hubika88 beindul

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 július 21, 2013, 17:13:21, hubika88
neten nem lennék allinba menne Fognini 2-ik szettet hozza ugyancsak allinba :D

*nocomment, igaz voltak meleg pillanatok  ;D

na fasza vagyok, amit nem rakok az bejön, amit rakok az meg nem :D
na ha ilyen kezdővel nem nyer a real.... kötöm a hurkot akkor :D

Diego López, Carvajal, Pepe, Nacho, Coentrão, Khedira, Modric, Isco, Özil, Ronaldo, Benzema.

365ligában is ha félidőben is vezet a real akkor ott is nyerek :DD
új stratégia, mert ha nyer a real akkor kerek 2,19€ lesz, napi 1,5ös szorzót próbálok kihozni, mert ezzel sokmindent nem lehet kezdeni


Bebaszott volna ha nem nyer a Real :D egyébként kurva jól néz ki az új mez
csináltam ilyen kis statisztikát (bár matekból sose voltam toppon)
eddig 60 tippet írtam ki/be

42 nyertes tipp
17 vesztes tipp
1 push

viszont a kombinálásokkal elég nagy bajban vagyok, úgyhogy egy kibaszott nagy mínusz a mérlegem

új célom van ugye amit írtam hogy kb 1,5ös szorzót összehozni egy napra (kíváncsi vagyok meddig jutok) meg h a 365ligában jó helyezést érjek el hogy megen kapjak bónuszt, olyan 3-ik körülre be kéne érkezni, ketten nagyon elszöktek már  :angel:

holnap megint tenisz, kicsit unom, kedden meg bl selejtező visszavágók, hát alkotni kell...

#33 július 22, 2013, 22:43:53, hubika88
ma is úgy el tudna ragadni a hév, hogy áá
vízilabda: nyomatnám a papírokat, de egyrészt idegesít h nem tudom követni csak teletexten,             másrészt első körben azért akadhat egy két meglepi
tenisz: itt is akad bőven, 3 atp is kezdődik, én még itt is kivárok, kinek mi a célja (Gstaadban holnap lesz a Belucci-Delbonis derbi, Belucci kedvenc versenye + a címvédŐ), mai meccsek közül nekem egyik se olyan hű de fix, talán a horvát selejtezőben Kavcic tűnik simának, de 1,16 ért nem vállalom be

ezért egy női focit raktam, szokatlan nekem is h csak egy esemény, de megvan a min 1,5 odds, és jónak tűnik.. franciáktól azért győzelemre számítok, és ha ez megvan akk már push minimum, de sztem a hendi is adható, de azért óvatosba tettem

1   Franciaország - nők -1.0   Franciaország - nők v Dánia - nők
(További ázsiai hendikep)   07/22/2013   Egyik sem   1.60   Függőben

valaki mondja meg miért vagyok ilyen szerencsétlen? (akár privátban is de télleg)
vízilabda papírok jöttek, teniszben sem volt meglepi fogtam vna lopezt kavcicot is, ehelyett a kurvákon bukok  :'(

húh na most van egy kis szerencsém, találtam 4 eurot williamhillen, úgyho gy nem kell tippmixhez folyamodnom

troicki, hewitt, berlocq, zeballos így első ránézésre, majd délután megszületik bennem mire is rakjak

#36 július 25, 2013, 00:36:16, hubika88
Alejandro Falla @ 1.30Mérkőzés fogadásMegnyitás
Alejandro Falla v Christian Harrison


Horacio Zeballos @ 1.17Mérkőzés fogadásMegnyitás
Borna Coric v Horacio Zeballos


Aljaz Bedene @ 1.14Mérkőzés fogadás5 percÉlőben
Boy Westerhof v Aljaz Bedene
Tét: €1.17

sikeresen elbasztam a williamhill fogadásomat, behúztam egy holnapi meccset is, na mindegy jobb mint  ha nem is tudnék rakni

- Falla elég jó formában van, Bogotában jól ment, ez a Harrison gyerek meg elég fiatal, rutintalan
-Zeballos sztem a fix, hatalmas salakos, ellenfele 756-ik, fiatal 96-os, gondolom ő i szabadkártyás, sima 2:0 nálam, de azért simában a tuti
-Bedene is salakon játssza a meccsei nagy részét, ellenfele is salakos, nem is rossz a mérlege, csak challanger tornákon vesz részt, noname embereket ver, akik még világranglistán sincsenek

fixnek tűnik mind, sikerélmény kell már nekem, jönnie kell

**akiket nem raktam de sztem hozzák: hewitt, brands, mayer, berlocq, monfils (utolsó kettőt csak odds miatt nem raktam)

**Zeballos :DDDDDDDDDD VICC

#37 július 25, 2013, 00:35:54, hubika88
Ezt a Zeballost már rég eltemettem, akkor írtam ki mikor leszopta a tie breaket, aztán 3-0 40-15-re égett, és innen állt fel, ezúton is köszi, de legközelebb veretem az kurvaélet
Falla kell még tegnapról, de azért ma is raktam, meg fogok is még, tetszik az ajánlat

24 Jul 2013 - Lyon v Real Madrid - Összesített mérkőzésgólok - felett/alatt
felett 2.5 @ 1.50
24 Jul 2013 - Rhyne Williams v Lleyton Hewitt - Mérkőzés fogadás
Lleyton Hewitt @ 1.33

24 Jul 2013 - Bayern Munich v FC Barcelona - Összesített mérkőzésgólok - felett/alatt
felett 2.5 @ 1.40


az overek már remélem félidőre leesnek, (rem a real veri mind a 3-at  ::) ), Hewitt meg jobb és ennyi :D

még egy focisat összeszedek estére, svéd csajok sztem leszopatják friccéket, bl selejtezőre nem tudom merjek-e rakni
*nem szedtem, hálisten :D

#38 július 25, 2013, 18:18:06, hubika88
hát Fallaról leírtam a véleményemet a gumiszobában, elég látványosan adta el sajna ez van

ma lekéstem egy-két jó dologról de utólag nem akarok beírni semmit, pedig federer overt úgy bevertem vna tippjátékon mint a szart, williamhillen nem lehet gémekre fogadni
* makk a javából, h lekéstem, így leszopni 2-0-ra Federernek háát..  :-\

hamarosan jövök két eseménnyel, még nem tudom h williamhillen lehet e rá fogadni, max nem és akkor  nem teszek ma semmit

#39 július 25, 2013, 22:37:21, hubika88
na meg is jöttem a tippekkel, hálisten nem hálisten (majd kiderül) willamhillen meg tudom fogadni, egész más vizekre evezek most mint foci és tenisz, ami most jön az nem más mint krikett és ligarögbi

meg kell azért említenem, h kriketthez kb annyit értek hogy... lófaszt se, de statisztikára hagyakszok
Durham otthon jó, Leicestershire idegenben szar, Durham párszor leszopatta, Fallatól biztos jobb tipp lesz

a ligarögbi tippem a Whiteheaven - Dewsbury meccs lesz (mivel csak ez van ma :D)
ehhez azért már konyítok valamit, amit itt megint nem tudok kamatoztatni, a statisztika azt mondatja h ez bizony hazai lesz




Whitehaven v Dewsbury  –  Mérkőzés fogadás Whitehaven @ 1.36 Nyert
Durham v Leicestershire  –  Mérkőzés fogadás Durham @ 1.57 Nyert


el sem hiszem, h az egyik nem ment el

amúgy nagyon meleg volt mind a kettő (sztem), mint mondottam ugye krikettből semmi, ligarögbi na az húzós volt  :D

Whitehaven - Dewsbury 16:15   14:15 volt, egy büntetőgóllal lett 16:15 a vége
Durham - Leicestershire 120:119 ez se tűnik olyan lazának, pedig végig 1.10 körül adta, aztán egyszercsak 3,75 lett na itt eltemettem aztán vissza 1.05 és jött  ::)

#41 július 27, 2013, 21:52:55, hubika88
27 Jul 2013 - Filippo Volandri v Roberto Carballes Baena - Mérkőzés fogadás
Filippo Volandri @ 1.33

27 Jul 2013 - Borussia Dortmund v Bayern Munich - To Lift The Trophy
Bayern Munich @ 1.44

Volandri otthon, Olaszországban sztem szétsdzopatja a kis Robertot, 703!! meccse van salakon az olasznak, szinte csak ott játszik, simának kell lennie

Bayern is nálam fix, simában is mehet sztem, de jobb a biztonság, bayern nyeri a kupát

#42 július 28, 2013, 00:40:37, hubika88
Ismét egy elfeledett sporág tütütürüütrür: rögbi
ehhez se sokat értek, de a számok magukért beszélnek

Northern Bulls - ACT Brumbies H (1,25)
remélem nem lesz rajta sok izgi
*23-19.. és 78:40nél cél....

Ajax - AZ 2,5 over (1,5) remélem nem a védekezésről fog szólni, elég jól rugdosták a gólokat felkészülési meccseken, áthozhatnák a formájukat

Robredo - Seppi H (1,44)
Seppi egy meccset se játszott végig, mki feladta ellene, Robredo 2-0-val elintézte Hajeket, aztán a doppingos Troickit, aztán megint csak 2-0 az ifjú Bedene (aki sztem egész jó spííler) ellen
ennek spanyol győzelemmel kell lennie


ezekenkívül amit nem rakok, de jó lehet    * :bash:
Isner-Hewitt over 24,5 (1,80): nem tok kiszállni a tenisz overből, Isner szar fogadó, tie break szinte tuti lesz, akár döntőszettet is el tudok képzelni, akkor pedig meg is van *(33 game)
Benzema lő gólt(2,00): eltűnt a konkurencia, ideje lenne felmutatni vmit a franciának, sztem korrekt odds és be is talál az Ulleviben (kurva jó stadion, már voltam ott  ::) )


* majd elfelejtettem, Böde is ver egy gólt 2,20-ért :D böde jön egyértelmű *nemjött
** faszom mindent elfelejtek elsőre beírni, Van Gerwen ma visszavág Lewisnak az EB miatt *nemvágott

#43 július 28, 2013, 19:57:25, hubika88
Magyarország - Kazahsztán (-5) H
1,85


16-7 :D simaliba

#44 július 29, 2013, 21:31:52, hubika88
mai vízilabda

orosz - kanada H 17-9
ausztrál - görög H 9-5
 
magyar - holland H 11-7

elvileg papír, de nők, szóval óvatosan a téttel, nehogy vmelyik x legyen :D

:beerchug: