Sportfogadás.org Buy-ines verseny

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Melyik nap legyen a verseny?

Hétfő
5 (25%)
Kedd
1 (5%)
Szerda
5 (25%)
Csütörtök
2 (10%)
Péntek
1 (5%)
Szombat
3 (15%)
Vasárnap
3 (15%)

Összes szavazó: 20

Szavazás lezárva: március 20, 2012, 08:54:04

Sziasztok,

Szeretnénk a közeljövőben egy buy-ines versenyt rendezni az [ex]Expekt Pókeren[/ex], exkluziv a fórumtagoknak (a fórumon hozzászólásokra is szükség lesz annak aki játszani szeretne).

A buy-in az olyan 3 euró körül lenne, s minimum 10 személyre van szükség, hogy a játékot lebonyolithassuk. A versenyre való belépés meghivók segitségével lenne (ezzel csak az a gond, hogy időben el kell küldeni, kb. 5-6 nappal korábban...).

Az lenne a kérdésem, hogy közületek hányan szerepelnének egy ilyen jellegű versenyen? Másik kérdés, hogy megfelel-e a buy-in értéke?

Harmadik kérdés meg, hogy melyik időpont lenne jó nektek?

Várom a véleményeket, javaslatokat!  :great:

Én hajlandó vagyok fizetni azért, hogy az aktívakkal játszhassak... ;)
Az biztos, hogy megtizedelődnénk!!! Szerintem hozzászólás korlátra sem lenne szükség!
Már csak azért sem javasolnám, mert a múlt vasárnapi versenyen sok szimpatikus játékossal találkoztam, akik ugyan hozzászólásaikban inaktívak és talán csak póker érdekli őket. Én mégis szívesen játszanék velük. Mert nem azok a tipikus ingyenélő, agresszív kis hurkák, akik 1 dolcsi 20-ért átharapnák még a torkomat is, hogy megszerezzék a jelszót...
Szóval én vállalok egy buy-int. Esetleg lehetne fejvadászos is egyben. De a hozzászóláskorláthoz nem ragaszkodom. Aki akar, hadd jöjjön. Elég rémítő lesz maga a "buy-in 3+0.3" szöveg is, hogy páran még a fórumról is töröljék magukat... ;D

Szerintem megemelhetnénk a hozzászólások számát kicsit, mondjuk 25-re minimum és a buy-in tényleg lehetne 5€ felőlem is és bár nem akarok telhetetlen lenni, de akár az egyik expekt freeroll díjazása se jönne rosszul added poolnak ::)
Időponttal az a probléma, hogy sok napra nem nagyon tudok előre tervezni és azt hiszem ezzel nem vagyok egyedül. De ha esetleg megkapom a meghívót és mégse tudok indulni, akkor gondolom semmi sincs.
Nekem többnyire szerda,csütörtök esték a jók, általában vasárnap esték is jók..
Erről akár lehetne egy szavazás is, hogy mikor.

U.i.: következő fórumtalálkozón is lehetne akár egy hasonló buy-ines pokerparty :cya:

Idézetet írta: szumos Dátum november 03, 2009, 16:44:08
Én hajlandó vagyok fizetni azért, hogy az aktívakkal játszhassak... ;)
Az biztos, hogy megtizedelődnénk!!! Szerintem hozzászólás korlátra sem lenne szükség!
Már csak azért sem javasolnám, mert a múlt vasárnapi versenyen sok szimpatikus játékossal találkoztam, akik ugyan hozzászólásaikban inaktívak és talán csak póker érdekli őket. Én mégis szívesen játszanék velük. Mert nem azok a tipikus ingyenélő, agresszív kis hurkák, akik 1 dolcsi 20-ért átharapnák még a torkomat is, hogy megszerezzék a jelszót...
Szóval én vállalok egy buy-int. Esetleg lehetne fejvadászos is egyben. De a hozzászóláskorláthoz nem ragaszkodom. Aki akar, hadd jöjjön. Elég rémítő lesz maga a "buy-in 3+0.3" szöveg is, hogy páran még a fórumról is töröljék magukat... ;D

