Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Köszi pukk

Akkor úgy megy hogy Master Cardal  befizetek mondjuk 5ezret Skrill-re onnan befizetek egy fogadóirodához mondjuk 3ezret azzal a 3 ezerrel játszok és mondjuk tegyük fel összegyűlik a fogadóirodánál vagy 20ezer azt lekérem Skrill-re és skrillről banki átutalással elutalhatom a saját számlámra (amihez van egy számlaszám) és ehhez tartozik a Master Card kártyám így vásárolhatok mondjuk a Tescóban  :D. Jól írtam ? pls javítsatok.

Pontosan igy van és 2-3 nap alatt a száládon is van az összeg :cya:



Idézetígy vásárolhatok mondjuk a Tescóban  :D .
;D
Köszönöm a segítséget  ;)

Idézetet írta: Foxy_Fox_8 Dátum szeptember 23, 2012, 19:18:31
Köszi pukk

Akkor úgy megy hogy Master Cardal  befizetek mondjuk 5ezret Skrill-re onnan befizetek egy fogadóirodához mondjuk 3ezret azzal a 3 ezerrel játszok és mondjuk tegyük fel összegyűlik a fogadóirodánál vagy 20ezer azt lekérem Skrill-re és skrillről banki átutalással elutalhatom a saját számlámra (amihez van egy számlaszám) és ehhez tartozik a Master Card kártyám így vásárolhatok mondjuk a Tescóban  :D. Jól írtam ? pls javítsatok.

Sőt, a skrill számládhoz is kérhetsz kártyát, ami azt jelenti, hogy egyből költheted a fogadóirodától megérkező pénzt!
Persze a forgalmadtól is függ, hogy megéri-e kártyát csináltatni, de engem pl. megnyugtat, hogy akár már a holnapi vásárlásaimat is intézhetem abból a pénzből, ami még az irodáknál bent van.

IdézetSőt, a skrill számládhoz is kérhetsz kártyát, ami azt jelenti, hogy egyből költheted a fogadóirodától megérkező pénzt!
Persze a forgalmadtól is függ, hogy megéri-e kártyát csináltatni, de engem pl. megnyugtat, hogy akár már a holnapi vásárlásaimat is intézhetem abból a pénzből, ami még az irodáknál bent van.

Jól hangzik !  :beerchug:

Még annyit,hogy mennyivel jobb Skrillt használni,utalgatni,befizetni fogadóirodákhoz mint egyéb módszerekkel mint pl bankkártya,hitelkártya, banki átutalás ?

Idézetet írta: Foxy_Fox_8 Dátum szeptember 23, 2012, 22:18:49
Még annyit,hogy mennyivel jobb Skrillt használni,utalgatni,befizetni fogadóirodákhoz mint egyéb módszerekkel mint pl bankkártya,hitelkártya, banki átutalás ?

A skrill elvileg alapból azt szolgálta volna, hogy biztonságosan fizethess be, tehát ne kelljen ismeretlen weboldalakon a kártyaszámodat bepötyögnöd.
Szerintem már nem ez a legfontosabb érv mellette, de természetesen ez most is elmondható.

A másik oldala a pénzmozgatás gyorsasága!
Ha bankszámláról utalsz egy irodához, akkor napokig is eltarthat, míg a számládra kerül a pénz. Általában nem is az irodának utalsz, hanem egy pénzforgalmat bonyolító céghez, amely továbbítja az infót és a pénzt, majd manuálisan rákönyvelik a számládra a befizetett összeget.
Pl. szombaton eszedbe jut, hogy te most fogadni akarsz, akkor megadod mondjuk neten azonnal az átutalási megbízást a bankodnak, vagy hétfőn telefonon, de mindegy, mert úgyis csak banki munkanapon indul el a pénz, azaz legkorábban hétfőn... Talán már hétfőn játszhatsz is vele, de lehet, hogy csak szerdán. Addig meg lesheted percenként az egyenleged.
A hétvégék, a banki nyitva (zárva) tartás, illetve emberi tényezők is lassítják a befizetést.

Ha kártyával fizetsz be, az azonnal megjelenik az irodánál, viszont kiutalásnál szintén napokig várhatsz a pénzre, akár számlára, akár kártyára kéred. (a kiutaláshoz szükséges idő irodánként eltér, ezekről a tapasztalatokról az adott iroda fórumában olvashatsz bővebben)

A skrill befizetések is azonnal az irodánál vannak, de mivel a fogadóirodák is skrillről utalják neked vissza a nyereményeket, így az, mint egy bankon belüli átutalás abban a percben a számládra érkezik, ahogy a fogadóiroda elindította!
Ilyenkor csak az a kérdés, hogy a kifizetési kérelmedet mikor dolgozzák fel. Elképzelhető, hogy fél órán belül már a számládon is van a pénz, de az biztos, hogy a 24 óra várakozás már kifejezetten soknak számít.

