Bajnokok Ligája - A meccsnap tippje (november 4.)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bajnokok Ligája - A meccsnap tippje (november 4.)

Van egy tipped erre a meccsnapra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (5000 Forint/meccsnap) részesülhet!


BL nov. 4. 21:00
Sevilla-Krasnodar
félidő 1-0
3.25
bet365

A Sevilla nyilvánvalóan favorit a meccsen. Elég kevés gólt kap, gyakran nyer 1-0-ra, 2-0-ra az utóbbi években. Most sem fog gólt kapni az első félidőben. De valószínűleg sok gólt sem lő majd, de talán már ekkor is vezethet 1-0-ra, ha nem 0-0-lal fordulnak a csapatok. Szerintem a Krasnodar ellen inkább fognak már ekkor vezetni.

Leipzig – PSG
Labdarúgás Bajnokok Ligája
2020.11.04. 21:00

Tipp: félidő/végeredmény PSG/PSG
Odds: 4.33
Iroda: betfair

sportsmole: Navas; Florenzi, Diallo, Kimpembe, Kurzawa; Herrera, Marquinhos, Gueye; Sarabia, Kean, Mbappe

whocored: Navas; Florenzi, Pereira, Kimpembe, Kurzawa; Herrera, Marquinhos, Gueye; Sarabia, Kean, Di Maria

Thehardtackle: Navas; Florenzi, Marquinhos, Kimpembe, Kurzawa; Herrera, Gueye, Paredes; Sarabia, Kean, Di Maria

sportskeeda: Keylor Navas, Alessandro Florenzi, Abdou Diallo, Presnel Kimpembe, Layvin Kurzawa, Marquinhos, Ander Herrera, Danilo Pereira, Angel Di Maria, Moise Kean, Kylian Mbappe

thestatzone: Navas; Florenzi, Danilo, Kimpembe, Kurzawa; Herrera, Marquinhos, Gueye; Sarabia, Kean, Di María

finalgoal: Navas; Florenzi, Diallo, Kimpembe, Kurzawa; Herrera, Marquinhos, Gueye; Sarabia, Kean, Mbappe

Mindenki odavan, hogy milyen tartalékos lesz a PSG. Hát szerintem nagyon nem lesz az. Neymar a biztos hiányzó, Mbappe és Dia Maria játékát pedig hol írják, hol nem, tehát utolsó pillanatban fog eldőlni. A PSG nem gyengébb, mint augusztusban, Moise Kean szerintem egyre jobb formába kerül, Mbappét pedig összevarják mára. A Leipzig játéka nekem ebben az évadban nem tetszik, valami nincs rendben a csapatnál, elég gyenge a támadójátékuk. Brutális oddsot adnak arra, ami két hónapja bejött, nekem ez ennyit megér.

Sziasztok!

Időpont: 2020.11.04. (21:00)
Esemény: Foci Bajnokok ligája (Chelsea - Rennes)
Tipp: Több mint (2) gól a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Több mint (5) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
A mérkőzés eredménye Chelsea lesz
Több mint (1) lap a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Odds: 2.05
Iroda: bet365
Indoklás:

Ezt a mérkőzés úgy gondolom a Chelsea nyeri meg és így a góloknak jönni kell. A többi esemény pedig benne van a mérkőzésben hiszen a továbbjutásért harcolnak.

EURÓPA: Bajnokok Ligája - Csoportkör - 3. forduló
04.11.2020 21:00
RB Leipzig - PSG
Tipp:1. félidő eredménye: 1-0
Odds:4,80
Iroda:unibet
A Leipzig hatalmas pofonba szaladt bele a múlt héten,most biztos hogy össze lesz rakva a védekezésük. A Psg-nél sok a sérült,szerintem ők örülnének itt az 1 pontnak is. A Psg-nek több esélye van a 2. félidőben betalálni,míg a hazaiak valószínűleg erősen kezdenek majd, és be is rámolnak egy gólt a szünetig.

FC Barcelona - Dinamo Kijev

4,5 gól felett
2.50
bet365

A sok hiányzó miatt a Kijev nem tud komoly ellenállást kifejteni és sorban kapja majd a gólokat.

2020.11.04  18:55
Istambul Basaksehir-Man United
Gólszám 2.5 felett + 11.5 szöglet felett a mérkőzésen
Odds:4.99
Tippmix
A United a mérkőzés esélyese.Igaz idegenben bármi megtörténhet. Gól gazdag meccsre számítok,sok helyzettel.

EURÓPA: Bajnokok Ligája - Csoportkör - 3. forduló
04.11.2020 21:00
Ferencvárosi TC - Juventus
Tipp: Juventus 1,5 gól felett + Fradi 3,5 lap felett + Juventus 3,5 szöglet felett
Odds: 4,75
Bet365

Szerintem egy sima meccs lesz, Roniék bedarálják a Fradit, de ha nem így lenne és a Fradi is lő 1-2 gólt hát ez a tipp még akkor is ülhet. Egy biztos kaparni fognak a srácok, így jöhetnek a magyar lapok ismét, szerintem ez erős tipp ahhoz képest hogy majdnem 5-ös odds.

