet.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum augusztus 20, 2020, 12:06:40
Basszus, jártatok már úgy, hogy megírjátok az elemzést a kiválasztott oddsra... és mire a végére értek az írásnak... mondjuk egy 10-15 perccel később meg nem engedi feladni, "egyik versenybe sem beküldhető" címszóval... !?

Jesz, lememt 1.29re, aztan reggelre visszament 1.30ra es aztan buktam  ;D

Idézetet írta: hubika88 Dátum augusztus 21, 2020, 08:39:16
Jesz, lememt 1.29re, aztan reggelre visszament 1.30ra es aztan buktam  ;D
Ismerős. Ilyesmi nálam is "beugrott".  ;D

Sziasztok!

Jártam hasonlóan magam is. Az eredetileg 1x-es fogadási tippet, át tudtam váltani DNB-re - kicsit újra kellett fogalmazni az irományt, mert közben frissült a szorzó, s leesett 1.30 alá. Örültem, mert anno jött is (talán egy Milan győzelem volt), meg annak is, hogy valóban gyakori a frissülés - sztem 15, vagy 30 perces! :ok:

Üdv.:
sound

Sziasztok!

Még egy a rendszer gyorsaságáról!
Ma örömmel láttam, hogy a vasárnapi nb2-es meccseknek lettek vannak szorzói. Meg is írtam szerintem egy pöpec kis elemzést, de mire visszajöttem, kikerült a kínálatból az egész nb2!
Érdekes, hogy nb3, nb1 van, de nb2 nincs! Remélem, hogy mikor visszakerül, ugyanolyan jó szorzók lesznek!!

Üdv,
sound