Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: zsolti25 Dátum október 14, 2012, 12:46:29
K&h kártyát regiztem,de rájöttem nem lehet.aztán fhb számlaszámot akartam beirni,de nem ismerte fel a bankot!! az fhbs az mastercard,a khb visa de az nem jo!! szoval ha jol gondolom marad a sima banktransfer!!:( :crazy:
Igen, transzfer marad. Amúgy kiutalásnál szerintem gyorsabb a transzfer, egyedül befizetésnél hátrányos.

Akkor ha jol értem banki utalás skrillre,aztán irodához! ez menyi idö kb.?? bwinnél meg lehet csínálni hogy mastercardrol töltök,és skrillre utalok vissza,bet365nél sajna nem,ott marad az oda vissza skrill!! jolértem? köszi válaszod

Igen, jól érted. Kb. 2-3 nap a banki utalásos befizetés, de lehet már gyorsabb az elektronikus utalások óta.

Nekem múlt héten +1 nap volt mire a skillre megérkezett a pénz az átutalástól számítva.

Hi
Bocsi, ha hülye kérdés de ha én kiutalok betfairről skrill-re aztán ezeket vissza, és eljátszom 10x, akkor az már elég hogy vip tag legyek, mert hát azokat számolja amiket befizetsz valahova, nem? :cya: :laugh:

Melyik iroda fogja ezt engedni neked? :) Nem ingyenes nekik a kifizetés mb-re, egy kis százalékot fizetnek ők is.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 17, 2012, 09:20:28
Melyik iroda fogja ezt engedni neked? :) Nem ingyenes nekik a kifizetés mb-re, egy kis százalékot fizetnek ők is.

Én mondtam, hogy láma kérdés ;D

Amúgy, ha jól értelmezem, jelentkezek vip tagnak akkor minden tőlük utalt irodának küldött 1 € 1 pontot ér a vip rendszerükben, és ha megvan X akkor betudom váltani?
Mennyi idő mire küldik, és ha nem vagyok vip tag akkor nem gyűlik a pont, igaz? :)

Idézetet írta: whitedragon Dátum október 17, 2012, 10:20:54
Én mondtam, hogy láma kérdés ;D

Amúgy, ha jól értelmezem, jelentkezek vip tagnak akkor minden tőlük utalt irodának küldött 1 € 1 pontot ér a vip rendszerükben, és ha megvan X akkor betudom váltani?
Mennyi idő mire küldik, és ha nem vagyok vip tag akkor nem gyűlik a pont, igaz? :)
Valahogy úgy.https://www.moneybookers.com/ads/vip/loyalty-club/terms-and-conditions/?lc1&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=De VIP tagságnak feltételei vannak:https://www.moneybookers.com/ads/vip/terms-and-conditions/?tc1&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=
itt havonta 2000 ,félévente 12000 euró utalást írnak ami elég durva.
A forgatás nélküli utalást meg ki kell próbálni volt itt vki aki Unibeten játszotta ezt(kisebb összeggel,naponta)működött,Én nem mertem mert előre befenyegettek,hogy az ilyenért számlabezárás is járhat,legalábbis nagyüzemben nem csináltam.
1 euró utalás 1 pontot ér.50000 pont meg 100 euró :) emailt kell nekik írni és beváltják.Szerintem csak akciós időszakban érdemes vele foglalkozni
ilyenkor 1 euró 4-5 pontot ér.Már ha lesz még ilyen.

Idézetet írta: pukk Dátum október 17, 2012, 11:14:32
Valahogy úgy.https://www.moneybookers.com/ads/vip/loyalty-club/terms-and-conditions/?lc1&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=De VIP tagságnak feltételei vannak:https://www.moneybookers.com/ads/vip/terms-and-conditions/?tc1&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=
itt havonta 2000 ,félévente 12000 euró utalást írnak ami elég durva.
A forgatás nélküli utalást meg ki kell próbálni volt itt vki aki Unibeten játszotta ezt(kisebb összeggel,naponta)működött,Én nem mertem mert előre befenyegettek,hogy az ilyenért számlabezárás is járhat,legalábbis nagyüzemben nem csináltam.
1 euró utalás 1 pontot ér.50000 pont meg 100 euró :) emailt kell nekik írni és beváltják.Szerintem csak akciós időszakban érdemes vele foglalkozni
ilyenkor 1 euró 4-5 pontot ér.Már ha lesz még ilyen.

