Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



19:00:00   TSV Buchbach   -   SpVgg Bayreuth   1.fi.-re   83!   ger-bay
20:00:00   FC Den Bosch   -   FC Emmen   1.fi.-re   83!   ned2
20:00:00   FC Eindhoven   -   Almere City FC   1.fi.-re   91!   ned2
20:00:00   FC Volendam   -   Jong Ajax   2.fi.   91!   ned2
20:00:00   Jong PSV   -   FC Dordrecht   1.fi.-re   88%!   ned2

A Den Bosch meccs 20:45től indul csak.
Végül elhalasztották...

A német ifiket most hanyagolom, csak a késő délutáni, esti meccseket néztem át.
Egy ment át a szürőn csak:
19:00   St. Gallen   -   FC Thun 1.fi. 83%

(második félidőre is jó-90%)

16:30:00   Jeunesse Esch   -   US Esch   1.fi.-re   83!   lux
16:30:00   Progrès Niedercorn   -   RFCU Luxemburg   1.fi.-re   83!   lux
19:00:00   St. Gallen   -   Lausanne-Sport   2.fi.   91!   sui1

Foci VB esélylatolgatás:
két oldalról közelítem meg, először a bukik által legesélyesebbnek tartott csapatok közül nézem meg ki az esélyes szerintem, majd pedig végigveszem kik lehetnek a meglepetéscsapatok az orosz vb-n!
A bukik szerint a két legesélyesebb csapat brazília és németország.
Brazília 5,0-ös oddsa a legalacsonyabb, és itt egyet kell értenem velük!
Ez a brazíl csapat már nem az aki az elödöntőig defenzív focival elküzdötte magát, majd megszégyenítő vereséget kapott a fritzektől! Újra tipikus szamba foci, és egyfajta világválogatott, a világ legjobb csapatainak legjobb játékosaiből összeválogatva. Ha nem lesz nagy meglepi, akkor őket döntőbe várom.(ez ugye a papírforma)

Nézzük a meglepetést: egy érdekességgel kezdem.
Az eddigi 20 vb rendező országai közül dél-afrikát és az usa-t leszámítva mindenki eljutott legalább a 8 közé!
Vagyis az oroszok menetelésére érdemes tenni.(13 alkalommal pedig elödöntőig vagy döntőig menetelt a rendező ország csapata, néha nem kis bírói hátszéllel)
Ami nekem tetsző fogadási lehetőség: eddig még nem győztes csapat nyer! Ha arra teszünk hogy új világbajnokot avatunk, akkor egy belga,portugál,kolumbiai esetleg horvát győzelemmel is beérhetünk(nigéria, szenegál és társait nem említettem érthető okokból. az azért óriási meglepi lenne ha 50-es odds feletti ország nyerne.)
erre ugyan csak 4,00-es a szorzó, de én látok benne fantáziát.
Ha mindenképpen szolót akarunk akkor a belga ,portugál győzelem fizet szépen:
belgium 12,00
portugália 26,00
horvátország 34,00
ha több csapatot is megjátszunk, akkor figyeljünk melyik ágon ki menetelhet.
brazília, franciaország a felső ágon van, németország, spanyolország pl az alsón.
Tehát egy német-spanyol döntő pl nem jöhet létre. Érdemes különböző ágról fogadni 1-1, vagy 2-2 nemzetet.

Gyér mára a felhozatal:
12:00:00   Tianjin Quanjian   -   Shanghai Shenhua   2.fi.   100!   chi
12:00:00   Valencia CF   -   Deportivo La Coruña   1.fi.-re   83!   esp


Mára pár norvég2 meccs:
15:00:00   Ullensaker/Kisa   -   Tromsdalen UIL   2.fi.   90 !   nor2
18:00:00   Nest-Sotra   -   Aalesund FK   1.fi.-re   100!   nor2