;D

Idézetet írta: szumos Dátum november 03, 2009, 16:44:08
Én hajlandó vagyok fizetni azért, hogy az aktívakkal játszhassak... ;)
Az biztos, hogy megtizedelődnénk!!! Szerintem hozzászólás korlátra sem lenne szükség!
Már csak azért sem javasolnám, mert a múlt vasárnapi versenyen sok szimpatikus játékossal találkoztam, akik ugyan hozzászólásaikban inaktívak és talán csak póker érdekli őket. Én mégis szívesen játszanék velük. Mert nem azok a tipikus ingyenélő, agresszív kis hurkák, akik 1 dolcsi 20-ért átharapnák még a torkomat is, hogy megszerezzék a jelszót...
Szóval én vállalok egy buy-int. Esetleg lehetne fejvadászos is egyben. De a hozzászóláskorláthoz nem ragaszkodom. Aki akar, hadd jöjjön. Elég rémítő lesz maga a "buy-in 3+0.3" szöveg is, hogy páran még a fórumról is töröljék magukat... ;D

Fejvadászat tényleg ;D
Nagyon jó ötlet :ok:

Szuper ötlet, ezt jól kitaláltam..  ;D A beszálló is megfelelő, de időpontot sajnos nem tudok mondani, csak remélem, hogy ráérek majd a nagy napon.  ;)


Feldobtam egy szavazást is.  ;)

A vasárnap este lehet nem lenne a legideálisabb, hisz akkor van a Sportfogadás Freeroll.

Olyan szavazás nincs ahol több választás van? Láttam valahol a fórumon és az szerencsésebb lenne, mert mindenkinek jó pár nap sztem

Jó ötlet! Én azt kérném, hogy a verseny időpontja minimum 10 nappal korábban legyen meghirdetve. Mivel sok ember nem lenne, így gyakorlatilag nekem bármelyik nap megfelel. Más lehet nem ért egyet, de esetleg a 20-00 helyett mehetne a kezdés 18-00 v 19-00.

Idézetet írta: Latzka Dátum november 03, 2009, 17:00:52
Jó ötlet! Én azt kérném, hogy a verseny időpontja minimum 10 nappal korábban legyen meghirdetve. Mivel sok ember nem lenne, így gyakorlatilag nekem bármelyik nap megfelel. Más lehet nem ért egyet, de esetleg a 20-00 helyett mehetne a kezdés 18-00 v 19-00.

Jó ötletnek tartom a korábbi kezdést!  :beerchug:

Idézetet írta: TiB Dátum november 03, 2009, 17:03:24
Hajrá Csütörtök!

Bizony hajrá ;D
Azért a péntek nem véletlenül nem kapott voksot.. mindenki a francia2-es stream-et akarja nézni.. Tudom én ;D
Amúgy felőlem is kezdődhetne korábban a verseny, de nekem a 20:00 is oké, de talán tényleg jobb lenne 18:00 vagy 19:00..

Idézetet írta: TiB Dátum november 03, 2009, 17:03:24
Hajrá Csütörtök!

Hopp az előző kommentemből kimaradt, hogy nálam csütörtök vétó :) Más privát free a titánon és azok ugye ütik egymást. De ha csütörtök fut be, akkor szerintem ezt választom.

Ha azt akarjátok, hogy ne induljak, akkor lehet 18.00-kor, legalább könnyű dolgotok lesz nélkülem (megint én nyerném, mint a bwineset... Bár TiB-el még egy headsupot nem vállalok!). Én általában csak (kedd-csütörtök) 20.00-tól érek rá, hétfő oké egész este, szerda a csajozós-projektezős napom, péntek-szombat pedig a berúgós.

Nekem tök mindegy az időpont. Sose jó... Majd szabaddá teszem magam... Igazából élőzni rendszeresen már csak péntek este 8-kor járok el, ami a fix programom egy héten. Azon kívül mindegy.

A korábbi kezdés nálam csak a hétfőtől-csütig érvényes; péntek, szombat mehet később is. Ha 22-00-re vége a versenynek akkor még mindig mehet utána piálni aki akar.