Spotinbet visszahivás.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok.

Tudott-e valaki a Spoting Bettől visszahivni banki átutalással. Nekem a bank kódot 8 betü helyet csak 7 enged, illetve számlaszámot se lehet beirni rendesen csak 16 számot lehet. Ez nálam kevés 24 kellene.

Válaszotokat előre is köszönöm!

Sziasztok!

Megtudná valaki mondani hogyha a sportingbetről akarok lekérni pénzt Visa Electron bankkártyára, akkor az milyen időn belül érkezik meg?

2-3 munkanap a helyes válasz  ;)

Mennyit nyertél?  :beerchug:

Idézetet írta: gigazo Dátum december 11, 2008, 00:10:07
2-3 munkanap a helyes válasz  ;)

Mennyit nyertél?  :beerchug:

Köszi a választ. Mondjuk már megoldottam bankszámlára az igénylést  ;)
11600 Ft jött ma a sportingbeten.
A karácsonyi ajándékozás miatt szeretnék levenni...  :atv:

Az átulasásos kifizetésnek kb. mennyi az átfutási ideje?  :help:

Idézetet írta: benson Dátum január 26, 2009, 11:18:20
Az átulasásos kifizetésnek kb. mennyi az átfutási ideje?  :help:

Szia!
2-3 munkanap azt hiszem...
Úgy emlékszem én szerdán lekértem és péntekre már meg is érkezett.

Idézetet írta: barnagab Dátum január 26, 2009, 12:07:49
Idézetet írta: benson Dátum január 26, 2009, 11:18:20
Az átulasásos kifizetésnek kb. mennyi az átfutási ideje?  :help:

Szia!
2-3 munkanap azt hiszem...
Úgy emlékszem én szerdán lekértem és péntekre már meg is érkezett.

Az korrekt.  :great: Köszi a gyors választ!  :cya:

Sziasztok! 
Ha banki átutalásra kérek ki pénzt SB-től Erste számlaszámra,akkor az összeget felvehetem-e a számlához tartozó Postakártyával,ami Mastercard?
A feltöltés simán megy a kártyával,de a lehívást csak Visa-ra engedné...Az meg nincs...Erste Bank meg 35 km-re...

Idézetet írta: glassesman Dátum január 26, 2009, 19:22:09
Sziasztok! 
Ha banki átutalásra kérek ki pénzt SB-től Erste számlaszámra,akkor az összeget felvehetem-e a számlához tartozó Postakártyával,ami Mastercard?
A feltöltés simán megy a kártyával,de a lehívást csak Visa-ra engedné...Az meg nincs...Erste Bank meg 35 km-re...

Ha már az erstés számládon lesz az összeg, azt csinálsz vele amit csak akarsz. Szóval simán felveheted, az már a te pénzed.

Idézetet írta: glassesman Dátum január 26, 2009, 19:22:09
Sziasztok! 
Ha banki átutalásra kérek ki pénzt SB-től Erste számlaszámra,akkor az összeget felvehetem-e a számlához tartozó Postakártyával,ami Mastercard?
A feltöltés simán megy a kártyával,de a lehívást csak Visa-ra engedné...Az meg nincs...Erste Bank meg 35 km-re...
Mastercardra nem lehet lehivni pénzt egyik irodánál sem. Válaszd az átutalást a kifizetéshez.