ketomika "sima fogadásos" NAPLÓja

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok megint!

Ez a napló, abszolút csak magamnak lesz, bár néha lehet írok indoklásokat a fogadásaim mellé. Még viszonylag tapasztalatlan fogadó vagyok, így nincs óriási bankom, rengeteg tapasztalatot kell gyűjtenem, és megtalálnom a számomra legmegfelelőbb fogadásokat. A tét-belövésra is rá kell éreznem, de leginkább türelmesebbnek kell lennem. Nem rég kezdtem el ebben a szezonban fogadgatni, és pár nap alatt megdupláztam, sőt majdnem háromszoroztam az erre szánt bankomat, aztán jöttek a hülyeségek, a túl magas tétek.. pár elkapkodott fogadás, és el is füstöltem a pénzt. Amikor a legjobban jöttek a tippjeim, akkor a leginkább biztonsági fogadásokat tettem, nagyon tétekkel. Ha türelmes maradok és nem rakok mindenféle pöcsségre akkor általában pozitív mérleget tudok hozni.

Saját tippek mellett azért szoktam máshonnan is meríteni, de általában nem a statisztikára alapuló elemzéseket szeretem, hanem ahol valami különleges információt olvashatok :)

Itteni nálam sokkal profibb fogadók tippjeire is szoktam figyelni.

Ezt a naplót inkább csak magamnak írom, hogy jegezzem a tippjeimet. Egy dolgot nem tudok eldönteni, hogy írjam e a téteket amivel fogadok, vagy ne? Lehet a mai Magyarországon nem feltétlen okos döntés ezt feltüntetni, viszont én meg szeretném látni, hogy alakultak a fogadásaim tét szerint is.. :D

Szóval ma már remélhetőleg rakok valamit. SOK SZERENCSÉT!  :great:  :beerchug:

#1 november 20, 2015, 20:24:12, ketomika22
Azt találtam ki, hogy majd tétegységeket írok. A valós tétemet megszorzom egy tetszőleges számmal és ez fogja kiadni az "f" tétegységemet :) így lehet majd látni az arányokat, hogy mennyivel s hogy fogadok.

Mára találtam egy számomra szimpatikus meccset.

20:45 Angol Championship, Middlesbrough - QPR

Tippek: 1X, DNB1 (0AH), 0.0;-0.5 hazai, hazai győzelem.

A kereteket felmérve is erősebbnek hiszem a hazaiakat, tavaly a playoff döntőben buktak el, és nyáron csak még erősebbek lettek. Egy tapasztalt jó edzőjük van, és elég stabil csapat eddig. 16 meccsen csak 4 vereség és csak 12 kapott gól. Ebből a négy vereségből 3 vállalható, idegeben playoff vagy éppen automatikusan feljutó helyért harcoló csapatok ellen volt. A 4. viszont otthon a jelenleg 20. tavaly még 3. osztályú Bristol ellen volt. A lényeg, hogy tényleg, egy elég erős kis csapat ez a 'boro. Hazai pályán ez hatványozottan igaz, 6-1-1-es mérleg, 15 lőtt 2 kapott gól, rendben vannak, 4 meccse nem kaptak gólt otthon.
Hiányzóik: Amorrebieta, aki egy kezdő belső védő, de lesz ki pótolja és Stuani, a nyári nagy igazolás, Ő csatár. Már jó ideje hiányzik. Ami jó ebben a csapatban, hogy sokan képesek gólt szerezni, és valaki mai is, fog, remélem akár többen is.

Ellenben a QPR akik képtelenek voltak bent maradni a PL-ben és a nyáron meglehetősen gyengült a keret, nem is ment nekik jól, szóval kirúgták Ramsey edzőt. Helyette Neil Warnock vette át a csapatot, de kijelentette, hogy csak ideiglenesen vállalja, méghozzá csak novemberben, ami számomra elég érdekes, olyan mintha komolyan sem venné az egészet, szerintem ez a keretre sincsen túl jó hatással. Nem is tartom fickót egy nagy géniusznak, a tavalyi szezonban a Crystal Palace-szal semmit sem tudott kezdeni, pedig nem volt egy vészesen rossz keret. Annyit mondjuk legalább megtett, hogy egy tényleg borzalmas formában lévő csapattal nem kapott ki első meccsén, igaz a Preston ellen hazai pályán. Azzal a 0-0-lal egyébként már három meccsre növelte a csapat góltalanságát. Ezt egy baromi jó Charlie Austinnal a keretben azért bravúr elérni.
Másik érdekesség, hogy személyes okokra hivatkozva nem utazik el ma a kerettel Middlesbrough-ba hanem a frissen, külön Warnock kérésére asszisztensnek leigazolt Kevin Blackwell lesz ma a csapat élén, ami szerintem tovább szítja a bonyodalmakat arra felé. Kis statisztika: Idegenben baromi gyenge a QPR 2-1-5 a mérleg 6 lőtt 13 kapott gól.. utolsó 4 meccs (idegenben) bukó 1 lőtt 8 kapott gól.. és hát még csak nem is feltétlenül a bajnokság kréme ellen.
Fontos hiányzó nincs, szóval erről nem ejtek szót.

