dAVixx pókeres naplója 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv emberek!

Végreeee!!!!!!

Sikerült az első FT Starson.

15$ töltöttem fel kb. 2 napja starsra csak poénbol, mert kedvem volt játszani. Pár 45 fős SNG toltam 0.5$ téten, meg tournamenteket 0.5, 1.1 és 2.20$ téten + fogadtam is párat, így ma 5 kor beultem az utolsó versenyemre mondván hogy mára elég volt, nem ment tul jol a játék.

Aztán a legkisebb pénzdíjazású versenyen persze összejött a FT, sőt mi több..

Végül megalkudtam az elsővel. 64$ helyett 71$ nyertem így. Nekem volt 800k-zsetonom neki 2.5millioja. Ő 91$ helyett nyert igy 86-ot. Én ezt egy reális alkunak tartom. Szerintetek is igy volt, vagy máskor inkabb legyek kapzsibb? Eléggé profinak tünt a csávó, végig uralta a HU-t, nem láttam tul sok esélyt ellene, de nem is emiatt egyeztem ki vele, hanem azért mert 3x több zsetonja volt.

Levettem 50 dodót 40-et meg fennhagytam, abbol folytatom a PS-es kalandokat. Majd ha jön még esetleg valami nagy win azt berakom ide.

Egyenlőre ennyi, ha van barmi meglátásod, vagy javaslatod ne tartsd magadba  :great:

(Konkrét bankroll menedzselésem még nincsen, ha esetleg beakadna egy nagyobb nyeremény akkor lehet elkéne gondolkoznom hogy komolyan veszem a jatekot, de adddig csak nevezek amihez kedvem van és tolom neki  :beerchug:
+elkezdtem olvasgatni is néha oktato anyagokat a pokerstrategyrol, mert hát látom magamon, hogy rengeteg hibám van még, amit ha sikerülne kiküszöbölni, akkor akár még egész szép kis summákat lehetne itt nyeregetni néha.)

Remélem még jelentkezem :P


Először is gratulálok ehhez a nagyszerű eredményhez! :beerchug: :beerchug:

A deal-lel viszont 2 okból sem értek egyet. A matek szerint sem volt ez egy olyan jó deal, másrészt szerintem nem indokolta az állás, hogy lemondj a győzelem mámoros ízéről.  :)

A matek szerint már mindkettőtöknek volt biztos 64$, tehát egy heads upot nyomtatok 27$-ért. A zsetonok negyede a tiéd volt, így virtuálisan ~0,25*27$= ~6,5$-on álltál az alku pillanatában és ezt adtad el 5$-ért.

De a játék hevében ilyeneket számolgatni én biztos nem lettem volna képes, ez nem gond. Viszont az azért már az arányokból is látszott, hogy ez a +5$ nem ér annyit, hogy lemondj arról, hogy behúzz egy 1000+-s versenyt. Mondjuk, ha tényleg annyival jobbnak érezted az ellent és a biztos 'többet' szeretted volna választani, akkor ezt megértem. Csak az a baj, hogy ritkán kerül az ember ennyire a végjátékba az ilyen nagy versenyeken, biztos te is jól játszottál, ha eddig eljutottál, legközelebb küzdj a végsőkig!

Drukkolok! :ok:

Köszönöm, és jogos amit írsz de masnap nagyon koran keltem, fáradt is voltam, ezt láttam a legjobb megoldásnak akkor ott. (Plusz kíváncsi voltam hogy kell alkut kötni, meg hogy megy ez mert tudtomal ugye iPokeren ilyen nincs, és még sose alkudoztam)

Legközelebb már nem adom ilyen könnyen magam és irány a győzelem.

Azért nekem ez most felért egy győzelemmel, sose gondoltam volna hogy starson egyszer sikerül legalabb Ft- ig eljutni..engem ez a program utal???? Es ez amúgy tegnap se volt másként..olyan 90-10 és helyzetből estem ki két versenyen is amikor azért már jócskán benne voltunk a versenyben hogy nem igaz...

Na mindegy remélem beesik meg egy nagyobb nyeremény ebből a 40$ os bankból és akkor jóság van. :redchug:

#3 május 03, 2017, 12:26:24, davixxx
3.3$ Bounty Builder 7.500$ gar knockout
2699/155 4.87$ +3$ fejpénz

Azért mikor így esik ki az ember az mindig kicsit feltudja húzni, de hát ez van, sajna AA-val allin kellett menni még flop elött..

100k zsetonnal estem ki..

Idézetet írta: davixxx Dátum május 03, 2017, 12:22:53
3.3$ Bounty Builder 7.500$ gar knockout
2699/155 4.87$ +3$ fejpénz

Azért mikor így esik ki az ember az mindig kicsit feltudja húzni, de hát ez van, sajna AA-val allin kellett menni még flop elött..

100k zsetonnal estem ki..

Először is gratulálok! Csak így tovább és erősítsd a magyar résztvevőket! ;)

Ritkát ritkán én is leülök. Egy sztorit sosem fogok elfelejteni... egyszer 5-6-7-8-9-es sorom volt, dáma kísérővel. Hátra dőlve ültem, ezt a kört behúzom. Már csak hárman voltunk a körben, egyik srác emelt, én rátettem mindenem. A következő játékos is, míg aki emelt inkább dobta a lapjait. Gondoltam magamban, na itt megfogtalak. Aham persze... neki is ez a sora volt, amire számítottam, csak ász kísérővel. Akkor egy ideig nem játszottam...  :-\ :'(

Sok sikert a továbbiakban és várom a bejegyzéseket.
Tomka

Köszönöm! ????

