Bajnokok Ligája - A meccsnap tippje (december 2.)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bajnokok Ligája - A meccsnap tippje (december 2.)

Van egy tipped erre a meccsnapra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (5000 Forint/meccsnap) részesülhet!


2020. 02. 02. 21:00
Labdarúgás, EURÓPA, Bajnokok Ligája - Csoportkör

Manchester United - PSG

Tipp:     1
Odds:    2.85
Iroda:    TippmixPro

Juventus - Dinamo Kijev
Labdarúgás Bajnokok Ligája
2020.12.02. 21:00

Tipp: Alvaro Morata legalább 2 gólt lő
Odds: 4.80
Iroda: bet365

Nagyon kedvelem a spanyol csatárt, szerintem jó formában van. Gólt lőtt a Fradinak, a hétvégén a Beneventonak is. Ráadásul a bajnoki mérkőzés legvégén kiállították szövegelés miatt, emiatt két meccsre eltiltották. Tehát ezután a meccs után egy hetet pihenhet a Barcelona elleni mérkőzésre, odateheti magát ezerrel. Meglehet a két gólja.

Sziasztok!

Időpont: 2020.12.02. (18:55)
Esemény: Foci Bajnokok Ligája (Krasznodar - Rennes)
Tipp: Mérkőzés eredménye Krasznodar lesz
Több mint (5) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Több mint (1) lap a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Odds: 3.04
Iroda: bet365
Indoklás:

Nem olyan rossz csapat a Krasznodar és most hazai pályán lehetősége van neki kiharcolni az Európa liga indulást. Úgy gondolom a szögletek jönni fognak és azért a heves csatában csak több lesz egy lapnál.

FTC-Barcelona

tipp: büntetőpontok száma 4,5 felett @ 2.97
tippmixpro

A Fradi számára ez igenis tétmeccs, már egy remi is nagy eredmény lenne, hát még egy siker. Ok, hogy a Barca az ászokat otthon hagyta, de ha sikerülne legyőzni a Barcát, akkor később ugyan ki emlékszik majd arra, a törcikönyvekben csak az hogy FTC-Barcelona 3-1.

Szerintem Koeman csupa fiatalt küld pályára, bár jött Lenglet meg Busi is például, szerintem csak azért, hogy mégis ráismerjük a Barcára. Ezek a fiatalok meg pörögni fognak, mennek majd ezerrel, nekik ez jó kiugrási lehetőség. Nem hiszem, hogy durva meccs lesz, ettől függetlenül lehet itt egy-két elkóválygó könyök, elkésett szerelési kísérlet, akár időhúzás, ha netán vezetnénk..., 5 lap azért összejöhet. Meg azért ha Tokmac megindul, azért őt sokszor csak felrúgni vagy visszahúzni lehet. Egy próbát közel 3.00-ás szorzón szerintem megér


2020. 12. 02., 21:00

Ferencváros - FC Barcelona
Tipp: Fogadásépítő - nem szerez gólt mindkét csapat + FC Barcelona góljainak száma 2,5 felett


Odds: 6,00
Iroda: Unibet

Indoklás: Melyik arcát fogja mutatni ma a Fradi? A Juventus elleni hazai, avagy amelyiket a torinoi meccsen látottat? Ha az előbbi a helyzet, akkor nagy verés vár a zöld-fehérekre. Azért az Osasuna egy árnyalattal jobb erőkből álló csapat a kilencedik kerületi gárdánál, mégis, egy sima négyessel küldte haza őket a Barca, csakúgy mint a Dynamo Kijevet... A kérdés inkább az lehet, szerez-e gólt a Fradi - azt hiszem, hogy nem: túl szép lenne, hogy ez a sorozat sose érjen véget...

21:00

Manchester United - Paris SG
Bruno Fernandes gólt szerez
Megnövelt odds
3.25
Unibet
A fogadások csak abban az esetben érvényesek, ha a játékos a kezdőcsapat tagja

Bruno Fernandes a MU egyik legjobb játékosa, aki nem mellesleg a kijelölt 11-es elvégző a csapatban. Pazar formában játszik, legutóbbi 4 meccsén betalált, kétszer duplázott is.
Én a bet365-nél kötöttem fogadást rá.

2020.12.02  21:00

Man Utd-PSG
DV+4,5 több lap+PSG több lap
Odds:4,6
Unibet

A vendégeknek életbe vágó lenne a 3 pont megszerzése a továbbjutás szempontjából.Szerintem oda is teszik magukat rendesen, ezért ez miatt egy kicsit túlfűtött légkör is várható.Úgy gondolom,hogy nem kap ki a párizsi csapat.