A pénzed így egy nap alatt több irodát is megjárhat és nagyon nem mindegy, hogy ha csak 3 be- és 3 kifizetésed van egy hónapban, akkor azzal elmegy-e 5-6 nap, vagy összesen csak pár órát kell nélkülöznöd a pénzed.
A pénzünkkel nem tehetünk semmit, ha éppen úton van egy iroda és a számlánk között, az elpocsékolt idő.

A skrill mellett szólhat az is, hogy így a fogadásból származó bevételeid nem érintenek magyar bankszámlát.

Praktikusan a skrill szolgálhatja azt is, hogy a sportfogadásra szánt összegeket elkülönítve tartsd a hazai bankszámládtól.
Ha mondjuk rászoksz arra, hogy bármikor befizess a bankkártyáddal, az könnyen elviheti a pénzed egy rossz periódusban, ám ha fegyelmezetten csak a skrillen lévő összegből gazdálkodsz egy adott időszakon belül, az segít a mérték megtartásában.
(ezen a fórumon én még nem találkoztam szenvedélybetegekkel, de állítólag vannak olyanok is... hehehe)

Még annyit, hogy az irodák akkor engednek skrill-re kifizetést, ha volt onnan befizetésed is, így legtöbbször kézenfekvő a pénztárca használata.
Ugyanakkor néhány iroda a bónuszajánlataiból kizárja a skrill-t használó befizetőket, ezt érdemes figyelni.

Üdv!

A következő kérdésem lenne: ha Euro-ban nyitnék Skrill számlát (a fogadóoldalon lévő számlám is Euro-ban van), a forintos UniCredites bankszámlámról fel tudom tölteni? Ha igen milyen árfolyamon váltanák át és milyen költsége lenne? A kifizetés is működne így[tehát Bankszámla (HUF) - Skrill (EUR) - Fogadószámla (EUR) - Skrill (EUR) - Bankszámla (HUF)]?

Idézetet írta: tsato11 Dátum szeptember 25, 2012, 12:10:42
Üdv!

A következő kérdésem lenne: ha Euro-ban nyitnék Skrill számlát (a fogadóoldalon lévő számlám is Euro-ban van), a forintos UniCredites bankszámlámról fel tudom tölteni? Ha igen milyen árfolyamon váltanák át és milyen költsége lenne? A kifizetés is működne így[tehát Bankszámla (HUF) - Skrill (EUR) - Fogadószámla (EUR) - Skrill (EUR) - Bankszámla (HUF)]?
Igen, működik. Az árfolyam a feltöltés módjától függ. Ha direkt kártyáról töltöd fel, akkor a VISA/MasterCard árfolyamán váltódik befizetéskor. Banki átutalás esetén a Skrill váltja át, mivel forintban utalsz a belföldi számlájukra. Kifizetésnél ugyanez a helyzet.

Sziasztok!
Szeretnék skrilles számlát nyitni és előtte még szeretnék tájékozódni.Kérdésem a következő lenne:
A skrilles számlát csak arra használnám hogy a mások által számlára küldött pénzt továbbküldeném sportfogadó oldalakra.Szeretném elkerülni az első banki utalást a skrilles számlára és a fogadóirodától se a skrilles számlára utalnám a pénzt hanem a bankszámlámra.Ezt meglehet csinálni vagy kötelező az első banki utalás a skrilles számlára?

Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 30, 2012, 02:08:13
Sziasztok!
Szeretnék skrilles számlát nyitni és előtte még szeretnék tájékozódni.Kérdésem a következő lenne:
A skrilles számlát csak arra használnám hogy a mások által számlára küldött pénzt továbbküldeném sportfogadó oldalakra.Szeretném elkerülni az első banki utalást a skrilles számlára és a fogadóirodától se a skrilles számlára utalnám a pénzt hanem a bankszámlámra.Ezt meglehet csinálni vagy kötelező az első banki utalás a skrilles számlára?
Nem kötelező,meg lehet így csinálni.De sok fogadóirodánál csak úgy lehet kifizetni amelyikkel befizettél,de pl Unibet Bwinnél müködik az is amit írtál.

Idézetet írta: pukk Dátum szeptember 30, 2012, 14:01:08
Nem kötelező,meg lehet így csinálni.De sok fogadóirodánál csak úgy lehet kifizetni amelyikkel befizettél,de pl Unibet Bwinnél müködik az is amit írtál.
Köszi a választ Pukk :) Pl nekem már volt befizetésem Bet365re banki utalással.Lehet hogy majd még oda szeretnék Skrillel is utalni viszont levenni pénzt meg szerintem már rögtön a banki számlámra szeretném.Ez megoldható? Vagy tényleg csak pár fogadóirodánál müködik ez az ötlet?

De mi ebben a ráció? Ha MB-re kéred a pénzt, onnan is utalhatsz a bankszámládra, ha meg igényelsz egy MB-kártyát, akkor az APEH is mehet, ahova akar..., nyoma nem lesz itthon!