SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Manchester United - Manchester City meccsre AH 0 vendég győzelem volt téve 1,35ös szorzón, a mérkőzés 0-0 lett, ebben az esetben nem "pushként" kellett volna kiértékelni a tippet? Mert le lett vonva a tét teljes egészében, én tévedek vagy rosszul lett kiértékelve?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum december 14, 2020, 09:08:16
Manchester United - Manchester City meccsre AH 0 vendég győzelem volt téve 1,35ös szorzón, a mérkőzés 0-0 lett, ebben az esetben nem "pushként" kellett volna kiértékelni a tippet? Mert le lett vonva a tét teljes egészében, én tévedek vagy rosszul lett kiértékelve?

Szerintem utóbbi és javítva lesz.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum december 14, 2020, 09:08:16
Manchester United - Manchester City meccsre AH 0 vendég győzelem volt téve 1,35ös szorzón, a mérkőzés 0-0 lett, ebben az esetben nem "pushként" kellett volna kiértékelni a tippet? Mert le lett vonva a tét teljes egészében, én tévedek vagy rosszul lett kiértékelve?
Rosszul lett kiértékelve, de javítottam. Most rendben van?

Idézetet írta: Várda64 Dátum december 14, 2020, 10:45:50
Rosszul lett kiértékelve, de javítottam. Most rendben van?
igen, köszönöm! :ok:


Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 13, 2020, 14:11:20
Azért, mert korábban az ilyen eseteknél nekem kivétel nélkül push maradt a kiértékelés, akkor is, amikor csak 1-2 óra csúszással lett lejátszva a meccs. És mivel láttam, hogy már ki van értékelve push-ra a meccs ebben a szituba, én pedig bíztam a tippben, megpróbáltam meccs előtt még írni, hogy újra játékba küldhessem, mert a korábbiakból kiindulva push maradt volna. De mondom, nem problémázunk ezen az 5 ponton, több is veszett már Mohácsnál  ;D  Csak rácsodálkoztam, hogy ilyen még nem volt, ennyi... Na, további sok zöld tippet a csapatnak, nyomjuk tovább!  ;) :beerchug:

Akkor csupán valami csoda folytán jártál így, ugyanis ha nem is napi szinten, de azért heti szinten van olyan eset, hogy előbb pushként van elkönyvelve, aztán meg utólag nyertes vagy vesztes. Nyilván mivel az SfGuruban kevesebb tipp születik, ezért jóval kisebb a valószínűsége, de azért a többi játékban megtörténik.  ;)

sziasztok

455475 véletlen az alattra húztam, felett helyett, de az elemzésből nyílvánvaló h fölé szerettem volna. javítható?? köszi előre is

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 18, 2020, 13:01:55
sziasztok

455475 véletlen az alattra húztam, felett helyett, de az elemzésből nyílvánvaló h fölé szerettem volna. javítható?? köszi előre is

Csak ha törlöm, s újra küldöd, de már lehet nem férsz be az időkorlátba.

Ez most alapból megy a kukába, mivel a tipp és az indoklás nem talál.

okés nem gond, akkor off  :ok:

Női kézilabda Eb 2020:

1. hely: csatarid
Nyereménye: 19 113 HUF Skrillen keresztül

2. hely: Várda64
Nyereménye: 10 887 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 21, 2020, 11:51:42
Női kézilabda Eb 2020:

1. hely: csatarid
Nyereménye: 19 113 HUF Skrillen keresztül

2. hely: Várda64
Nyereménye: 10 887 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Köszönöm a lehetőséget!  :beerchug:

Mivel eléggé idegen pálya ez a női kézilabda számomra, így egy cél lebegett a szemem előtt, lehetőség szerint pozitív tartományban zárni. Ezt végül sikerült teljesítenem és összességben csak a Horvátország  - Norvégia találkozóra beküldött tippem miatt vagyok kicsit mérges magamra. Ott addig hezitáltam a lehetőségek közül, míg végül a lehető legrosszabb mellett döntöttem úgy, hogy előtte két jó tippem is elvetettem.  :bash:

Drága Prémium Guru Kollégák!

Boldog új esztendőt Nektek!!!
Köszönöm a 2020-as évet a játékszervezőknek, játéktársaknak, legfőbbképpen hogy így végigment/mehetett!!!

Remélem a 2021-es folytatást, üdv, barátsággal:
sound

Csatlakozom az előttem szólóhoz, köszönjük a lehetőséget ebben a furcsa évben is, és gratulálok minden résztvevőnek!
Mindenkinek sok sikert és szerencsét 2021-re! Ennél csak jobb év jöhet! BUÉK!
:beerchug:

Én is szeretnék hasonló jókat kívánni mindenkinek!

Az elso gurus (fel)evem volt ez, nagyon erdekes volt, de igazabol nem lepodtem meg azon amit lattam. Vannak boven pluszos periodusaim, meg van 3-4 honapom ami akkora vakvagany, hogy katasztrofa. Tetszettek a kulonbozo-bizonyos versenyekre szolo jatekok, de nyilvan az osszteljesitmenyt az eves guru adja. Az nalam nem olyan fenyes, nem tudom hogy mukodik a "bentmaradas" es hasonlok, de ha ennyi volt, akkor is nagyon koszonom a lehetoseget!  :great: Ha meg van folytatas szamomra is, akkor odalepek ennek a 2021-nek...

Sok sikert a tovabbiakban is a versenytarsaknak!

Jaj, én még annyit akartam, hogy a decemberi prémium versenyben nyert 3.000-emet felajánlom már most a 2021-es adományozásba, ha van rá mód ezt most így elindítani... Elcsúsztam az utolsó hetekben, így nem érzem azt, hogy rászolgáltam erre a díjra ezúttal...  :)