Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok! Szeretném megkérdezni, nektek milyen tapasztalataitok vannak ezen az oldalon a hitelesítèssel? Elküldtem minden dokumentumot nekik, eltelt 72 óra, erre azt válaszolják hogy még egyeztetni kell a managementtel. Kicsit lassúnak tartom a folyamatot.

Sziasztok.
Kaptam freebet-et,viszont e-mail nem jött róla. 
Nézzetek rá, hátha nektek is van.  :beerchug:

Szerintem ezt csak a tegnapi játékodért kaptad a napi freebetet. Itt feltöltési bónusz van 33%-os.

Nekem freebet és feltöltési bónusz is érkezett.

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 16, 2023, 15:16:55Szerintem ezt csak a tegnapi játékodért kaptad a napi freebetet. Itt feltöltési bónusz van 33%-os.
Idézetet írta: curpy82 Dátum június 16, 2023, 15:16:55Szerintem ezt csak a tegnapi játékodért kaptad a napi freebetet. Itt feltöltési bónusz van 33%-os.
Nem nem. Régóta nem fizettem be ide. 50%-os feltöltési bónusz és 2000 freebet jött. Havernak 4000 freebet.  De akkor nem tudom mi alapján osztogatják.  :redchug:

Nincs benne logika. Nekem 2000 freebet + 100% feltöltési 30.000 Ft-ig.

Nézzetek rá a számlára, Wimbledon okán nekem küldtek feltöltési bónuszt! Gondolom megint mindenkinek más ajánlat, de hátha van, akinek használható!

Gondolom nem csak én kaptam, ha mégis, elnézést a téves riasztásért  ;D

Sziasztok!

PremiumBULL-ra VISA Revolutos kártyáról, lehet be és kifizetni?
Előre is köszi ha valaki segít és kipróbálta már.

Nektek működik a napi labdarúgás tippjáték? Nekem egy ideje nem létező oldalra visz a link, amikor tippelnék.

Idézetet írta: Assassin Dátum július 24, 2023, 08:54:24Nektek működik a napi labdarúgás tippjáték? Nekem egy ideje nem létező oldalra visz a link, amikor tippelnék.

5 napja én is ezt tapasztalom.
"Sajnáljuk a keresett oldal nem található".

Idézetet írta: curpy82 Dátum július 24, 2023, 11:47:145 napja én is ezt tapasztalom.
"Sajnáljuk a keresett oldal nem található".


Csak ide kellett írnom: már ismét működik.

Kaptma egy 100%-os max 50 euro bonust ha Revoluttal vagy Paysafecarddal fizetek be.Én meg azt hittem hogy már nem is múlödik az oldal.Ti is kaptatok?

Én kettőt kaptam.
Az egyik egy 2000 huf-os freebetet és egy 50%-os befizetési bónuszt tartalmaz, amihez max 16 ezret kaphatsz pluszban.
A másik az ugyanaz mint neked(revolut vagy paysafe befizetés), csak nekem 40 ezer forintig 100%-os.

Idézetet írta: curpy82 Dátum október 03, 2023, 11:47:56Én kettőt kaptam.
Az egyik egy 2000 huf-os freebetet és egy 50%-os befizetési bónuszt tartalmaz, amihez max 16 ezret kaphatsz pluszban.
A másik az ugyanaz mint neked(revolut vagy paysafe befizetés), csak nekem 40 ezer forintig 100%-os.

Érdekes volt ez a bónusz. Feltöltöttem tegnap paysafe-vel 40 ezret és ma mind a két bónuszt megkaptam, ezzel az egy feltöltéssel. 16+40 így a bónusz. Korrekt!

A 16-os sajnos elment, de a 40-es jött. Még szerencse, hogy először azt írták jóvá.