Sportfogadás.org Buy-ines verseny

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Melyik nap legyen a verseny?

Hétfő
5 (25%)
Kedd
1 (5%)
Szerda
5 (25%)
Csütörtök
2 (10%)
Péntek
1 (5%)
Szombat
3 (15%)
Vasárnap
3 (15%)

Összes szavazó: 20

Szavazás lezárva: március 20, 2012, 08:54:04

Sziasztok!
Szerintem is nagyon jó ötlet ez a verseny!
Expekt poker meg nagyon szeretem, mostanában ott játszom!
Ténlyeg jó lenne egy nagyobb nyereményes, kevés létszámú verseny végre, csak magyaroknak!

Egyelőre még várom az [ex]Expektesek[/ex] válaszát....

en nevezek majd.lehetne rabbit hunter, avagy egy embert kisorsolunk, es aki kiejti, az pent kap.a nyul meg vissza a BI-t

Szia Milan!

Nem igazán találtam a kérdésemnek jobb topikot, így hát itt teszem fel...
Nem akartok szervezni valamelyik terembe privát versenyt?? Nekem nagyon tetszett az unibeten ami volt most nem rég, és tök jó az itteni fórumtagok ellen játszani. Ahogy elnéztem elég sok induló volt. Meglehetne beszélni, hogy mennyi legyen a buy-in, és amennyi összegyűlik az osztódna. Plusz a termet is meglehetne beszélni, és akkor ami a legszimpibb a legtöbb játékosnak ott lenne...

Idézetet írta: Cesc18 Dátum július 14, 2010, 20:38:00
Szia Milan!

Nem igazán találtam a kérdésemnek jobb topikot, így hát itt teszem fel...
Nem akartok szervezni valamelyik terembe privát versenyt?? Nekem nagyon tetszett az unibeten ami volt most nem rég, és tök jó az itteni fórumtagok ellen játszani. Ahogy elnéztem elég sok induló volt. Meglehetne beszélni, hogy mennyi legyen a buy-in, és amennyi összegyűlik az osztódna. Plusz a termet is meglehetne beszélni, és akkor ami a legszimpibb a legtöbb játékosnak ott lenne...

megelőztél, tegnap pont ezt mondtam Pistinek, hogy jó lenne verseny fórumtagok közt, jó ismerős arcokkal játszani :) nem is a nyeremény a lényeg, csak "félek" akkor nem sokan vennék komolyan, aztán ilyenkor jönnek a makkerek, akik poénból be allinoznak (igaz patyi? :D ) - jó bár ha van vmi nagyobb verseny qualifikáció és nevezek rá, akkor én is ha jön első pár körben vmi akkor all in, mert nincs tétje a dolognak, ha meg elején jön allin, akkor meglehet ugrani. Bár eznem mindíg jó. Azért mondjuk lehet 1$ buy in vagy hasonló.

Nem szeretnék senkit se megbántani, de az 1$ nem buyin. Az majdnem ugyanaz mint a freeroll. Legalább 5$ kell, hogy tényleg komolyan vegyék a versenyt. Ez mondjuk tizedelné a mezőnyt, de szinvonalasabb lenne a játék.

Idézetet írta: Dris Dátum július 15, 2010, 20:11:27
Nem szeretnék senkit se megbántani, de az 1$ nem buyin. Az majdnem ugyanaz mint a freeroll. Legalább 5$ kell, hogy tényleg komolyan vegyék a versenyt. Ez mondjuk tizedelné a mezőnyt, de szinvonalasabb lenne a játék.

azt csak úgy írtam h mindenképp legyen buy in. legyen akkor 10$, és első 3 közt elosztani

Ez a verseny melyik pókerterembe lenne? :-\ Remélem hogy Party Pokeron...:)

Remélem aktualizáljuk a témát!
Én a betfairt szeretném.


