Európa Liga 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Meglepetések döntője az Európa-ligában

Két olyan klub került az idei EL-döntőbe, akiket nem igazán vártak, főleg ilyen erős mezőnyben. Mi egy ütős tippel készültünk! Olvasd tovább


#91 május 18, 2022, 15:51:49, Admin
Európa-liga döntő: ötből négy fogadás a Rangers javára született eddig!


A skót óriások a sevillai Európa-liga döntőre készülnek, a Ladbrokes iroda pedig kimutatta, hogy az eddig megkötött fogadások 81,3%-a a Rangersnek kedvez, amely 3.00-ás szorzóval szerepel jelenleg náluk.

Ez azt jelenti, hogy az emberek eddig ötből kevesebb, mint egy fogadást tettek meg az Eintracht Frankfurtra, amely csapat győzelmére 2.30-as oddson lehet fogadni.

Alex Apati, a Ladbrokes szóvivője így fogalmazott: "A Rangers ebben a szezonban újra meg újra felborította az esélyeket, így nem meglepő, hogy ilyen népszerűek a mérkőzésfogadásban. Sőt, az sem lenne megdöbbentő, ha mostantól a kezdésig még előrébb kerülnének a népszerűségi listán".

Rangers - 81.3%
Eintracht Frankfurt - 18.7%


A Ladbrokesnál mi nem tudunk fogadni, az Unibetnél viszont igen:


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 18., 13:00CET

Tényleg ezzel a frankfurti sikerrel ők most automatikus BL-főtáblások?

Idézetet írta: Sound Dátum május 21, 2022, 18:50:18Tényleg ezzel a frankfurti sikerrel ők most automatikus BL-főtáblások?

Méghozzá első kalaposak.

Idézetet írta: Sound Dátum május 21, 2022, 18:50:18Tényleg ezzel a frankfurti sikerrel ők most automatikus BL-főtáblások?

Eleg regota igy van. Az el gyoztes automatikus bl indulo.

Abban nem voltam biztos, hogy nem törölték-e el...
A 4 toppliga 4 fix induló mellé Ekf-el idén volt először.
Elvileg EKF győztes is EL főtáblás?

Szóval így pl egy bajnoki végjáték pl olaszban több kérdést is felvet.

Mai fura szembesülèsem pl.:
olasz B rájátszás első meccs;
Benevento-Pisa1:0
visszavágó
Pisa-Benevento 1:0

meccsnek vége továbbjutott a Pisa! Előrébb végzett a bajnokságban ok! Azért ment tovább?

Szóval az ember nem tud elég naprakész lenni, mi van épp érvényben hol és miért - na erre nehéz fogadói tervet csinálni.

Idézetet írta: Sound Dátum május 21, 2022, 20:13:12Abban nem voltam biztos, hogy nem törölték-e el...
A 4 toppliga 4 fix induló mellé Ekf-el idén volt először.
Elvileg EKF győztes is EL főtáblás?

Szóval így pl egy bajnoki végjáték pl olaszban több kérdést is felvet.

Mai fura szembesülèsem pl.:
olasz B rájátszás első meccs;
Benevento-Pisa1:0
visszavágó
Pisa-Benevento 1:0

meccsnek vége továbbjutott a Pisa! Előrébb végzett a bajnokságban ok! Azért ment tovább?

Szóval az ember nem tud elég naprakész lenni, mi van épp érvényben hol és miért - na erre nehéz fogadói tervet csinálni.

A Serie B-s szabály szerintem eléggé régi, így fejből meg nem mondom mikor, de 2013-14 körül már biztosan volt.

nos ez nekem teljesen új info.
kérdés:
mi lett volna, ha 2:1-re győz a Pisa?
idegenbeli gól alapján Benevento megy tovább? Vagy érvényes a nemzetközi gyakorlat, és akkor is a pisaiaké a győzelem..?

Idézetet írta: Sound Dátum május 21, 2022, 20:39:56nos ez nekem teljesen új info.
kérdés:
mi lett volna, ha 2:1-re győz a Pisa?
idegenbeli gól alapján Benevento megy tovább? Vagy érvényes a nemzetközi gyakorlat, és akkor is a pisaiaké a győzelem..?

Én is csak azért tudom, mert ugyanígy megszívtam vele. Emlékeim szerint akkor két döntetlen volt a párharcban, előrébb rangsorolt ment tovább. Tudtommal mindig az előrébb rangsorolt csapat megy tovább, akkor is, ha az idegenbeli gól a másiknak kedvezne.