Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Sziasztok

Nos ahogy tegnap csináltam, úgy kell megszopatnom magamat!
Leírtam, hogy no bet, mert egy eladott labda megpecsételheti az üzletet.

DAC meccs
Románok több, mint egy órán keresztül fogalmatlanok. A hazaira dobott szorzó élőben 3,5 felett, az x épp 2,00 alatt. Ha valakiben, akkor a dunaszerdahelyiekben benne volt a gól. Szánhtó rendesen jó volt!!!
Kötöm az 1x-et, fél percre rá elpasszolt labda, lerántás, kicsit szigorú, de jogos piros, szabadrúgás 0:1...vége.

többi meccs:
Sturm – nagyobb verést érdemelt volna...
FTC – hm...megúszták, de a hazai meccs a visszatérő azeri játékosokkal kurva nehéz lesz. Most azt mondom, hogy sokat ér a hétvégi forduló halasztása.
Wolfsberg – ha valami csodamód továbbjutna a Várda....ezeket megenné.

ma
Rengeteg a jó meccs, próbálom ,,csak" nézni, illetve fogadom, hogy csak gólovert kötök..jaj de szar...

18:00
Koupio-Young Boys

szerintem fix 2-es!

19:00
Molde-Várda
én remélek egy meglepetést!

Baku-Rapid
nálam x2

20:00
Cukaricki-Twente

Héé ez egy overes meccs!!!

20:30
Bröndby-Basel

Ez egy nagy meccs lesz!!!

20:55
Vidi – kötelező!!!
A Paks meccs kapcsán senki sem írta le, én megteszem: Nagy Gergő kifogta a szemüket!!! Nagyot ment a paksiak kapusa, maga a Vidi szerintem rendesen jó volt, de nem lehetett gólt lőni aznap Waltneréknak. Nem lesz ekkora extra a moldávoknál, s aztán jöhet a Köln: talán lenézik a mieinket; talán nem tudják feltörni a bunkert...talán, talán....

21:00
Dundee – AZ

Szerintem megszórják a hollandok a skótokat!

21:00
Hajduk-Guimaraes

Overszagú lenne, ha a visszavágó lenne...így, franc se tudja. Ha lenne egy félidei 1:0, jó lenne overre.

üdv, sound



Sziasztok

Tegnap
nagyon lefocizta a Young Boys finn ellenfelét. Felment a szorzójuk 1,50-re. Na mondom kötöm, mert a félpályáról nem jöttek ki a hazaiak. Erre 11-es 0:1, majd 0.2.

Nem volt ekkora fölényben a Molde. Mindenképp imponált, a szervezett Várda. Rendesen büszke voltam erre a kisvárosi csapatra! Sajnos a lesgól után a csapat ment volna az egyenlítésért, és feladta a taktikát. Ez mindenképp a nemzetközi rutin hiánya. A Molde köszönte szépen és eldöntötte a párharcot. Szaksajtóm: érdemes lett volna felkészülni arra, hogy hátrányba kerül a Kisvárda, és akkor sem feladni a taktikát. Lehet, hogy 1:0-al meg lehetett volna úszni. persze akkor mi van....! Bármi! A mai fociban BÁRMI. Extrém lehetőség: Covid-os lesz a Molde a hétvégén, mondjuk a keret 60 %-a. Jön Várdára a tarcsi, és 1:0-ra tudnak győzni a mieink – hosszabbítás, 11-esek, és jöhet a Wolfsberg (sokkal könnyebb, mint a norvég listavezető!). Mindegy ez elment.
Vidi – sima lett, jöhet a Köln!
Többit végül nem néztem.

Ma
Vasas-Paks
Ebből lehet egy jó meccs akár!

Bayernre írtam egy súlytalan 2,5 overes gurut.

Nem tudom mikor érek haza, 17:00-kor nekiindulok, ha 21:00 lesz belőle, akkor boldogság!

