Bajnokok Ligája Fogadások 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


2019.11.26. 18:55. B.L.
Galatasaray: F.C.Bruges
Pontos eredmény: 1félidő/végeredmény
Tipp:  1:0/2:1
Odds:  39,00
Tippmix.hu
A törökök eddig méltatlan szereplése reményeim szerint megszakadhat és bezsebelhetik első győzelmüket végre, 50000 szurkolójuk előtt, mert ugyan kit verhetnének meg csoportjukban ha nem a belgákat. Az első mérkőzésük 0:0-ra végződött, emiatt gondolom az első félidőben nem hiszem, hogy 1 gólnál több gól születne amit a hazai pálya előnye hozhat. A második félidőben nyíltabb játékot várok, elsősorban a bruges részéről és nemcsak az ellentámadásokra alapoznak.

BL, ma 21:00
Real-PSG
Real -1.5 gól
3.8
bet365

Miért? Miért ne. A Real legutóbbi meccsén is megjósolható volt, hogy nagyon nyerni fog, most is van egy ilyen megérzésem, ha nem is annyira (talán 7-0 volt). A Realnak fontos lenne a győzelem, nagyon rosszul kezdte a sorozatot, és fantasztikus formába lendült az utóbbi időben. Plusz otthon játszik, és visszavághat a megalázó idegenbeli vereségért.

@SPF Admin korabbi hsz-t a topikban hogy lehet visszakeresni? Keresobe beutottem a nicknevet, de ott nem dobott ki semmit. (A jatek miatt kerdem, hogy most nyertes tippet kell adnom v mehet a bika szorzo.  ;D)


#289 november 26, 2019, 18:48:39, sunik29
Idézetet írta: oakland23 Dátum november 26, 2019, 16:18:18
Real Madrid - PSG

Tipp: Kimpembe gólt lő @ 35.00 (betclic)

Igazából egyetlen érv van e tipp mellett, ez pedig a szorzó. Konkrétan megtetszett. A bet365-ön 13-as, ehhez képest a 35 nem néz ki rosszul. Az igazság az, hogy én mind a négy belső védőt behúztam gólszerzőre, Ramos esetén nem nagyon jutok nagy profithoz, de Kimpembe, Varane és Silva esetén már azért szemmel látható az összeg. Én amúgy nyílt meccsre számítok, keévs foulttal, sok góllal. a PSG továbbjutása megvan, szerintem simán meg akarja fricskázni a Madridot, és esélyt ad a Brugesnek, hogy otthon akár ki is verje a Madridot. Én 4-5 gólra számítok, bízom benne, hogy abból egyet valamelyik belső védő fejel, vagy lő, Ramos tiziket is gurít, szóval ez az elgondolás. Én mind a négy srácra 2500-2500 Ft-ot tettem, ide Kimpembét nevezem, nem titok, a magas szorzója miatt.

Nagy a valoszinusege h  Kimpembe nem jatszik , legalabb is a kezdoben , talan csere lessz es akkor ertheto az oddsz is, persze ez az en velemenyem. Gueye/Hererra

BL 2019.11.26
Bet 365 1x2
Atalanta-Dinamo Zagreb
Végeredmény 2
Odds:5,50

Labdarúgás, Bajnokok Ligája
2019.11.27  21:00

Lille - Ajax
tipp: over 5.5 goal
odds: 8.41
iroda: pinnacle

Úgy gondolom nem sok oka lesz a Lille-nek óvatoskodásra. Kiestek, nyugodtan nekiugorhatnak az Ajaxnak és játszhatnak egy jó meccset. Az Ajax sem éppen arról híres hogy beáll védekezni, itt várhatóan területük is lesz futni és megvannak hozzá az embereik a várható kezdőben, hogy akár 3-4 vagy még több gólt lőjenek. Egy látványos közönségmeccset várok.

Manchester City   -FC Shakhtar Donetsk
Összesített kirúgások 14,5 over 2.62 bet365
Shaktar taktikától függetlenül sok lövésre számítok . Megpróbálnak védekezni és kontrából indulni a legvalószínűbb opció . Betömörülő védekezés ellen remélem a city próbálkozni fog sikertelen átlövésekkel illetve az ukrán (brazil) kontrákban is lehet érték . City védelme nem túl acélos idén sok  lövést engednek . A tipp kiértékelése érdekében megjátszottam a tippet linkelem amennyiben nyert . Alacsonyabb határon nagyobb téten is játszom majd .

