Transferwise - pénzváltás kedvező feltételekkel

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Költségemelkedés jön...

"Helló!

Szeretnénk tájékoztatni a hamarosan várható változásokról a Magyarországi átutalásokkal kapcsolatban.

Hogy fenn tudjuk tartani szolgáltatásunk minőségét, ezentúl minden új TransferWise felhasználó átutalási díja 0.7% lesz - az eddigi 0.5% helyett - amikor Forintot utal Magyarországra vagy Forintot utal Magyarországról.

Ezen új díjazás azonban nem vonatkozik azokra, akik már korábban regisztráltak. Nektek, akik már régóta velünk vagytok, minden Forint átutalás költsége 0.5% marad mostantól még egy évig, 2016 júniusáig.

Ezzel is szeretnénk köszönetet mondani azért, hogy velünk tartotok küldetésünkben, hogy forradalmasítsuk a nemzetközi átutalások világát!

Ha bármilyen kérdésed van, fordulj hozzánk bátran!

Mindig szívesen segítünk."


40%-kal drágább lesz, a gyakorlatban akit érint, annak az eddigi eurónkénti kb. 1.5 ft-os váltási veszteség 2.1 ft-ra nő.  (kb. ennyit bukunk az aktuális középárfolyamhoz képest euró eladásnál)

Hali!
Tegnap én is használtam a Transferwise pénzutalását. Forintos bankszámlámról utaltam Skóciába GBP bankszámlára és 1 nap alatt  megérkezett. Semmi költsége nem volt az utalásnak. A Ft/GBP árfolyam pedig 432,19 Ft volt.

Az utalás végén kaptam egy ilyen emailt :

Got any revolutionary friends?

Treat your friends with a free transfer. For every three friends who use their transfer we give you £100 as thanks for your help.

Share your unique invite link:

Ha jól értelmezem ezt, akkor a kapott linken beregisztrál 3fő, akkor adnak 100GBP? De gondolom azoknak kell is használni, azaz utalni is kell ehhez, hogy megkaphassam ezt a pénzt.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum június 16, 2015, 17:54:29
Hali!
Tegnap én is használtam a Transferwise pénzutalását. Forintos bankszámlámról utaltam Skóciába GBP bankszámlára és 1 nap alatt  megérkezett. Semmi költsége nem volt az utalásnak. A Ft/GBP árfolyam pedig 432,19 Ft volt.

Az utalás végén kaptam egy ilyen emailt :

Got any revolutionary friends?

Treat your friends with a free transfer. For every three friends who use their transfer we give you £100 as thanks for your help.

Share your unique invite link:

Ha jól értelmezem ezt, akkor a kapott linken beregisztrál 3fő, akkor adnak 100GBP? De gondolom azoknak kell is használni, azaz utalni is kell ehhez, hogy megkaphassam ezt a pénzt.

Igen, akkor vagy jogosult a bónuszra, ha a 3 meghívott legalább egy-egy, legalább 200 fontos tranzakciót végrehajt.
Az "Invite Friends" részen tudod ezt követni, bár nekem hiába van több rajtam keresztül regisztráló a listán, senkinél nem jelezte még vissza, hogy ennyit utalt volna egyösszegben. (csak azt látom, hogy rajtam keresztül regisztráltak)

Egyébként az alapbónusz 50 GBP a 3 meghívott után, csak a regisztrációt követő hónapokban ígérnek 100-at.

Működik még a Neteller vagy Skrill kártyáról (EUR vagy GBP) -> transferwise-on át -> magyar bankszámla (HUF)?
A rendes Neteller mastercard kell vagy elég a virtuális kártya is?