Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok!

Tegnap egy jó kis kényelmes nap volt, két könnyű overrel, indult az április, várhatóan április 25-én zárom majd a következő etapot. Remélem, hogy a COVID egy rossz rémálom marad, de azért nagy feladat ebben a hónapban is lesz. Mivel vettünk egy nagy családi házat, költözünk, négy hét múlva már benn kellene lennünk. Úgyhogy most még húsvétig egy nagy felépülés – aztán szépen apránként 3 hét alatt átpakolás, belakás. Remélem nem lesznek nagy fennakadásaim és minden simán megy majd.

A tegnapról annyit csak, hogy mind az angolok, mind a mieink meccse menetrendszerű volt 0:1-nél. Raktam, beírtam a fórumra és már jött is a gól – az ilyet szeretem, mert könnyű hasznot hoz.

Mára nem tervezek fogadást. Készülök a kedd/szerda válogatott meccseire. Egy gurut ki is raktam az orosz győzelemről – remélem ezzel pluszba vágom a márciusi gurut is!

Üdv.:
sound

Sziasztok

Ma egy csomó jó esemény van a vb-selejtezőkön. Jó béna a sport1 kínálata, ezért streamet kell vadászni, s bizony lehet, hogy érdemes!

18:00
magyar-holland u21


Kiestünk, így nekünk a becsületen kívül más nem maradt. Az eddig két x-el álló hollandok kötelező győzelemre készülnek és a gólarány sem mindegy nekik! Nyilván ők tovább akarnak jutni, mi pedig kb 60-70 percet bírunk ezen a szinten. Így könnyen overezhető lesz a meccs utolsó harmada.

20:45
szlovák-orosz
lsd guru 2

Wales-Csehország
Ezt a meccset se adja a sport1, pedig igen jó összecsapást ígér. Szerintem x2!

török-lett
hasítanak a törökök, ebből overes meccs is lehet, ilyen 4:1 féle...

montenegrói-norvég
Itt is simán benne van az 1x 2.00 feletti a szorzó. Norvégia igencsak egy személyes csapat...

Üdv, sound

Sziasztok

Tegnap Oroszország kikapott.
Az igazi fordulópont 1:1-nél volt. A vendégek kihagytak egy helyzetet, a felszabadításból volt egy szlovák kezezés 16-oson belül. Nem fújt be 11-est a bíró, majd Mak az ellenakcióból 2:1-re alakította az eredményt, ami úgy is maradt. Nagyon gyenge volt Szlovákia, az oroszok most szívatták be magukat (meg a guruban engem). Elengedem a gurut mínuszos lett a március...

A máról:
17:00
Győr-Szekszárd


Női kosár elődöntő első meccs. A pályaelőny a győrieknél van, de a Szekszárd extrára képes, a vendég győzelem 1,45!

18:00
Dán-Orosz U21


A ruszkiknak győzni kell a továbbjutáshoz, a 1,5 over 1,30-on nyit. Eljön az a pillanat a második félidőben, amikor már minden mindegy lesz!

20:45
angol-lengyel


Fix1-esnek tűnik, 1,30-on nyit. El kellene egy fasza szorzón csípni....

20:45
Andorra-Magyarország


Nyilván itt lesz a fő figyelem. Előre félek a meccstől...

üdv, sound

 Sziasztok!

Ma jó sok érdekes esemény lesz, talán sikerül üzletet is kötni!

16:00
NEKA – Dunaújváros


Női kézilabda. Szerintem fix 2-es a meccs 1,22-ről indul, lehet, hogy lesz ez 1,40 is, jókor kellene jó helyen lenni, ezért biztosan belenézek majd.

18:00
Varazdin-Slaven


Két horvát kiscsapat, aki menekül a kiesés elől. A hazaiak 2, a vendégek 4 ponttal vannak a vonal felett. A vendég kaproncaiaknak jól megy a varazsdiak ellen, utolsó 12 tétmeccsükön csak egyszer kaptak ki, öt győzelem 6 döntetlen a mérleg. Az x2 1,4-en nyit!

19:00
Asztrahanocska – Siófok


Tét az ehf-kupa top4! Párosmeccs lesz Siófokon ma és vasárnap. Az első meccsen az oroszok a pályaválasztók. Orosz csapattal a Krasznodar-al meccselt a csoportban a Siófok döntetlen és győzelem volt a mérleg. Náluk az Aszta előrébb van a bajnokságban, de februárban hazai pályán 22:23-as vereséget szenvedett tőlük. A Siófok győzelme 1,33-on nyit, hát óvatosan.

20:00
Szeged-Vasas

Sokáig gondolkodtam a vendég DNB-n, már hogy jól megguruzom. Ki akarja Angyalföldön, hogy a Gyirmót bekavarjon... Szegeden stadion van, csapat nincs. A vendég 1,7 körül mozog.

A futó héten eddig összesen két fogadást tudtam kötni, remélem ma azért kettőt sikerül!

Üdv:
sound

13:12-rd NEKA vezetésnél 1,35-ért fogtam a Dunaújváros győzelmét.

Jobb a Slaven x2 1,33

Sziasztok!

Beindul mától a nagyüzem. Kicsi visszakacsintás a tegnapra.
Jól alakult a dunaújvárosi csajok kézimeccse. Szünet után hibát hibára halmoztak a NEKA fiataljai. Bizony 17:21-nél tökéletesen megnyugodtam, pénz a zsebben. Ekkor azonban a balatonbogláriak toltak egy 7:0-s rohamot, s 24:21-nél tudatosult bennem, hogy pénz az ablakban.

Néztem a varazsdiak meccsét is. Nyomtak a kaproncaiak fogtam kicsit kapkodva az x2-őt. Rá két percre vezettek a hazaiak...1:0. Sokkal jobb volt a második félidőben is a Slaven. Két kapufa, helyzet tömegek. Mondom nem csak a Covid húz vissza, a tippelés sem megy..a 92. percben jött az egyenlítés 1:1.

Alap tanulság: sokkal türelmesebnek kell lennem.

Ma egy jó sűrű programot kínál a foci...de még nyőgöm ezt a fura betegséget a 16-ik napon is szédelgek, mint egy bolond, pedig vagy 13 órát aludtam... Már most is zajlanak az események, egyszerűen késve érek a programhoz, de írom, hamarost!

Üdv, sound

Sziasztok!

Írom a megkésett mai menűmet:

Granada – Villareal

Alapban 1x-ben gondolkodtam a meccsről...hát most 0:2. Csordogál a meccs valószínűleg el fogom engedni.

Paks-MTK

Overezném nézem, de a hát egyenlóre igencsak underes ez az összecsapás.

15:30
Két meccsen várok hazai győzelmet német vonalon:
Mainz-Bielefeld

Tipikus kiesési rangadó, és Szalaiék bezúzzák valahogy szerintem..

Leverkusen – Schalke

Edzőt váltottak a hazaiak, cél a top4. Itt nem lesz mese, a 1,5 overt előre rádobom az SPFLigára

17:00
ZTE-DIÓ


Waltnek debütáló mérkőzése, szerintem hazai győzelem lesz és alap a 1,5 over!

18:30
Leipzig-Bayern


Megint egy ki-ki találkozó, úgy gondolom, hogy be fogja ezt húzni a vendégcsapat. Remélem jó kis overes összecsapás lesz.

20:00
Willem II – AZ


Overes meccsre számítok, vendég győzelemmel!

21:00
Arsenal – Pool


Ha ez után a program után még fogom az esti főmeccset is király vagyok/leszek...Alapban azt gondolom, hogy Kloppéknak minden találkozó innentől döntő, Tehát a fő tippem az x2.

Közben vezet a Paks...

Üdv, hajrá:
sound





3,5 over Pakson 2:1-nél 1,36



Sziasztok

Áldott ünnepeket mindenkinek!
Lement az első áprilisi hét, a ROI: 12,83 %.

A tegnapról pár szó:
Az első meccs a Paks-MTK volt, 2:1-nél adta a következő gól beszálltam az üzletbe, hamar jött is.
Utána a Leverkusen-Schalke meccsbe csatlakoztam ami kiegyenlített volt, vezetett a Bayer, s a második félidőben rárúgta a 2-ikat, ekkor engedtem el...A Bielefeldbe bele sem néztem.
Gyenge volt a ZTE meccse, és 1:0 után baromira nem éreztem azt, hogy bármi is lehet, a hajrában lett meg a második.
Rámentem inkább a Bayern-re, simán jobbak voltak a bajorok, 0:0-nál fogtam az x2-őt. 0:1 utána a második félidőben jött a Lipcse, különösen Sabitzer és Olmo volt elemében, de Neuer a helyén volt, maradt a 0:1.
Elengedtem az AZ találkozóját, mert emberhátrányban volt..kapcsolódtam a Liverpool-hoz, aki sokkal jobb volt ellenfelénél. Ekkor jött a matek, mert az x2 1,25 volt az x 2,8, míg a 2-es 2,38. Gondolkodtam mi legyen, de végül nem lett semmi. Kockázatot kellett volna vállalni: egységnyi tét a Pool-ra, fél egységnyi az x-re; kiadott volna egy normálisabb hasznot a vendég siker...nem vállaltam be.

Van mára is kidolgozott mérkőzés tervem, hamarosan közlöm!
üdv, sound

Sziasztok

Csapjunk bele a sűrűjébe!

14:30
Kisvárda – Vidi


Szabics, a bemutatkozó meccsén szerintem menni fog egy nagyot. Gólokat és vendég sikert várok a meccsen!

A jó kis nb2
Stream függő is lesz a dolog, hogy mihez mennyire csatlakozom:
16:30
Szentlőrinc – ETO

Úgy érzem, hogy kibrusztolja a győzelmet a kiesés szélén álló hazai csapat, mert a Győr egy semmilyen karaktert tol...

17:00
Szolnok – Rákóczi


Sajnos szerintem kikap ma a csapatom, Várhidiék nem a masszív Szolnok ellen fognak győzni....