EURÓPA: Bajnokok Ligája - Csoportkör - 5. forduló
02.12.2020 21:00
Juventus - Dinamo Kijev
Tipp:Juventus góljai 3,5 felett
Odds:4,80
Iroda:unibet
A Dinamo tele van hiányzóval,a Juvénál Chiellinin kívül minden alapember bevethető.Alapból sincs egy súlycsoportban a 2 csapat,de a hiányzók miatt szerintem itt akár csúnya vége is lehet a meccsnek az ukránok részéről,legalábbis 3-4 gólt simán kaphatnak.

EURÓPA: Bajnokok Ligája - Csoportkör - 5. forduló
02.12.2020 21:00
Ferencvárosi TC - FC Barcelona
Tipp: Barca nyeri mindkét félidőt
Odds: 3.40
Bet365

Ez a realitás sajnos. A sokszor csak csereként pályára lépő játékosok most megint megkapják az esélyt amivel élni kell ahogy Kijevbe is. Szerintem kikapunk több góllal, félidőnként min 1el.

Bajnokok Ligája
2020.12.02 21:00

Ferencváros - Barcelona
tipp: Myrto Uzuni gól szerez a mérkőzésen
odds: 4.90
iroda: betclic

Igazából a Fradinak van sokkal több motivációja itt, hazai pályán pontot szerezhet egy topcsapat ellen most, elérhet egy jó eredményt, nagyon sok esély nincs rá persze, de mégis jóval több mintha a Barcának is kellene a pont.
A Barca eleve jó pár kulcsjátékosa nélkül érkezett, hadd ne soroljam kik, úgyis mindenki tudja vagy el tudja olvasni. A Barca nyilvánvalóan csak túl akar lenni a meccsen, már továbbment, ettől nyerhet gólokkal, de a Fradi is szeretne minimum egyet rúgni gondolom hazai pályán. Erre most van is esélye, főleg hogy Barcelonában is volt több nagy helyzete.
Ki lőhet gólt? Túl kézenfekvő Tocmac aki alighanem már  eladta magát a csoportkörben nyújtott játékával egy jobb bajnokságba. Tényleg a maxot hozza, topcsapatoknak is rendszeresen komoly gondot okozott eddig, de annyira nem is jó odds pont ezért.
Boli is sanszos lehet aki azonban szerintem messze nem olyan hatékony mint Tocmac, vagyis inkább úgy mondanám kevésbé képzett, mert hatékonynak azért hatékony  :)
Uzuni viszont egy nagyon képzett, ügyes srác, láthatóan nagyon ambiciózus is volt mikor pályán volt, nyilván ő is szeretne egy jobb bajnokságba kerülni majd jövőre. A Juvénak rúgott gólja, ahogy elpörgette a labdát a hosszú sarokba, az klasszis megoldás volt. Gyors is a srác, remélem ma is megkapja ezek után Rebrovtól a bizalmat és kezdeni fog, akkor odaérhet párszor a kapu elé, ez ellen a mai Barca ellen azért akadhatnak helyzetei a Fradinak.

21:00
Dortmund - Lazio
Pontos végeredmények: 2:1, 3:1, 4:1
3,90
Tippmix

Indoklás
Eredményt nehéz megindokolni, de elnézve a két csapat teljesítményét az utóbbi meccseken, akkor ez így reális is lehet akár.
A Dortmund egy mai esetleges győzelemmel, be is biztosíthatja továbbjutást az első helyen.

Idézetet írta: grof19 Dátum december 02, 2020, 12:39:08
Sziasztok!

Időpont: 2020.12.02. (18:55)
Esemény: Foci Bajnokok Ligája (Krasznodar - Rennes)
Tipp: Mérkőzés eredménye Krasznodar lesz
Több mint (5) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Több mint (1) lap a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Odds: 3.04
Iroda: bet365
Indoklás:

Nem olyan rossz csapat a Krasznodar és most hazai pályán lehetősége van neki kiharcolni az Európa liga indulást. Úgy gondolom a szögletek jönni fognak és azért a heves csatában csak több lesz egy lapnál.

Nyertes

Idézetet írta: Assassin Dátum december 02, 2020, 16:41:28
2020. 12. 02., 21:00

Ferencváros - FC Barcelona
Tipp: Fogadásépítő - nem szerez gólt mindkét csapat + FC Barcelona góljainak száma 2,5 felett


Odds: 6,00
Iroda: Unibet

Indoklás: Melyik arcát fogja mutatni ma a Fradi? A Juventus elleni hazai, avagy amelyiket a torinoi meccsen látottat? Ha az előbbi a helyzet, akkor nagy verés vár a zöld-fehérekre. Azért az Osasuna egy árnyalattal jobb erőkből álló csapat a kilencedik kerületi gárdánál, mégis, egy sima négyessel küldte haza őket a Barca, csakúgy mint a Dynamo Kijevet... A kérdés inkább az lehet, szerez-e gólt a Fradi - azt hiszem, hogy nem: túl szép lenne, hogy ez a sorozat sose érjen véget...

Nyertes!