Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Jó volt a tegnap nagy köszönet a belgrádiaknak, hogy ilyen szépen termelték a pontokat. A mai nap az izlandi meccs körül forog. A legjobb ilyenkor talán az, ha nem fogad az ember semmire sem.

üdv:
sound

Sziasztok!

A tegnapról:
- Jobb volt, hogy nem fogadtam semmit sem, így is elég nagy volt a stressz.
- Elgondolkodtató, hogy Eb-csoportunkból végül kijutott a horvát, a walesi, a magyar és a szlovák válogatott is.
- Szurkoltam Rossi válogatottjának, és ez a csapat megérdemli, hogy szeressék a szurkolók.
- Fogtam a fejem 0:1-nél...."bassza meg, megmondtam előre" érzésem volt, Hajdú B. elkeseredett kommentelése szánalmat keltett bennem a magyar labdarúgás irányába – ez több, mint sport.
- Azt hiszem, hogyha nem sikerült volna a kijutás, az inkább a magyar labdarúgás problémája, baja lett volna. Maga a válogatott megérdemelte a sikert és óriási hiba volna Rossiék elküldése a jelenlegi csapat szétverése.
- Ahogy szerencsétlenek voltunk Gulácsi benyelt góljánál, olyan szerencsések voltunk Nego találatánál: a mi csapatunk keményen megdolgozott a szerencséjéért.
- Ne feledjük: volt pár helyzet a 0:2-höz is....
- Meg kell köszönni Szoboszlainak és a családjának, leginkább az édesapjának – az a munka amit ő végzett a gyermekével, és ahogy kimentette a magyar labdarúgás közegéből, végül a magyar labdarúgásnak szerzett dicsőséget. Ez több, mint elgondolkodtató.
- A sorsdöntő gól előtt kulcsszerepe volt az izlandi lövést blokkoló játékosnak (talán Sallai), jellemző, hogy 1:1-nél mennyire ki tudott jönni Izland a szorításból, s Könyves Norbertnek! A paksi támadó nagy területet nyitott Dominiknak, ezekről nem beszél a szaksajtó....
- Amit annyira nem szeretünk a magyar labdarúgásban (s ez nem a Rossi -féle csapat; s nem a megye1-es lúzerligák, bár ott is lehet hallani elképesztő pénzmosó sztorikat már), mentőövet kapott ezzel az eredménnyel, s ezzel takaródzva minden maradhat úgy ahogy van.

A fenti valóság miatt örülök a válogatott sikerének, és büszke vagyok a csapat hozzáállására, megalkuvás nélküli küzdeni tudására, ami példa lehet a kisemberek hétköznapjaiban. Nagyon megdolgozott érte a csapat, s mellé állt a szerencse is! Látni kell, hogy ezzel az eredménnyel, egy csomó szereplője a labdarúgásunknak tovább nyújtózkodhat a takarója alatt, s az a takaró sokkal nagyobb lett ma reggelre, mint amilyen tegnap reggel volt. Gondoljunk bele, hogy valójában hány ,,Szonoszlai Dominikunk" lehet, lehetne...akit kinyír a mai magyar labdarúgás.

Mindenesetre mára valahogy kiheverem az élményt, ami nagy öröm és keserűség is egyben, s talán fogadok is. Hamarosan írom a részleteket.

üdv, béke:
sound

Sziasztok

A mai ,,menü":

17:00
Eto-Budaörs


Mindenki vágja, hogy a vendégek Bognár György után is maradtak a támadó focinál. A Győr továbbra is szenved, a 1,5 over 1,25, ami szerintem jó! Inkább x2 ez a meccs, de nyilván nézni kell, az, hogy nem nyer az ETO 1,3-alatt fizet. A facen, álltalában közzé teszik a meccs streamjét a győriek, legalábbis a Rákóczit így néztem anno, bár legutóbb a Siófok már nem volt...

Kosárlabda:
19:00
Zvezda-Real


149 az Euróligában a szerb csapat, a Real 164,5, azaz átlagban 156,5. A belgrádiak jól megszórták hét közben a Lyont, a bukik a határt (ahol fordul az over/under) 157-nél húzták meg. Ami reális.... Próbálok fogni könnyű overt a meccs elején.

20:30
Bayern-Valencia


Ugyanígy matekozva a határt 154,5-re lőttem ezt a meccset előzetesen, és a bukmékerek is. Résen kell lenni, és lépni vagy hagyni kell, ha fogadási helyzet alakulna.

