December 05, 2021, 17:35:24 pm CET

Szerző Téma: Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól  (Megtekintve 48559 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Sound

Re:Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól
« Válasz #900 Dátum: Augusztus 15, 2021, 17:10:38 pm CEST »
utosó erős 2o perc, pörög a mainzi meccs 2:0-nàl 1,5 over 1,88
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 16, 2021, 11:09:17 am CEST írta Sound »

Nem elérhető Sound

« Válasz #901 Dátum: Augusztus 16, 2021, 12:31:08 pm CEST »
Sziasztok

Továbbra is csúszik ki a kezemből az augusztus…két bukó guruval a tegnap is rátett.
Nem akarom túlragozni, hogy a Hertha egy megnyert meccset hogyan engedett ki a kezéből, s az eszéki 1:0-ra sincs magyarázat, egy nyomorult 1,36-os tipp se tudd leesni könnyen most.

Nem akarok változtatni azokon az elveken, amik évek óta termelik a pozitív mérleget! Viszont az utolsó másfél hónap elég depresszív képet fest!

Megyek tovább, ha már 7 guru megvolt, akkor minimál téten remélem hozzá tudok tenni még 3-at ami nyereséges. Ha igen, akkor a végén megkísérlem pluszba hozni ezt a hónapot…

Ma
Könnyű overeket remélek élőben, spanyolból:
20:00
Villareal – Granada

kileng hazai felé az inga, azonban a Granadát nem lehet leírni. A 1,5 over kezdéskor van 1, 30 felett.

22:00
Elche – Bilbao

Itt bőven 1,5 felett van a két gól kezdés előtt, pedig a Bilbao rég nem az az underes csapat.

üdv, sound

Nem elérhető Sound

« Válasz #902 Dátum: Augusztus 16, 2021, 22:34:35 pm CEST »
1,5 Over Bilbaó meccsén 2,10
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 17, 2021, 19:19:05 pm CEST írta Sound »

Nem elérhető Sound

« Válasz #903 Dátum: Augusztus 17, 2021, 19:29:31 pm CEST »
Sziasztok

A tegnapról inkább semmit…
A mai:
21:00
Bl-meccse, amelyek közül nem igazán tudok dönteni.
Monaco – Sahtar – nálam inkább 2-es! Az x2 jó üzlet lehet – nézni kell
A Dinamo nem mehet biztosra Moldáviában, sőt!!!
Salburgra rámenni kézenfekvő lenne, 1,14-ért kösz nem talán menet közben..

Lesz német szuperkupa:
20:30
Dortmund-Bayern

Adná az over, viszont mégis egy döntő!!! Bayern meg mindent képes kihagyni…

Na, nehéz magamnak velem, mert a sok rossz üzlet miatt, mindenben szkeptikus tudok lenni…-majd változik ez!

Üdv, sound

Nem elérhető Sound

« Válasz #904 Dátum: Augusztus 17, 2021, 22:17:40 pm CEST »
Salzburgban 1:1-nél 2,5 over 1,3
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 18, 2021, 10:59:36 am CEST írta Sound »

Nem elérhető Sound

« Válasz #905 Dátum: Augusztus 18, 2021, 11:20:24 am CEST »
Sziasztok

A tegnapról:

A foci: bődületesen gyenge színvonalúak voltak a bl-selejtezők. Párhuzamban néztem a három meccset, és a Bayern-Dortmundot. Ez utóbbin szakadó esőben volt labdarúgás. A többi meccsen a játék egy másik szinten csordogált.
A Sahtar végül behúzta, sajgott a szívem az x2-ért.
A Dinamo pedig nagyon megégett – szkeptikusságom beigazolódott.
Talán a Salzburg-Brondby második félideje volt valódi fociélmény, nehezen, mégis jött az over.

fogadások: nem akarok, s talán nem is tudok változtatni a fogadói stílusomon. Ha gödör van, ki kell várni, és önbizalom növelő kicsi sikereket kell aratni. Hangyaként, sok kivárással kell visszakapaszkodni, higgadtan. Most ez van nálam soron.