Úgy érzem ez egy jó meccs lesz a Middlesbroughnak egy kicsit összeszedetlen QPR ellen.. még egy tipp vagy megérzés: 2.5 over.. de ez csak megérzés.

Oddsok:
1X (+0.5 ázsiai jobb) @ 1.17
DNB (OAH) hazai @ 1.25
0.0; -0.5 (AH) hazai @ 1.45
Hazai (-0.5) @ 1.70
2.5 over @ 2.07
2.5 over és mind a két csapat lő gólt @ 2.60

SOK SZERENCSÉT!  :great:  :beerchug:

#2 november 20, 2015, 22:50:24, ketomika22
1. fogadás:

Middlesborugh - QPR DNB1 @ 1.25 1:0  :ok:
Fort Sittard - Sparta Rotterdam 1.5 over (goal line) @ 1.16 41' 0:2  :ok:

gyűjtő: @ 1.45
tét: 250f (fiktív egység)

Az overt csabax Mestertől néztem,szimpatikus lett :)

SOK SZERENCSÉT!  :beerchug: :great:

:D ne genyozasbol vedd, de van egy szep mondas a tippelesben... egy meccs egy szelvenyre... es semmi ilyen spekulacio... 0:1 es 0:2 nel meg jol rabaszol.. :D ezek gyakori hibak, nezz utana mindig, ha ugy erzed valami jot talaltal ki.. :D ezerszer voltam ugy en is... es rajottem nem vagyok en lumen, elottem probaltak mar.. :D

Idézetet írta: AC_28 Dátum november 20, 2015, 19:10:50
:D ne genyozasbol vedd, de van egy szep mondas a tippelesben... egy meccs egy szelvenyre... es semmi ilyen spekulacio... 0:1 es 0:2 nel meg jol rabaszol.. :D ezek gyakori hibak, nezz utana mindig, ha ugy erzed valami jot talaltal ki.. :D ezerszer voltam ugy en is... es rajottem nem vagyok en lumen, elottem probaltak mar.. :D

Elnézést ha félreérthető!! Csak a DNB-t raktam, a többi tipp :)

#5 november 20, 2015, 22:44:02, ketomika22
2. fogadás

ÉLŐ - Hamburg - Dortmund (2-0) ázsiai hendikep -0.5 Dortmund @ 1.45 3:1
tét: 125f

#6 november 20, 2015, 22:44:33, ketomika22
Idézetet írta: ketomika22 Dátum november 20, 2015, 21:31:22
2. fogadás

ÉLŐ - Hamburg - Dortmund (2-0) ázsiai hendikep -0.5 Dortmund @ 1.45
tét: 125f

nagyon vicces ez a Dortmund meccs, amellett hogy borzalmasan szarul játszik a Dortmund, ha éppen kijön Nekik a lépés, akkor az a kurva Adler véd bravúrral, vagy kapufa van, vagy ment egy óriásit valamelyik védő.. de ez még nem lett volna olyan óriási baj, gólt legalább lőttek.. persze, ha Hummels nem használja ki az előtte adódó lehetőséget és fejel egy öngólt.. mentségére onnan kötelező volt :D baromi idegesítő :D

VESZTES

Végeredmény: 3:1

-125f

Idézetet írta: ketomika22 Dátum november 20, 2015, 18:49:31
1. fogadás:

Middlesborugh - QPR DNB1 @ 1.25 1:0  :ok:
Fort Sittard - Sparta Rotterdam 1.5 over (goal line) @ 1.16 41' 0:2  :ok:

gyűjtő: @ 1.45
tét: 250f (fiktív egység)

Na, itt meg miközben a Dortmund meccsen dühöngtem a 93.-ban tiziből jött a hazai :D :D
"... csapásokat adunk és csapásokat kapunk..."

