csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


#1425 május 07, 2012, 22:49:11, csabax
Torino - Padova Tipp: Torino 1.45  :great:
Samantha Stosur (AUS) - Christina McHale (USA) Tipp: Samantha Stosur (AUS) 1.25
OSC Lille - Caen Tipp: OSC Lille 1.26  :great:

Szorzó: 2.28

#1426 május 07, 2012, 22:18:06, csabax
FC Vaslui v Gaz Metan Medias FC Vaslui 1.40  :great:

Nagyon ritkán szoktam fogadni a szerbek lófejű teniszezőjének mérkőzéseire, de ma annyira ajánlva volt a drága, hogy engedtem a kísértésnek. Bár ne tettem volna. Sajnos nem kellett csalódnom benne, mert - szokásához híven - ezúttal is nyert állásról tette izgalmassá a találkozót. Úgy tűnik, kellett nekem az idegesség. Tudtam, hogy képes magából bohócot csinálni, ezt már sokszor nagy nyilvánosság előtt be is mutatta, mégis fogadtam.

Remélem, a román focisták nem járnak majd a Jankovics által kitaposott ösvényen. A hazaiak favoritok. És itt most nem csak a sokkal jobb játékosállományt kell megemlíteni. Talán a két csapat tabellán elfoglalt helyét sem kell nagyon nézegetni. Nagy különbség van köztük. A hazaiak győzelem esetén előléphetnek a második helyre és harcban maradhatnak a bajnoki cím megszerzéséért és a Bajnokok Ligájában való szereplésért. Szóval bőven megéri nekik a medgyesiek ellen hajtani.

A vendégek a középmezőnyben foglalnak helyet. Felfelé nem érdemes nézelődniük a tabellán, lefelé talán még igen. Egy pontszerzés jót tenne nekik, sokkal nyugodtabban játszanának a hátralévő fordulókban. Szerintem simán bent maradnak, nem lesznek kiesési gondjaik, nincs miért izgulniuk. Azért nem kell félteni őket, rástartolnak majd a pontszerzésre. Főleg annak tudatában, hogy a legutóbbi három meccset nyerték, tehát elvileg jó formában vannak és az önbizalmuk is rendben van.

Eddig 8 mérkőzést játszottak egymás ellen, s a vendég Gaz Metan még egyszer sem bírt győzni: 4 győzelem és 4 döntetlen a mérleg. A hazaiak számára nem csak a tét nagy, de túl sok pénz is forog kockán ahhoz, hogy ezt a mérkőzést elszórakozzák. Győzniük kell.

#1427 május 07, 2012, 19:38:39, csabax
Élő 0-1-nél a 70. percben:

Concordia Chiajna - Steaua Bukarest Hány gólt szereznek? Tipp: Több mint 1,5 1.70  :great:

Lesz még itt gól.

Lett is. Jó volt az időzítés. Cserébe viszont a Lille meccsén nem sikerült időzíteni: az első hazai gólnál még túl kicsi volt a szorzó, majd a másodiknál a kelleténél többet vártam és lekéstem a csatlakozást. Van ilyen.

#1428 május 07, 2012, 21:29:30, csabax
Élő 0-0-nál a 17. percben:

Rennes - Montpellier Hány gólt szereznek? Tipp: Több mint 0,5 1.10  :great:

#1429 május 07, 2012, 22:48:32, csabax
Élő 0-0-nál a 30. percben:

Blackburn Rovers - Wigan Athletic Hány gólt szereznek? Tipp: Több mint 0,5 1.10  :great:

Élő 2-0-nál a 48. percben:

Vaslui - CS Gaz Metan Medias Hány gólt szereznek? Tipp: Több mint 2,5 1.20  :great:

Az első két gól gyorsan érkezett és olyan kicsik voltak a szorzók, hogy nem érte meg fogadni. Ha már így alakult, megvártam a szünetet. Remélem, hogy a moldovaiak nem állnak meg két gólnál.

Na, ez gyorsan jött. Miközben másoltam be ide, jött is a gól. Így találjam el a lottóötöst.

