sportinbet kifizetés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem értem miért nem tudják olyan gyorsan megoldani mint a befizetést? Amúgy köszi!! ;)

Sziasztok!

Idestova két hete igényeltem kifizetést (igen, miután az eb- sfguru pénzt mregforgattam) és a mai napig semmi. Emailt küldtem, jött a válasz, ők elküldték, (engem meg elküldtek a sunyiba...  :segg: ) menjek a bankba. A bank meg azt mondja, hozzájuk nem ért. Pedig minden  adat stimmelt a pénzkikérésnél is, nem is az első alkalom volt. Ilyenkor mi van?  :-\ Mert pénzem nincs....  :(

Idézetet írta: Lacapi Dátum július 26, 2008, 18:14:44
Sziasztok!

Idestova két hete igényeltem kifizetést (igen, miután az eb- sfguru pénzt mregforgattam) és a mai napig semmi. Emailt küldtem, jött a válasz, ők elküldték, (engem meg elküldtek a sunyiba...  :segg: ) menjek a bankba. A bank meg azt mondja, hozzájuk nem ért. Pedig minden  adat stimmelt a pénzkikérésnél is, nem is az első alkalom volt. Ilyenkor mi van?  :-\ Mert pénzem nincs....  :(

Milyen módon történt az igénylés? Sima banki átutalás?
Nálam mindig nagyon korrekt módon történt a kifizetés, pontosak és gyorsak, ezért is kedvelem ezt az irodát. Mi volt a bónusz megforgatásának feltétetele? Mert ha egy bónuszt valaki hamarabb igényel, mint amint meg van a forgatás, akkor elvileg törlik a bónuszt.

elvileg nem volt feltétele, erre rákérdeztem, de amugy megforgattam háromszor, és több mint 5-ös eredő oddsokkal, illetve az átutalás meginditásának a kivonatát is elküldték, amit én továbbküldtem a banknak. Szóval minden korrektnek néz ki, csak pénzem nincs....

Idézetet írta: Lacapi Dátum július 26, 2008, 19:01:51
elvileg nem volt feltétele, erre rákérdeztem, de amugy megforgattam háromszor, és több mint 5-ös eredő oddsokkal, illetve az átutalás meginditásának a kivonatát is elküldték, amit én továbbküldtem a banknak. Szóval minden korrektnek néz ki, csak pénzem nincs....

Nekem volt egyszer egy hasonló esetem. bwin-Erste.  A kifizetni kívánt összegemet a bwin elküldte&igazolás is jött róla, csak a bankom zárolta az összeget mert valami belső banki probléma vetődött fel, így az aznapi átutalásokat zárolták, és csak 30nappal később teljesítették. Sztem lehet hogy nálad is ez a probléma állhat fenn.

"Az Ön Sportingbet számlájához nem tartozik regisztrált valós kártya. Kérjük, válasszon másik kifizetési módot."
Ezt írja ha a kártyás kifizetést választom, raiffaisen mastercardom van, már töltöttem fel róla a számlám.
Végülis a banki utalást választotttam, de nem értem miért nem engedi a kártyásat.

Idézetet írta: fradi81 Dátum szeptember 11, 2008, 12:22:48
"Az Ön Sportingbet számlájához nem tartozik regisztrált valós kártya. Kérjük, válasszon másik kifizetési módot."
Ezt írja ha a kártyás kifizetést választom, raiffaisen mastercardom van, már töltöttem fel róla a számlám.
Végülis a banki utalást választotttam, de nem értem miért nem engedi a kártyásat.
mert csak VISA kártyára lehet kifizetést kérni

Ezzel vitatkoznék, a fentebbi összeg nekem is mastercardos hitelkártyára jött! Inkább a kártyát kellene megnézni, nem e járt le!
Lacapi

Idézetet írta: Lacapi Dátum július 26, 2008, 18:14:44
Sziasztok!

