SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Hello!

Holnap miért nincs benne a listában az UTE-MTK és helyette a fehérvár-fradi?

Az unibet még nem vette le a kínálatból a meccset, ahogy néztem.

#286 november 02, 2020, 18:05:49, peshark
Sziasztok!

A mai Higgins snookeren sajnos nem jól van feltüntetve a kezdési időpont és így az elemzést sem engedte beküldeni. :( 16:00 helyett 14:30 szerepelt.

Szerk.: Köszi, maradtam csak -50 kornyeken es nem mentem bele a -60ba.. ::) ;D

Prémium október 2020:

1. hely: gavrilo14
Nyereménye: 26 470 HUF Skrillen keresztül

2. hely: Várda64
Nyereménye: 24 369 HUF Skrillen keresztül

3. hely: zsivany20
Nyereménye: 9 573 HUF Skrillen keresztül

4. hely: Szigo
Nyereménye: 7 644 HUF Skrillen keresztül

5. hely: csabax
Nyereménye: 4 977 HUF Skrillen keresztül

6. hely: oakland23
Nyereménye: 4 967 HUF Skrillen keresztül

7. hely: csatarid
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

9. hely: peshark
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Idézetet írta: gavrilo14 Dátum október 30, 2020, 11:28:58
Sziasztok!

Még (talán) hétfőn írtam egy elemzést a november 1-jén rendezendő Rosenborg - Start meccsről. Akkor még nem volt aktív a Prémium novemberi versenye és nem tudtam oda berakni, csak az éves versenybe. Beraknátok a haviba is? Köszi :)

Javítva.  :beerchug:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 03, 2020, 19:35:31
Prémium október 2020:

1. hely: gavrilo14
Nyereménye: 26 470 HUF Skrillen keresztül

2. hely: Várda64
Nyereménye: 24 369 HUF Skrillen keresztül

3. hely: zsivany20
Nyereménye: 9 573 HUF Skrillen keresztül

4. hely: Szigo
Nyereménye: 7 644 HUF Skrillen keresztül

5. hely: csabax
Nyereménye: 4 977 HUF Skrillen keresztül

6. hely: oakland23
Nyereménye: 4 967 HUF Skrillen keresztül

7. hely: csatarid
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

9. hely: peshark
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Sikerült javítanom a múlt havi kisiklást!

Grat mindenkinek, és köszönet a díjakért!  :beerchug:

Sziasztok!

Ebben a hónapban sikerült beleesnem ebbe a vírus sztoriba.... most kezdek kikeveredni belőle... de a családban többen is benne vannak amúgy, szóval nem unatkozom... Néha beléptem , pár tippjátékos tippet bepötyögni, de elemezgetésekre a hónapban nem nagyon volt időm... ha látok valamit a napokban , lehet bepötyögök még 1-2 tippet , de nézzétek el, hogy ez a hónapom ilyen off-os volt!  :)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 25, 2020, 14:10:21
Sziasztok!

Ebben a hónapban sikerült beleesnem ebbe a vírus sztoriba.... most kezdek kikeveredni belőle... de a családban többen is benne vannak amúgy, szóval nem unatkozom... Néha beléptem , pár tippjátékos tippet bepötyögni, de elemezgetésekre a hónapban nem nagyon volt időm... ha látok valamit a napokban , lehet bepötyögök még 1-2 tippet , de nézzétek el, hogy ez a hónapom ilyen off-os volt!  :)

Jobbulást!  :ok:

#292 december 04, 2020, 11:52:20, Sound
Sziasztok!

