Giro d'Italia 2021 (Kibeszélő és tippjáték)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


1.szakasz

1. Ganna
2. Cavagna
3. Campenaerts
4. Evenepoel
5. Moscon

1.szakasz

1.Ganna, Filippo
2.Evenepoel, Remco
3.Cavagna, Remi
4.Almeida, João
5.Campenaerts, Victor

1. Szakasz

1. Ganna
2. Cavagna
3. Foss
4. Bettiol
5. De Gendt


1. szakasz

1. Ganna
2. Cavagna
3. Campenaerts 
4. Evenepoel
5. Almeida

És szerintem senkinek nem lenne kifogása, sőt örülne neki, ha @Pozzato is beszállna! Ne csak szervezz, játssz velünk! :cya:

És biztos lesz olyan jóindulatú, hogy aki esetleg lecsúszott a 11 órás tippelési határidőről annak ma még elfogadja 14 óráig ::) :) A létszám már így is jó, de még hátha gyarapszik a peloton ;D @oakland23 ki fogja tolni a jó kis szökési tippeket, ha nem te? :)

@Pozzato jóindulatú, így aki úgy érzi, első etapra még jöhetnek a tippek (több ilyen alkalom nem lesz a Giro alatt  ;D).

Remélem nem gond ha kicsit megkésve ugyan, de a 2. szakasztól beszállok.

2. szakasz

1. Ewan
2. Groenewegen
3. Nizzolo
4. Merlier
5. Sagan

De hogy írjak valami tippet is, itt van két elég necces H2H amelyek nekem megtetszettek :)

Sagan vs Gaviria - Sagan végez előrébb 1.84
Nizzolo vs Viviani - Nizzolo végez előrébb 1.92
pinnacle

Gaviria ugye nagy ígéretnek indult, de eddig nem igazán tudta befutni azt a pályát amit jósoltak neki. Ilyen típusú sprintben elvileg jobb mint Sagan, de szinte soha nem százas egészségileg az utóbbi időben, sajnos most sem. Éppen csuklósérülés után van és nem igazán tudni az állapotáról, felkészültségéről biztosat.
Sagan ő pedig Sagan, még akkor is ha ez egy szimpla sprintbefutó, nem emelkedik a vége, de sokszor megmutatta már hogy ilyenkor is oda tud férni a dobogóra. Az eddigi szezonja nem tűnik rossznak.
A két olasznál Viviani a nagyobb név, de úgy érzem túl van a zeniten. Tavaly eléggé beégett, most nyilván próbál javítani, de nem érzem hogy igazán oda tudna kerülni a végén. Nizzolónak elég ígéretesen indult a szezon és azt olvastam róla most kifejezetten rákészült a Giro sprintbefutóira és sokat vár magától. Nyerni aligha fog holnap, de egy jó menet benne van, Vivianinál ezt kevésbé érzem.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 08, 2021, 23:50:59
De hogy írjak valami tippet is, itt van két elég necces H2H amelyek nekem megtetszettek :)

Sagan vs Gaviria - Sagan végez előrébb 1.84
Nizzolo vs Viviani - Nizzolo végez előrébb 1.92
pinnacle
Az Unibeten van Caleb Ewan vs. Tim Merlier is. Amelyet nyerheti Ewan.

2.szakasz

1.Ewan, Caleb
2.Sagan, Peter
3.Viviani, Elia
4.Groenewegen, Dylan
5.Merlier, Tim

2. szakasz

1. Ewan
2. Merlier
3. Groenewegen
4. Gaviria
5. Nizzolo

2. szakasz

1. Ewan, Caleb
2. Merlier, Tim
3. Groenewegen, Dylan
4. Sagan, P
5. Viviani, Elia

2. Szakasz

1. Groenewegen
2. Ewan
3. Sagan
4. Dekker
5. Gaviria

2.

1. C Ewan
2. P Sagan
3. D Groenewegen
4. E Viviani
5. F Gaviria