PDC Darts Világbajnokság 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


PDC Cazoo Darts Világbajnokság 2023

Helyszín: Alexandra Palace, London
Időpont: 2022 december 15. - 2023 január 3.
Összdíjazás: 2,500,000 GBP
Címvédő: Peter Wright


Ízlelgessük... ::)

Már csak 1 hét és indul...

@Admin megtennetek, hogy atteszitek a darts fogadasokhoz a bambasagombol rossz helyen nyitott temat? ;D

Idézetet írta: peshark Dátum december 08, 2022, 20:59:25Már csak 1 hét és indul...

@Admin megtennetek, hogy atteszitek a darts fogadasokhoz a bambasagombol rossz helyen nyitott temat? ;D

Megtörtént.

Idézetet írta: Admin Dátum december 08, 2022, 21:01:38Megtörtént.

Köszönöm!  :great:

Egy 20.000.-es bankrollal tervezek a vbre indulni, iden nem fogadtam meg valodi penzzel, ez fog most valtozni valamelyest. 4 reszre fogom osztani a kiindulo osszeget es 4 kulonbozo szalon fog futni a fogadas reszemrol. Valoszinuleg siman itt fogom dokumentalni (nagyreszt screenshotokkal a megtett fogadasokrol) es guruba hozom az elemzeseket. Ha minden a terv szerint megy, vegig lesz idom foglalkozni a meccsekkel, az estieket mindenkepp kovetni is fogom. Mint mindig, most is oriasi lelkesedessel varom a tornat, ami fogadasilag altalaban nem sokaig tart, de remelem most maskepp lesz... ;D

Idézetet írta: peshark Dátum december 08, 2022, 21:21:27Köszönöm!  :great:

Egy 20.000.-es bankrollal tervezek a vbre indulni, iden nem fogadtam meg valodi penzzel, ez fog most valtozni valamelyest. 4 reszre fogom osztani a kiindulo osszeget es 4 kulonbozo szalon fog futni a fogadas reszemrol. Valoszinuleg siman itt fogom dokumentalni (nagyreszt screenshotokkal a megtett fogadasokrol) es guruba hozom az elemzeseket. Ha minden a terv szerint megy, vegig lesz idom foglalkozni a meccsekkel, az estieket mindenkepp kovetni is fogom. Mint mindig, most is oriasi lelkesedessel varom a tornat, ami fogadasilag altalaban nem sokaig tart, de remelem most maskepp lesz... ;D

Szurkolunk neked és követünk téged!  8)

Ha már itt tartunk, akkor legyen rá egy tippverseny is, 30 ezres összdíjazásért.


Kár, hogy ilyen extrémebb fogadási lehetőségek nincsenek, hogy pl, milyen színű lesz Wright 'taraja', vagy minek öltözik, vagy hányosz ejti el a nyilait Price, elszámolja-e magát de Sousa, szopik e szőlőcukrot a meccsen Barney, szemüvegben játszik vagy nélküle, cserél-e nyilat Wright a meccsen, hányszor törli a kezét a Cross a gatyába duplára dobás előtt, lesz-e idegből a táblába dobott nyíl, hány nyila esik ki Aspnek a táblából, hány szektorhiba lesz kerekítőnél, stb...

Bár egyre több dologra lehet fogadni, azért lehetne fejlődni, nekem pl. sokszor elég keskeny a kínálat, ráadásul még a szorzók, line-ok is egyre jobban vannak belőve.

Ez egyébként jó lehet, hogy egy fix összeget szánunk rá, és tart amíg tart, aztán vagy kihúzzuk vele, vagy akkor elengedjük a vb-t, és marad a 'nézés', de fogadás nélkül, vagy ugye a tippjátékokkal. Ez a 20.000 egész jónak tűnik, lehet lopom, csak én felosztom két részre, pre és live-ra is szánok is 10-10 ezret, és akkor szerintem a 2. nap után marad a tippjáték :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 09, 2022, 09:34:41Ez egyébként jó lehet, hogy egy fix összeget szánunk rá, és tart amíg tart, aztán vagy kihúzzuk vele, vagy akkor elengedjük a vb-t, és marad a 'nézés', de fogadás nélkül, vagy ugye a tippjátékokkal. Ez a 20.000 egész jónak tűnik, lehet lopom, csak én felosztom két részre, pre és live-ra is szánok is 10-10 ezret, és akkor szerintem a 2. nap után marad a tippjáték :D

Egy 5-os valszeg a live lesz nalam is. Az viszont teny, hogy mar most elkonyvelem 0-nak ezt a penzt es max kellemesen csalodok..  ;D

Na nézzük az esélyeket...

1.negyed

Véleményem szerint a legkeményebb negyed lehet ez a vb-n, természetesen a világelső Price a legesélyesebb, de egyből az első meccsén Woodhouse jöhet szembe, aki kemény dióó tud lenni, aztán következő fordulóban jöhet egy klasszikus Barney ellen. Itt van még Searle aki bármikor képes stabilan 100 felett játszani, de Sousa matek tanár úr, aki szintén bármikor villanthat. Wade is itt van, akit sosem szabad leírni, na meg a remek szezont futó Noppert is próbálja ezt a negyedet behúzni. Itt látom a legkevesebb meglepetés lehetőséget, szerintem a favoritok szépen végigviszik a meccseket, hogy elég komoly ütközetek jöhessenek össze már a második körtől kezdve.

2. negyed

Szintén elég erős negyed, bár nálam lekorlátozódik 3 emberre a potenciális győztes személye. Legnagyobb esélyesnek Smitht tartják, aki végre megnyerte első nagy tornáját és talán átszakadt a gát fejben, ami akár a vb címig repítheti. A negyeddöntőig szerintem nincs ellenfele, ott azért szembejöhet egy Humphries, Chizzy ami kemény dió lehet. Cullen is itt van, de ő híresen gyenge a vb-ken, Heta, Lewis is itt kolbászol, de egyiknek sem gondolom, hogy reális esélye lehet pl. Smith ellen. Ha ennyire egyszerű lenne a kép, igazából legalább 0-s fogadásunk lehetne egy Smith, Humphries, Chizzy negyed nyertes trióval...

3. negyed

A címvédő (Wright) negyede, nem gondolom viszont, hogy most is olyan messzire juthatna, mint már 2x tette. Köztudott, hogy felesége betegeskedik mostanában, kórházból ki-be járkálnak, ami nem sokat segít mentálisan a skótnak. Azért a negyeddöntőig nálam bőven elmegy Peter, ott viszont szembejön majd vagy Clayton/Rock/Aspinall. Valós esélyt én egyedül CLaytonnak adnék Wright ellen, de kíváncsi leszek a friss ifi világbajnokra, idén bizonyított azért, hogy nincs rossz formában, de ki tudja meddig tudja ezt fenntartani hullámvölgy nélkül.

4. negyed

MvG negyede is eljött, igazából nálam egyetlen ember lehet veszélyes a kopaszra, az pedig a másik kopi, Rob Cross. Idén megmutatta már párszor, hogy nem egynyári fecske volt és ezen a vb-n simán újra kijöhet neki a lépés. Padlizsán fiú is itt van, de azért neki Ross Smithen át kell magát verekednie majd, hogy a nyolcaddöntőben Gerwennel találkozhasson. Smith lehet egyébként a meglepetés ember ezen a vb-n nálam, komoly összecsapás lehet, ha a nyolcaddöntőben MvG-vel összefutnak.

Pár hosszútávú tipp:

Első alkalommal nyer?  NEM 1,53 (nálam Price, MvG vs Smith alapon 2:1-hez az esély, hogy már egy korábbi világbajnok nyer idén is..)

Kiesés ideje: Peter Wright - negyeddöntő 6.5 (ezt indokoltam a szövegben)

Torna párosítás: Chizzy - Aspinall H 1.80, Cross - Dimitri H 1.83

Torna legtöbb 180-a: M. Smith 4,00

Végső győztesre betoltam 2 tippet: Rock (17.00)/ Cross (25.00)

Barney gőzelmén még gondolkodom, de azt csak a szívem akarja, az agyam azt mondja kidobott pénz  :D


Idézetet írta: gerry Dátum december 11, 2022, 17:29:01Végső győztesre betoltam 2 tippet: Rock (17.00)/ Cross (25.00)

Barney gőzelmén még gondolkodom, de azt csak a szívem akarja, az agyam azt mondja kidobott pénz  :D

Azert ha valasztani kellene, hogy Josh Rock vagy Barney vegso gyozelme a kidobott penz, nem feltetlen a masodik mogott lenne tobb szavazat... :D teljesen elfogulatlanul mondom ezt, egy vb teljesen mas teszta, mint amivel Rock eddig talalkozott, nem fuzok hozza tul sok remenyt.