Üdv,
sound


Idézetet írta: Sound Dátum november 13, 2020, 10:00:37
Sziasztok!

A tegnapról:
- Jobb volt, hogy nem fogadtam semmit sem, így is elég nagy volt a stressz.
- Elgondolkodtató, hogy Eb-csoportunkból végül kijutott a horvát, a walesi, a magyar és a szlovák válogatott is.
- Szurkoltam Rossi válogatottjának, és ez a csapat megérdemli, hogy szeressék a szurkolók.
- Fogtam a fejem 0:1-nél...."bassza meg, megmondtam előre" érzésem volt, Hajdú B. elkeseredett kommentelése szánalmat keltett bennem a magyar labdarúgás irányába – ez több, mint sport.
- Azt hiszem, hogyha nem sikerült volna a kijutás, az inkább a magyar labdarúgás problémája, baja lett volna. Maga a válogatott megérdemelte a sikert és óriási hiba volna Rossiék elküldése a jelenlegi csapat szétverése.
- Ahogy szerencsétlenek voltunk Gulácsi benyelt góljánál, olyan szerencsések voltunk Nego találatánál: a mi csapatunk keményen megdolgozott a szerencséjéért.
- Ne feledjük: volt pár helyzet a 0:2-höz is....
- Meg kell köszönni Szoboszlainak és a családjának, leginkább az édesapjának – az a munka amit ő végzett a gyermekével, és ahogy kimentette a magyar labdarúgás közegéből, végül a magyar labdarúgásnak szerzett dicsőséget. Ez több, mint elgondolkodtató.
- A sorsdöntő gól előtt kulcsszerepe volt az izlandi lövést blokkoló játékosnak (talán Sallai), jellemző, hogy 1:1-nél mennyire ki tudott jönni Izland a szorításból, s Könyves Norbertnek! A paksi támadó nagy területet nyitott Dominiknak, ezekről nem beszél a szaksajtó....
- Amit annyira nem szeretünk a magyar labdarúgásban (s ez nem a Rossi -féle csapat; s nem a megye1-es lúzerligák, bár ott is lehet hallani elképesztő pénzmosó sztorikat már), mentőövet kapott ezzel az eredménnyel, s ezzel takaródzva minden maradhat úgy ahogy van.

A fenti valóság miatt örülök a válogatott sikerének, és büszke vagyok a csapat hozzáállására, megalkuvás nélküli küzdeni tudására, ami példa lehet a kisemberek hétköznapjaiban. Nagyon megdolgozott érte a csapat, s mellé állt a szerencse is! Látni kell, hogy ezzel az eredménnyel, egy csomó szereplője a labdarúgásunknak tovább nyújtózkodhat a takarója alatt, s az a takaró sokkal nagyobb lett ma reggelre, mint amilyen tegnap reggel volt. Gondoljunk bele, hogy valójában hány ,,Szonoszlai Dominikunk" lehet, lehetne...akit kinyír a mai magyar labdarúgás.

Mindenesetre mára valahogy kiheverem az élményt, ami nagy öröm és keserűség is egyben, s talán fogadok is. Hamarosan írom a részleteket.

üdv, béke:
sound

Erdekes gondolatok koszonom hogy megosztod velem, (velunk) Szoboszlaira es a magyar focira reagalnek , persze szerintem is van vagy lehet valosaga is amit irsz rola. Nem lehet bebizonyitani azt hogy ''  hány ,,Szonoszlai Dominikunk" lehet, lehetne ''  elkepzelesek vannak de senki nem tudja a jovot , akarmit csinal az apa, a palyan a jatekos van , en csak Hagi fiat kovetem jobban , az apja csinalhat barmit , mondhat, tanithat , megsem megy ugy a szeker mint elvarnank. Nincs konkret recept nem lehet elvarni az MLSZtol hogy ok legyenek az egyeduliek a vilagon akiknek tudniuk kell a receptet. Az hogy hol mosnak penzt arra mindig lehet talalni ujabb es ujabb lehetoseget a focin kivul is , nincs ertelme belekeverni , ha a foci alibi tevekenyseg ,akkor ahoz kepest ez meg nagyobb bravur a tovabbjutas  , es az is hogy az  MLSZ vezetosegei valtoztattak valamint  eddigi rossz donteseik (kb 6-7 ev) utan  az elmult evekben lathato erzekelheto eredmenyek vannak az mar plusz pont, hogy ilyen Negot is be lehet szervezni.  Lehet ,hogy nem ez a jo ut , de ez volt az ara , es legalabb kaptunk valmit .  Latod az Arsenalod sem szakit ugy Artetaval mint amit belekepzelunk hogy az a valosag.

