SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#345 január 02, 2021, 08:50:17, Várda64
Letudva az év végi, év eleji műszakjaimat én is nagy szeretettel köszöntök mindenkit és sikeres írásokban gazdag Boldog Új Évet kívánok minden Gurus társamnak!  :beerchug:

Köszönöm a lehetőséget, hogy egyáltalán ebben az illusztris társaságban lehetek! Az SPF Admin a megmondhatója, hogy nem volt egy egyszerű mutatvány engem ide becsalogatni. Nem igazán éreztem magamban az erőt, valamint nem tudtam hogy megéri e rászánnom az időt, hogy én az írással egybekötött tippelésre rávegyem magam. Itt nem az anyagiakra gondolok elsősorban, de akik ismernek azok tudják, hogy sok egyéb kötelezettségem is van ami időigényes. Ráadásul azért az sem egy hátrány, ha az ember írása egy bizonyos minőséget is tartalmaz. Mindezek ellenére 2019 márciusában csak elvesztettem valahogy a szüzességemet és azóta itt "boldogítom" a tisztelt nagyérdeműt. Kb. úgy is kezdtem én ezt az egészet, mint egy szűz lány. Jó, jó, de valahogy nem az igazi. Nem kevés idő kellett hozzá, hogy számomra is átjöjjön, bennem is tudatosuljon, hogy mi is tulajdonképpen ennek az egész játéknak a lényege. Miután sikerült fejben helyretenni magam, onnantól kezdve azért az eredményeim is elkezdtek javulni. Hogy az írások minősége javult-e azt nem az én tisztem megítélni, de visszajelzésnek azért elég beszédes volt, hogy néha-néha ki lehetett őket tenni akár a főoldalra is. Senkit nem szeretnék kiemelni, de nagyon sokat tanultam és nagyon sokat fejlődtem az itteni Gurusok hatására. Ebből következik, hogy 2020. már egy teljesen vállalható év volt számomra és ha Isten erőt ad 2021-ben tovább fejlődhetek. Köszönöm a lehetőséget a folytatáshoz!

Ehhez kívánok én mindannyiunknak erőt, egészséget, kitartást! :beerchug:

Üdv.,
Várda64  :cya:

Sziasztok!

Ha minden jól megy, idén én is csatlakozom már hozzátok! Ezúton is köszönöm Adminéknak az invitálást! Két évve ezelőtt is lett volna rá lehetőség, hogy aktívan részt vegyek a Guruban, de akkor úgy ítéltem meg, hogy egyéb teendőim miatt nem tudnám lelkiismeretesen folytatni a guruzást, mások elől pedig nem szerettem volna elvenni a lehetőséget! Idén viszont remélem sikerül helytállnom ebben a mezőnyben!
Sok sikert, és zöld tippet mindenkinek 2021-ben is!  :beerchug:

A Bilbao-Elche meccs rosszul lett kiértékelve. Kérném javítani! Köszi szépen előre is!

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 04, 2021, 17:52:41
A Bilbao-Elche meccs rosszul lett kiértékelve. Kérném javítani! Köszi szépen előre is!

Javítottam!  :ok:

Egyetlen perccel lekéstem a Roma tippet, hát ilyen nincs. Miért 3kor lesz  :-\ :-\ :-\

Idézetet írta: csatarid Dátum január 06, 2021, 09:03:05
Egyetlen perccel lekéstem a Roma tippet, hát ilyen nincs. Miért 3kor lesz  :-\ :-\ :-\

Akkor már másold be NapiTipp-be mondjuk, hogy ne vesszen el az írás!  :ok:  Mi ott a tuti egyébként!?  8)

#351 január 06, 2021, 11:24:24, csatarid
Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 06, 2021, 11:03:17
Akkor már másold be NapiTipp-be mondjuk, hogy ne vesszen el az írás!  :ok:  Mi ott a tuti egyébként!?  8)

Jó. Csak a sima Roma győzelmet akartam, így kiegészítem mert napitippbe 1,44 kevés.

PDC Darts VB 2021:

1. hely: LuckyBeny
Nyereménye: 19823 HUF Skrillen keresztül

2. hely: peshark
Nyereménye: 10177 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

#353 január 07, 2021, 13:55:03, SPF Admin
Prémium december 2020:

1. hely: patyi
Nyereménye: 15 769 HUF Skrillen keresztül

2. hely: Várda64
Nyereménye: 16 742 HUF Skrillen keresztül

3. hely: csatarid
Nyereménye: 15 558 HUF Skrillen keresztül

4. hely: LFCfanBoti
Nyereménye: 14 316 HUF Skrillen keresztül

5. hely: peshark
Nyereménye: 9044 HUF Skrillen keresztül

6. hely: Sound
Nyereménye: 3571 HUF Skrillen keresztül

7. hely: zsivany20
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Prémium 2020:

1. hely: Várda64
Nyereménye: 121 075 HUF Skrillen keresztül

2. hely: gavrilo14
Nyereménye: 46 601 HUF Skrillen keresztül

3. hely: Sound
Nyereménye: 18 925 HUF Skrillen keresztül

4. hely: csatarid
Nyereménye: 13 399 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 07, 2021, 13:54:29
Prémium 2020:

1. hely: Várda64
Nyereménye: 121 075 HUF Skrillen keresztül

2. hely: gavrilo14
Nyereménye: 46 601 HUF Skrillen keresztül

3. hely: Sound
Nyereménye: 18 925 HUF Skrillen keresztül

4. hely: csatarid
Nyereménye: 13 399 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:
Gratula Várda, hogy így tudtad zárni a tavalyi évet, én így pár hónapnyi Guruzás után látom, mekkora teljesítmény amit tavaly egész év során letettél az asztalra  :beerchug:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 07, 2021, 13:56:48
Gratula Várda, hogy így tudtad zárni a tavalyi évet, én így pár hónapnyi Guruzás után látom, mekkora teljesítmény amit tavaly egész év során letettél az asztalra  :beerchug:

