Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok

Tegnap reggeltől éjjelig (3:00 értem haza) meló volt...

Ma kezdek kiküppelődni, és megyek is melózni rögvest...
Dobtam egy április záró gurut - Paks 2,5 over - néptipp, de nem szégyenlem, csak zárjon a mérleg pozitívban. Tegnap nap közben még bőven 1,4 felett volt, ma már csak 1,35.

20:30
Az Union szerintem megüti a biztos kieső Fürth csapatát. Nézem, s ha úgy van kötöm írom.

üdv, sound

Sziasztok

Tegnap mákom volt a guruban és pluszban zártam az áprilist. Végre! Az igazság az, hogy a félidőben meglehetett volna a 3 gól. Az a VAR-os szöglet utáni szitu, hát. Rácznak köze sem volt a labdához, s ilyen tekintetben tök mindegy, hogy 1,5 méterre, vagy 7 méterre a labdától ütközött. Ráadásul az ötösön belül ő ugrott rá a Fradi csatárra. Mindegy végül a végjátékban meglett.
Nos ezért sem szégyellem az 1,35-ös szorzón jövő over bevállalását, mert ennyire nehezen tud alkalmanként az is leesni.

Ma
Munkás egy nap lesz. Ezért az estére koncentrálok, és a lapokra. Sok büntetőcédulát várok a következő meccseken:

18:00
Samp-Genoa

Városi derbi alap a durvaság.

18:30
Valencia-Levante

detto

21:00
Bilbao-Atleti

Legutóbbi bajnokijukon volt 8 lap (0:0), aztán a Szuper Kupában győzött a Bilbao, egész meccs majdnem lap nélkül, majd az utolsó negyedórában 5 darab!

üdv, sound


5,5 lapover Bilbaóban
1 van jelenleg  1,39

Sziasztok

Holnap május 1, anyák napja...stb nyakamba veszem az országutat.
Reggel 6:30-tól úton vagyok, és ha délután 14:00-ra hazaérek a seggemet verem majd a földhöz a boldogságtól!

a fogadói terv:
Dobtam egy gurut a baseli rangadóra – 2,5 over
és a következő meccsekre fenem a fogam:

Milan-Fio
Be tudja-e húzni a rossoneri?

Lokomotív-Dinamo – zágrábi városi derbi, a vendégeknek győzelmi kényszerrel

este nem tudom még, hogy a Barca kínlódásához oda tudok-e ülni...

üdv, sound

Sziasztok

Jól benéztem, ezt a bajnokavatást Svájcban...a gurum is égett.
Ma

Két német meccsen az EL-csapatoktól gól gazdag meccset várok. Főként a Leverkusen-Frankfurton

nézem, írok, és kellene csinálnom egy áprilisi zárást is...

üdv, sound

Megcsináltam az áprilisi statisztikámat.
24 üzletből 15 lett jó, és úgy csináltam -8,1 egységnyi hiányt, hogy két bukót cash outoltam (mérsékeltem a veszteséget).
Így is -2 egységnyi tét a bukó. Rosszul teljesítettem az olasz, német, horvát foci bajnokságokban és a kosárlabdában.
Jó volt a LaLiga.

Egész évet tekintve köszönve az első két hónap hasításának még mindig 2,5 %-os a ROI, ami egyébként lófasz.
Szerintem csökkenni fognak a fogadás számok májusban, mert egyre óvatosabb vagyok élőben is. Remélek egy pozitív hónapot!

üdv, sound



Ég az Atalanta, félidőben volt 6szöglet
10,5 1,32

3,5 gól over a Lipcse meccsén
1,43

Sziasztok

Két könnyű, jó üzlettel kezdtem a májust. Ilyen lazán tervezem csinálni a továbbiakban is. A Leverkusent könnyen elengedtem 2:0-nál. A Lipcse 2:1-re égett beszálltam, és a kiállítás kedvezett is.
Félidőben láttam, hogy hátrányban van az Atalanta, és ők nagy szögletesek - nagyon simán jött a 10,5 under.

Ma
Sajna egész nap megyek, mint a mérgezett egér, ezért a délutáni magyar meccsekkel nem is tudok foglalkozni...
Marad a Villarreal-Pool nézése, ide viszont nincs tippem. El nem tudok képzelni egy szoros forgatókönyvet. Azért odaülök, bár se nem várok sok lapot, se nem hazai vezetést. Szerintem lecsorog 0:0-al

üdv, sound

2:0-nál
továbbjut a Pool 1,33

Sziasztok

Tegnap könnyű volt a Liverpool. Úgy jöttek ki a második félidőre, hogy nem volt kérdés.
3/3 a május...nem jelent semmit, volt már így sőt.., próbálom ilyen lazán továbbra is.