A máról:
Sajna ma nem vagyok..egész délutántól késő estig meló. Szerintem a második félidőkre se érek haza.
Kibicnek semmi sem drága, ezért pár gondolat:

Masszív a Siófok, a Csákvártól tutti nem kapnak ki szerintem x2 a tipp, van stream is lehet nézni a csákvári jutúbon.
Overes a Budaörs-Eto. A 1,5 sztem alap 1,23 – a 2,5-et élőben adja
Győzhet a Pécs! Az 1x fixnek hat 1,30 – érdekes, hogy a stadiontól pár száz méterre próbálok a meccs időpontjában. Vas László eltiltott, így más meccsel, a pécsi keretnek sztem jót fog tenni ez! A Sori égett Szolnokon – Siófokon is gyenge meccset tolt.
Hurrá optimizmus van Fradi ügyben. A vezetők megint felültek a magas lóra, Orosz és Kubatov is el van szállva az eredményektől, s saját maguktól is. Jó ám ez a Young Boys – szerintem tavaly nem volt ilyen erősségű egyik csapat sem a selejtezőkben, mint ők. Slaviától is egy szinttel feljebb vannak. Sztem zakó lesz!

üdv, sound

Nem elérhető Sound

« Válasz #906 Dátum: Augusztus 19, 2021, 10:28:36 am CEST »
Sziasztok

Tegnap éjfélre értem csak haza, azaz mindenről lecsúsztam. Örömteli, hogy amiket kiírtam, azok ültek. Ma is ugyanez a műsor, már koradélutántól tolom, se stream közelében nem leszek, sem időm nem lesz fogadni. Mégis kibickedek, mint tegnap, mert a kínálat bőséges.

A Slavia bedarálja a Legiát szerintem – 1,53. A Fradinak nagy mákja volt, és nagyot küzdött, a lengyel bajnokságban is csetlik botlik a Legia a halovány Dinamo simán oktatta, előttük jár a cseh bajnok. A szurkolók is sokat segítenek ebben majd. Meg is fogadom, mert meggyőztem magam.

Jól kezdte a szezont a Rapid, aki egy overes csapat. A Zorija szerintem partner lesz a gólokban, a 1,5 alaptipp 1,25 – ezt is rakom.

A LASK is megcsinálja a 1,5 overt 1,25

Espirito bizonyított a City ellen, hazájában győzelemre vezeti a Tottenham-et, ezt nem fogadom meg, élőben rámennék, 1,72-őn nyit, azonban esélyem sincs rá.

A Partizán se kap ki Portugáliában, éjszakai meccs, talán a második félidőt elcsípem 22:30-as a kezdés! x2 – 1,50 erre megpróbálok élőben menni!

üdv, sound

« Utoljára szerkesztve: Augusztus 20, 2021, 13:22:49 pm CEST írta Sound »

Sportfogadas.org

Exkluzív!
« Válasz #906 Dátum: Augusztus 19, 2021, 10:28:36 am CEST »

Nem elérhető Sound

« Válasz #907 Dátum: Augusztus 20, 2021, 13:46:52 pm CEST »
Sziasztok!

Két eseményt dobok be mára:
Dragovoljac – Hajduk

Szerintem megbánta a feljutást az újonc. Öt meccs, 5 zakó 18 kapott gól. Nagyon papírforma a vendég 1,22! A tervem a kivárás, 1,4 körül szerintem megéri fogni a 2-est, csak kell hozzá 20-25 perc és a jó forgatókönyv. Domináns splitiek, szerencsésen védekező hazaiak és 0:0…

20:30
Lipcse – Stuttgart

Néptipp a hazai győzelem! 1,44 – mivel tudom nézni a meccset, ezért hülye lennék előre kötni, nézem, s ha adja, rakom!

Üdv, sound

Nem elérhető Sound

« Válasz #908 Dátum: Augusztus 20, 2021, 20:45:04 pm CEST »
1,30 Hajduk
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 21, 2021, 14:07:07 pm CEST írta Sound »

Nem elérhető Sound

« Válasz #909 Dátum: Augusztus 21, 2021, 14:06:41 pm CEST »
Sziasztok!

