SPF Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Javitottam az oddsokat, a duplázás egyelőre maradt, annak még nem tudom a pontos okát.

sziasztok! a mai szelvényem nekem is megduplázódott, így kétszer adtam le ugyanazt. Lehetne az egyiket törölni?
előre is köszi!
ui: ha bejön a tipp, akkor persze nem szóltam semmit....  ;D :D

sajnos a mai tippemnél rossz tétet adtam meg. ki tudnátok javítani? 50950 helyett 5950 a jó tét.
előre is köszi

Idézetet írta: tonijani Dátum október 22, 2018, 11:33:37
sajnos a mai tippemnél rossz tétet adtam meg. ki tudnátok javítani? 50950 helyett 5950 a jó tét.
előre is köszi

Sajnos nem lehetséges.

Figyelem! Módosult a szabályzat egyik sportágakra vonatkozó pontja (vastaggal a frissítés):

Tenisz:

- ha egy játékos feladja a meccset, a tippet 1.00-ás szorzóval értékeljük ki. Kivétel: amennyiben a tipp a feladás előtt egy már lezajlott eseményre (pl. első szettes tipp, s a feladás a második szettben történik) vonatkozik, akkor a tippet kiértékeljük a beküldött nyereményszorzón.

Sziasztok!

Múlthéten volt egy SPF Liga szelvényem, amin az egyik esemény (Darts: Barnard - Sousa 2018.12.14. 13:50) kimenetele rosszul lett kiértékelve, így vesztes tippként szerepel. Ha csodával határos módon is, de Barnard behúzta a mérkőzést, így a tipp jó. Kérlek ezt javítsátok, köszönöm!  :) :beerchug:

A gyorsabb/hatékonyabb javításért megkérlek jelentsétek a hibás feldolgozást (lásd csatolt kép).

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 17, 2018, 11:07:51
A gyorsabb/hatékonyabb javításért megkérlek jelentsétek a hibás feldolgozást (lásd csatolt kép).

Igen, egy másik szelvényre gondoltam, ahol csak az volt rossz, ott jeleztem is. Nem voltam benne biztos, hogy az az ilyen jellegű hibákra vonatkozik, de akkor ezentúl csak ott jelzem. Köszönöm

Hello Admin!
Tegnap tettem egy négyes kötést és közte volt a Watford-Fulham hazai1X-ben.Nyert a hazai ,de rossznak értékeltétek. Kijavítanátok? Köszönöm.

Idézetet írta: tulip60 Dátum április 03, 2019, 15:11:48
Hello Admin!
Tegnap tettem egy négyes kötést és közte volt a Watford-Fulham hazai1X-ben.Nyert a hazai ,de rossznak értékeltétek. Kijavítanátok? Köszönöm.

Szia,

A tippsornál jelentsd a hibát.

#355 május 30, 2019, 10:11:32, MessiÁs
Hali.

Ha jol latom a legtobb tegnapi tippsor ki lett ertekelve reggel, az enyem viszont kimaradt. Honap vege van, eleg szoros a verseny. Halas lennek ha nem kene holnapig varnom es tehetnek ma valami a garrosra. Köszönöm


Kozben meglett. Nem tudom a beirasom miatt vagy nem, de koszi, igy tudtam tenni 11.00 teniszekre

Idézetet írta: MessiÁs Dátum május 30, 2019, 09:23:16
Hali.

Ha jol latom a legtobb tegnapi tippsor ki lett ertekelve reggel, az enyem viszont kimaradt. Honap vege van, eleg szoros a verseny. Halas lennek ha nem kene holnapig varnom es tehetnek ma valami a garrosra. Köszönöm

A Roland Garros tippek feldolgozásával "csúsztunk". Most már feldolgozva.

A BL döntőnél várható még egy kis kínálat bővítés?

Idézetet írta: Greipel Dátum június 01, 2019, 13:41:46
A BL döntőnél várható még egy kis kínálat bővítés?

Kínálat helyett egy jó tipp: a két csapat közül az egyik megnyeri a kupát.  ;)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 01, 2019, 14:40:18
Kínálat helyett egy jó tipp: a két csapat közül az egyik megnyeri a kupát.  ;)

Pont ezt a lehetőség nincs benne.  :-\