De ez lehetetlen mivel a sor 5 lap így mutatasnal a kísérő lap nem számít. Nem az volt, hogy magasabb sorral nyert?

Amúgy az ilyenekem már fel se húzom magam, ez starson mindennapos????

Idézetet írta: davixxx Dátum május 03, 2017, 18:08:49
Köszönöm! ????

De ez lehetetlen mivel a sor 5 lap így mutatasnal a kísérő lap nem számít. Nem az volt, hogy magasabb sorral nyert?

Amúgy az ilyenekem már fel se húzom magam, ez starson mindennapos????

Igazad lehet, nem a póker az erősségem ez gyorsan kiderült.  ;D
Ezért maradok a sportfogadásnál.... Marad a póker csak szórakozásnak.  :)

Egyelore nekem mindkettő csak sajnos szórakozás. A pokert jó sokáig hanyagoltam, most töltöttem fel először egy év után pénzt rá, a sportfogadásba pedig nincs meg sajnos a kellő onfegyelmem hozzá, de mostmár össze fogom kapni magam és úgy fogom csinálni azt ahogy kell  :great:

Ma sajnos nem jött össze ezen kívül semmi szép eredmény, így -2$-al zárom a napot, de ha az az idióta nem adja meg a 100k-s allinom egy 9 és párral akkor kitudja mi lett volna...na de majd holnap :P

Idézetet írta: davixxx Dátum május 03, 2017, 19:03:42
Egyelore nekem mindkettő csak sajnos szórakozás. A pokert jó sokáig hanyagoltam, most töltöttem fel először egy év után pénzt rá, a sportfogadásba pedig nincs meg sajnos a kellő onfegyelmem hozzá, de mostmár össze fogom kapni magam és úgy fogom csinálni azt ahogy kell  :great:

Ma sajnos nem jött össze ezen kívül semmi szép eredmény, így -2$-al zárom a napot, de ha az az idióta nem adja meg a 100k-s allinom egy 9 és párral akkor kitudja mi lett volna...na de majd holnap :P

Hajrá, ha valami kérdésed lenne az önfegyelem kialakításában csak írj.
Bár őszintén szólva egy fontos momentumot tudok mondani, NŐ. Nekem végtelen türelmet adott a barátnő, szerintem sokat köszönhetek neki a sportfogadás terén. :)

Na jó... nem offolom tovább a naplódat. Hajrá Royal Flush!

PokerStars Weekly bronze 2500$-freeroll

16200/61.hely 4.5$

Sajnos képet nem csináltam, mert idegességembe kinyomtam a starst..

Hát hol is kezdjem..Esélytelenek nyugalmával indultam neki a versenynek, de azért ugy voltam vele, hogy a legjobb tudásomat adom aztan lesz ami lesz. 20k-ig szépen haladtam blöffökkel, egy két szép handdal, majd mentem tovább szépen a tömeggel.
Aztán 200-nál már 400k zsetonnal első voltam, nagyon szépen és jól játszottam véleményem szerint, mikor kellett dobtam, mikor nem akkor vittem a partykat. Majd innentől kezdve semmit, de tényleg semmit nem adott.. teljes lapsivatag, vagyis nem is lett volna az csak mivel a top 100-tól már kb push or foldot játszott mindenki, nem mertem a 150-200k-s stackeket adni Ax, Kx kezekkel. Egy 90k-s allint megadtam, azt buktam is és innentől szépen mentem le a lejtőn majd mikor mar csak 60 an voltunk 110k-zsetonnal 10 párral allin mentem AK adta, flopon esett a király, én meg ki a versenyből.

Összeségében a játékommal elégedett vagyok, az eredménnyel nem. Az összeg meg hát amit igy nyertem.. enyhén szolva nevetséges.. ;D Szép lett volna nagyon legalabb egy HU-t elcsípni, de hát sajnos ez most nem jött össze, majd legközelebb.

Amugy szerdáig pihentetem a jatekot, mert érettségizni fogok emelt töriből, de utánna beindul újra a gépezet, illetve elkezdek majd tanulni is róla, mert nagyon sok mindenben kell még fejlődnöm, viszont látok potenciált ebben a pokerben úgy mint hobbiban és neha talan egy kis fizu kiegészítésként is. (Az mondjuk tuti, hogy ebből élni sose fogok, mert az, hogy napi 8-10 órát üljek a gép elött és folyamatosan 5-8-10 asztalra figyeljek, na az nem menne.)

Neharagudjatok ha kicsit összeszedetlen volt, de nagyon fáradt vagyok, szerdán jelentkezem majd újra, sziasztok! :cya:

#10 május 15, 2018, 14:59:32, davixxx
6 eurót felraktam betre pókerezni. 50€-s rebuy verseny 0.50€-s beülövel..

5x rebuyoltam mivel egy szerencsétlen fish mindenre allin tolt, és persze vagy 3x le is mákolt ilyen 30-70%-okról.. Na de a lényeg, hogy végül a fish repült, én meg 2. lettem a 64-ből :beerchug:

Sajnos a HU-t 500K/1.6M kezdtük, és nem sikerült már megfordítani az állást.

Első versenyem volt, sose legyen rosszabb ;D