és ha én beutalok mb-ről pl bet365pénzt, teszem azt 200€-t, viszont este meg nyerek 50-et hozzá és visszautalom, 1-2 napra rá meg visszautalnám 1 másik cégnek a 250€ akkor is bezárják a számlát? :\

Idézetet írta: whitedragon Dátum október 17, 2012, 11:25:33
és ha én beutalok mb-ről pl bet365pénzt, teszem azt 200€-t, viszont este meg nyerek 50-et hozzá és visszautalom, 1-2 napra rá meg visszautalnám 1 másik cégnek a 250€ akkor is bezárják a számlát? :\
nem értelek,erre való a skrill hogy utalgass ebben nincs semmi rossz.Ha megforgatod az összeget biztos utalgathatsz amennyit bírsz.
De forgatás nélküli pénzkivétel nálam is előfordult,megkaptam a pontjaimat ugyanúgy,inkább az iparszerű,forgatás nélküli beutalok/kiutalok-ra gondoltam az lehet necces.De ki tudja..

A skrill felé talán úgy érdemes mutatni, hogy nem ugyanarról az összegről van szó, hogy mindig kicsit eltérő összeget utalsz ki- illetve be.
Pl. befizettél 250 eurót, de kifelé 240 jön, aztán meg 235-öt fizetsz be és 245 jön ki...
Na most ebből ők nem fogják tudni, hogy nem történt a másik oldalon semmi a pénzzel.

Az Unibet tényleg toleráns, ráadásul nem is válogatós. Én a fórumon olvasottak alapján a pénz netellerről moneybookers-re mozgatásához vettem igénybe őket, 5-ből egyszer utasították vissza ("törlődött" a kiutalás), de akkor is megismételtem két óra múlva a kiutalási kérelmet és már engedték.

Egyébként egy napon belül túl sokszor úgysem fogsz tudni egy irodától kiutaltatni (van, ahol 30 perc alatt kiutalják a pénzt, máshol azért eltelik akár egy nap is), így abban is gondolkodhatsz, hogy ha már bent van a pénzed 1-2 irodánál, csinálsz vele minden nap egy 1-3%-os arbitrázst.
Így jövedelmezőbb és életszerűbb is.

Idézetet írta: Knapp Dátum október 17, 2012, 13:45:43
A skrill felé talán úgy érdemes mutatni, hogy nem ugyanarról az összegről van szó, hogy mindig kicsit eltérő összeget utalsz ki- illetve be.
Pl. befizettél 250 eurót, de kifelé 240 jön, aztán meg 235-öt fizetsz be és 245 jön ki...
Na most ebből ők nem fogják tudni, hogy nem történt a másik oldalon semmi a pénzzel.
A moneybookersnek tök mindegy szerintem, hogy ugyanannyi, vagy kevesebb jön vissza. Nem ők fognak ebbe belekötni, mivel ők megkapják a jutalékukat minden utalás után. Az irodáknak nem fog ez tetszeni forgatás nélkül, főleg ha nagyüzemben végzi valaki.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 17, 2012, 14:37:00
A moneybookersnek tök mindegy szerintem, hogy ugyanannyi, vagy kevesebb jön vissza. Nem ők fognak ebbe belekötni, mivel ők megkapják a jutalékukat minden utalás után. Az irodáknak nem fog ez tetszeni forgatás nélkül, főleg ha nagyüzemben végzi valaki.

Szerintem az irodáknak sincs ezzel túl sok probléma, én úgy tudom legtöbb irodánál csak 1 utalás ingyenes utána tulajdonképp te fizeted az utalási költséget, de javítsatok ki ha nem így van. (pinnaclen így van)

* úgy értem 1 utalás / hónap

üdv
most nincs valahol promó kód skrill vip regisztráláshoz? :)