Olimpia napi tipp - július 27.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Súlyemelés - 64kg - Nők (Unibet ajánlat):                        
                        
                        

Úszás - 200 m gyorsúszás - Férfiak (Unibet ajánlat):                        
                        
                        

Sziasztok!

Időpont: 2021.07.27. (04:00)
Esemény: Olimpia Tenisz (Humbert U. - Kecmanovic M.)
Tipp: 1.szett játék összesített (10.5 felett)
Odds: 3.00
Iroda: bet365
Indoklás:

Két nagyszerű játékos mérkőzik egymással. Hiába van Humbert előrébb a világranglistán mint Kecmanovic akkor is komolyan kell számolni vele. Egymás elleni mérkőzéseiket változatosan nyerik de ez most Olimpia és itt nagyon szoros mérkőzés lesz és ennek az eredménynek nagy esélye van.


Olimpiai Játékok - Kézilabda - Nők
2021. júl. 27. 04:00
Brazília (n) - Magyarország (n)
Brazília (n) +2,5
1.96
unibet

Női labdarúgás
Kanada-Nagy-Britannia
Tipp: végeredmény 0-0 @ 8,50 (bet365)

Egy döntetlennel kéz a kézben továbblépnek, és még csak a fair play ellen sem vétenek nagyot, mert Japán a csop. 3. helyén továbbmehet, ha elveri Chilét. A britek még gólt sem kaptak, és nem is nagyon szórták meg magukat. Kanada szerintem szintén elégedett lesz a remivel, így egy kevés helyzetet hozó, gól nélküli, tartalékolós 0-0-át várok.

Olimpiai Játékok, Tenisz, Egyéni - Nők, 2021. 07. 27., 04:00

Sorribes Tormo, Sara - Pavlyuchenkova, Anastasia
Tipp: Szett hendikeppel - Sorribes Tormo, Sara -1,5

Odds: 4,80
Iroda: Unibet

Indoklás: Természetesen nem a spanyol az esélyese a meccsnek, de Barty ellen sem volt az, mégis ő lépett tovább. A lendülete megmaradt, magabiztosan jutott a 16 közé, ahol a - nem éppen könnyű - ellenfelét kapta. Mindazonáltal a mutatott játék és az eredmények alapján én semmiképpen sem írnám még le őt. Az biztos, hogy nagy csata lesz: a tuti - alighanem - az over. Én mégis megkockáztatok egy újabb meglepetés-győzelmet - közel ötszoros oddsért.

ATP - EGYÉNI: Olimpiai Játékok (Világ), kemény - 1/16 döntő
27.07.2021 05:30

Broady, Liam - Hurkacz, Hubert
Tipp:1.szettet Hurkacz 6-4-re nyeri
Odds:5.00
Iroda:Bet365

Hollandia - Kína
Labdarúgás Női
2021.07.27. 13:30

Tipp: Miedema, Vivianne legalább két gólt szerez / Lieke Martens gólt szerez / over 4,5
Odds: 6.40
Iroda: unibet

Két meccs van,a hol szakadhat a gólzsák: ez és a brazil-zambia. Sajnos utóbbira korlátozva van a kínálat, így marad ez, ahol többen is legalább 4-5 gólt várok. Én sem gondolom másképp, amiben Miedema lába megint megszaladhat, de Martens, aki a Barcelonában inkább középpályást játszik, itt viszont csatárposzton villog, szintén szerezhet egy találatot.

VILÁG: Olimpiai Játékok - női - 3. forduló
27.07.2021 13:30
Hollandia N - Kína N
Tipp: Félidő 3-0
Odds: 10,5
Unibet

Tartani kell a lépést a brazilokkal a csoportelsőség végett így Kínát is megszórják a hollandok Zambia elleni 10:3 után. Félidőre 3 gólt várok tőlük.

Soccer » World » Olympic Games Women
Canada W - Great Britain W
Today, 27 Jul 2021, 13:00
Tipp: Under 1.5 gol
3,26
Pinn

Indok : Harom eselyes talalkozo is lehet ez a meccs. A bukik szerint a 3 legvaloszinubb eredmeny a 0-0, 1-1, es a 0-1 . Na ebbol en 2-ot lefedek a tippemmel , szerintem a 3 szorzo felett mar value. Kanadanak sem idegen az olyan merkozes ahol nem kap golt , viszont Nagy Britania rengeteg meccst jatszott kapott gol nelkul. Egy jo kis underes meccs is lehet a mai.   

Labdarúgás Olimpia nők
2021.07.27 13:30
Brazilia-Zambia
10.5 gól felett a mérkőzésen
Odds:7.50
bet365
Szerintem a brazil csapat ma átgázol a Zambiai csapaton.Sok gólt jó mérkőzést várok.

Tenisz, Olimpia női páros
2021.07.27. 11:30

Krejcikova/Siniakova - Badosa Gilbert/Sorribes Tormo
Tipp:18.5 gém felett
Odds:2.02
Iroda:unibet

2021. 07. 27. 06:40
Kosárlabda, VILÁG, Olimpiai Játékok - női

Puerto Rico N - Kína N

Tipp:    Kína -26,5
Odds:   3.40
Iroda:  Unibet

Japán 35-t vert a karibiakra, egy kicsit kevesebb talán a Csing-Csangéknak is menni fog.

Labdarúgás Világ Olimpia női
27.07.2021.      13:30
Netherlands W - China W
tipp:1.félidő 1,5 gól felett
odds:1,53
Pinnacle

Labdarúgás Olimpia nők
2021.07.27 13:30
Brazilia-Zambia
tipp: Zambia 1,5 alatt @ 1.50 (bet365)

Zambia kilőtte magát az első két meccsen, én ezt a csapatot, 1-2 gólra tettem torna szinten, ehhez képest lőttek 7-et két meccsen. Már egy csoda is sok volt, kettő meg csoda a négyzeten, de szerintem nem lesz csoda a köbön. Brazília lőhet gólokat, Zambia viszont most csöndesebb lesz.