@LFCfanBoti Köszönöm szépen a gratulációt!  :beerchug:

Nem könnyű kenyér ez tény, de köszönet a lehetőségért, hogy olyat csinálhatok, csinálhatunk amit szeretünk.  :ok:
2021. is egy szép kihívás mindannyiunk számára. Sok-sok zöldülő tippet kívánok mindenkinek!  :beerchug:

#357 január 18, 2021, 22:57:34, Sound
Sziasztok

Örülök, hogy győzött  Milan ma Szardínián. Vasárnap éjjel megírtam a gurumat, s meglepődtem, hogy ugyanazt a kimenetelt plusz információ nèlkül még ketten megírták. Nem zavar, csak furcsànak tartom.

Még az ősgurus időszakban volt egy szabály: egy azon eseményre ugyanazt a kimenetelt nem lehetett mégegyszer megírni. Ezt sokáig íratlan szabályként kezelték a guruírók.

Magam is vagyok úgy, hogy valamit meg akarok írni, de más már előttem megírja - ilyen esetben elengedem. Talán az lenne az igazságos, ha azt mondanák a játékszervezők: meg lehet írni ugyanazt a kimenetelt ugyanarra az eseményre többször, de csak az első guru tétjének felével lehet max játékba küldeni. Számítson előnynek a gyorsaság, hátránynak a lassúság.

Mindezzel senkit nem akartam megbántani.
üdv: barátsággal:
sound
ui.: ugyanazt háromszor posztolni, ugyanarra az oldalra...nem is értem mi értelme van....

#358 január 18, 2021, 23:47:45, csatarid
Idézetet írta: Sound Dátum január 18, 2021, 22:55:16
Sziasztok

Örülök, hogy győzött  Milan ma Szardínián. Vasárnap éjjel megírtam a gurumat, s meglepődtem, hogy ugyanazt a kimenetelt plusz információ nèlkül még ketten megírták. Nem zavar, csak furcsànak tartom.

Még az ősgurus időszakban volt egy szabály: egy azon eseményre ugyanazt a kimenetelt nem lehetett mégegyszer megírni. Ezt sokáig íratlan szabályként kezelték a guruírók.

Magam is vagyok úgy, hogy valamit meg akarok írni, de más már előttem megírja - ilyen esetben elengedem. Talán az lenne az igazságos, ha azt mondanák a játékszervezők: meg lehet írni ugyanazt a kimenetelt ugyanarra az eseményre többször, de csak az első guru tétjének felével lehet max játékba küldeni. Számítson előnynek a gyorsaság, hátránynak a lassúság.

Mindezzel senkit nem akartam megbántani.
üdv: barátsággal:
sound
ui.: ugyanazt háromszor posztolni, ugyanarra az oldalra...nem is értem mi értelme van....

Talán barátsággal nem kéne egyből azt feltételezni hogy valaki másol. El sem olvastam az írományodat, sőt még csak nem is láttam mikor kiválasztottam a meccset, csak rá másnap reggel amikor megnéztem hogy még milyen előzetesek kerültek ki és mikből meríthetek ötletet a napi tippjeimhez.

ui: gondolom nem nekem szól mivel 10 perccel később írtam ki mint te beküldted. Tehát már javában pötyögtem vagy negyedórája mikor te nyilvánossá tetted az előzetesed. Ha véletlen én 30 perc helyett 15 perc alatt végeztem volna és beküldöm akkor te gondolom kitörölted volna és hagyod a tiedet? Mikor már írjuk az előzetest nem látjuk hogy az idő alatt született-e egy másik írás rá. Ez csak az én részem, aki másnap délbe írt rá lehet ő sem vette észre, vele beszéld meg, de én ezeket a vádakat elutasítom és felesleges feszültségkeltésnek tartom egy olyantól aki barátsággal szítja a tüzet teljesen feleslegesen (hónap közepén..) amikor ráadásul nem is egymás ellen "versenyzünk" a guruban..    :icon_confused:

Jöjjön egy figyelmeztető üzenet mikor küldeném be hogy hé erre a kimenetelre már írtak és nem fogom beküldeni ha ekkora gond ez neked. Ennél nagyobb hibád ne legyen az életben mint nekem /nekünk volt ez az eset.

#359 január 19, 2021, 00:20:33, Sound
Nem értem miért akadsz ki. Nem írtam hogy másolt bárki bármit, azt írtam hogy nem volt bennük plusz információ-kvázi értelmetlen duplikáció. Főoldalon le van írva 3-szor ugyanaz máshogy fogalmazva ugyanazzal a tippel, más-más felhasználóktól. Ez a gáz sztem. A pénzre szárok.

Részemről örömmel lemondok a megnyert egységekről. Igen valószínű hogy hasonló esetben törlöm vagy nem rakom ki a saját gurumat, ha észreveszem, hogy ugyanazt megírta valaki előttem. S valószínű beírtam volna a naplómba, hogy ez a csatarid tök arra gondolt mint én hát megfogadom ezen és ezen a szorzón, és még is fogadtam volna.

Lsd Várda Ajax elemzését Vasárnap. Hendivel írta, nekem -tök jó lett volna 1,40 -ért a sima hazai, de eszembe sem jutott guruzni, hiszen volt kinn egy korrekt írás. Naplóztam fogadtam élesben.