Klubmeccsek vagy válogatott meccsek?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Melyiket nézed szívesebben?

Klubfoci
13 (50%)
Válogatott meccsek
7 (26.9%)
Mindegy, csak foci legyen
6 (23.1%)

Összes szavazó: 24

Szavazás lezárva: szeptember 28, 2021, 15:53:45

Anglia, Brazília, Németország, Olaszország, Argentína, Elefántcsontpart, Kirgízisztán vagy Myanmar?
Real Madrid, Juventus, Bayern, PSG, Ney York City, Al Ahli vagy Gyirmót?

Te klubfocit nézel szívesebben, vagy válogatott meccseket? Nyílván nem lehet összehasonlítani egy PSG-Barcelonát egy Gambia-Namíbiával, ahogy egy Riga-Torpedo Zhodinót sem egy német-angollal.

Általánosságban kérdem, téged melyik érdekel jobban, klubfoci vagy válogatott meccsek? Melyik köt le jobban, melyik vonzz jobban?

Mindegy, csak pénzt tudjak csinálni belőle ..... :D :D :D :D :D

Én mindkettőt szeretem, a válogatott fociból kicsit kezd kihalni, de nagyon tetszik benne a saját nemzet felé a felelősségtudatból eredő teljesítmény. Mindig másnak érzem, mint a klubfocit, például Gareth Bale játékán érzem ezt a fajta hozzáállásbeli különbséget. Nem anyagi cél motiválja, hanem a saját népének büszkesége.

A klubfoci szerintem a nagyobb játékosválogatási szabadság és több edzés miatt, magasabb szintű foci, amiben nincs már jelen szinte egyáltalán a klubhűség, de élvezetesebbek tudnak lenni, mint egy válogatott meccs.

Szóval én mindevő vagyok, még a kispályást is szeretem, az egyéni technika miatt.