Idézetet írta: csabax Dátum május 07, 2012, 09:44:21
Karolina Pliskova (CZE) - Julija Putinceva (RUS) Tipp: Karolina Pliskova (CZE) 1.60  :noway:
Gerard Granollers (ESP) - Peter Polansky (CAN) Tipp: Peter Polansky (CAN) 1.42  :great:
Alejandro Falla (COL) - Juan Ignacio Chela (ARG) Tipp: Alejandro Falla (COL) 1.62  :great:
Angelique Kerber (GER) - Venus Williams (USA) Tipp: Angelique Kerber (GER) 1.65  :great:
Lucie Safarova (CZE) - Kaia Kanepi (EST) Will Lucie Safarova (CZE) win at least 1 set? Tipp: igen 1.28  :great:
Mikhail Juzsnyij (RUS) - Javier Marti (ESP) Tipp: Mikhail Juzsnyij (RUS) 1.24  :great:
Viktor Troicki (SRB) - Donald Young (USA) Tipp: Viktor Troicki (SRB) 1.20  :great:

Szorzó: 11.57

Ezek a Pliskova-ikrek mindig összezavarnak. Nem tudom megjegyezni, hogy melyikük kicsoda. Pedig most jó lett volna elcsípni ezt a szorzót.  >:(

Idézetet írta: csabax Dátum május 07, 2012, 09:46:13
OSC Lille - Caen Tipp: OSC Lille 1.30  :great:
CSZKA Szófia - PFK Botev Vratsa Tipp: CSZKA Szófia 1.14  :great:

BATE Borisov - Naftan Novopolotsk Tipp: BATE Borisov 1.30  :great:
Vaslui - CS Gaz Metan Medias Tipp: Vaslui 1.42  :great:
Concordia Chiajna - Steaua Bukarest Tipp: Steaua Bukarest 1.72  :great:

Szorzó: 4.71

Akárcsak tegnapelőtt és tegnap, ma is jött a nap tippje.  :)

Eltelt egy hét ebből a hónapból, lehet összegezni egyet az SPF Utánpótlás napi tippjeimből:

CFR Cluj - FC Brasov                                    CFR Cluj                           1,50    :great:
Feyenoord - Heracles                                    Feyenoord                       1,35    :great:
Steaua Bukarest - Petrolul Ploiesti                  Steaua Bukarest           1,35    :great:

FC Slovan Liberec - 1.FC Slovacko                FC Slovan Liberec       1,25    :noway:
Sara Errani (ITA) - Elena Vesnina (RUS)       Sara Errani (ITA)            1,23    :great:
Manchester United - Swansea City                 Manchester United             1,15    :great:
Vaslui - CS Gaz Metan Medias                        Vaslui                                1,42  :great:


Nyeremény 7 nap után: pontosan 100 EUR.   

Mindössze egy bukta volt: a Liberec nem nyert otthon, pedig nagyon kellett volna neki a győzelem.

#1434 május 08, 2012, 08:12:38, csabax
Fram R v Valur 2,5 gól fölött/alatt Fölött (+2.5) 3.10  :noway:

Az izlandi bajnokságot nem kell jellemeznem, hiszen izlandi fociban vannak nálam szakavatottabbak ezen a fórumon. Röviden: Európa egyik gólban nagyon gazdag bajnokságáról van szó. Nyilván ebben sokat segít a szigetország zord időjárása, valamint a műfüves pályákon való focizás. No és persze leginkább az izlandiak nyílt sisakos játékstílusa. A Fram és a Valur is középcsapatnak számít, ám - izlandi színvonalon - szép és nyílt focit játszanak. Nagyon meglepő, hogy majdnem gólnélküli első félidőt játszottak most (a hosszabbításában esett egy gól). Ez a gólszegénység nem jellemző rájuk. A második félidőben legalább még két-három gólnak j. önnie kell. Remélem.  :)

Hiába reménykedtem. A második félidő elején úgy döntöttem, hogy alvás módszerével alszok egy jót, s így csak ma reggel láthattam, hogy maradt az egy gól. Mit is mondhatnék? Közhelyet: a kivétel erősíti a szabályt. Vagy valami ilyesmi.