Ma
Restanciám van a vizslám felé, megyek és most megfuttatom egy laza 12-15 km-el.
Amúgy csak az MTK-Pusás meccsen tudok elképzelni, üzletet az nb1-ben. A Gyirmót underes lesz szerintem. A fenti program miatt nem fárasztom magam vele.

Este úgy gondolom, megcsinálja a Real. Szöglet/lap piac nem lesz jó, s szerintem a gól sem...tanulnak az előző meccsből. Kíváncsi leszek.

üdv, sound

Sziasztok

Tegnap hulladék fáradtan ültem le nézni a realt..Csajom szétröhögte magát rajtam, mert telón stream-en nézem a meccseket, az ágyban. Folyamat horkoltam, kiesett a kezemből a telefon...
Kérdezte, hogy miért dobálom a mobilom...

A lényeg, a szünetig bírtam, akkor konstatáltam, hogy lett a skandin egy 5 találatosom (7000 ft), és lefeküdtem a picsába. Reggel néztem mi történt, valahogy nem lepődtem meg.

Ma
Valahogy úgy érzem, hogy azt akarják Olaszban, hogy maradjon benn a Salernitana...-, hogy miért vagyok így? Vagy csak én vagyok így? Mindenesetre 18:00
Gólover, vagy 1x, vagy hazai – élőben, meglátom, ha úgy van.

este:
Szerintem a Lipcse egészen más meccset tol majd, mint az odavágón. Sok helyzetet, drámaiságot és gólokat várok, és azt, hogy a németek valahogy tovább jutnak. A többit élőben

pá,
sound

2,5 over a Leipzig meccsén 2:0-nál
1,39

Sziasztok

sűrűek a napjaim nagyon
tegnap sima volt a gól over fogadás az EL-elődöntőben, és törvényszerűen jött is

ma
két esemény, az egyik mindjárt kezdődik

Győznie kell az Internek, és meg is fogja csinálni. 1,10-en nem érdemes kötni, szorítani kell az Empolinak, hogy kitartson x-en egy félidőt.

Levante-Sociedad

Mindkét csapatnak nagyon fontos a meccs. Szerintem az indulatokra/lapokra kell majd menni, mert nem fogják bírni a felek idegekkel a tétet.

üdv, sound


Sziasztok

Tegnap 0:2-nél és 1:2 nél is hitetlen voltam az Inter győzelmét illetően. 1:2-nél egyébként 1,65 volt. Bátor gólovert kellett volna vállalnom 1:2-nél , itt a 4,5 1,30-on nem tetszett. Közben volt 3 db szöglet és a 9,5-et adták 1,6 körül, pl a 7,5-et 1,16-on.

Mindegyik kimenetnél azt éreztem, hogy a kockázat és az adott szorzó, nem épp arányos, ezért nem fogadtam.

Jó meccset tolt a Levante, durvaság viszont nem volt. Majdnem meccs előtt kötöttem egy 3,5 lapovert 1,4-en. Nem tettem meg...a vége 5 lett, az utolsó 3 cédula a 89. perc után esett.

ma
koraestére érek kb haza, remélem 18:00 körül itthon leszek már.

Sassuolo-Udinese
Hertha-Mainz
Mindkét meccsen könnyű gólovert fognék. Vannak indokaim is:
A sassuolo ki akarja szolgálni a közönségét a múlt heti 6:1 után. Udinében toltak egy 3:2-őt.
A Hertha meg fogja csinálni Magath-al a bennmaradást, - nem csak Dárdai képes erre. Igazi pénztemető ez a klub. Bobic leszerződteti Dárdait (majd kirúgja – egy valag lóvé), hozza a saját török emberét (majd kirúgja – egy valag lóvé), hozza Magath-ot (egy valag lóvé), a csapat 13-15. lesz. Gyanítom ezt Dárdai is megcsinálta volna, csak elköltött 3x annyi pénzt rá, mint amiből kihozhatta volna...
A mainzi meccsen lett egy 4:0 decemberben – pontot szerintem minimum egy góllal tud szerezni majd a Hertha. Szóval forgatókönyv függő, hogy lesz-e ziccerem.

Betis-Barca

Szétestek a katalánok (is), a Betis motiváltabb lesz náluk! Hazai pálya, elérhető BL. Alapban 1x, és sok lap!

Nézem őket, írom, ha üzletet csinálok.
üdv, sound