Idestova két hete igényeltem kifizetést (igen, miután az eb- sfguru pénzt mregforgattam) és a mai napig semmi. Emailt küldtem, jött a válasz, ők elküldték, (engem meg elküldtek a sunyiba...  :segg: ) menjek a bankba. A bank meg azt mondja, hozzájuk nem ért. Pedig minden  adat stimmelt a pénzkikérésnél is, nem is az első alkalom volt. Ilyenkor mi van?  :-\ Mert pénzem nincs....  :(

Én is találkoztam ilyennel, de az befizetés akart lenni és expektre. És mint valaki már mondta, olyan 30 nap múlva teljesitették csak. Szóval szerintem meg fog jönni, csak idő kérdése

Hali
Sportingbeten igényeltem kifizetés, most látom nem fogadták el.
Most mintha nem ugyanazokat az adatokat kérné..
Segítsetek kitölteni plíz, ami zöld az egyértelműnek tűnik, de a többi helyre nem tudom mit írjak, előre is kösz.

Számlavezető bank neve: Raiffaisen Bank
Számlavezető bank települése: Szeged   
Bankkód: ???
Bankszámlaszám (GIRO szám, kötőjelek nélkül): ???
Check Digits: ???
Egyéb információ: ???

    *


Szerintem a bankkód = S.W.I.F.T     te esetedben: UBRTHUHB

Bankszámlaszám: szerintem a nemzetközi kell (IBAN)  HU48.........

Check Digits: ? nem tudom

Kossuth L. sgt-i fiók a számlavezetőd? mert az enyém igen :)

#26 szeptember 18, 2008, 15:14:23, fradi81
köszi,  írok még a sportingbetre is. Nekem a Széchenyi téri :)

A főoldalt nem is néztem:

"Felhívjuk kedves játékosaink figyelmét, hogy technikai okok miatt jelenelg nem tudjuk teljesteni a kifizetéseket banki átutaláson keresztül.
Kérjük, hogy amenniyben módjuk van rá, válasszanak egyéb kifizetési módot.
Az esetleges kellemetlenségekért elnézésüket kérjük. "

Csak 3 helyesírási hibát tartalmaz   :)

Amúgy most ez van az oldalakun:

"Felhívjuk kedves játékosaink figyelmét, hogy technikai okok miatt jelenelg nem tudjuk teljesteni a kifizetéseket banki átutaláson keresztül. Kérjük, hogy amenniyben módjuk van rá, válasszanak egyéb kifizetési módot.
Az esetleges kellemetlenségekért elnézésüket kérjük. "

Szerintem jobb lesz ha kikéred Mb-re.

nem sürgős, MB kilőve mert nem töltöttem még róla így nem is használhatom, a bankszámlám meg már üres.

Gyerekek! 
Sportingbetnél nagyon figyelni kell a kártyás kifizetésekkel,mivel a rendszerük igénylésnél automatikusan felajánlja azon kártyád adatait is,amelyek már lehet,hogy rég lejártak,vagy nem is lehet rájuk kifizetni.
 
Hogy miről beszélek?Nos,én K&H kártyával próbálkoztam náluk játszani kb.másfél éve.Természetesen K&H-val nem lehet...Meg is szüntettem azt a bankszámlámat.
Ezután fél éve Postakártyával próbálkoztam,gond nélkül felment a pénz. 20.000HUF-al kezdtem,néhány nap alatt felmentem 50.000-re.
Lehívtam kártyára mind az ötvenet...

Teltek a napok,pénz sehol.Megnéztem még egyszer a lehívásom adatait,ekkor jött a szomorú valóság: a "Kifizetési módoknál" a Sportingbet rendszere automatikusan a másfél évvel ezelőtti K&H kártyás sikertelen próbálkozásaim kártyaadatait ajánlotta fel(nem a Postakártyáét),én meg automatikusan azokra az adatokra kértem a pénzem.

Nosza,gyors levélírás az SB-nek...Ők visszaírtak,hogy már elutalták a pénzt a K&H-hoz(pedig az oldaluk szerint oda nem is teljesítenek kifizetést),keressem ott a pénzem,a már nemlétező bankszámlámon.Megyek a K&H-hoz:"ők a nem létező számlára érkező pénzeket néhány nap múlva visszaküldik az utalónak."
Visszaírtam az SB-nek,gondoltam utánanéznek...Jelentem semmi válasz,az ég világon semmi.Már lassan 3 hónapja hűlt helye az 50000 Ft-nak...

Ki volt rakva a banánhéj,én meg elcsúsztam rajta :wall:...Ez van...Csak azért írtam le,nehogy más is így járjon.

(Ma már csak expekten játszom)