Atalanta-Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb nyer Unibet iroda: 5.50 odds
Bet 365 nel 5.25 csak az odds

Mivel az előző meccsükön a Dinamo hazai pályán 4-0-ra kiütötte a nem túl jó formában lévő olaszokat ,ezért minden esélyük meg van arra hogy most idegenben is sikerüljön legyőzni őket ,plusz dopping hogy nagy lépést tehetnek a továbbjutás felé mert a Shaktar a City-vel játszik idegenben és koránt sem ők a találkozó esélyesei.
Tehát hajrá Dinamo!

Real Madrid-PSG  Mindkét csapat 2,5 több lap
Odds:6,5
bet365

Egy kemény és feszült mérkőzésre számitok,ahol nem fogják kimélni egymást a csapatok.Egy jó pár durva belépő biztosan lesz és bízom a bíróban,hogy lapokkal honorálni fogja ezeket.

Real Madrid - Paris SG

Háromesélyes fogadás hendikeppel
Real Madrid 0-2
odds:9.00
unibet
Ennek a meccsnek igazából csak a reál szempontjából van tétje, így véleményem szerint fel is szívják magukat a mérkőzésre. Legutóbbi meccseiken 3, 4 illetve 6 gólt rúgtak, ma is legalább 3-at várok tőlük. Biztos vagyok benne, hogy szeretnének visszavágni a kínos párizsi 0-3 miatt, mondjuk hazai pályán egy 3-0-lal... :-)

Labdarúgás, Bajnokok Ligája
2019.11.27  21:00

Atalanta - Dinamo Zagreb
tipp: Luis Muriel  szerzi az első gólt
odds: 4,75
iroda: bet 365


Indoklás : 
Az Atalanta az utolsó utána fűszálba kapaszkodhat meg ma , igaz további keresztbeverések is szükségesek lesznek .
Az olaszok , a legjobb kezdőjüket küldik fel köztük a leggólerősebb játékosukat Luis Murielt. Érzésem szerint otthon nem akarnak hasonló szégyent okozni a szurkolóknak ezért odateszik magukat éppen ezért a vezetést is ők fogják szerezni , és ha első gól akkor Murielt  látom nyerőnek .

Idézetet írta: sunik29 Dátum november 26, 2019, 15:20:38
Europe » Champions League
Tottenham - Olympiacos Piraeus
Today, 26 Nov 2019, 21:00
Tipp:over2,5
Oddsz:1,6
Pinn

Indok: Nyerni fog ma Mou csapata, nem is kerdes. Sok gol lesz szerintem , Loris, Lamela, serult es kerdeses ,Ndombele es Vertongen. A gorogok legjobbja  EL Soudni nem jatszhat mert nem regisztraltak. Tippem 4-0

Nyert

Idézetet írta: RedMunchen Dátum november 26, 2019, 18:16:15
@SPF Admin korabbi hsz-t a topikban hogy lehet visszakeresni? Keresobe beutottem a nicknevet, de ott nem dobott ki semmit. (A jatek miatt kerdem, hogy most nyertes tippet kell adnom v mehet a bika szorzo.  ;D)

Itt vannak az üzeneteid:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?action=profile;area=showposts;u=8971

Idézetet írta: Strawberry1990 Dátum november 26, 2019, 20:36:43
Labdarúgás, Bajnokok Ligája
2019.11.27  21:00

Atalanta - Dinamo Zagreb
tipp: Luis Muriel  szerzi az első gólt
odds: 4,75
iroda: bet 365


Indoklás : 
Az Atalanta az utolsó utána fűszálba kapaszkodhat meg ma , igaz további keresztbeverések is szükségesek lesznek .
Az olaszok , a legjobb kezdőjüket küldik fel köztük a leggólerősebb játékosukat Luis Murielt. Érzésem szerint otthon nem akarnak hasonló szégyent okozni a szurkolóknak ezért odateszik magukat éppen ezért a vezetést is ők fogják szerezni , és ha első gól akkor Murielt  látom nyerőnek .



Nyertes! :)