Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Betfair Jackpot Freeroll - PW: 45645139
már megy 35perce de még van 20 percig late reg.
125$-os
500 nevező eddig

Hali! 21:00 ás kezdéssel lesz egy 1000€-s sportbook verseny unibeten. Esetleg jelszót tudna valaki mondani rá? Köszi előre is.

Idézetet írta: davixxx Dátum március 03, 2016, 19:36:35
Hali! 21:00 ás kezdéssel lesz egy 1000€-s sportbook verseny unibeten. Esetleg jelszót tudna valaki mondani rá? Köszi előre is.

Ticket van, nem jelszó. Gondolom fogadással lehetett kapni, legalábbis nálam az után jelent meg.

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 03, 2016, 19:40:40
Ticket van, nem jelszó. Gondolom fogadással lehetett kapni, legalábbis nálam az után jelent meg.

Kajak, nem tudom mért hittem, hogy jelszavas..10Ł fogadás után lehetett kapni asszem, de mivel pont nemjátszok most ott, így nekem ez off.

Viszont a livestreaming freerollra ami 18 perc múlva lesz a jelszo: LordWargrave

Jegyeket lehet nyerni további versenyre. Asszem csatarid lett itt egyszer 10. és utánna a kövi versenyen meg harmadik, vagy hogy volt és nyert 100 valahány eurót, nemtudom emlékeztek-e rá. Na mindegy ez is ilyen verseny most. ;D

#1159 március 18, 2016, 19:18:07, Irtis
Tud valaki jelszót az este 8-as Unibet european football tournament freerollra?

A Partypokeren minden péntek este 8-kor van egy freeroll, amihez a Partypoker blogon (http://www.partypoker.com/blog/partypoker-blog-freerolls.html) teszik közzé a jelszót. A mai jelszó: vienna

Itt (http://www.jackpotfreerolls.com/) rendszeresen vannak freeroll jelszók.

Idézetet írta: Irtis Dátum március 18, 2016, 19:19:19
Itt (http://www.jackpotfreerolls.com/) rendszeresen vannak freeroll jelszók.

Francba, nem is lájkolni akartam hanem idézni  ;D

Ma késő este lesz unibeten, rá is nézek. Unibeten már kétszer voltam döntő asztalon, jó lenne most már nyerni is.  :)

Nekem pár napja a Partypokeren volt, hogy több mint 1 órán át vezettem, de a végére elfogyott a türelmem, és csak valami 50. lettem 0,6€-val (amit aztán rögtön buktam egy 1,03-as oddsal  :redchug:) . Olyan lassan emelkedtek a vakok, hogy már 5 órája játszottam. Ezt nem lehet bírni...

Idézetet írta: Irtis Dátum március 18, 2016, 19:15:05
Tud valaki jelszót az este 8-as Unibet european football tournament freerollra?

Na csak megtaláltam a net bugyraiban: greenfield

Unibet 500 eurós Hotted vs Onscreen freeroll jelszava foolmeonce. Este nyolckor kezd.

(Szerencsére már akkor írták amikor felmentem a twitch channelre, mert nem bírtam volna tovább ezt a két számítógépes játékokat gyűrő buzit. Főleg az a Hotted, te...)

Bwinen van a lobbiban egy 250 dolláros weekly bankroll booster freeroll. Eddig még nem találkoztam vele. Lehet hogy van valami speckó követelmény a jelszó megszerzéséhez, mert a neten nem láttam fent, a lobbiban pedig nincs semmi az infók között. Vagy esetleg a jelszót tudja valaki?

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 02, 2017, 11:25:08
Bwinen van a lobbiban egy 250 dolláros weekly bankroll booster freeroll. Eddig még nem találkoztam vele. Lehet hogy van valami speckó követelmény a jelszó megszerzéséhez, mert a neten nem láttam fent, a lobbiban pedig nincs semmi az infók között. Vagy esetleg a jelszót tudja valaki?

Nem pörög a topik, de azért beírom: vip250jan2 a jelszó. (asszem  ;D)


Ha mar felfedeztem ezt a topikot. Unibeten a betting freeroll most kivetelesen 1500 euros, de sztem mar csak a heten. Az 500 euro cash melle 1000 euro ertekben osztanak jegyeket a UO Seriesre (mondjuk a jegyeket kesobb atlag versenyekre is fel lehet majd hasznalni). 200 helytol fizet, hetfon voltunk vagy 300-an, csutortokon talan 400 korul, lattam nem egy olyant is beerni aki kiult, koszonhetoen annak hogy tobben inkabb megnyerni akarjak. Nekem is a bakancslistamon van, tobbszor lettem masodik, de megnyerni meg nem sikerult ezt a retket. Hamar lemegy amugy, ajandek.

A Partypoker kliensben tegnaptol talan egesz honapban lehet kaparni pokerjegyeket a Powerseriesre, elvileg akar egy 5300 dollarosat is. Tegnap kapartam egy 1.1 dollarosat, ma azt mondta "no win"  ;D