üdv, sound


Holnap

Csak este leszek ,,meccs" közelben, talán 8 körül, előbb nem, gyakorlatilag egész nap úton, s úgy tűnik, hogy vasárnap is...
No de szombat este:

20:00
DVSC-Kecsó

Nálam fix 1-es ez a meccs

PSV-Emmen

Dettó, de a hazaiaknak kedden fontos BL-selejtezője is lesz. Alap taktika, hogy kulcsemberek kimaradnak, s ha nagy az erölködés, akkor az utolsó fél órára jönnek a nyerő emberek. Akkor nem 1,25-ön, hanem bőven 1,5 felett lehet kötni – persze ha úgy alakul...

20:30
Grasshoppers – St Gallen

Láttam a szöcskékeket a Young Boys ellen (1:1), egyben vannak Bolláék! A St Gallen két győzelemmel nyitott: újonc és bajnokverés, de a Zürich teljesen szétesve kezdte a bajnokságot. Ezek alapján nálam ez a találkozó 1x!

üdv, sound

Sziasztok

Egyenlőre nem tudom rendesen elvenni az új szezon ritmusát, így hát próbálok türelmes lenni, s sok mérkőzést nézni.

Ma is későn értem haza, így a kínálkozó PSV, LOKI és a Grasshoppers meccseket néztem/nézem most is. Nem történnek meg azok a forgatókönyvek, mérkőzésképek, amelyekre utazom, amelyekre építem a profitom.

Holnap is korán útra kelek, s szerintem dicsőséges lesz a 20:00-s hazaérkezésem...ha összejön!
Mindenesetre írtam egy gurut – MTK győzelem -, s a délutáni koraesti eredményekből azért leszűrhető, hogy szívnak rendesen, akik játszanak, vannak meglepő eredmények. pl ma Dortmund 8kevés gól), vagy Pool.
Holnap:

20:00
Vidi-Honvéd

Szerintem fix hazai...ezt mondtam ma a DVSC-re is...
és más esemény ebben az idősávban: NINCS!

üdv, sound

Sziasztok

Tegnap megégett a gurum..1:3 után veszített pontot az MTK. Fél 10-re értem haza, így hát konstatáltam, hogy a Vidi felmosta a Honvédot.

Ma
Van ez a DVTK meccs...háááát, nehezen tudom hinni, hogy győznek otthon a miskolciak.

Most megint nem tudom felvenni a fogadói ritmust. Az van, hogy megkísérlem nyaralásilag kivenni az időből, ami még van...Jövő héten 15-től indul nálunk már az iskolásdi, aztán 22-től táboroztatok, s 29-től meg már célegyenes.

Mivel minden hétvégén fellépés van, a héten péntek-szombat, ezért maradt három nap még: kedd-csütörtök! Irány a Balaton, sátrazunk egy pár napot a kölykökkel, mert annyira élvezik a kempingezést egyébként, s idén azt még nem csináltuk. Utána végig meló...így a nemzetközi kupameccsek java kiesik, talán a Fradit, meg a Realt meg tudom nézni, s talán csütörtök estére hazaérek, viszont kiesik a péntek éjszaka is, és az egész szombat is.

Szóval, fogalmam sincs, mikor fogok írni itt legközelebb.

üdv, sound

csak meggyőztek:
DVTK győzelem 1,73

2,5 over Várda -Molde 1,32

Sziasztok

Tegnap későn 19:00 után értem gép közelébe. Lett volna egy csomó esély a nemzetközi kupákban. Egy fixet sikerült fogni – törvényszerű volt a 2,5 over Kisvárdán.

Ma írtam egy gurut – freiburgi pontszerzés.

Viszont hamarosan indulok, és örömteli lesz, ha éjjel 2:00-ra vissza érek, holnap meg korai indulás 11:00....
Talán a holnap esti meccsekhez oda tudok majd ülni:
UTE-Zete x2
Monza-Toro 1x
Barca-Rayo x2
Lecce-Inter 2

Szóval kérem, ez már azért nagyüzem!

