Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok

Tegnap mesébe illően elment a belga meccs...-nem is akarom elemezni, hogyan...

Ma – hétvégére!

Az van, hogy építkezünk, mint állat. Ma egy csodás daruskocsi beállt az udvarunkba és lepakolt, tököm tudja hány száz ytong téglát...-a lényeg, hogy senki sem volt otthon. Viszont szakadtak a kábelek:
- telefon, internet/tv
- törtek a kültéri járólapok.

Pedig könyörögtem a darusnak, hogy egy 20 percet várjon – épp ytong ragasztót hajtottam fel: képzeljétek az pl hiánycikk itt nálunk...- hazaérek. Persze nem várt meg...- elkezdődött a kárenyhítés.

net – 72 órán belül lesz (most a munkahelyemen írok), és tv is! Azaz talán hétfő reggel!

A lényeg, aki ezt a csodás blogszerű ajánlót követi üzenem:
Kuka a hétvége – illetve, ha lesz, van csoda jelentkezem talán!

üdv, sound

Sziasztok!

Gyenge 50 óra net és tv nélkül! – nem mondom, hogy rossz volt!
Most próbálom behozni. az elmúlt napok infóit feldolgozni és jövök friss tippekkel-gondolatokkal hamarosan.
Azért beszarás, hogy vasárnap délután 14:00-kor kijöttek szétszakított kábelokat szerelni.....

üdv, sound


Sziasztok!

A helyzet a következő!
Hamarosan indulnak a vb-selejtezők.

A Horvátok győzelmére kileng a ,,barométer" – belenézek, próbálom fogni az eszéki meccsen a hazait! Az oroszokkal tartani kell a lépést, ezért nagyon kell a déli szomszédunknak a meccs! 1,40 fölött van a piac – azonban szombat este óta folyamatosan esik az eső, itt Baranyában, s az Osijek pályája egy fostaliga....- most is esik, szóval sárdagasztás, yízipóló...

Ment a guru a Skopjében rendezendő észak-macedón – német találkozón az overre, biztosabbnak gondolom, mint a horvát győzelmet. Szimultán nézem a meccseket élőben.

Van esély egy könnyű szöglet overre a horvát-szlovákon élőben! Írom, ha üzletet kötök.

üdv, sound

1,50 horvàt győzelem
1:1-nèl gyors egyenlítès utànna nyomnak Modricèk...

Sziasztok!

Újra indul a klubfoci. Két meccshez lehetséges kapcsolódni:

MTK-Puskás

Hazai oldalon váratlan edzőcsere Theodoru újra a Hidegkútiban – jó overes meccs kerekedhet ebből! A 1,5 1,25-el nyit, lehet ebből könnyű fogás akár!

Hoffi – Köln
Ez a Köln nem a tavalyi osztályzós csapat. Baumgart bátor meccseket tol, lehet itt meglepi x2 – 1,76.

üdv, sound

Sziasztok!

Tegnap mind a két meccs előzetes gondolatai megégtek...
Ezért ma sem duhajkodom, épp kipurcantam az építkezésbe...közben jött még egy brigád melózni....
Leírom a tervet és kimegyek hozzájuk.

17:00
Győzni fog a Fradi – 1,27-en nyit nézni kell, ki kell várni, és a 20. perc körül üzlet!

17:05
Horvát rangadó, Rijeka – Dinamo. Mindkét csapat meccsein tömeges gól demonstráció szokott lenni. Hát kíváncsi leszek, mi lesz most! Simán jöhet egy 3:4! pl

18:00
A Lazio-Inter is könnyű overt hozhat, nézni kell!
A Young Boys demonstratív sikereket szokott felmutatni a svájci ligában, akár 3-at 4-et is közé tehet!

18:30
Győzni fog a Chelsea! Meccs előtt jó üzlet az 1,50 feletti szorzó, mégis érdemes elkezdeni nézni, mert biztosra kell menni, hogy valóban adott a különbség!

21:00
Könnyű over a PSV mecccsén? Ha bírom, még meglátom!

üdv, sound



Kèt üzlet
Fradi 1x 1,48 1:2-nèl a szünetben
Rijéka 3:0-on -ok! Fél fog tàmadni a Dinamó! 4,5 over 1,95!!!

Chelsea  meccsèn 1,5 over 1,77 0:1-nèl.

Sziasztok!
Rendesen rossz fogadói passzba kerültem, volt már ilyen! Lesz is...
Fradi – ajándék 11-est be kell rúgni. Szarok voltak tegnap.
Mendy – vagy 4 ziccert kifogott a tegnapi 1,5 overes bukómnál...

