Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Annyit szeretnék láttatni, hogy a visszacsatolásokat, és a napi tervet mindig PC-n, laptopon írom, azért ilyen bőséges a szöveg. Amikor az ,,élőzés" megvalósul, akkor telefonon vagyok – estére már nem kapcsolok gépet -, s a lényeg, hogy minél gyorsabban közzé tegyem, hátha valaki még tud rákapcsolódni...

A mairól:
18:55
Lazio-Brugge


Alap, hogy a belgáknak győzniük kell, és akkor továbbjutnak. Nincs rá reális esélyük, az 1x alacsony oddson áll, de a gólokban lehet majd meccs közben érték.

21:00
Dinamo-FTC


Bármennyire rossz mérkőzéseket játszik a Fradi a Bl-ben ki nem hagynám. Eddig csak az idegenbeli Juve meccs volt szerintem Bl-szintű. Azt gondolom, hogy fogadói szemszögből a gólokban lesz a pénz. A mieinknek győzni kell, nem hiszem, hogy 0:1-el le tudnánk hozni. A Kijev pedig miért engedné ki a kezéből a tavaszi El-t? Ha nagyon gáz lesz az összecsapás (3:0 az ukránoknak az 50. percben pl), akkor irány Lipcse!

21:00
Lipcse-MU


Alap, hogy a PSG győz a párhuzamos meccsen. Itt a németek vannak győzelmi kényszerben, ha megverik a Manchestert, akkor ők jutnak tovább. Az odavágó megalázó 5:0-ja után érdekes meccsre számítok! Overezni tutti jó lesz!

Üdv,
sound

4,5 over 1,90 Lazio-Brugge

Jók vagyunk x2 a kijevi meccs! 1,57

Ciao, fogadótársaim!

Nnnna tegnap felpattantam a szopórollerre, és jól meghajtottam..
Szerencsére erős volt az elmúlt pár hét, így nem éreztem meg. A helyzet az, hogy mindkettőt simán tenném ismét.:
2:2-nél Rómában, simán rárúghatta volna a Lazio a sorsdöntő gólt emberelőnyben, de a belgáknak is volt meccslabdája, be kellett vállalni a 4,5 overt.
Egyszerűen jó volt a Fradi, talált góllal hozta le a Dinamo az x2 is vállalható volt.

Ma óvatosabb leszek, lehet rámegyek egy 1,30 körüli biztos szöglet tippre. A parám, hogy szülői értekezletre megyek...fél 6-ra, így nem tudom hogy érek haza, pedig mennék rá két svájci bajnokira:
18:15
basel-sion 1
zürich-st gallen 1x


Mindegyik guruján két napja gondolkodom, megírjam, vagy se, hát nem írtam meg...Bizonytalan az érkezésem, a 20:00-át úgyis tartanom kell, de 19:00 után kellene az egyik gyerkőccel tanulnom is (a tárgyból én vagyok a szaki, a csajom másban jó)...és ott van a Bl is!

18:55
Ajax-Atalanta

Igazi ki-ki meccs. Szerintem egyébként Gasperini megcsinálja, van akkora mágus..

21:00
Gladbach-Real
Inter-Sahtar


Párhuzamosan kell nézni a két meccset! Úgy gondolom, hogy ha úgy van, akkor Madridban szemrebbenés nélkül leikszelnek egymással a felek!
Üdv, barátsággal:
sound

Inter meccsén 9,5 szöglet over 5 van most.
1,44

Sziasztok!

Az volt, hogy tegnap fél 8-ra értem haza, mire mindenen végig értem (otthoni feladatok), épp indult a 21:00-s idősáv. A többi készülés tehát kuka, pedig két meccs is jól alakult volna (Basel, Atalanta).
Eredetileg a Real Madrid találkozóján akartam könnyű üzletet, de a 2:0 nálam a NO BET fázis..Mentem Milánóba.
Szenvedett, vergődött az Inter, már a félidő végén, és könnyű szöglet overt fogtam, ami törvényszerűen jött.
Tanulság: Ha belehibázik a fogadó (egyszerűen nincs szerencse, vagy benézi a meccset – mindkettő igenis létezik!!!), érdemes fogadás típust/kimenetelt váltani (jelen esetben szöglet over élőben), és rámenni egy könnyű önbizalomvisszaállító okosságra! Mindennek jó ez: önbizalom, önbecsülés, számlaegyenleg!

a máról...
Hát a Milan idegenbeli tét nélküli meccséhez képzelhetitek mennyi kedvem van. Gondoltam, hogy keresek valami kosár overezős élő eseményt és felkészülök, de nincs kedvem, mert a focit most úgy gondolom érzem – látom nem csak nézem a meccseket, s sokszor jól is olvasom az eseményeket, s következtetek a bekövetkezendő eseményekre.
Azt mondanám első körben a mai napra, hogy NO BET! De nem zárom ki, hogy valakinek a meglátását, tippjét nem veszem-e majd át, s nem fogadom. Ha így lesz írom.