Tegnap a biztosabbnak tűnő, végül rosszabb üzletet kötöttem meg.
A Hajduk gyakorlatilag a saját 16-osára szegezte az újoncot. Nagyon nehezen ment a szorzó felfelé, azonban a spliti gól folyamatosan benne volt a levegőben. A 42. percben ment először 1,3 fölé..a győzelem meg a 95. percben született góllal lett csak meg…
Jobb volt az RB szorzója. Azon agyaltam, hogy milyen fura, hogy két amerikai edző egymás ellen tolja a Bundesligában…A Stuttgartban is éreztem gólt, s bizonytalan voltam, hogy mi lenne, ha ők lőnék az elsőt. Aztán jött Szoboszlai, s akkor reméltem egy 60. perc körüli könnyű 1, 5 overt, azonban szünet után 2:0 lett, s itt el is engedtem.

A mai:
Guruztam a Kisvárda x2-őt!

..és ez után köré elé kellene megszerveznem a napi menüt a giga kínálatból….
15:30
Freiburg – Dortmund

A vendégek miatt overezni kellene! A hazaiak miatt meg pont nem…kinek az akarata fog érvényesülni? Szerintem a Dortmundé és sima 1:4, 1:3 lesz a vége. Azonban a véleményem mit sem ér – nézni kell, a hétközi szuperkupa kivehetett Rose legénységéből ahol sok a hiányzó.

16:00
DVSC – ZTE

Sokak szerint overes. Nálam inkább 1x – azonban 1,26-ért nem igazán kell.

Az esti program súlyos:
Honvéd – Paks törvényszerű x2 és over
Torino – Atalanta over
Granada – Valencia 1x
Bilbao – Barca x2, over

Ilyenkor leehet nagyokat bukni…, vagy nyerni. Nem tudom, melyik meccsen hogyan tudok jelen lenni…- meglátom, írom a live-ot.

üdv, sound

« Utoljára szerkesztve: Augusztus 22, 2021, 10:18:05 am CEST írta Sound »

Nem elérhető Sound

« Válasz #910 Dátum: Augusztus 22, 2021, 10:19:43 am CEST »
Sziasztok
Tegnap megégett a gurum…teljes csőd!
Nem írok többet augusztusban…

Néztem egy raklapnyi meccset: Debrecen, Freiburg, Vidi, Atalanta, Honvéd, Inter, Lazio……teljes telítődés és csömör. Fogadást nem kötöttem!

A mai:
Annyira nagy a kínálat, hogy képtelen vagyok fókuszálni…nézni kellene:

12:15
Twente – Ajax
genetikailag kódolva van ebben a párosításban az over – 2,5-1,36

14:15
Lausanne – Basel
Potyognak a gólok a Basel meccsein, a 2,5 over csak 1,45

15:00
MU – a jó rajt után Southamptonban is overes meccs várható. 2,5 – 1,66

15:30
Szerintem az Union Berlin nem kap ki a Hoffenheimtől. A berlini kiscsapat hétközi finnországi győzelmével csoportkörös. x2 – 1,8

17:30
Szerintem a Bayern megtömi a kölnieket 3,5 over – 1,68

18:55
Győzni fog az Osijek Pulában! – 1,50

Rijeka – Sibenik
Sima hazaiba mondanám, viszont a PAOK ellen 1:1-et tolt Görögországban a Rijeka, s pár lépés számukra a csoportkör. Benne van az over a meccsben, az 1,5 alap 1,25

győzni fognak a nagy csapatok:
Juve, Roma, Napoli, Atletico, Real

…és akkor még ott vannak az nb2-es streamek is.

Annyira szkeptikus vagyok mostanában a megérzéseimben, hogy kötelező lenne szelektálnom. Előveszem, hát a piacok rangsorát – ezt, még a naplózás elején alkottam meg magamnak. Fogadásaim, hatékonyságának rangsora:

Első számú piacok:
1. Olaszország – 4 kimenetel, élőzés
2. NB1 – overezés, élőzés
3. Svájc – 4 kimenetel, élőzés
4. Németország - 4 kimenetel, élőzés
5. Spanyolország - 4 kimenetel, élőzés
6. Hollandia - 4 kimenetel, élőzés
7. Bajnokok Ligája – Kétesély, overek, élőzés
8. NBA matek

Második számú piacok
1 Horvátország – kétesély, élőzés
2. Európa Liga – overezés, élőzés
3. NB2 – over 1,5, 1x2 (háromesély)
4. Anglia – háromesély, kétesély

Harmadik számú piacok
1. Válogatott meccsek – élőzés
2. Ausztria – élőzés

Így is marad 9 esemény, amit időrendbe kellene rendeznem.
Twente – Ajax
Lausanne – Basel
Hoffi – Union
Bayern/Juve átfedéssel
Napoli/Roma átfedéssel
Real a végére, átfedéssel

A cél a meccsnézés – ha valami adja, rámegyek!