2020. 11. 04, 21:00

Ferencváros - Juventus
Tipp: Fogadásépítő - mindkét csapat szerez gólt + ázsiai hendikep - Juventus -1,5 + szögletrúgások száma - 6,5 felett


Odds: 6,00
Iroda: Unibet

Indoklás: Egy életem - egy halálom: megkockáztatok ma egy kövér oddsot a Fradi meccsére. A szelvény az alábbi három választást foglalja magában:

- Mindkét csapat gólt szerez: a magyar bajnok eddigi két BL-meccsén szerzett gólt - sőt, a selejtezőkörök összes mérkőzésein is, a Molde elleni 0-0-át leszámítva. Nem fogja pont ma megtörni a sorozatot, több mint tízezer potenciális vírushordozó előtt.

- Ázsiai hendikep - Juventus -1,5: Szép, amit a Fradi csinált, de azért a Barca elleni is látszott, hogy ez a szint egy másik kávéház már. A Juvének, a Barca elleni vereséget követően kell a három pont, be is fogja gyűjteni, márpedig egy nyugodt győzelemhez legalább két gólos előny kell.

- Szögletek száma - 6,5 felett: Ugyanakkor a Fradinak nincs vesztenivalója. 0-3-nál, vagy 1-4-nél menni fog előre, már csak a közönség miatt is. Ebből legalább hét szöglet simán összejöhet.

A három tippből a legneccesebb, persze, a Fradi gólja. De hát némi rizikót muszáj vállalni, ha az ember meg akar csípni egy hatos oddsot.

Ferencváros-Juventus
Hazai csapat büntetőlapjainak száma 4+
3.85
Tippmixpro

Most nem akarok a magyar csapat ellen fogadni, de a lapokat azért bepróbálom. A Juventusnak a múlt heti hazai vereség után kötelező lenne a 3 pont, ezért azt gondolom, hogy az elejétől fogva menni fognak előre. Gyors játékosaik révén faultokkal lehet majd megállítani őket, de a Fradi csatárában Boliban is benne lehet a lap, ha túlzottan akar. Ez a határ szerintem simán összejöhet a Fraditól, de remélem azért nem lesz ma egy nagy "zakó".

Chelsea-Rennes
H+2,5 több gól+Chelsea 5,5 több szöglet+ szöglet hendi -2,5 H
Odds:3,6
Unibet

A Chlesea nagyot léphet a továbbjutás felé egy esetleges győzelemmel.Szerintem ezt lazán hozni fogják,egy tartalékos Rennes ellen.

Mérkőzés:Chelsea - Rennes 21:00
Tipp:Igen
Megítélt piros lap
Odds:4,70
Iroda:unibet
Indoklás: ....ez egy nyogvenyelos meccs lesz szerintem sok lap lesz és vmeik francia védő besargul a végére és így a Chelsea behuzza meccset

11.04 21:00
Barcelona - Dinamo Kijev
Vendégcsapat büntetőlapjainak száma
Tipp: 4+
Odds: 4.35
Tippmixpro

Indoklás
A fociban nincs ha, de most mégis mi lenne ha a Kijev szerezne vezetést esetleg, a Fradinak majdnem sikerült ugyebár.
Utána beállnak jobban védekezni, és sok sok szabájtalankodásbol csak összejönn minimum 4 büntető lap. Sok a hiányzó is, kevés a rutin. Meglehet a 4 lap. Eddig nem sokat kaptak a BL elmúlt két meccsén, most itt az idő.


Labdarúgás
Bajnokok Ligája
2020. nov. 4. 21:00
FC Barcelona - Dynamo Kyiv
Legtöbb szögletrúgás FC Barcelona és legalább 5 góllal nyer az FC Barcelona
4.8
Unibet

Elég hullámzó a Barca teljesitménye ebben a szezonban, azonban a BL-ben mintha jobban odatenné magát. A vendégek alig tudnak kiállni erre a meccsre a hiányzók miatt. Itt az ideje, hogy most már befelé pattanjanak a kapuba a labdák hazai oldalról, mert a helyzeteik eddig is megvoltak. Végig dominálni fog a Barca, szögleteket tekintve is többet fognak elvégezni ezáltal.

Idézetet írta: borsod1984 Dátum november 04, 2020, 18:08:23
Mérkőzés:Chelsea - Rennes 21:00
Tipp:Igen
Megítélt piros lap
Odds:4,70
Iroda:unibet
Indoklás: ....ez egy nyogvenyelos meccs lesz szerintem sok lap lesz és vmeik francia védő besargul a végére és így a Chelsea behuzza meccset
Nyertes ugyan de nincs róla fogadssom
Ezértkapok vmit v sem?