Póker Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ebben a témában pókerrel kapcsolatos hireket, információkat lehet irni.
A promociókról, meg a versenyekről külön témában értesitlek.
  :great:

Rekordkísérlet a legnagyobb online verseny kategóriában:

A világ legnagyobb online pókerterme, a PokerStars a világ legnagyobb online versenyét szeretné megrendezni az év végén. Nem kevesebb, mint 35 000 résztvevőre számítanak a december 28-án megrendezésre kerülő versenyen, aminek garantált díjazása 500 000 dollár. A versenyre a nevezési díj pedig mindössze 11 dollár.

PokerStars tavalyi saját rekordját kívánja megdönteni, amikor is 20 000 játékossal állította be a ,,világ legnagyobb online pókerversenye" kategória jelenlegi csúcsát.

Bárki részese lehet a kísérletnek, hisz a regisztráció folyik, és a 35 000 résztvevő közé bekerülhet bárki, bárhonnan.

A versenyre 2008 december 28-án 21.30 órai kezdettel kerül sor.

(forrás: www.nso.hu)

Tegnap fórumunk tagja, barnagab menyerte az expekt 250$-os magyar freerollját! Ezuton is nagy-nagy gratuláció jár neki!  :great: :great:

Élő pokerröl van valakinek anyagja , magyarul ?

Idézetet írta: bleah Dátum január 27, 2009, 11:23:04
Élő pokerröl van valakinek anyagja , magyarul ?

Itt most a játék szabályaira gondolsz?

Nem , pár haverral szoktam leülni egy STT-re , max 8 fő , eddig minden oké , 4-böl 3 az enyém volt de érdekelne stratégia , játékosok "olvasása" meg asonlók .

Idézetet írta: bleah Dátum január 27, 2009, 12:24:55
Nem , pár haverral szoktam leülni egy STT-re , max 8 fő , eddig minden oké , 4-böl 3 az enyém volt de érdekelne stratégia , játékosok "olvasása" meg asonlók .

Végezz el egy pszichológia szakot valamelyik bölcsészkaron, és mindent megtudsz  ;D

Én nem is értem ezeket a játékos elemzéseket, mivel ezt egy könyvben leírni baromira nem lehet szerintem. Max nagy vonalakban lehet következtetni a játékosok viselkedéséből, apró mozdulataiból, de aki ezt leolvassa, azelőtt le a kalappal. Én ezt gyakorlom másfél éve...

Ezt most találtam, még nem olvastam bele, de hasznos lehet: http://www.sitandgoplanet.com/hu/sng/sng-strategia.html#sngnew

Játékosok olvasása nehéz műfaj, de mivel haveri társaságról írsz, így azért lehet egy bizonyos képed a stílusukról.


Ezt egy Pidzséj nevü srác blogjában olvastam,gondoltam megosztom
veletek, mert nekem nagyon tetszett! :2funny: :2funny:



Nincs legális keresetem, nem vagyok alkalmazott, nem járok öltönyben. A világ legbonyolultabb klienseit ismerem, és rajtam kívül még több millióan értik, hogy mire gondolok, mikor azt mondom: fish. A nickemre jobban hallgatok, mint a keresztnevemre, és nem örülök, hogy ha a laikusok összekeverik a 3-betet a c-bettel. Büszkén gondolok Breethre, a PLB ranglistára, Kalóra és Korda Gyurira! Szeretem a Poker After Darkot, a pocket pairt és a flush-húzót! Itt élek a szobám közepén, Triple Crownban mi vagyunk a császárok, és ezer éve nem láttam nőt! Online póker, én így szeretlek!




nagyon nagy én ADOM:D:D:D :great: :great: :great: :great:

#10 március 09, 2009, 18:14:29, hangyás
 Bunbanas Verse!



Az egyszeri pókeres egy napja

Amikor leülök játszani, haj!
Az asztalnál figyelem ki a hal.
Visszaemel a szerencsétlen
Pont mikor kezem verhetetlen.
Ideges a chatben nagyon,
Káromkodik, én meg hagyom.
Bosszankodva játszik tovább
3. BI-nél azért már kiszáll.

Feszes regular hív elölről
SC jó lesz ellene buttonről.
Flopon sort kapok AA-ja ellen,
Spanyol settel allint rebbent.
3 BI jön megint hozzám
Szidják mindketten a hazám.
Két körrel később rámtolja flopon
Nem hiszi el már az ász párom.

Jó játék ez a texas holdem
Főleg, ha gyűlik a pénzem.
Benézek kis omahára
Párszáz dollár elég mára.
Elköszönök szépen, csendben
Páran anyáznak a chatben.
Holnap majd visszanézek,
Addig tartogasd csak a pénzed!

:great: :great:


Idézetet írta: hangyás Dátum március 09, 2009, 18:03:20
Bunbanas Verse!



Az egyszeri pókeres egy napja

Amikor leülök játszani, haj!
Az asztalnál figyelem ki a hal.
Visszaemel a szerencsétlen
Pont mikor kezem verhetetlen.
Ideges a chatben nagyon,
Káromkodik, én meg hagyom.
Bosszankodva játszik tovább
3. BI-nél azért már kiszáll.

