Üdvözletek!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Boldog Karacsonyt !

Boldog Karácsonyt Minden Fórumtagnak!

Boldog Karácsonyt!  :)

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!  :)

Boldog Új Évet kívánok minden Fórumtársamnak! Legalább nullszaldós legyen 2021 a sportfogadásban, de az sem baj, ha haszonnal zárul.

Stílszerűen ez volt a 8500. hozzászólásom.

Mindenkinek boldog,sikerekben gazdag új évet kívánok!Igyatok,amennyi jól esik,lassan én is belekezdek(még maradt tavalyról tűzijáték,majd fel lövöm, fogyjon el :police:)Jővőre is sok zöld tippet mindenkinek!BUÉK!

Boldog Anyák Napját!

Ahogy képzelem, nem sok anya lehet a fórumon, nem kioktatásként hozom fel a témát, de nekem már se édesanyám, se nagymamám, szóval aki teheti, mindenképp köszöntse fel az anyukáját, nagyiját. Így hogy én már nem tehetem meg, piszok rossz érzés, ilyenkor már késő. Tényleg nem okoskodni akartam :)

Idézetet írta: TiB Dátum május 02, 2021, 06:57:18
Boldog Anyák Napját!

Ahogy képzelem, nem sok anya lehet a fórumon, nem kioktatásként hozom fel a témát, de nekem már se édesanyám, se nagymamám, szóval aki teheti, mindenképp köszöntse fel az anyukáját, nagyiját. Így hogy én már nem tehetem meg, piszok rossz érzés, ilyenkor már késő. Tényleg nem okoskodni akartam :)
Úgy biz. Nálam dettó, anyu, nagyi már nincs, de épp most értem haza a virágokkal, a fiúk még alszanak, megbízást kaptam este.😎

Azt hiszem kifórumoztam magam az idei évre, mindig vannak techmentes napjaim, szóval jövőre újra borzolom a kedélyeket nagyseggű nőkkel, amatőr tippekkel, észosztással.

Kellemes Karácsonyt és Boldog Új Évet fórumtársak, pihenjetek, ha van lesz rá időtök, igyatok egyetek jókat, kerüljétek a politikán meg a covidon vitázó rokonokat a családi ebéden :)


Két hét techmentesség nem lesz kicsit sok? ??? Kellesz a fórumnak, mint ...  jó hasonlat nem jutott az eszembe, szóval nagyon ;D

De érthető és még lehet követem is a példádat. Jó pihit és Kellemes Ünnepeket! :beerchug:
Azért jövőre ugyanitt ;)

Egészségben, békességben boldog Karácsonyt kívánok minden "orgos" tagnak!! Erre a három napra tegyétek félre a téteket, és lazuljatok egy jót!!! Akinek esetleg pedig munka van (mentő, tűzoltó, rendőr) annak kitartást és maximális respect!!!


Boldog karácsonyt mindenkinek

Boldog, Békés Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!

https://www.youtube.com/watch?v=m5N9IHqqGcA

Békés boldog Karácsony kívánok minden SPForg tagnak !!!