Európa Liga Fogadások 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri meg az Európa Liga trófeát?

Sevilla
6 (66.7%)
Inter
3 (33.3%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: augusztus 22, 2020, 18:26:18


Ki nyeri meg a ma esti döntőt? Lehet szavazni!

Elemzés, még előtte.  ;) És nem Kele.

Az EL-döntővel jött el az igazság pillanata a Realnál nevetségessé tett edzőnek

https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2020/08/21/julen-lopetegui-sevilla-europa-liga-donto/


Eddig nagyon jó meccs csak így folytassák a srácok,de elég őrült egy meccs fogadás szempontjából :laugh:

Idézetet írta: Powell Dátum augusztus 21, 2020, 21:37:47
Eddig nagyon jó meccs csak így folytassák a srácok,de elég őrült egy meccs fogadás szempontjából :laugh:
van egy olyan érzésem hogy jóval óvatosabb, eseménytelenebb második félidővel fognak visszajönni a felek

Lathatoan mindket felet hajtja, hogy Budapesten jatszhatja a Szuperkupat.  :redchug: Tipikus bronzmeccs, van gol boven.  :beerchug:

Nincs mese, az Európa Liga győzelem a Sevillába van kódolva. Ez az ő kupájuk.

Érdekes ez a labdabirtoklási %, nekem meccs után az volt az érzésem, hogy a Sevilla birtokolta többet, kb. 55-45 arányban, aztán most nézem, hogy az Inter nyerte a labdabirtoklást, méghozzá 53-47-re százalékban. Fogalmam sincs ez hogy jött ki, de nekem nagyon fura, és ez nem először fordul elő. Pedig most nyertem vele, de kurvára fura, amit ezek néha kihoznak.

Tavaly BL-döntőt bukott, idén EL-döntőt bukott.
Vajon tippelhető a Christian Eriksen vs szerencsecsillag összecsapás is?

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 22, 2020, 08:48:20
Érdekes ez a labdabirtoklási %, nekem meccs után az volt az érzésem, hogy a Sevilla birtokolta többet, kb. 55-45 arányban, aztán most nézem, hogy az Inter nyerte a labdabirtoklást, méghozzá 53-47-re százalékban. Fogalmam sincs ez hogy jött ki, de nekem nagyon fura, és ez nem először fordul elő. Pedig most nyertem vele, de kurvára fura, amit ezek néha kihoznak.

Én is fordítva éreztem... tényleg furcsa... én tettem is mondjuk a Sevilla labdabirtoklását over-re. De kárpótol a kupagyőzelmük... szerencsére szépen túlárazták a spanyolok szorzóit mindenre... rendes játékidő Sevilla 3.40, 1X 1.80, megnyerik a kupát 2.20... ilyen szorzók voltak... azért ez sokallás szerintem... Bár mindenki az Inter-t játszotta, ez nyilván így alakította ezeket, de már a kezdeti szorzók is hasonlóak voltak...