#1435 május 09, 2012, 08:16:11, csabax
Andrea Collarini (USA) - Ricardo Hocevar (BRA) Tipp: Ricardo Hocevar (BRA) 1.34  :noway:
Paul Capdeville (CHI) - Leonardo Kirche (BRA) Tipp: Paul Capdeville (CHI) 1.40  :great:
Caroline Wozniacki (DEN) - Mona Barthel (GER) Tipp: Mona Barthel (GER) 1.60   :noway:
Varvara Lepchenko (USA) - Shahar Peer (ISR) Varvara Lepchenko (USA) nyer legalább 1 játszmát? Tipp: igen 1.28  :great:
Simone Vagnozzi (ITA) - Guillaume Rufin (FRA) Tipp: Guillaume Rufin (FRA) 1.37  :great:
Teymuraz Gabashvili (RUS) - Lukas Lacko (SVK) Tipp: Lukas Lacko (SVK) 1.55  :noway:
Veszna Dolonts (RUS) - Anne Keothavong (GBR) Tipp: Anne Keothavong (GBR) 1.60  :noway:
Ilija Bozoljac (SRB) - Denys Molchanov (UKR) Tipp: Ilija Bozoljac (SRB) 1.50  :noway:
Kevin Krawietz (GER) - Jan Mertl (CZE) Tipp: Jan Mertl (CZE) 1.45  :noway:

Szorzó: 28.39

Túl sok a piros.

#1436 május 08, 2012, 16:39:31, csabax
Fernando Verdasco (ESP) - Denis Istomin (UZB) Tipp: Fernando Verdasco (ESP) 1.13  :great:
Olivier Rochus (BEL) - Stanislas Wawrinka (SUI) Tipp: Stanislas Wawrinka (SUI) 1.14  :great:

Andrey Kuznetsov (RUS) - Walter Trusendi (ITA) Tipp: Andrey Kuznetsov (RUS) 1.20  :noway:
Riccardo Ghedin (ITA) - Alekszandr Kudrjavcev (RUS) Tipp: Alekszandr Kudrjavcev (RUS) 1.30  :great:

Szorzó: 2.01

#1437 május 08, 2012, 21:54:00, csabax
Klara Zakopalova (CZE) - Marija Sarapova (RUS) Klara Zakopalova (CZE) nyer legalább 1 játszmát? Tipp: nem 1.15  :great:
Victoria Azarenka (BLR) - Andrea Hlavackova (CZE) Andrea Hlavackova (CZE) nyer legalább 1 játszmát? Tipp: nem 1.13  :great:
Gilles Simon (FRA) - Fabio Fognini (ITA) Lesz tie-break a mérkőzés során? Tipp: nem 1.37  :noway:
Nagyja Petrova (RUS) - Ana Ivanovic (SRB) Ana Ivanovics (SRB) nyer legalább egy játszmát? Tipp: igen 1.09  :great:
Theodoros Angelinos (GRE) - Jurgen Zopp (EST) Tipp: Jurgen Zopp (EST) 1.05  :great:

Szorzó: 2.04 

Hülye francia majom!

#1438 május 08, 2012, 21:53:37, csabax
Gilles Muller (LUX) - Henri Laaksonen (SUI) Tipp: Gilles Muller (LUX) 1.28  :great:
Markos Kalovelonis (GRE) - Karol Beck (SVK) Tipp: Karol Beck (SVK) 1.09  :great:
Nagyja Petrova (RUS) - Ana Ivanovic (SRB) Tipp: Ana Ivanovic (SRB) 1.30  :great:
Julio Silva (BRA) - Guido Andreozzi (ARG) Tipp: Julio Silva (BRA) 1.36  :noway:
Tomas Berdych (CZE) - Kevin Anderson (RSA) Tipp: Tomas Berdych (CZE) 1.20  :great:

Szorzó: 2.96

#1439 május 08, 2012, 13:50:51, csabax
Jiri Vesely (CZE) - Matthias Bachinger (GER) Tipp: Matthias Bachinger (GER) 1.14  :great:
Matteo Marrai (ITA) - David Goffin (BEL) Tipp: David Goffin (BEL) 1.20  :great:

Laurynas Grigelis (LTU) - Matwe Middelkoop (NED) Tipp: Laurynas Grigelis (LTU) 1.50  :great:

Szorzó: 2.05