Szerintem ebben az évben kezdte elérni azt a célt a guru, ami anno a ,,szerkesztők" felé megfogalmazódott: tartós, kiegyensúlyozott profit számszaki felmutatása. Talán lehetne egyet csavarni a dolgon, mint ötlet vetem fel.
Lehetne csinálni egy állandó rovatot a főoldalon ,,NapiVeteránTipp" – ami nem feltétlenül minden nap jelenne meg, csak akkor, ha érdemlegesnek tartja ezt egy szerkesztő.
Úgy képzelem, hogy adott egy, vagy két szerkesztő: TIB, vagy Bence (ez persze csak felvetés), akik minden nap 14:00-kor csinálnak lapzártát a kiegyensúlyozottan teljesítő guruknak. A Guruk 250-450 karakterben (öt sor) bedobják a napi ,,tutit" csak 16:00 után kezdődő napi eseményekre (akár privát üzenetben), amiből a fő szerkesztő össze tud rakni egy pofás cikket.
Persze minden időpont, meg korlát csak fikció. De az oldal stat adatai nagyon jól mutatják a guruk teljesítményét, és két év teljes adatai meglesznek 2021 januárjára – azért az már elég nagy! Szerintem annak a 4-6 tippsternek aki a ,,kiegyensúlyozott" kategóriában van nem pénzkérdés lenne ez az ügy. S miért mondom mindig a kiegyensúlyozott szót: a banki kamat jelenleg évi 4 % hozam. De a folyamatosan kontrol alatt lévő (guruk) éves profitokat elérő tippsterek összességében ennél jóval erősebbek szerintem valahol 15-20 % körül vannak, ami azért egy versenyképes befektetést kínál.

Üdv, barátsággal:
sound

Sziasztok!

A Spal-Pisa meccset valami miatt a rendszer átsorolta e-sportra. Én jól játszottam meg, nem tudom, mi történhetett.
Kérlek, javítsátok, nehogy emiatt érvénytelenítsétek a tippet.

Köszi,
Szigo

Hú, én meg most látom, hogy a tegnapról mára átrakott Holland - Szerb kézire írt elemzésem push lett, de most meg már nem tudom bemásolni az időkorlát miatt... De nem is vagyok benne biztos, hogy ez visszakerült a piacra az időkorlát előtt...

Nem megoldható valahogy, hogy ne vesszen kárba ez az elemzésem? Mert a szöveg az ugyanúgy aktuális, így hogy kevesebb, mint egy nappal később lesz lejátszva... Az odds is kb ugyanaz, 1.43 helyett 1.41... nekem jó ez az 1.41 is...
Sőt, még emelnék is a téten inkább  :)  De nem, nem kérek semmilyen változtatást, csak azt, hogy ha van rá mód, legyen már ez az elemzés érvényes attól, hogy egy 20 órával később kezdődik a meccs...

Köszönet, ha megoldható!  :)

Sebaj, jó volt ez így... !  :angel: :laugh:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 06, 2020, 16:42:38
Sebaj, jó volt ez így... !  :angel: :laugh:
Nem biztos, hogy így marad, mert későn vettem észre, hogy áttették másnapra. Tehát 48 órán belül lejátszották, ami azt jelenti, hogy a push tippeket elő kellene varázsolni és rendesen kiértékelni. A sportszerűség is ezt diktálja.

Idézetet írta: Szigo Dátum december 05, 2020, 14:51:19
Sziasztok!

A Spal-Pisa meccset valami miatt a rendszer átsorolta e-sportra. Én jól játszottam meg, nem tudom, mi történhetett.
Kérlek, javítsátok, nehogy emiatt érvénytelenítsétek a tippet.

Köszi,
Szigo
Szerintem ezzel nem volt gond. Valamiért nem jó helyre sorolta a rendszer, de a kiértékelést nem befolyásolta.

Idézetet írta: Várda64 Dátum december 06, 2020, 19:34:10
Nem biztos, hogy így marad, mert későn vettem észre, hogy áttették másnapra. Tehát 48 órán belül lejátszották, ami azt jelenti, hogy a push tippeket elő kellene varázsolni és rendesen kiértékelni. A sportszerűség is ezt diktálja.
Azért talán nem kellene úgy túlzásba vinni a dolgot, hogy a holland-szerb meccset kétszer értékeled ki vesztesnek.
Csak egyszer játszották le azt a meccset.  :D

#299 december 06, 2020, 20:57:05, Várda64
Idézetet írta: csabax Dátum december 06, 2020, 20:03:04
Azért talán nem kellene úgy túlzásba vinni a dolgot, hogy a holland-szerb meccset kétszer értékeled ki vesztesnek.
Csak egyszer játszották le azt a meccset.  :D
Nem én küldtem kétszer játékba....
Nem egyénre javítok, hanem eseményre.