TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Nem kell semmi, szomszéd nevében is játszhatsz.

Cszka - Kuban  Euroliga  háromesély: Cszka 1.12,  kétesély: Cszka 1.13   :D :D

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 26, 2014, 09:47:43
Nem kell semmi, szomszéd nevében is játszhatsz.

Ez így van!!

Ezt kaptam minap tőlük:

Tisztelt xxxxxx xxxx!

Hivatkozva Társaságunknak 2014. február 7-én küldött elektronikus levelére tájékoztatjuk, hogy számunkra sem a befizetésnél sem a kifizetésnél nem okoz problémát ha nem az Ön nevén van a bankszámla.
Viszont a nyeremény kifizetésnél a bank visszautasíthatja az összeg befogadását, ezért javasoljuk a számlavezető bankot is kérdezzék meg az esettel kapcsolatban.

Reméljük válaszunkkal segítségére lehettünk!

Üdvözlettel:

xxxxxxx xxxx
Ügyfélszolgálati koordinátor
Interaktív Játék Főosztály
Leírás: Leírás: Leírás: Leírás: image001
1015 Budapest, Csalogány u. 30-32.
Telefon: (+36) 1 201-0617 Fax: (+36) 1 212-2312
E-mail: [email protected]
www.szerencsejatek.hu

Kiváncsi vagyok mikor kezdenek lopott / klónozott kártyákkal befizetgetni. :)


Ma este már többször próbáltam belépni a Tippmixpro oldalra, de egyszer sem sikerült. A kiszolgáló nem válaszol üzenetet kapom. Másnak sikerül a belépés? Már arra is gondoltam,hogy a Nemzeti Ünnep miatt van zárva az oldal? :D
Ha valakinek van infója ossza már meg pls! :cya:


Idézetet írta: butyi Dátum március 15, 2014, 20:28:07
megy
Nálam továbbra sem működik. Három böngészővel is próbáltam(IE, Chrome,Opera), és ellenőriztem a cookie beállításokat is.
Mi lehet a probléma?

Idézetet írta: Winger Dátum március 16, 2014, 10:49:10
Nálam továbbra sem működik. Három böngészővel is próbáltam(IE, Chrome,Opera), és ellenőriztem a cookie beállításokat is.
Mi lehet a probléma?
Nálam is megy. Vírus benyalása (esetleg) vagy cookies engedélyezése/törlése?

Tudja valaki mennyi a minimális befizetés bankkártyáról?

Idézetet írta: knosy Dátum március 31, 2014, 10:42:42
Tudja valaki mennyi a minimális befizetés bankkártyáról?

Beléptem, próbálgattam; 500 Ft volt a legkisebb összeg, amelynél átirányított az OTP-s felületre. Kevesebbet nem enged.


Sziasztok, olyan kérdésem lenne,hogy az esti órákban kezdemènyeztem 1 kifizetést SZRT-től, az összeg 200feletti tehát nagynyeremèny?! És ha igen ezen ülni fognak vagy ugyanùgy kiutalják 1 nap alatt?!   ::)

Mivel a számládról utaltál, nem számít nagy nyereménynek. Tegnap nem volt banki nap, ma elküldték, holnap vagy szerdán meg kell kapnod.

Ok,akkor megnyugodtam....amùgy nemtudom mennyit számit, de visszavezettem a pénzt a régi online felületre ès onnan kezdeményeztem kifizetést, régen ott mindig aznap jött is a pènz, Tippmixpronál meg 2-3 nap...hátha :D
:great: