Sportingbet kerdes

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


sziasztok

az lenne a kerdesem ha tudok havernek atkuldeni a sb szamlamrol az o szamlajara egy osszeget , es ha igen akkor hol keressem ezt az opciot
koszonom a segitseget


Szerintem nem lehetséges ilyen.

Én is néztem már, de nincs ilyen! Ha jól tudom más fogadóirodáknál van ilyen!! ;)

Sajnos tényleg nem lehet.
Talán régebben az expekt-nél volt ilyen  "ajándékutalvány" vásárlási lehetőség, amivel tudtál másnak tölteni...
De csak itt láttam még ilyet...
Esetleg azzal elhetne trükközni, hogy nyitsz egy moneybookers-es számlát. Kiutalod rá az összeget amit a haverodnak szánsz. Kb fél óra alatt kiutalják (általában)! Majd erről a számláról feltöltöd a haverodét. Persze csak ha elfogadják, de azt hiszem megengedik... Ha mégsem sikerülne vissza tudod rakni a pénzt a sajátodra... A tranzakciós díj minimális (nem t'om pontosan mennyi, kevés az biztos)...

Régen volt ilyen opció a Gamebookers-nél, most már ott sincs.

Sziasztok!
Olyan lehetséges,hogy valaki más az otp-s számlájáról utal pénzt az én sb számlámra?

Idézetet írta: pöcök1 Dátum április 21, 2008, 10:40:50
Sziasztok!
Olyan lehetséges,hogy valaki más az otp-s számlájáról utal pénzt az én sb számlámra?

Szerintem nem, a számlatulajdonosnak mindkét oldalon azonosnak kell lennie, de nem vagyok benne biztos.

Idézetet írta: mannelig Dátum április 21, 2008, 10:46:36
Idézetet írta: pöcök1 Dátum április 21, 2008, 10:40:50
Sziasztok!
Olyan lehetséges,hogy valaki más az otp-s számlájáról utal pénzt az én sb számlámra?

Szerintem nem, a számlatulajdonosnak mindkét oldalon azonosnak kell lennie, de nem vagyok benne biztos.


Jól mondod, ez nem lehetséges.

#8 július 17, 2008, 22:20:27, benson
Meg tudná valaki mondani nekem, hogy jelenleg mennyi a befizetés minimuma banki átutalásnál forintban? A tájékoztató részben 2500-at írnak, az űrlapnál meg 1000 szerepel. Vagy a 2500 csak a kezdő befizetésre vonatkozik?
Eőre is köszi az infot!

Idézetet írta: benson Dátum július 17, 2008, 22:12:31
Meg tudná valaki mondani nekem, hogy jelenleg mennyi a befizetés minimuma banki átutalásnál forintban? A tájékoztató részben 2500-at írnak, az űrlapnál meg 1000 szerepel. Vagy a 2500 csak a kezdő befizetésre vonatkozik?
Eőre is köszi az infot!

Az űrlapon amit ír azt kell figyelembe venni, ha jól tudom 1000 Ft.

Az MB-re érvényes! Bankszámláról 2500 Ft, ha jól tudom!!  ;)

Hát nem hinném! Az űrlapon a banki átutalásnál 1000 szerepel. Persze lehet, hogy maga az űrlap rossz. A bankszámlaszámot sem mutatja. Na mindegy, azért köszi a válaszokat!  ;)

Hello tud valaki segíteni ebben, nem tudok befizetni sportingbetre MasterCard hitelkártyával szeretnék fizetni és ezt írja:

A befizetés sikertelen
Hiba
320007:Please contact Customer Services to attempt to complete your deposit request: (320007)


A befizetés sikertelen
TROUBLE SHOOTING
Step 1: Please double check the details you entered on the Deposit form.
Step 2: Are your personal details correct?  Click here to change your details.
Step 3: Please try to deposit again - this time choosing a smaller amount.

ALTERNATIVE DEPOSIT METHODS
Click here to view the full range of deposit methods for your account.

CONTACT US:
If you require further help please contact our 24-hour Customer Support Team

A probléma amint ők is irják több fajta lehet:

- a megfelelő mezőket mind ki kell tölteni
- kisebb összegget probálj eleinte feltölteni stb.

Legjobb lenne ha felvennéd az online ügyfélszolgálattal a kapcsolatot.