Siófok-PMFC

Érdekes egy meccs lesz, mert a Pécs szerintem valahol elengedte már a feljutást, míg a Sió alatt ég a talaj. Első ránézésre egy underes meccset mondanék, lehet, hogy jön egy sima 0:0....

18:00
Union-Hertha


Bízom Dárdaiban és a vendég pontszerzésben. Egy győzelemmel lőtávolon kívül kerülhetne a Hertha, szerintem benne lesz a berlini rangadóban a 2-es lehetősége!

21:00
Sevilla-Atleti


Most kell győznie a matracosoknak. Kell a három pont a bajnoki címhez. Nagyon kíváncsi vagyok a meccsre!

A program veszélye, hogy lehet, hogy a nap elején beleszaladok jó szar meccsekbe....előfordult, hogy mentálisan ez bedarált. Simán lehet, hogy a berlini rangadó is nb1-es szintre süllyed...

üdv, sound

Idézetet írta: Sound Dátum április 04, 2021, 11:53:57
Sziasztok

Áldott ünnepeket mindenkinek!
Lement az első áprilisi hét, a ROI: 12,83 %.

A tegnapról pár szó:
Az első meccs a Paks-MTK volt, 2:1-nél adta a következő gól beszálltam az üzletbe, hamar jött is.
Utána a Leverkusen-Schalke meccsbe csatlakoztam ami kiegyenlített volt, vezetett a Bayer, s a második félidőben rárúgta a 2-ikat, ekkor engedtem el...A Bielefeldbe bele sem néztem.
Gyenge volt a ZTE meccse, és 1:0 után baromira nem éreztem azt, hogy bármi is lehet, a hajrában lett meg a második.

Elengedtem az AZ találkozóját, mert emberhátrányban volt..kapcsolódtam a Liverpool-hoz, aki sokkal jobb volt ellenfelénél. Ekkor jött a matek, mert az x2 1,25 volt az x 2,8, míg a 2-es 2,38. Gondolkodtam mi legyen, de végül nem lett semmi. Kockázatot kellett volna vállalni: egységnyi tét a Pool-ra, fél egységnyi az x-re; kiadott volna egy normálisabb hasznot a vendég siker...nem vállaltam be.

Van mára is kidolgozott mérkőzés tervem, hamarosan közlöm!
üdv, sound
Amit írsz, az a DNB 2-es, ott van lejjebb ilyenkor a bet365-ön, X-nél pénz vissza, és akkor nem kell variálni a kimenetelekkel

Sziasztok!

A tegnapi nap a sikeres tökönszúrás mintapéldája volt. Írtam, hogy benne van a pakliban, hogy egy halom alacsony színvonalú esemény leszívja az agyam és a józan ítélőképességem...hát szépen sorban:

Kisvárda – Vidi 0:0

Fiola kiállításáig jobbak voltak a fehérváriak. Aztán utána no bet lett a piac...A hazaiak nem vállalkoztak eleget, a Videoton nem  tudott dominálni annyira, hogy vezetni tudjon. Külső szemlélőként jó szar meccs lett belőle...

Szentlőrinc-Győr 0:0

Jó gyenge volt a közvetítés minősége is, meg az ETO is. Harcos hazai csapatot láttam, aki viszont tiszta ziccert nem tudott kialakítani. Volt egy szakasza a meccsnek amikor az 1x-re majdnem rámentem 1,50-ért...de lebeszéltem magamat róla. Nem bántam meg, mert a meccs utolsó 10 percében idögösködhettem volna, Priskinék megnyomták a hajrát...

Siófok – PMFC 1:4

Párhuzamosan néztem a Szentlőrinc meccsével, ez is jó gyenge meccs volt. 0:1 után a semmiből egyenlített a Siófok. A második félidő elején pillanatok alatt kettőt vágott a Pamacs, s az igazság az, hogy ekkor pont a győriek összecsapásán volt a stream...

Rámentem a Szolnok – Rákóczi (0:0) utolsó 20 percére. Jó gyönge volt. Talán a kaposváriak egy árnyalattal motiváltabbak voltak, de sport értéke nem nagyon volt ennek a meccsnek se...

Aztán közben 1:1-re állt a berlini városi rangadó, de azt mondtam, hogy nem én már nem nézem a 2. félidőt, majd az esti Atletico meccset. Elmentem sétáltam egy erős órát.
Na az este is egy nagy szenvedés volt. Suarezék a sevillai letámadással egész meccsen semmit se tudtak kezdeni...Legszívesebben nyomtam volna egy 1x-et, de jó szar volt a szorzója, és hát a matracosok a semmiből is tudnak csinálni egy erős 5 percet amivel megnyerik az aktuális találkozót, ezért kivártam, és meglőtte a Sevilla 1:0...azért ez is elég rossz találkozó volt...

na így lehet lenullázni egy vasárnapot....Csak ültem vártam a kapást, de semmi.

Ma egyszerűbb lesz.

Üdv, sound