Foci-vb Mérkőzéstipp

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


9. meccsnap nyertesei:

Kamerun - Szerbia: @Mehecske (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Dél-Korea - Ghána: @flamman (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Brazília - Svájc: @BvB_09 (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Portugália - Uruguay: @Titti7 (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)

Idézetet írta: Admin Dátum november 29, 2022, 09:15:099. meccsnap nyertesei:

Kamerun - Szerbia: @Mehecske (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Dél-Korea - Ghána: @flamman (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Brazília - Svájc: @BvB_09 (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Portugália - Uruguay: @Titti7 (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Amit már egyszer közöltetek azt miért rakjátok ki még egyszer? Megtévesztő.

ááá Gakpo 27. perc volt a tippem... ezek után tuti nem én leszek kisorsolva  ;D

Nekem Gakpo 28.. :bash:

Az elso majdnem tippem.. :great:

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum november 29, 2022, 10:15:18Amit már egyszer közöltetek azt miért rakjátok ki még egyszer? Megtévesztő.

Mi benne a megtévesztő, az hogy külön közöljük a meccsnap nyerteseit?
Lehet van olyan aki nem tudja, hogy kell nézni a nyertesek listáját. Mellesleg ha te megszoktad, hogy az alábbit követed, akkor a többit már nem is kell, hogy figyelembe vegyed:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?msg=990149

Gakpo nekem is tipp volt de a 15.percben, egy kisorsolás jó lenne de ha 1 ember maradna ki akkor én lennék az a peches  ;D

Na ma én is elég közel voltam, ennél közelebb nem biztos hogy leszek ;D
I. Sarr + Szenegál kombó megvan és ha nincs telitalálat akkor talán csak kb. 7 ember között lesz a sorsolás!? :great:
Majd kiderül ;)

10. meccsnap nyertesei:

Hollandia - Katar: @Lampard77 (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Ecuador - Szenegál: @Rwilla (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Wales - Anglia: @Rudee (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Irán - Egyesült Államok: @Szigo (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)

Fontos!

Annak érdekében, hogy a nyereményeiteket megkapjátok, az "Azonosítók" oldalon meg kell adnotok az Unibetnél használt azonosítószámotokat.

Ennek hiányában sajnos nem tudják majd jóváírni a nyereményeiteket.

11. meccsnap nyertesei:

Tunézia - Franciaország: @RedMunchen (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Ausztrália - Dánia: @oldsmuggler (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Szaúd-Arábia - Mexikó: @KIG (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Lengyelország - Argentína: @Seanconnery (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)

#55 december 01, 2022, 20:03:50, RedMunchen
Na vegre! Nyertem. :great: Koszonom!  :beerchug:

12. meccsnap nyertesei:

Horvátország - Belgium: @tutisanya (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Kanada - Marokkó: @bonusmen (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Japán - Spanyolország: @lacuss (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Costa Rica - Németország: @sportbettorpro (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)

Akkor most én értelmeztem rosszul? Telibe kell találni hogy mikor szerzi a gólt és ha senki nem talál akkor sorsolás? Azt hittem aki közelebb ál az nyer  :'(

Idézetet írta: Bucak77 Dátum december 02, 2022, 15:19:01Akkor most én értelmeztem rosszul? Telibe kell találni hogy mikor szerzi a gólt és ha senki nem talál akkor sorsolás? Azt hittem aki közelebb ál az nyer  :'(

Vajon ezt a témát meddig fogjátok ragozni? Kezd már unalmas lenni.

Idézetet írta: Admin Dátum december 02, 2022, 14:19:5712. meccsnap nyertesei:

Horvátország - Belgium: @tutisanya (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Kanada - Marokkó: @bonusmen (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Japán - Spanyolország: @lacuss (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Costa Rica - Németország: @sportbettorpro (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)

Sürgősen le kellene cserélni a sorsolóbizottságot (vagy legalább a másik kézzel kellene megpörgetni azt a képzeletbeli kereket), mert lassan már azt érzem, hogy még azok is hamarabb nyernek majd, akik még nincsenek is regisztrálva.  ;D