Üdv, sound

Nem elérhető Sound

« Válasz #911 Dátum: Augusztus 22, 2021, 23:16:05 pm CEST »
1:1-nèl 1,31 2,5 over Reál meccsèn.
èß gól 2:1 épp.
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 23, 2021, 13:33:07 pm CEST írta Sound »

Nem elérhető Sound

« Válasz #912 Dátum: Augusztus 22, 2021, 23:30:10 pm CEST »
1,56 3,5 over Reál meccsèn,  mèg egy over van erős 25 perc
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 23, 2021, 13:33:26 pm CEST írta Sound »

Nem elérhető Sound

« Válasz #913 Dátum: Augusztus 23, 2021, 13:52:35 pm CEST »
Sziasztok

Jó sokat vártam néztem, lecsúsztam tegnap is….
Végül fogtam két könnyű overt, ez a na végre kategória most nekem!

Ma egy etap melón túl vagyok már, most a második menet előtt írok. Este 6 körül stream közelben leszek, remélem..
Nem hiszem, hogy kikap a Sevilla – x2 1,30

Szolnok – Dió
Már most látszik, hogy Kondással nem lesz sima a visszajutás! Nem igazán fér bele újabb pontvesztés a Kecsó és a Siófok után. Otthon tökös lesz a Szolnok, ezért a 1,5 over alaptipp 1,25

20:45
Samp – Milan

Első ránézésre nekem nem egyértelmű a Milan győzelme. A tavaszi válságból kérdéses, hogyan jön ki Pioli csapata – overezni szeretnék ezen a meccsen!

A West Ham mindig overes, kérdés, hogy be tudják-e rántani a rókákat?

Sok meccs ez megint egy napra és sok az átfedés. Arra kell mozdulnom, ahol könnyebb üzlet kecsegtet. Félek az angol bajnokiktól: nagyon hajtós, sok kapura lövéssel bíró meccsek vannak, azonban ez nem egyenlő a gólokkal!

üdv, sound

Nem elérhető Sound

« Válasz #914 Dátum: Augusztus 24, 2021, 19:05:00 pm CEST »
Sziasztok!

Az van, hogy tegnap bekaptam a 2. Pfizert. Semmi para, csak olyan küppedtség, és beszámíthatatlanság – konkrétan szarul vezetek. Minimál lázzal 38 C – lehoztam a mai napot, reggel 8-tól toltam a melót idáig. Konkrétan azért oltattam, mert október 01-el lejár a fél éves védettségi igazolásom (Covidos voltam márciusban…), s tisztán látható, hogy védettségi kártyával lesz élet, anélkül meg sok minden felejtős: pl egy focimeccsre se mehet ki az ember…stb.

Viszont a tegnap esti meccseket hiába néztem…nem fogtam fel.

Ma 21:00
Fradi-Young Boys

Érthetően erre mastizik mindenki egy hete…
Dobáljanak meg, szóljanak le…úgy érzem, hogy nem lesz sanszunk a BL-re most. Az, hogy emberelőnyben 11-est hibázva kikapunk Svájcban, az nekem annyi, hogy lecsó a mai….
Nagyon meglepődnék, ha győzni tudna a Fradi. szerintem x2 ez a meccs. – Nézem, s ha lesz sansz élőzésre, akkor tolom! Forgatókönyv függő a dolog, pl 1:0-s FTC vezetésnél könnyű over stb…

üdv, sound

Sportfogadas.org

Fogadj az Unibeten!
« Válasz #914 Dátum: Augusztus 24, 2021, 19:05:00 pm CEST »