NYERTES - ez az első nyertes fogadásom amit itt a fórumon naplóztam :) remélem áttörik a gát :)

:great: :great: :great:

tét: 250f
nyereség: 112,5f

Idézetet írta: ketomika22 Dátum november 20, 2015, 18:45:27
20:45 Angol Championship, Middlesbrough - QPR

Tippek: 1X, DNB1 (0AH), 0.0;-0.5 hazai, hazai győzelem.

Oddsok:
1X (+0.5 ázsiai jobb) @ 1.17
DNB (OAH) hazai @ 1.25
0.0; -0.5 (AH) hazai @ 1.45
Hazai (-0.5) @ 1.70
2.5 over @ 2.07
2.5 over és mind a két csapat lő gólt @ 2.60

Ahogy azt reméltem a Boro dominálta  a meccset, több támadást is vezettek, ugyan a QPR jóval többször találta a el a kaput, de azok a lövések az épp elcsordogáltak a kapuig - kategóriába tartoztak. Amint kijöttek a kezdők megmondom őszintén kicsit felocsúdtam, több eddig kevesebbet játszó játékos volt a QPR-nál, és a középpálya összetétele is nagyon defenzív volt. Aminek a legjobban örültem, hogy C. Austin nem játszott... Ő lehet, hogy vert volna egy gólt. Lényeg a lényeg a 93. percben tiziből jött a hazai :D néha kell a szerencse is :)  :great: :beerchug:

tippek:
1X @ 1.17 :ok:
DNB1 @ 1.25  :ok:
0.0; -0.5 hazai @ 1.45  :ok:
Hazai @ 1.70  :ok:
2.5 over @ 2.07 :noway:
2.5 over + BTTS @ 2.60   :noway:

11.20, napi mérleg.

össz tét: 375f
nyereség/veszteség:-12.5f

Holnap remélhetőleg jóval zöldebb lesz minden :)

#10 november 21, 2015, 18:19:14, ketomika22
2. fogadás / A

NK Osijek - HNK Rijeka DNB2 @1.14 1:1

tét: 300f

TÉT VISSZA

Idézetet írta: ketomika22 Dátum november 21, 2015, 13:36:07
2. fogadás / A

NK Osijek - HNK Rijeka DNB2 @1.14 1:1

tét: 300f

Lassan a tippelt meccseimen azt is meg fogom tenni, hogy a 80. perc után lesz gól és lesz 11es a mérkőzésen :D A Rijeka még az első félidőben vezetést szerzett, de az Eszék a 94. percben tiziből egyenlített, így a tét vissza jár :D

tét: 300f
nyereség: 0f

#12 november 22, 2015, 00:30:08, ketomika22
3. fogadás

Ajax - Cambuur 1 @ 1.16 5:1
Valencia - Las Palmas 0.0; -0.5 Hazai @ 1.375 1:1 FELE PUSH; FELE VESZTES

gyűjtő: 1.60
tét: 350f

Remélem jönnek és akkor pozitívba fordul a napló mérlege :)

SOK SZERENCSÉT!!!  :great: :beerchug:

#13 november 22, 2015, 00:35:43, ketomika22
4. fogadás

darts: Anderson - Jenkins, Anderson nyer @ 1.28 5:6
darts: van Gerwen - Thornton, Gerwen nyer @ 1.25 6:1

gyűjtő: 1.60
tét: 100f

robmiller kolléga meggyőzött :)

De dartsra nem merek nagyobb összegeket fogadni.

SOK SZERENCSÉT!!  :great:  :beerchug:

Idézetet írta: ketomika22 Dátum november 21, 2015, 18:26:17
3. fogadás

Ajax - Cambuur 1 @ 1.16 5:1
Valencia - Las Palmas 0.0; -0.5 Hazai @ 1.375 1:1 FELE PUSH; FELE VESZTES

gyűjtő: 1.60
tét: 350f

VESZTESÉGES

Ahelyett, hogy simán DNB-ben fogadtam volna a Valenciát raktam inkább így.. megint beigazolódott, hogy a biztosabb = jobb..  :bash:

veszteség: 145,5f