üdv, sound

9,5szöglet over Barcelonában
8 van
1,32

Sziasztok

Megint kiesett az életemből vagy 5-6 nap...
Tegnap jó későn hazaérve csináltam egy matematikai alapú fogadást a Barca meccsén...meg is égett, úgy kell nekem, mert nem a játékomat játszottam.

Ma
Bazi nagy meccsnézés, és üzletek kötése! Ez a terv!
Most megy az Ajax és a Twente találkozója is, hamarosan nézem őket, szerintem over köthető lesz.

15:30
Mainz – Union
Nálam 2-es, de az x2 is adja, guruztam volna, ha nem délben térek magamhoz!

17:30
Hali –ETO

Szerintem ez is x2 – youtube stream szokott lenni a szombathelyi meccsekre

Bayern-Wolfi
Giga overes találkozónak néz ki!

20:00
Fradi-Vidi
Jó kis találkozót várok, elképzelésem nincs, talán győz a bajnok!

Honvéd-Paks
x2 – ez is gurut érne, most viszont olyan elnyűtt vagyok, hogy neki sem állok

20:45
Salerno-Roma
Lapovert szimatolok!

22:00
Győz a Real!

üdv, sound


Sziasztok

Tegnap
Végig néztem követtem egy csomó meccset és sehol sem tudtam józanul beszállni. Twente, Ajax 2 gól különbség elengedtem az overt. Fradi korán eldöntötte. Mainz meccse hatalmas iksz volt, de benne lehet a pakliban egy váratlan kiállítás 11-es, és az Union nem tudott meggyőzően dominálni.
Bayern közérakta a kettőt és leállt.
Paks éget 2:0, 2:1-nél rástartoltam, hogy itt az over esély – erre középkezdés, szabadrúgás 2:2...3:2 a 70. perc után lett elengedtem.
Roma – nem volt durva meccs. Meglett a 0:1 – és beugrott: Mourinho rendszerint megvédi. Megvédte, lapokat nem kötöttem, mert nem volt dulakodás.
Real – égett, váratlanul. Sorra rúgta a szögleteket és nyomott. Előzetesen átvett tippként kötöttem a bajnok győzelmét, nem akartam 1:0-nál erre erősíteni. Szögletek ügye: ha fordít a real – bármikor néhány perc alatt képes erre, akkor azt elvágják. Így is lett 15 szöglet után fordított nem is lőtt többet emlékem szerint. Négynél majdnem beszálltam a 11,5 overbe – le tudtam beszélni magamat, a fenti indokkal. Mert ugye mikor fordítja meg pillanatok alatt? s akkor szívás...

mintha valami béklyót viselnék – mindig van indok, amivel meggyőzöm magam arról, hogy ne fogadjak....

Ma
Spanyol-olasz program, tetszik.

verona – napoli
könnyű over a 2. félidőben

Juve-Sassu
1-es

Bilbao-Mallorca
hazai, lap, szöglet és gól over esély is

Getafe-Tico
itt is bármelyik overt mutathatja a kép

Gátolom-e tovább magam, vagy tudok sikeres üzleteket kötni.....meglátom.

üdv, sound

Sziasztok

Tegnap sem fogadtam..
A bilbaói meccs a maga 0:0-s kimenetével alapban köthetetlen volt.

Verona-Napoli 2:5
Itt adhatta volna 1:0, 1:2 a szünet...itt vártam el, hogy az 55. perc után lesz értelmes szorzóm. Erre rögtön a 2 . félidő elején 2:2, majd 2:3. Itt újra indítottam a 10 perces periódust: mindkét csapat 10 percen belül vezessen két olyan támadást, amiben adott a gólszerzés lehetősége, számít a szöglet, vagy a veszélyes pontrúgás is. A Hellasban benne volt a gól, a nápolyiak csalták a focit, aztán egy akció adta, vártam a másodikat...2:4. itt engedtem el.