Nyomnám az overt az Eto meccsén....1:0-nál.
Nincs iroda ahol kínálatban van a meccs!

Zvezda hasít 152 ovért kaptam 1,25-èrt

Sziasztok!

A tegnapról:
Nem tudtam overezni az ETO meccsén, mert sehol sem volt kínálatban! Szerencsém is volt vele, mert maradt az 1:0. Pedig nb2 szintjén jó, lendületes volt a meccs, mentek a hazaiak a második gólért, de a Budaörsben is benne volt egy esetleges egyenlítés.
A Zvezda parádés nba szintű első negyedet tolt a Realal, Euroligában 49 pont tíz perc alatt. Be is húzott egy könnyű over, amiből aztán tétem több, mint harminc százalékos bukásával kénytelen voltam menekülni. Nem mondom, hogy elkezdtek védekezni a felek, sőt! Végig eszetlen rohangálás, labdaeladások, és sajnos pontatlan dobások jellemezték a meccset. Ha slattyogot volna folyamat a háló nem lett volna baj, de megszórták magukat az első negyedben, s ez nem folytatódott. 12-13 rossz perc után kiszálltam, végül 140 ponton álltak meg...
A Bayern meccséhez ezek után kedvem nem maradt....

Írom a mait!
Végre itt ez a csodálatos Nemzetek Ligája újra. Fogadóként azt gondolom, hogy nagyon oda kell figyelni, mert megszívatnak! A másik, hogy sajnos a klubszezont rendre megakasztják ezek a meccsek, ezért a jövő hétvége is nehéz lesz a fogadások szempontjából. A guruban kell az elemzésszám ezért kockázatot (a magam szintjén) kellett vállaljak, a portugál-francia meccsel.

20:45
Portugál-Francia
Miért éppen most nyernének a gallok?
1x

lsd.: guru.


20:45
Svájc-Spanyolország


Sokkal érdekesebb mérkőzésnek találom ez a többinél. Lehet, hogy nem érdekli a nagyokat, hogy ki nyeri meg a csoportokat, de az eggyel kisebbek biztos, hogy nem akarnak kiesni a "B" ligába! Svájc ilyen szempontból bajban van, mert Ukrajnában kikapott, így nagyon kellene neki most egy bravúr. Itt lehet szerintem majd overt fogni!

szép napot nektek, üdv:
sound

Sziasztok

Miért ne most nyert volna Franciaország...?
Erősen x-es meccs volt, guru kényszerben voltam/vagyok szívtam is vele. A helyzet az, hogy továbbra is nagyon nincs olyan meccs, amit tudnék guruzni...
A Nemzetek Ligája egy nagy süllyesztő fogadói szempontból, tegnap se voltam agyamnál a portugál meccsen ragadtam, s akartam szünetben fogni a 10 szöglet fölöttet...gyors fürdés, és baszki az volt az agyamban, hogy tettem....s nézem a 60. perc környékén, hogy nem is fogadtam meg.
Svájc vezetésénel nyúl voltam az overhez.
Ma minden fogadó szándék nélkül megnézem a magyar-szerbet, előtte van próbám 3-tól, boldog leszek, ha hazaérek este 20:00-ra, mielőtt elindulnak vadászni odakinn a zombik...

üdv, jobbakat:
sound

Jók vagyunk ma is.
A szerbekben de bennünk is van gól, mégis szögletre megyek 6:0 ide, 9,5 over 1.33 van rá 1 félidő!

Sziasztok!