Feszes regular hív elölről
SC jó lesz ellene buttonről.
Flopon sort kapok AA-ja ellen,
Spanyol settel allint rebbent.
3 BI jön megint hozzám
Szidják mindketten a hazám.
Két körrel később rámtolja flopon
Nem hiszi el már az ász párom.

Jó játék ez a texas holdem
Főleg, ha gyűlik a pénzem.
Benézek kis omahára
Párszáz dollár elég mára.
Elköszönök szépen, csendben
Páran anyáznak a chatben.
Holnap majd visszanézek,
Addig tartogasd csak a pénzed!

:great: :great:



Ez tényleg nagy , kösz hogy megosztottad  :beerchug:

Nagyon nagy adomm:D:D:D :great: :great: :great: :great:


Bad beat vers

Tízesek

Laza fish limpel gombról,
Mikor 1010-em van kisvakból.
Jön a flop kilenc, kilenc, hét,
Bele is hívok egyet, ez szép!
Dob mindenki, csak a fish marad.
Lássuk a turnön a jómadarat!

Érkezik egy gyönyörű tízes,
Közel potot hívok, fizess!
Ezt is adja fish barátunk,
Mi lehet hát nálad, lássuk.
Riveren esik egy király,
hívok, ő allin, sirály!

Rögtön meg is adom neki,
Királyokat mutat. Ez mi?
Limpelsz negyediknek preflop,
Az erengé meg neked beoszt
Nut fullt a riverre,
Hogy az én fullomat leverje?

Két outod leesik persze!
A pénzemet mind elnyerte
És ráadásul ki is ül mindjárt,
Mert tudja, hogy jól járt,
De nem lesz mindig így.
Te se légy rá irigy!

Új szabályok lépnek életbe a 2009-es WSOP-versenysorozaton

Készülődve az idei versenyszezonra új, szigorúbb szabályozást vezetett be a Harrah's Entertainment, a WSOP tulajdonosa. Keményebb fellépés várható többek között a csalással és összejátszással kapcsolatos esetekben, és szigorítottak a káromkodást és illetlen beszédet korlátozó tavalyi pontokon is.

Az első és legszembetűnőbb változás a tavalyi előírásokhoz képest az úgynevezett ,,Code of Player Conduct for the 2009 WSOP", azaz a játékosok viselkedésére és magatartására vonatkozó ,,kódex" bevezetése. Ebben taglalják a csalás és az összejátszás ismertebb formáit, valamint az elvárható civilizált és udvarias viselkedés normáit.

A szabálykönyv pontjaink bárminemű megsértése büntetést von maga után, melyek között a zsetonelkobzás vagy a pénznyeremény megvonása az enyhébbek közé tartozik. Aki igazán kihúzza a gyufát a szervezőknél, az azonnal kirúgásra kerülhet az aktuális versenyről, vagy rosszabb esetben eltiltják a jövőbeni WSOP-eseményeken való részvételtől.

Az idei kiírás 36. pontja szerint a nem megfelelő beszédet, káromkodást, fenyegetést is súlyosabban ítélik meg, mint tavaly. A 2008-as szabályzat ugyan tiltotta az ilyesféle magatartást, de csak abban az esetben, ha az egy másik játékos, a személyzet tagja vagy a szervezők ellen irányult. Idén már a kaszinó egész területén tilos lesz káromkodni, obszcén, vulgáris vagy másra nézve sértő megjegyzést tenni a verseny teljes ideje alatt, függetlenül attól, hogy az valaki ellen irányult-e vagy sem.

Bár már tavaly is eléggé kiterjedt és átfogó szabályok vonatkoztak a játékosok által viselhető szponzori felületekre, logókra, feliratokra stb., idén ezek is szigorodtak. A játékosok számára nem engedélyezett az ideiglenes tetoválások, testfestések, bőrre felragasztható szalagok, reklámcsíkok, valamint promóciós karszalagok használata és viselése.

Elkerülendő a 2008-as WSOP Main Event (főverseny) döntőasztalánál történteket – amikor is hat, a PokerStars által szponzorált játékos ült egy tévé által is közvetített asztalnál –, idén maximum 3 játékos viselhet azonos támogatótól származó ruházatot vagy felszerelést a döntő- vagy tévés asztalokon. Ha több mint három versenyző van egy ,,istállóból", és nem tudnak megegyezni, mindenkinek kiosztanak egy kártyalapot, és az erősorrend alapján jogosultak a szponzori termék viselésére. A vesztesek kötelesek átöltözni, vagy eltakarni a logót, reklámot.

Ezek a legfontosabb és legérdekesebb változtatások a tavalyi szabálykönyvhöz képest. Akik komolyan fontolgatják a részvételt az idei WSOP-n, azoknak alaposabb szabálykönyv-tanulmányozást javaslunk, nehogy ezen csússzanak el a hazai reménységek.


(forrás: NSO)