Közben készülök már a hétvégére! A Guruval elég rosszul állok, így 10-én szeretem, ha van legalább három jó tippem és pozitív mérlegem a táblán. A pénteki napot tegnap éjjel már átrágtam, de minden meccs esetén van erős ellenindokom, hogy miért nem, vagy hogyan nem jön majd le a tippem, ezért inkább hagyom. Sokan bemínuszoltak már itt a rajtnál, ami szerintem nem véletlen. Elrettent Szigó esete, aki alig pár hét alatt egy év ,,melóját" bukta be, közel 70 egységet veszített a kiváló tippster! Szóval óvatosan, tripla körültekintéssel járok el, s próbálom minimalizálni a kockázatot.

Üdv, barátsággal:
sound


Sziasztok!

Ahogy kell lehúztam a kukán a tegnapi napot. Nem találtam se olyan eseményt, ami megihletett volna, se olyan tippet, amit érdemes lett volna átvenni.
Írom a mait:
20:30
Wolfsburg-Frankfurt


A veretlen hazai csapatot, meg akarja bontani Hütter mester. Alapban 1x-re terveztem a mérkőzést, de az utána jártam, s az olvasott infók inkább az overes meccs irányába mozdították el az agytekervényeimet. Nézem, s ha lesz esély jó üzletre/illetve, ha megkötöm írom. 

21:00
Leeds-West Ham


Kínlódok, vergődök napok óta a Guruval. Keresem az eseményt-kimenetelt, újra és újra. Míg tegnap éjjel beötlött a a múlt hétvégi Liverpool és Chelsea, akik a saját drukkereik előtt rápakoltak egy kis extrát. Ugyanezt várom a Leedstől is!
lsd: GURU

Üdvözlettel:
sound

Idézetet írta: Sound Dátum december 11, 2020, 09:51:05
Sziasztok!

Ahogy kell lehúztam a kukán a tegnapi napot. Nem találtam se olyan eseményt, ami megihletett volna, se olyan tippet, amit érdemes lett volna átvenni.
Írom a mait:
20:30
Wolfsburg-Frankfurt


A veretlen hazai csapatot, meg akarja bontani Hütter mester. Alapban 1x-re terveztem a mérkőzést, de az utána jártam, s az olvasott infók inkább az overes meccs irányába mozdították el az agytekervényeimet. Nézem, s ha lesz esély jó üzletre/illetve, ha megkötöm írom. 

21:00
Leeds-West Ham


Kínlódok, vergődök napok óta a Guruval. Keresem az eseményt-kimenetelt, újra és újra. Míg tegnap éjjel beötlött a a múlt hétvégi Liverpool és Chelsea, akik a saját drukkereik előtt rápakoltak egy kis extrát. Ugyanezt várom a Leedstől is!
lsd: GURU

Üdvözlettel:
sound
Sajnos a Leeds sem fogadhat még nézőket hazai pályán, viszont a tipp attól még jó lehet, valamit érezhet Bielsa, ha ilyen nyilvánvalóan közétette már tegnap a csapata ma esti felállást a sajtótájékoztatón.

Köszi Boti!

Azóta sem találok egyébként biztos forráslistát arról, hogy melyik város/csapat harmadik kategóriás besorolású. Azt ugye tudjuk, hogy Manchester 3-as, Liverpool meg 2-es - nincs egymástól annyira messze földrajzilag. S ugye London is kettes ezek szerint...
Mennyit gondolkodtam tegnap a guru kapcsán ezen - már hogy a Leeds újoncként végre nézők előtt tutti nem kap ki. Alapból úgy voltam vele, hogy 2000 hazai szurkoló lesz...hát ezt akkor benéztem mint az állat.

