Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Zsoca Dátum november 27, 2021, 08:06:39
Ezt a Beat the Drop-ot végigvitte már valamelyikőtök?
Elsőre olyan könnyűnek tűnik aztán valójában egyszer jutottam el a 6. kérdésig...  ;D

Nekem 10 a rekordom, de akkor mar a megmaradt osszeggel (500) akartam vegig vinni, s elbuktam. S volt egy 9-es kor is, de ott feleztem szinte mindig, szoval az a bukas nem fajt.

Én kétszer végig vittem már. A hatodik vagy hetedik kérdésig mindig all in megyek, onnantól pedig felezem a tétet.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum november 27, 2021, 09:03:38
Én kétszer végig vittem már. A hatodik vagy hetedik kérdésig mindig all in megyek, onnantól pedig felezem a tétet.

Ha a hetedik jó lesz , akkor végig lehet vinni felezéssel, 
8 -nál 500
9  250
10  125
11 62.5
12 31.25

Előbb nem nagyon érdemes felezgetni, mint a hetedik, akkor is csak  15 marad.


A Man. Utd - Crystal Palace meccsre adnak 2 EUR vagy 800 Ft fogadásszerkesztős ingyenest.

Mail jött róla, belépek az oldalra, majd kiírja, hogy ez a promó nem érvényes rám. Kösz Betfair, igazán fair.

Hátha valakire érvényes.

Idézetet írta: LosGabos Dátum december 04, 2021, 19:50:30
A Man. Utd - Crystal Palace meccsre adnak 2 EUR vagy 800 Ft fogadásszerkesztős ingyenest.

Mail jött róla, belépek az oldalra, majd kiírja, hogy ez a promó nem érvényes rám. Kösz Betfair, igazán fair.

Hátha valakire érvényes.
Nekem adja

 :cya:

Valaki használta már az önkitiltást a Betfairen? Fél évre kitiltottam magam, már lassan egy éve, fél év után újra aktiváltattam a számlám, de csak úgy engedték, hogy havi befizetési limitet állítottak be... azóta 1 hónap híján már eltelt fél év és még mindig nem akarják levenni a limitet. Folyton ezekkel a Safer Gambling Team -l kell beszélni a chaten, de egyszerűen hajthatatlanok...  >:(  Alapból nem értem, hogy mi közük ehhez, hogy Én mennyit költök el?! 99%ban csak az exchange felületet használom..
Hihetetlen egyszerűen... hiába írom, hogy pont ezért tiltottam ki magam, hogy saját magam korlátozzam, nem szükséges, hogy a kitiltás után még ők is korlátozzanak a továbbiakban.. valakinek van esetleg vmi ötlete?  :(

Idézetet írta: mAtThEwT Dátum december 11, 2021, 09:35:34
:cya:

Valaki használta már az önkitiltást a Betfairen? Fél évre kitiltottam magam, már lassan egy éve, fél év után újra aktiváltattam a számlám, de csak úgy engedték, hogy havi befizetési limitet állítottak be... azóta 1 hónap híján már eltelt fél év és még mindig nem akarják levenni a limitet. Folyton ezekkel a Safer Gambling Team -l kell beszélni a chaten, de egyszerűen hajthatatlanok...  >:(  Alapból nem értem, hogy mi közük ehhez, hogy Én mennyit költök el?! 99%ban csak az exchange felületet használom..
Hihetetlen egyszerűen... hiába írom, hogy pont ezért tiltottam ki magam, hogy saját magam korlátozzam, nem szükséges, hogy a kitiltás után még ők is korlátozzanak a továbbiakban.. valakinek van esetleg vmi ötlete?  :(

Úgy tudom, hogy az önkitiltás ezzel jár. Bizonyos helyeken nem kapsz bónuszt, befizetési limitet állítanak be, rosszabb esetben pedig már fel sem oldják a számlát. Ők a te érdekedben cselekszenek, hiszen egyszer már kértél kitiltást, ezért úgy gondolják, hogy csak neked segítenek ezzel. Keményen büntetnek azért, ha a 'függőket' nem csesztetik ilyen és ehhez hasonló dolgokkal.

Sikerült megoldani, csak egy butább ügyfélszolgálatost kellett kifogni.. Olyan limitet állított be amit én is tudok törölni, nem "admin" limit. 🙃 Fél év után csak megoldódott...  🙃

Fogadj ingyen az Atalanta - Roma mérkőzésre. Olvasd tovább

Elvileg mára is van 800 HUF freebet a Milan meccsre.

Arsenal-Manchester City 2€ betbuilder

Szép egy fogadóiroda ez. Kb. 2 hete regisztráltam, de nem fizettem be. A beat the drop nevű játék ingyenesen játszható a regisztráció utáni első 30 napban. Elsőre a 12 kérdésből sikerült kemény 2 találatot elérni. Lett is a nyeremény 4 forint. Második nekifutásra viszont pont a fordítottja, tizet eltaláltam. A Lens meccsével lett vége ezen 12-es szériának. Ma lépnék be, erre a számla zárolva lett.

Idézetet írta: curpy82 Dátum január 05, 2022, 09:09:47Szép egy fogadóiroda ez. Kb. 2 hete regisztráltam, de nem fizettem be. A beat the drop nevű játék ingyenesen játszható a regisztráció utáni első 30 napban. Elsőre a 12 kérdésből sikerült kemény 2 találatot elérni. Lett is a nyeremény 4 forint. Második nekifutásra viszont pont a fordítottja, tizet eltaláltam. A Lens meccsével lett vége ezen 12-es szériának. Ma lépnék be, erre a számla zárolva lett.

Kaptál erről valamilyen infót, e-mailt is? Vagy csak egyszerűen egy belső üzenet?

Ránéztem az e-mailekre. 3 nappal ezelőtti az utolsó e-mail tőlük. Semmi ilyesmiről nincs benne szó, de hát nem is lehet, hisz tegnap délután még tudtam tippelni a francia mecccsre. Mit kell ilyenkor tenni? És mire fel zároltak?
 

Idézetet írta: curpy82 Dátum január 05, 2022, 12:16:35Ránéztem az e-mailekre. 3 nappal ezelőtti az utolsó e-mail tőlük. Semmi ilyesmiről nincs benne szó, de hát nem is lehet, hisz tegnap délután még tudtam tippelni a francia mecccsre. Mit kell ilyenkor tenni? És mire fel zároltak?
 

De be tudsz egyáltalán lépni a számládra, s ott vár egy üzenet, vagy mi történik?