A mai nap egy nagy semmi számomra fogadás szempontjából.
Örülni kell a szerbek elleni x-nek, s annak, hogy az utolsó fordulóban még az A-division is elérhető a válogatottnak. A sorsolás után azt gondoltam, hogy szinte biztosan kiesünk a ,,C" ligába, kicsit reménykedtem, hogy a törökökkel partiban leszünk a végjátékban, s talán ki-ki meccset tudunk játszani a bennmaradásért. Ehhez képest, még fel is juthatunk az elitbe.
A fogadások szempontjából:
Annyira ínséges idők járnak, hogy egy élőben elkapott 1,3 körüli szorzónak is örülni kell. Bevallom, hogy nem bírom követni a vírus hatásait – ki, mikor, miért nem játszik, vagy játszik. Még sohasem éreztem ennyire ingoványosnak a fogadás világát, mint mostanság, pedig '95 óta rendszeresen játszom. Majd valahogy ezen is túl leszünk, vagy alkalmazkodunk! Sokszor rendkívül szkeptikus/parás vagyok egy-egy kimenetellel kapcsolatosan, úgy látom, hogy már semmi sem biztos.
Nehezítő tényező, hogy sok esetben nem lehet élőben nézni a mérkőzéseket (erőfeszítéseket kell tenni – streamet kell vadászni stb..., vagy alapban halott az ügy). Így meg miért is mennék bele bármilyen fogadásba. Itt a példa a tegnapi bolgár-finnre, vettem volna x2-be, de azért nem vadásztam streamet, hogy bevállaljam 1,26-ért...

Valamelyest készülök a keddi, szerdai napra, de túl nagy dobásra nem számítok!

Üdv, béke:
sound

Sziasztok
Írom a mait.
Kezdek egy kosár meccsel 20:00-kor

CSZKA-Kaunas – 19:00

Az overhatárt 157-re számoltam, a bukik 159-re rakták, azaz nehéz lesz jó szorzón overt fogni. Erre a meccsre mennék rá, mert 20:45-től a horvát-portugált akarom figyelni, de dobom, mert félő, hogy undereznem kéne a matekozás alapján., az meg gyakorta szívás.

20:00
Levallios-Ulm


Már meccs előtt is érdemes overezni akár a 149 1.33 az Unibeten! Alapban 159-re számoltam, és a bukik is, azaz lehet benne zsé. Erre megyek rá élőben!

20:45
Hotvát-Portugál
lsd.:guru


üdv, béke:
sound

Az Ulm meccsén a 145 over 1,26-ért lett meg!

8 szögletnél vagyunk 40 perc alatt Splitben. Lesz még 5! 1.25-ért.

Sziasztok!

Végül nem lett rossz a tegnap. Nagy pofára esés a Levallios meccse a maga137 pontjával...Az első öt percben ráadásul 20 pontot szórtak a felek, így simán berántott az 145 fölé, ugye előzetesen 160 körül volt a várható pontszám. A fogadás után varázsütésre megállt a ponttermelés, a negyed utolsó két perce 0 pontos volt! A
második negyed a maga 39 pontjával adott némi reményt, da a harmadikban cash outoltam, s bennmaradt a tét kétharmada. A harmadik játékrészben 28 pont esett, itt szállt el a tipp.

A horvát francián simán jött a gurus over – na kb. így szokott is a vírus előtti időkben...
A szögletes tippem dühből ment elég nagy téten, de simán jött is, nem szeretek indulatból fogadni, de felbosszantott a kosármeccs.
A maiakról:
Van egy meglehetősen elmebeteg elképzelésem, amit közzé teszek:
Egyrészt full gáz ez a fostalicska sport1, hogy a teljesen tét nélküli angol meccset közvetíti, miközben a mi csoportunkban meg helyzet van, s lehetne párhuzamosan követni a ruszkikat. Azt gondolom, hogy ha az oroszok annyira akarnák azt az ,,A" ligát, akkor sokkal nagyobb erőket vonultattak volna fel már ellenünk is Moszkvában!
Tudjuk jól, hogy Szerbia és Oroszország viszonya több, mint baráti, s szerintem most a havert segítve odaadja majd a pontokat ellenfelének a szborjana. A csavar itt jön, mert ha mi leikszelünk a törökökkel akkor csinálhat bármit Szerbia kiesik, mi meg ha kikapnak az oroszok, egy ponttal is csoportelsők leszünk.

Egy életem egy halálom a tippjeim a következők:
Magyarország-Törökország
x – 3,30
Szerbia-Oroszország
1 – 2,75
ééés 1,5 over 1,34 – itt kérem gólok lesznek! Guruztam volna, ha nézni tudnám...


Minden elvemet felrúgva (látatlanul – nem fogom nézni a szerbiai meccset), most ezt bevállalom meccs előtt!
Utóirat: sport tv: bénák vagytok...

üdv, béke:
sound



over 1,5 a magyar-törökön 1,48