Napi tipp - Február 24.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kosárlabda Euro Basket Selejtező
20220.02.24. 20:0
Bosznia-Hercegovina - Görögország
Tipp: pont hendikep Görögország - 3,5 pont
Odds: 1,83
Bet365

Kézilabda, Dánia: HTH Ligaen Women 2020.02.24. 20:00
Odense W - NFH Nyk W
Tipp: 51.5 gól alatt
Odds: 1.95
Iroda: bet365

Kézilabda       Svédország - Hanbollsligan
2020.02.24.                19:00
Malmo -Guif

tipp:53,5 gól felett
odds:1,8
bet365

Labdarúgás, 02.24 20:00
Jong FC Utrecht nyer és mindkét csapat gólt szerez
Teljes játékidő
Jong FC Utrecht - FC Volendam
6.0
bet365

A Jong Utrecht legutóbbi hazai meccsén 7-2-re verte a Jong Ajaxot. Az Utrechti gárda odahaza általában szerez és kap is gólt. A Volendam együttese 14 meccse veretlen. Ez elég hosszú sorozat, viszont tavaly és tavalyelőtt is kikaptak Utrechtben (3-1, illetve 2-1 arányban). Szerintem ma megszakad a veretlenség.

E-sport, CS:GO-IEM Katowice
19:00

G2 Esports - 100 Thieves
Tipp: összesített mapok 2.5 felett
Odds: 2.00
Iroda: bet365

Az IEM Katowice az egyik legnagyobb presztízzsel bíró CS:GO esemény. Minden csapat számára fontos itt a jó szereplés, hiszen ezt a tornát követik a legtöbben világszerte, ez elmúlt évek alapján.
A G2 már egy ideje nem tartozik az elitbe, de azért egy olyan csapatot ahol KennyS játszik nem szabad leírni.
A 100Thieves bevásárolta magát a CS:GO-ba is, a tavalyi Renegades játékosait csábították magukhoz. Tehetséges csapatról beszélünk, akiket szerintem nem vesznek eléggé komolyan. Most is a G2-t tartják az esélyesebbnek, pedig én 100Thieves győzelmet várok.
Szoros mérkőzésre van kilátás, így szerintem nem is fogják tudni eldönteni 2 meccsen a továbbjutás sorsát. Tippem 2-1 a 100Thieves javára.

Kosárlabda, EURÓPA: EuroBasket - Selejtező - 24.02.2020 20:00

Svédország - Törökország
Tipp:1.negyed 35.5 pont felett
Odds:1.92
Iroda:Unibet

NÉMETORSZÁG: Bundesliga - 23. forduló
24.02.2020 20:30

Frankfurt -Union Berlin
tipp: mindkét csapat szerez gólt igen
odds: 1.66
bet365

Két olyan csapat akik a tabellán két pont különbséggel vannak egymás mellett, mind a ketten esélyesek a gólra, az egy gól a minimum a csapatoknál

Labdarúgás, Német Bundesliga I, 2020. 02. 24., 20:30

Eintracht Frankfurt - Union Berlin
Tipp: Fogadáskészítő - 1X + 3,5 gól alatt


Odds: 1,80
Iroda: Bet365

Indoklás: Hazai pályán félelmetes ellenfél a Frankfurt, erről pl. a dortmundiak is tudnának mesélni. Elképzelhetetlennek tartom, hogy a Berlin nyerni tudja, azt viszont annál inkább, hogy egy viszonylag szoros, gólszegény meccset játszik:1-0-át, 2-0-át, esetleg 1-1-et...

Sportág, időpont: labdarúgás, 2020 02.24.  19:00
Esemény: Chemnitz - Bayern München II
Tipp:  gólszám  4.5 felett
Odds: 3.75
Iroda: bet365

A német harmadosztály csapatai augusztusban a Bayern pályáján 2:2-t játszottak egymással. Azóta a Bayern München II megtáltosodott, éppen két sokgólos mérkőzésen van túl.                       Bayern München II-Hallescher 6 : 1, és Viktoria Köln - Bayern München II    2 : 4. A Chemnitz 39:40-es gólaránnyal áll,tehát könnyen jöhet egy fordulatos találkozó.