Amikor Cross berobbant, kb ugyanaz volt a helyzet mint most Rock esetében, annyi, hogy Cross idősebb volt. De előtte 'sehol' nem volt, aztán csak megnyerte.  :D  Rock kb. nálam egy Michael Smith klón, azzal a különbséggel, hogy Rock már javított verzió, ő nyaktól felfelé is erős.

Barney nálam ilyen Adie Lewis kategória. Széles skálán mozoghat, de hogy végső győztes legyen... Azt a pénzt inkább küldd el nekem, vagy fogadd meg nálam, én is adok olyan szorzót, mint a bet365.

Wrightra kíváncsi leszek, azért ez a mizéria nem tesz jót neki, ő mostanában vagy vb-t nyer, vagy kiesik az elején. Én biztos menni fogok valamilyen szinten Wright ellen. Sajnos, de hát a sportfogadás nem érzelmekről kell, hogy szóljon.

Egy biztos, több jó meccs lesz, mint volt a foci vb-n, ráadásul azért is jó a darts, mert itt nem lehet bekkelni  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 12, 2022, 10:21:02Amikor Cross berobbant, kb ugyanaz volt a helyzet mint most Rock esetében, annyi, hogy Cross idősebb volt. De előtte 'sehol' nem volt, aztán csak megnyerte.  :D  Rock kb. nálam egy Michael Smith klón, azzal a különbséggel, hogy Rock már javított verzió, ő nyaktól felfelé is erős.

Barney nálam ilyen Adie Lewis kategória. Széles skálán mozoghat, de hogy végső győztes legyen... Azt a pénzt inkább küldd el nekem, vagy fogadd meg nálam, én is adok olyan szorzót, mint a bet365.

Wrightra kíváncsi leszek, azért ez a mizéria nem tesz jót neki, ő mostanában vagy vb-t nyer, vagy kiesik az elején. Én biztos menni fogok valamilyen szinten Wright ellen. Sajnos, de hát a sportfogadás nem érzelmekről kell, hogy szóljon.

Egy biztos, több jó meccs lesz, mint volt a foci vb-n, ráadásul azért is jó a darts, mert itt nem lehet bekkelni  ;D
Idézetet írta: oakland23 Dátum december 12, 2022, 10:21:02Amikor Cross berobbant, kb ugyanaz volt a helyzet mint most Rock esetében, annyi, hogy Cross idősebb volt. De előtte 'sehol' nem volt, aztán csak megnyerte.  :D  Rock kb. nálam egy Michael Smith klón, azzal a különbséggel, hogy Rock már javított verzió, ő nyaktól felfelé is erős.

Fu hat nem tudom.. Nincs semmi bajom a sraccal, de nem teljesen ertem a hypeot korulotte. Nyert egy Players Championship fordulot, egy ifi vbt (ami igazabol egy semmilyen erteku cim) es dobott egy 9 nyilast a Grand Slamen. Ezenkivul oke, komoly atlagokat hoz, de igazabol meg 8-ba sem jutott egy komolyabb tornan sem iden. Lehet, hogy kesobb lehet benne valami nagy dolog is, de nem gondolom, hogy ez most kijonne mar. Nekem egyebkent tovabbra is az a tippem, hogy jonni fog nala a hullamvolgy elobb-utobb, amivel helyere kerul es nem lesz belole sem nagy jatekos.

#13 december 12, 2022, 22:54:32, oakland23
Én sem mondom, hogy megnyeri, de hogy egy meccsen senki ellen nem mernék ellene tenni, az is fix.

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 12, 2022, 19:26:13Én sem mondom, hogy megnyeri, de hogy egy meccsen senki ellen nem mernék tenni rá, az is fix.

Na ezzel egyetértek, bárkire veszélyes lehet, de vb-t nyerni neki nagyon nagyon korai lenne egy "jó" fél-szezon után. :D