Biztosításos fogadásszerkesztő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Biztosítsd négyes szelvényed a Betfairnél

Köss egy fogadásszerkesztős fogadást 4+ elemmel, ha az egyik elem veszít, kapsz akár napi 4 000 Ft-ot ingyenes fogadásként. A teljes min. szorzó fogadásonként 2,0.

Így működik:
  1.  Regisztrálj a Betfairnél!
  2.  Építs fel egy legalább négy eseményből álló szelvényt.
  3.  Jogosult sportágak: foci, NFL és NBA.
  4.  Ha egy hibás tipped lesz, akkor 4000 forint értékű ingyenes fogadásban részesülhetsz.
  5.  Az ingyenes fogadás hét napig használható fel.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Alapvető információk

- Nem kell jelentkezni. Köss egy fogadásszerkesztős fogadást 4+ elemmel, és ha az egyik elem veszít, kapsz akár napi 4 000 Ft-ot Ingyenes Fogadásként. A teljes min. szorzó fogadásonként 2,0. Ezt a promóciót naponta lehet igénybe venni augusztusban és szeptemberben.
- Csak azok a futballra, NFL-re és NBA-re kötött fogadások számítanak ebben a promócióban, amelyeket 4 vagy több választásra kötöttek, és a teljes kombinált szorzó legalább 2,0.
- Ha a megfelelő gyűjtőd bármelyik elemét elhalasztják vagy megszakítják, így négy vagy kevesebb mérkőzésed vagy elemed marad, nem leszel jogosult visszatérítésre abban a gyűjtőfogadásban.
- A kifizetett fogadások nem jogosultak az ingyenes fogadás visszatérítésre.
- Azok a fogadások, amelyek elemszáma és választásai megegyeznek az első jogosult fogadáséival, nem számítanak ennek az ajánlatnak a szempontjából.
- Az ingyenes fogadással kötött fogadások nem számítanak ebben az ajánlatban.


Ki vehet részt benne?

- A promóció a regisztrált Betfair számlával rendelkező, legalább 18 éves, új és régebbi ügyfelek számára elérhető.
- Csak egy számla használatával vehetsz részt.  Ha a Betfair kizárt (e-mailben vagy másképp) a promóciókban való részvételből, nem vagy jogosult erre a promócióra.

Mit nyerhetek?

- Akár 4 000 Ft értékű napi Ingyenes Fogadást, mindennap legfeljebb egyet ügyfelenként.
- Az ingyenes fogadásokat csak a Fogadásszerkesztőben lehet felhasználni
- Az Ingyenes Fogadást csak futballra, NFL-re és NBA-re lehet felhasználni.
- Az Ingyenes Fogadás tétjét nem tartalmazza semmilyen későbbi nyeremény.
- A Ingyenes Fogadás 7 napig érvényes.
- Az ingyenes fogadást nem lehet készpénzként kivenni, és a Betfair Sportfogadásban kell felhasználni. Az ingyenes fogadásoddal kötött fogadásokkal szerzett nyereményt ki lehet fizettetni.

Mikor kapom meg a díjamat?

- Az Ingyenes Fogadást a következő nap déli 12:00-kor írjuk jóvá.

Egyéb unalmas, de fontos dolog

- A Betfair fenntartja magának a jogot, hogy kizárjon téged a promócióból és/vagy bezárja a számládat, ha elegendő bizonyíték van bármelyik promócióval való visszaélésre, például, ha egynél több felhasználónevet használsz, vagy egynél több személyes fogadási számlát nyitsz a promócióban való részvételhez. Ezekben az esetekben a Betfair nem ír jóvá semmilyen ingyenes fogadást.

Ezt próbálta már valaki?
Nem tudom értelmezni, hogy mind a négy eseménynek 2-es odds felett kell lenni.
Vagy az össz szorzónak, és össze tudom rakni 1,2-es, 1,3-as oddsokból is?
Valamint 4 különböző eseménynek kell lennie, vagy jó az azonos meccsből összerakott tippsor is?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 07, 2021, 15:43:14
Ezt próbálta már valaki?
Nem tudom értelmezni, hogy mind a négy eseménynek 2-es odds felett kell lenni.
Vagy az össz szorzónak, és össze tudom rakni 1,2-es, 1,3-as oddsokból is?

- Csak azok a futballra, NFL-re és NBA-re kötött fogadások számítanak ebben a promócióban, amelyeket 4 vagy több választásra kötöttek, és a teljes kombinált szorzó legalább 2,0.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 07, 2021, 15:43:14
Valamint 4 különböző eseménynek kell lennie, vagy jó az azonos meccsből összerakott tippsor is?

- Ha a megfelelő gyűjtőd bármelyik elemét elhalasztják vagy megszakítják, így négy vagy kevesebb mérkőzésed vagy elemed marad, nem leszel jogosult visszatérítésre abban a gyűjtőfogadásban.

Mi úgy értelmezzük, hogy egy adott mérkőzésen belüli eseményekből is fel lehet építeni.

Köszi. én is így gondoltam.
Az első mondatban azt írja, hogy fogadásonként 2.0 odds.
A másodikban, hogy összesen 2.0 odds.

Ezért tegnap tettem egy próbát.
4 különböző esemény. 3 db 1.01 -es odds, illetve egy 3.4-os odds.
A 3.4-os elment, szóval kellett volna kapjam a 4.000 huf freebetet.
Nem kaptam meg.
Most felmentem chatre. mondom magyarázzák el nekem, hogy miért nem kaptam meg, és mit rontottam el, mert még kezdő vagyok a sportfogadásban.
Erre egyből jóváírta 4.000 huf freebetet minden magyarázat nélkül. Így nem forszíroztam tovább.
Most nyomok még egy ugyanilyen fogadást, és holnap megint megyek chatre, mert így még mindig nem derült ki, mi az igazság....

Azóta se derült ki semmi.
Előbb mindig nyertem, és nem járt a freebet. Mikor meg veszítettem a négyből egyet, akkor persze automatikusan nem írták jóva a freebetet. Chaten volt hogy szó nélkül. De olyan is volt, hogy megállapította a pali, hogy igen jók a fogadások a promóhoz, de továbbküldi a relevant departmentnek, és majd pár nap múlva válaszolnak.

Nincs időm chatelgetni velük naponta egy fél órát, úgyhogy hagyom a picsába...

Még próbálkozok, de nem egyszerű.
Mai chates Justina szerint a "teljes kombinált szorzó legalább 2,0-t" úgy kell kiszámolni, hogy a 4 fogadás oddsait összeadjuk, és elosztjuk néggyel.
Nem tudtam meggyőzni hogy ez baromság.