Liverpool - WHU
PL, 21:00
Tipp: Büntetőpontok 76+ @ 75.00 (betclic)

Sárga 10, piros lap 25 pont, egy játékos max 35 pontot gyűjthet

A PL nem a lapok bajnoksága, a Liverpool meg tényleg elég sportszerű csapat. Ez szól a tipp ellen. Meg az is, hogy a két csapat londoni bajnokiját is Moss vezette, kétszer vette elő, és a sárgát is.
Viszont hogy van a mondás: minden meccs más!
Ebben bízom, azaz hogy minden meccs más. A WHU azóta sem nyert, a 'poolt közben az Atleti farkalta meg. Bár a Liverpoolnak beleférne a botlás is, szerintem azért otthon nem fog alibizni. Viszont a WHU-nál azért akad egy két, hát hogy is mondjam finoman, paraszt. Meg igazából elég ide egy szikra, egy kemény belemenés, egy összeszólalkozás, egy páros kiállítás. Azért megnéztem, Moss azért ilyen 10-15 meccsenként hoz egy találkozót, ahol ez a tipp lejön. Legutóbb 15 bajnoki telt el, hogy egy Arsenal-A. Villa meccsen szépen megszórta lapokkal a csapatokat. Egy bennmaradásért küzdő csapat mindenre képes, és ki tudja, hogy esett a 'poolnak a 'tico elleni pofon, és mit mozgat meg a srácokban. Hiába PL, ez az odds value.

Foci Belga tartalek liga
Kezdes: 20:00
Excelsior Virton v Lommel
1. felido 1.5 gol felett
1.925
Bet365

Hetfo csonka nap a javabol. Egy meccset talaltam Belgiumbol. A liga alapvetoen sok golos, s a golgyartas legtobbszor mar az elejen beindul. Ket alsohazi gardarol van szo, melyek kozul az Excelsior a kozepmezonyt uldozi, a Lommel masszivan a tabella also felehez tartozik, meccseik sokkal tobb golt hoznak, 43-64 golkulonbseguk brutalis. Gyakorlatilag ketszer annyi golt lottek, s pontosan ketszer annyit kaptak mint vendeglatojuk. A Lommel miatt varom azt, hogy mar a szunetig tobb golt latunk.

Labdarúgás, Anglia, Premier Liga
2020.02.24. 21:00
Liverpool-West Ham
Tipp: mindkét csapat szerez gólt
Odds: 2,05
Iroda: Bet365

Klopp csapata már megnyerte a PL-t szinte 100% és ma egy olyan csapat látogat hozzájuk akiknek az 1 pont is sokat érhet mivel a kiesőzónába zuhantak a kalapácsosok.  13 meccsen 9 gólt kapott otthon a pool, azonban minden meccset figyelembe véve a legutóbbi 7 meccsen nem kaptak egyet sem. Szerintem nagyobb kudarc lenne ha a bl-ben kapnak gólt otthon az atletico ellen mert az akár a kiesést is jelentheti, ma pedig félgőzzel is legyőzhetik a gyengélkedő west hamet akik egy gólra simán jók lehetnek. Tippem : 2-1

labdarúgás   Ír bajnoki   20:00

Waterford     -     Shamrock Rovers

Tipp:vendég és mind 2 csapat szerez gólt

Odds:3,6

Iroda:bet365

Indoklás:ez csupán a 3. forduló az Ír bajnokságban, viszont a vendégek még nem kaptak gólt, de hetet már rúgtak.
Szerintem ma sem fog megszakadni a győzelmi sorozatuk de vendégként ma kapitulálni fognak 1x

Soccer » Germany » Bundesliga
Eintracht Frankfurt - Union Berlin
Today, 24 Feb 2020, 20:30
Tipp: -2,5 Frankfurt
Oddsz: 7,11
Pinnacle

Indok : Kezdem a hianyzokkal
Eintracht Frankfurt
Kerdeses: Gaćinović (14/0 m)
Serult: Dost (14/5 f), Fernandes (9/0 m), Torró (3/0 m), Russ (0/0 d)
Union Berlin
Kerdeses: Schlotterbeck (13/0 d), Becker (11/0 f), Parensen (6/1 m), Schmiedebach (3/0 m)
Serult: Mees (7/0 m), Gogia (3/0 m), Dehl (0/0 f)
Eltiltva: Trimmel (21/0 d)
Szamomra a legertekesebb hianyzo Trimmel , aki a berlini csapat legtobb labdat szerzo , 4 golpaszt , es a legtobb   ''key pass '-t ado jatekosa, hianya erezheto lesz . Frankfurt szepen leiskolazta a Salzburgot az El-ben(4-1) az elmult 7 hazai merkozesen 2 gol meg volt , ma 3at kellene minimum. Kostic formaban van, az o olalan a Uniontol talan a csere jatekos Ryerson lesz aki eleg halvany  ugy, hogy nem tudom hogy miert ne nyerjen a frankfuri csapat ma tobb golal.

Sportág, időpont:labdarúgás Kolumbia B 21:30
Esemény:Bogotá FC - Atlético FC Cali
Tipp:Hazai csapat nyer és mindkét csapat gólt szerez
Odds:4,25
Iroda:unibet
Indoklás: ....a Bogotá 6 meccs alatt rúgott gol nélkül 1 ponttal áll itt az ideje h valtozzon