Hali!
Érdeklődtem a betfairnél,ezt kaptam válasznak:
"Az ügyfélszolgálatunkon jelentkezett, hogy rendezne a Betfair poker termében freeroll és buy-in versenyeket.

Megtenné, hogy egy válasz emailben bővebben kifejti, hogy mire gondolt, vagy milyen jellegű versenyeket szeretne rendezni?



Hadd tájékozódjak kicsit az ügyben, megkaptam az egyéb elérhetőségeit is, azt követően, hogy tudok pár részletet Öntől – jelentkezni fogok telefonon is.

Üdv,

Varga Dániel

magyar country manager"

Hamarosan írok nekik.



Sportfogadas.org Buy-ines verseny:

Mivel jövő héten lesz a bp-i konferencia, ezért előtte meg szeretném kérdezni a véleményeteket a saját rendezésű buy-inos versenyről. Ez azért is fontos, mert a konferencián lesz lehetőségünk tárgyalni a pókertermek üzemeltetőivel, s így megállapodhatunk velük.

A következő lenne a kérésem:

Mindenki aki részt szeretne venni az adja meg a megfelelő válaszokat a következő kérdésekre:


1.Melyik pókerteremnél szeretnéd a buy-inos verseny?
1. Opció 1
2. Opció 2
3. Opció 3


2. Mekkora legyen a befizetendő összeg (buy-in)?:

1. Tetszés szerint írj egy összeget


3. Milyen időpontban szeretnéd a versenyt (nap, illetve óra)?

1. Opció 1
2. Opció 2
3. Opció 3


4. Milyen játéktípust szeretnél (Texas Holdem NO, Omaha stb.):


1. Tetszés szerint írj egy játéktípust


5. Milyen gyakorisággal legyen a verseny?:

1. Egy héten egyszer
2. Egy héten kétszer
3. Egy héten többször
4. Egy hónapban egyszer
5. Kéthetente


6. Egyéb kívánság:

Ha van egyéb kívánságod akkor azt ide írd.


Előre is köszönöm mindenkinek!

1. PS-mind1-mind1
2. 5-10$, de lényegében mind1.
3. Mind1, amikor a többségnek megfelel
4. NLHE FO
5. Heti 1x, bár az sem baj, ha többször van.

6. Lehetőség szerint DS versenyt kellene rendezni (3K kezdő stack, vagy több), nevezők számától függően 10-15 perces vakszintekkel, így több lehetőség lenne a játékra, talán nem fulladna kicsapósba a játék.

Részemről ennyi, remélem minél hamarabb sikerül megrendezni, továbbá hogy összejön egy 20-30 ember (lehetőség szerint törzstagok).

1.Melyik pókerteremnél szeretnéd a buy-inos verseny?
1. Bet365


2. Mekkora legyen a befizetendő összeg (buy-in)?:

1. 5$,10$ mind1


3. Milyen időpontban szeretnéd a versenyt (nap, illetve óra)?

1. Este 7 óra körül bármely nap de hétvégén csak jobban ráérnek egyesek.


4. Milyen játéktípust szeretnél (Texas Holdem NO, Omaha stb.):

1. Texas Holdem NL csakis :D


5. Milyen gyakorisággal legyen a verseny?:

1. Egy héten egyszer,de lehet többször is..

1.Melyik pókerteremnél szeretnéd a buy-inos verseny?

- ha eszembe jut a nikkem meg a jelszavam, akkor gyakorlatilag mindegy

2. Mekkora legyen a befizetendő összeg (buy-in)?

- 3-10€ szerintem nem okoz senkinek gondot

3. Milyen időpontban szeretnéd a versenyt (nap, illetve óra)?

- sajnos egy napra sem tudok előre tervezni, tehát ez is mindegy

4. Milyen játéktípust szeretnél (Texas Holdem NO, Omaha stb.)

- NLHE

5. Milyen gyakorisággal legyen a verseny?

- kis beugró=gyakran, nagy beugró=ritkán

6. Egyéb kívánság

- nyerjek mindig én