Dinamo meccs 3:3, amit vártam kb jött is...

Ki kell kászálódnom a rossz havi mérlegből. Eddig hat fogadásom volt három jó, három bukó...Szabályt is szegtem (Angol foci – Nooo), mégis tettem....

Mára:

Bayer – Bayern – mi lesz kurvára overes, ha nem ez!
Napoli – Toro – csak rá kell nézni a tabellára, fix 1-es!
Juve – Roma – szerintem nem kapnak majd ki a farkasok.

Rosszul áll a gurum is – ha látom, hogy jól lövöm be sorozatban az eseményeket (itt napló szerint), akkor újra írok, addig nem!

üdv, sound

Sziasztok

Kettő ,,jóslat" jött a tegnapiakból, üzletet nem kötöttem. Roma meccsének második félidejében elaludtam...

Ma

Vasas győzelem lesz! 1,25-ön nyitott most 1,20....reméltem, hogy 1,4 körül lesz és beguruzom...remélem egy fél órát tartja magát a Kerület, és akkor élőben!

A Venezia veresége is könnyű préda lehet, itt tetszik a 1,5 over (1,30), azonban Guruban nem merek rámenni...(amilyen passzban vagyok...buknám!).

Hiába, napnál is világosabb, hogy a ,,játékom" – alapban potyaleső -, alapján (1,3-2.00 odds között vagyok), kell a 70-80 %-os találati arány, különben mínuszos vagyok. Ebben a hónapban minden tekintetben alul teljesítek a találati arányok tekintetében. Nem szokott ez októberben így lenni!!! Valószínű, hogy velem van a baj (kicsit szétszed az élet..vagy nem is kicsit..).

Üdv, sound

èg a Fio
Lesz még gól: 1,5 over 1,34

Sziasztok!

Képes voltam lemaradni a Vasasról...igaz a végjátékban (kiállítás, 11-es) idegeskedtem volna.
Bevállaltam a Fio meccsén a 1,5 overt – aki látta tudja, hogy maradt ki ez az üzlet is.

Rám jár a rúd, viszont nem visel meg....lehet, hogy ez baj! Azonban lehet, hogy a számok hosszútávú pozitív hozam miatt nem jövök ki a sodromból, s ez már rutin (elmegy sorban pár tuttinak tűnő esemény...na és? Attól még csinálom tovább – kalkulált veszteség elve.)

Mára guruztam a PSG győzelmét – úgy érzem, hogy nem lehet vele baj!
Jó egyébként a mai műsor – tetszik, a baj csak az, hogy nem leszek otthon 20:00-nál előbb...

FTC – szerintem nem kap ki, nálam X2! A csoportban most van a legjobb esély a pontszerzésre, s a Zalagerszeg elleni tasli a legjobbkor jött szerintem.

A Brugge-City ki-ki meccsé vált! Nagyon nézném, talán a hajrára hazaérek...előzetesen az overt (2,5) alapnak látom.

Nem kaphat ki a Real, azonban nagy feladat lesz ez a Sahtar ellen. Úgy érzem képesek megcsinálni a spanyolok, azonban 1,60-ért előre egy vasat sem tennék rájuk!

üdv, sound

Sziasztok!

Nem volt jó tegnap a PSG, a legfurább az, hogy az elejétől fogva, többnyire kontrára kényszerült, illetve amikor hátrányban volt, akkor is igen meddő volt az előre játékban.
Jött a beajánlott hazai, tulajdonképp a Lipcse megverte saját magát, a franciák meg köszönték szépen.

Egyesül Mbappé gólja tetszett, tanulságos, hogy a gólja előtt Orbán és Gulácsi ellen 2/1-ellen tudott betalálni....

A Realt nem néztem, meglepően simán hozta. A City overről lecsúsztam, a Fradiba bele se szagoltam.

Ma most értem haza (reggel 6:30 óta tolom). Két meccshez kapcsolódnék:

MU-Atalanta – alapban 2,5 overesnek találom.
Benfica – Bayern – kileng a fogadói mutató, akkora 2-es az összecsapás, és 2,5 over is! Szerintem ez utóbbi összecsapáson leszek leginkább rajt. Belenézek és fogom a vendéget, ha nincs varia....

üdv, sound

1,76-on fogtam a Bayern győzelmet..

5 szögletnél MU èg 1:2 van mèg erős fèl óra
8,5 over 1,43