18:00:00   Strommen IF   -   Notodden FK   2.fi.   90 !   nor2

Nézzük miben látok fantáziát a mai vb meccseken:
Argentina-Izland
Ha nyernek az argentinok, akkor nagyon szenvedősen, gólra nem igazán raknék. Nem kizárt egy óriási 0-0 sem, mert az izlandiak nem könnyen megzavarhatóak, pláne egy számomra fantáziátlan, nem egységes argentin csapat által..
Próbálkozni fognak, és simán lehet hogy egy korai argentin gól után over lesz belőle, de aki szögletezik az biztos tolni fogja, mert ha gól nem is lesz, de a sok szélen vezetett argentin támadásból sok szögletnek illene beesni.
Peru-Dánia
Óriási lutri! Mindkét csapat ott van a szeren. Peru okozhat meglepetést vb szinten is, de Dánia szintén.
Mindkét csapat gólt szerezt tolnék ha gólra tennék. Megérzésem kicsit Peru felé húz, lehet Eriksen kevés lesz(akárcsak Messi az argentinoknál) hogy lehozzák a vikingek.Gólok lesznek szerintem az nem kérdés.
Horvátország-Nigéria
Első megérzésem egy szenvedős 1-0 a horvátoknak. Nigéria már rég nem az a csapat akinek az 1994-es vb-n egy fél világ szurkolt a szimpatikus támadó játékuk miatt. Védekeznek ezerrel, mint a legtöbb afrikai csapat sajnos..
Egyiptom is elérte a fogalmatlan Urukkal szemben hogy az utolsó percben esett csak gól. Itt is hasonlót érzek.

Egy ilyenem van:
Felett 4.5
Argentína v Izland
(1. félidő szögletek - ázsiai hendikep)
16/06/2018   Egyik sem   
1,750


meg egy triplám amiből kettő lejött:
1   Franciaország
Franciaország v Ausztrália (Játékidő eredménye) 16/06/2018   Egyik sem    1,50 Nyert

2   Peru
Peru v Dánia (Játékidő eredménye) 16/06/2018   Egyik sem    3,40 Függőben 3   Igen
Argentína v Izland (Mindkét csapat szerez gólt) 16/06/2018   Egyik sem    2,37 Nyert
Többszörös

Egy kis gólos statisztika a vb csapatokról:

Nézzük a mai meccseket:
Costa Rica-Szerbia
Mindkét csapat tudja hogy brazília és svájc mellett csak akkor mehetnek tovább ha ezt a meccset hozzák.
Ennek ellenére gólt nem tudok elképzelni csak szerb oldalon. Costa Rica 1,8-as átlaga a felkészülési meccseken mindent elmond..(ez ugye nem csak a rugott, hanem a kapott gólokat is tartalmazza..).
Ha defenzíven kezdenek nem sokat érhetnek el egy szintén védekezésben kiváló szerb csapat ellen, ha támadnak(amit kell nincs mese) akkor viszont hamar eldőlhet a meccs..
Ami még szinte biztos: feszültség lesz bőven, ez pedig hozz majd sok-sok lapot..
Németország-Mexikó
Annak ellenére hogy a csoport két legvalószínübb továbbjutója, elég sima német győzelmet várok..
Over biztos, olyan 3-1es meccs néz ki.
(konföderációs kupán 4-1re verték őket a németek szocsiban..)
Mexikó nagyon készül, utolsó 8 felkészülésit csak európai csapat ellen tolták. Kisebb-nagyobb sikerrel.
Németek is eléggé eltoszták a felkészülésiket, de hozzájuk mérhető szintű ellenfelekkel treniroztak.
Brazíl,francia,spanyol,angol meccs is volt, 3x és két vereség..

Az első sárga előtt toltam meg éppen:
felett 2.5
Costa Rica v Szerbia
(Büntetőlapok száma)

17/06/2018   Egyik sem   
1,72

végigszenvedtem felvételről a svéd-koreai meccset..
kár volt, annyit láttam hogy mindkét fél végigszabálytalankodta a full meccset..annyival nyertek a svédek hogy az egyik szerencsétlen koreai a kapu előtt szabálytalankodott, és értékesítették a büntetőt(ami ezen a vébén lassan nagy szónak számít..), mindkét csapat mehet a levesbe szerintem..nincs bennük érték..tördelik a focit a sok szabálytalansággal, mintha régi olasz focit látnék. Remélem kiesnek.