8 szögletnél 0:1 Wolfsburgban.
Erős fél órával a vége előtt 10,5 szöglet over 1,36.
azaz kell még három

Sziasztok

Rendesen megégtem tegnap...

Wolfi-Frankfurt 2:1

Elment a bet365, sportingbull stream a meccs elején, és este 9-ig nem is jött meg. Néztem a Leeds meccsét. Aztán mikor láttam, hogy vezet a Frankfurt, rámentem: van stream! Tepert a hazai csapat, mint az állat. A 1,5 over 0:1-nél 1,40 volt, de nyilván agyőzelemre/fordításra megy a Wolfsburg (gondoltam) – 3 szöglet, nyomás alatt fél órában tutti – az is 1,40! Akkor go, változott 1,36-ra...rúgott két gólt a hazai csapat és egyetlen szögletet. Na ezek a standardok, nem szoktak cserben hagyni...

leeds-west ham 1:2

Mikor megtudtam, hogy egy falls infóra (lesz 2000 néző), építettem a tippemet, éreztem, hogy elkúúúú...m. na ilyen is van....Jól  indult a meccs, vezetett a Leeds, sőt 1:1 után minden követ megmozgatott az újbóli vezetésért (na ezek azok a pillanatok, amikor az a párezer szurkoló átlendíti a csapatot). Aztán a második félidőben egyre jobban átvették az irányítást a vendégek, s csak idő kérdése volt a fordítás...

A mai programomban cél elsősorban a meccsnézés (vissza a gyökerekhez):

15:00
Gorica-Osijek


A Gorica átesett a víruson, s szerda-szombat ritmusban játszott. Az elejét még bírta, de utolsó két meccsén csak 1 pontot szerzett, s a támadójátékkal is voltak gondok. Az eszékiek a Dinamo Zagreb sikerkovácséval Bjelicával egyre kiegyensúlyozottabb teljesítményt hoznak. Nagy horvát rangadó ez a meccs, ami a vendégeknek áll szerintem.

15:30
Leipzig – Werder


lsd: guru
Általában a guru, blokkolja az agyamban az élő fogadásokra való kapcsolódást. Azaz nem veszem észre, ami a szemem előtt van, mert a guru tippem ködjében látom a meccset...

17:00
FTC-ZTE
lsd: guru


20:45
Lazio-Hellas


Alapban x2-ben gondolkodom, lehet sok gól is!!

21:00
real-atletico


itt is az x2-ben hiszek, s nem hiszem el, hogy a 1,5 over 1,40 felett áll a meccs előtt. Élőben írom/fogadom valószínűleg.

Üdv, hajrá:
sound

Van 2000 ezer néző, nincs 2000 ezer néző; azt mondom nem sokat számít. Persze legalább van kinek kiintegetni, de azért atmoszférát ennyien nem tudnak csinálni..Nem érzem, hogy ettől már a hazaiba billenne a mérleg; nyilván a vendégeket is doppingolja, hogy vannak nézők (akik ráadásul nem félelmetesek).

Idézetet írta: Latzka Dátum december 12, 2020, 11:08:49
Van 2000 ezer néző, nincs 2000 ezer néző; azt mondom nem sokat számít. Persze legalább van kinek kiintegetni, de azért atmoszférát ennyien nem tudnak csinálni..Nem érzem, hogy ettől már a hazaiba billenne a mérleg; nyilván a vendégeket is doppingolja, hogy vannak nézők (akik ráadásul nem félelmetesek).
Nagyon is sokat számít, ha valódi, klubhoz közel álló 2000 ember tölti meg a stadiont, és nem 1000 turista fan. Egyik Wolves játékos mondta, hogy az Anfileden két ezer ember volt csupán, még is úgy érezték mintha 15 ezer ember lenne, szóval igenis sokat jelent az a pár ezer ember.

Magam is azt gondolom, hogy a Pool meccsén látszott, hogy a gólok után mennyire más örömmel mentek a szurkolókhoz ünnepelni. ...s a Wolves nem szokott 4-et kapni.
Leeds-tradíció; mélyrepülés után lévő klub, nagy bázissal; feljutás után még egy meccsük se volt nézők előtt.
De ott van a Fradi-Dinamo 0:2, ahol a tábor nem állt le, pedig mélyen volt a csapat. S mindkét gól az ultrák előtt esett. Nem hiszem, hogy szurkolók nélkül elhitték volna, hogy sikerülhet.

1,49 2,5 over Gorica-Osijek 1:0-nál.