Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szia/Sziasztok!

Most értem haza a mini turnéból. Írok 1 db ropogós statot!
Szempontrendszer!
1. Angol foci kizárva
2. Bármilyen más sportág mehet!

Itt az orgon - a népszerű tippek listájában azok az események, ahol 1,5 alatt van a szorzó, és több, mint 10 fogadó játszotta (itt az orgon valami játékban) - évek óta tendenciózusan képes profitot termelni! Ez az állítás azt jelenti, hogy vannak gyengébb periódusok - azonban egységnyi téttel plusszos az üzlet.

Ebben az intervallumban kiemelkedő a labdarúgó válogatott mérkőzések mutatója! Kivéve pl egyenes kieséses eb/vb  - csoportmeccsek atom királyak.
Ugyanitt Bajnokok Ligája - cumi!!!!! azzal vigyázni! - lehet kiveszem előbb utóbb, s úgy is átszámolom, mit tud a portfólió nélküle.

Pl a 2021-es évben eddig:
a ROI - 7,1 % - ez elég jó ám hosszútávon (van olyan szolgáltató aki 3%-al garantálja az éves milliós hasznot, irányított bankmenedzsmenttel..).

pl a futó hónap jelenleg az exelem alapján:
19 üzlet/16 jó fogadás! 14,8 %-os ROI!

Ma már szerintem nem fogadok,mert annyi meló vár itthon, hogy csoda...- még a meccsek eredményét sem volt időm átnézni.
Holnap!!!

Jövő héten indul egy online rádió - a Déli-fekvés Rádió (ebben a szotyitökirágógumi rovatot viszem majd, illetve már most is!), s már 3 sportműsor felvettem:
az egyik baromi izgi - riport egy pécsi sráccal aki amerikai focit tol, magyar válogatott kerettag, Linebecker Pécsett és a fehérváriakkal is tollja az oszták divízió II-ben, mellesleg Kickbox Európa bajnok volt hat éve a 17 évesek korosztályában! -az ötven perc körüli anyag, majd 15-20 perces részletekben hallgatható lesz!

Holnap, helyszíni riport a Baranya megye III-as Újpetre - Orfű rangadóról! A meccs 16:00 kezdődik! A hazai csapat több tagja ma egy esküvőn érdekelt....- szóval kemény anyag készül szerintem, most kezdem a felkészülést!
S ki ne tudná ha Újpetre - GERA Zoli!

üdv, jókat:
sound


Sziasztok!

Indulok a megye III-as meccsre, riportokat csinálni...
Elképesztő, ha 3 napot alig vagy itthon mi minden dolog halmozódik fel, így fogadásra időm sincs időm.

A ma este 3 eseményre odaérhetek:

Győzni fog szerintem Győrben is a Vasas!
A napoli simán elkapja a Cagliarit is!
A hajduk nem szállt el a szezon elején, s a Lokomotív otthon a verhető kategória – minimum 1,5 overes a meccs, lehet lesz több is!

üdv, sound

Sziasztok

Lassan regenerálódom a hétvége után...
tegnap mákom volt a guruval, be kell ismerni...a 85. percig bírtam (Brighton meccs 1:0-nál 1,5 over volt a kimenetel), és.....elaludtam. Éjjel mikor felriadtam láttam a telón, hogy a 93. percen lett 1:1...

Mára is írtam gurut:
Ajax over 2,5 – alaptipp.

A máról:
A Dortmund is overes lesz, azonban nem fogok rá streamet keresni, nézzük mi ami könnyű hozzáférésű, könnyű kimenetelű haszon!

psg-city – szerintem kevés gólos, hazai győzelem lesz szerintem!. meglátom élőben mit lehet tenni...

A lipcsei győzelem sztem nem 1,36....jó a Brugge! Nem lesz ez sétagalopp a hazai csapatnak. Overbe üzletbe bonyolódhat a küzdelem – szerintem ezt érdemes nézni!

A Realt nem érdemes nézni. Alap a győzelme // ami ha nem jön atom bukó. Ancelotti simán csinál egy sima 2:0-t, s majd megfolytja a meccset...és nem lehet élőzni se...

üdv, sound

2,5 over Reál èg 0:1-nèl 1,58!

Sziasztok

Megégett a gurum a 2,5 Ajax over...sokan szívták.
Az élő Real 2,5 0:1-nél azt sejtette, hogy fordít a spanyol csapat. Nem ez történt, így is jó!

Ma sajnos nem leszek, talán 22:00-ra érek haza. A három tv-s meccsre lehet, hogy kapcsolódok:

Szerintem a Chelsea nem kap ki Torinóban
Az United Villareal szerintem simán 2,5 overes 1,72!

üdv, sound

Sziasztok

Két nap alatt megint öt koncert – holnap bontjuk a teraszt....Szerintem max vasárnap fogadok talán...

Számok a szeptemberről:
tényleges fogadás:13, 2 rossz,
ROI: 47,8% - erős!!!

Guru:
ROI: 20,6% - ez a 2. legerősebb mutató volt a hónapban.

Két hónapig nem ment valami jól a fogadás, rengeteget elemeztem, s szerintem ezért fordult vissza ez a hónap.
Konklúzió: Dolgozni kell!

Írom a tippeket, ha visszatérek, talán vasárnapra.

üdv, sound

Vezet a Sassu...van 8 szöglet
12,5 over 1,45 erős 40.perc 5 kell

Sziasztok

Csak fogtam egy könnyű szöglet overt az
Inter meccsén – annak ellenére, hogy nem terveztem fogadást. Amikor a Sassu 1:0-ra vezetett nagyon gondolkodtam a 2,5 overen...Végül ez lett meg.

Volt tegnap még egy meccs, ahol majdnem kötöttem üzletet: A Lipcse 0:0-nál behozta Szoboszlait és Silvát. Na, mondom ezt a szögletet még bevárom és tolom a hazait...gól, a vége 3:0, összeomlott a Bochum.
Viszonylag hamar véget ért a terasz szétbombázása, 17:00-kor már zártam a napot igaz 6:30-kor kezdtem...-épülhet a házhoz egy új szoba, átadás november 15-ig! – szóval minden hétvége szépnek ígérkezik. Mondjuk ,,csak" tolom a culágert rogyásig, szerencsére mindig jön 1-2 szaki is.

A mai napom, kicsit egyedi – családi programozós lesz, így illetlenség lenne folyamat a meccseken lógni –, lesz módunk kimenni a Pécsi Fény Fesztiválra, este 18:00 Pepito a gyerekeim nagy kedvence. Egy argentin bohóc, artista – utca művész, király 40 perc röhögés!

Viszont a kínálat meg jó, és utána jön pár nap csend a válogatott meccsek miatt, ezért bedobok pár gondolatot, ,,használjátok", az estieket talán én is fogom!

20:00 – írtam egy 2,5 over gurut a PSV aktuális ,,kivégzéséhez".

16:30
Servette-Young Boys – kódolt 2,5 over – 1,5 feletti! Nézni kell és jól beszállni (na ezt nem tudom megtenni...)

17:00
A Paks-Fradin a 2,5 over alig 1,30 fölött---mindent elárul! – dobom is all in a LIGÁBAN.

19:30
Osijek – Hajduk

Nagyon 1x szaga van – azonban nagy meccs lesz, mert a splitiek nem szálltak el a szezon elején, ahogy szoktak, sőt! Az 1,33 nem éri meg szerintem – számítok némi hazai pályára a bírók részéről, meg kell nézni, hogy lássuk fújják-e?

20:45
Atalanta – Milan

Itt van esélyem élőzni, fizikálisan. Akkorra elcsendesedik a ház. Szerintem nem kap ki a hazai csapat, szenvedélyes meccs lesz. Könnyű szöglet, vagy gól overt remélek!
21:00
Úgy szar ez a Granada ahogy....győzni fog a Sevilla szerintem!

üdv, sound


Sziasztok!

Tegnap atom mákom volt a PSV meccsével. Érdekes, hogy végig azt éreztem, hogyha betalál a hazai csapat, akkor pikk-pakk közé tesz hármat, lsd Lipcse a Bochumnak....

Végül a 79. percben engedtem el az eseményt – Zahavi kapufa és két gólvonalon hárított fejes után, streamet kikapcsoltam, s jöttek sorban a gólok, a vége 2:1.

Ma szerintem a Siófok nem kap majd ki – nem nézem még a meccset, de mindjárást!

hajrá, üdv:sound

Siófok meccse x2 1,35

Sziasztok

Ma szün! Rákészülök/pihenek a válogatott meccsekre!
Eddig két élő tippem ment októberben 2/2 – yeah, és az egy szem guru is ült.

A tegnapi Siófok pontszerzésről:
Amikor leelemezték a szakik a szünetben az m4-en megnyugodtam..., a viccet félretéve: jó edző ez a Domján, aki az Iváncsával tavaly bajnok lett. A Szparinak az egészhez nem sok köze volt, míg emberelőnybe nem került, meleg volt az utolsó 10 perc, azonban Szmola jól védett!!!
Magam a szünetben szálltam be az üzletbe, túlzás, hogy sima volt, - jött.

Izgalmas válogatott program előtt állunk sztem most sok minden eldől a vb-kvalifikáció ügyében és NL – döntő is lesz!

üdv, sound

Sziasztok!

Nemzetek Ligája elődöntők jönnek ma-holnap.
A vb-selejtezők alapján Belgium tűnik a négy csapatból a legkiegyensúlyozottabbnak. A foci alapján spanyol-belga döntőt várok. Ne felejtsük, hogy a négyes torna házigazdája Olaszország, így ma Milánóban rendezik az olasz-spanyolt!
Szerintem kapunk egy orbitális 0:0-át...- fogadni semmiképp se fogok, nézem!

Ma kosárlabda őrület van!
A BL-ben Falco – AEK Athén – overesnek tűnik, meccs előtt 150 fölé lőném
A Szekszárd KSC pedig elkezdi első EuroLiga szereplését Velencében – biztos zakót vetíttenek elő a bukik, a hazai 1,26.

no én ezeket nézem ma, azonban fogadásig nem hiszem, hogy eljutok...talán a Falco meccsén élőben overezek.

üdv, sound

Sziasztok!

A Déli Fekvés Rádió felkérésére, swimatlon vállalással támogathatok egy közösségi célt.
Bővebb infók a linken – magam a sportsávot viszem a rádióban! Minden támogatással elkerülhetetlenné válik, hogy ússzak....

https://pecsikozossegialapitvany.hu/adomany/buki-richard/?fbclid=IwAR2m2nzb29MV3usg5CSiyTESckAaooiVVZ3LQ-1VpD-PUpwmMOE39CJt1Ks



Sziasztok

tegnap belenéztem a szekszárdiak női Euroliga meccsébe, stabilan ott volt a közte tíz már a 2. negyedben, sajnos nem volt értelme követni...Tipikusan az esemény előtt volt meg az értek...1,26.

A Falcóról sajna lecsúsztam...150 felett volt...
Az olasz-spanyolba a második félidőben 0:2-nél csatlakoztam. Elment ez könnyebben, mint vártam az olaszoknak a kiállítással – okosan lemeccselte Luis Enrique.

Ma belga továbbjutást szagolok, minimum 1x-et!
besült az EB-n Franciaország és szerencsétlenkedés volt a vb-selejtezőkön is. Ukrajna, Bosznia blamálta a vb-címvédőt. Nincsenek a gallok jó passzban, Belgium kiegyensúlyozottabb. – tolom spfLigában a kétesélyt!

üdv, sound