Atletico
Nem igazán durvult be, de vezetett az Atleti. A Getafe erőlködött, a második félidőben. Itt is pörgött a támadásszámolás, és a semmiből lett 0:2...

Juve
Jobb volt a Sassuolo – sokkal szervezettebben tolta, mint a Juve. Még az x2 is megfordult a fejemben. Kivártam, és pikk-pakk 2:0, s el is engedtem ...

várok hát tovább és nézem a meccseket.
Ma:
A Bodo-Dinamo, és a Rangers-PSV szerintem az a meccs, ahol, ha bármelyik csapat hátrányba kerül, akkor extra kockázatot mer vállalni, nem taktikázik-vár ki a visszavágóra...szerintem. Ezeket nézem, és várom a szokásos meccsképeket, amikkel január-február, május hónapokban profitot tudtam csinálni.

üdv, sound


Sziasztok

Végül tegnap sem kötöttem.
PSV meccset néztem és 1:1-nél bennem volt a kisördög, hogy fogadom az x2-őt. A játék képe egyértelműen mutatta ezt. Erre jött a potya 2:1. Fogadói szempontból két dolog volt:
1. Jó –e ez így a PSV-nek?
2. Viszonylag kevés az idő az újabb gólhoz, vált-e a vendégcsapat.

Az idő ment, az eső szakadt, nem cserélt van Nistelrooy – majd elszánta rá magát 78. percben, ami nálam bőven túl van az overkötési határon – még egy szöglet 2:2.

Ma
Egy csomó jó esemény van, de lehet, hogy lazítok a dolgon. Úgy délután egy körül kb 4-ig kavarok Pécsen...lehet bennmaradok egy PEAC-Dabas nb3-as csörtére, és akkor minden program átíródik, ez 17:30-al indul. Este van Kozármisleny-PMFC – nem hiszem, hogy visszamennék rá, ha a pécsi meccset kihagyom. Nagyon sokan mennek a megyei rangadóra, a PMFC szurkolói fel vannak háborodva, mert csak 210 jegyet kapnak, így a fő lelátó is tele lesz vendégszurkolóval. Szóval szerintem nem kell nekem a feszkó, s jártam már úgy mislenyben, hogy nem fértem be, és a kerítésen kívül ácsorogtam. (Szentlőrinc-Vasas nb2-es meccs).

fogadásokról:
17:30
Hali-Szeged
stream függő – jók most a hazaiak, Szeged szerintem kikap.

17:45
ETO-Sió
nem egy fix hazai ez, mert a tavalyi edzőcsere hosszú távú a Siófoknál és működik. Ebben az osztályban karakteres a csapat.

18:45
Quarabag-Plzen
Nálam ez fix 1-es, minimum 1x. Utóbbit guruban terveztem is csak az 1,4 alatti szorzó miatt nem vállaltam be. A kazah-ok saját elmondásuk szerint sem voltak sosem ennyire jók. A cseh az a nemzet (a norvég és horvát mellett), akiket nagyon tisztelek, mert alig van légiósuk és bátran nyúlnak hazai fiatal játékosokhoz, akik megütik a nemzetközi csoportkörök szintjét. Nekik most a Bakiban lévő körülmények sokkolóak lehetnek.

18:45
Djurgarden-APOEL
Ez is fix 1-esnek hat. A svédek a bajnokságukban is meggyőzően jók, míg a vendégek egész nyáron elég hurka csapatok ellen szűkösen lépegettek az EKL-ben. Tyű, ehhez a meccshez meg is jött a kedvem!

19:00
Csaba-MTK, DVTK-Ajka
Streamfüggő overes meccsek ezek!

21:00
Kijev-Benfica
Lodzban lesz a meccs és a portugálok minden tekintetben jobbak az ukrán csapatnál. Szerintem győznek is majd.

nos ennyi, üdv:
sound



Apoel ég 1:0 1,5 over Svédországban 1,37