PDC World Cup of Darts 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


május 31, 2019, 13:56:12, SPF Admin
PDC World Cup of Darts 2019
Június 6-9.

Itt lehet beszélgetni a World Cup of Darts eseményeiről.  :topbet_125:

Érdekes egy vb lesz ez az tuti, valamiért úgy érzem az ázsiai kontinens szépet fog menni, ők ugye főleg softosok, de azért nem áll tőlük távol a steel sem...
A kiemeltek közül a wales-iek igazából megszívták, Szingapúrral játszani első körben minden, csak nem kellemes, megkérdezhetik Wrightékat nyugodtan, tudnak segíteni.. :D  Második körben pedig jöhetnek a japók Muramatsuval meg Asadaval, ami megint minden, csak nem egyszerű, én a japánokat egy kicsit titkos esélyesnek tartom, első meccsük sima, aztán azért nem lesz könnyű meccsük, de minőségi játékosok mindketten, jó lesz ez a csapat.
Igazából a hollandok nálam a fő esélyesek, Wattimena nem biztos hogy gyengíti ezt a csapatot, sőt, Gerwen meg Gerwen, a fontos eseményeket úgyis behúzza, jöhet szembe bárki mostanában...
Nagy kérdés a skótok játéka, ugye Garyt nem láttuk játszani kb a vb óta, Wright meg egyszer 110-es átlagot tol, utána meg 83-at, igazából könnyű águk van a negyeddöntőig, Dánia, majd Brazília/Svédország, azért ez csemege nekik, a negyeddöntőben jöhet egy Belgium/Németország, az már keményebb dió, de ott ugye már jönnek az egyéni meccsek, ahol azért csak ki kellene jönnie a tudáskülönbségnek, érdekes lesz az első meccsen látni, mennyire van Gary is meccsben, aztán majd utána max lehet őket pakolni.
Észak-íreknek is a negyeddöntő sima, ők is jól tolják általában ezt a páros vb-t, Gurney azért egy kretén jó játékos, Dolan is stabil 90+ra képes azért, negyeddöntőig ki van kövezve az út, aztán majd jön valaki a Wales/Szingapúr/Japán trióból nekik, az már megint 50-50...
Anglia az első kiemelt, hát érdekes egy páros lesz a Cross-Smith, Smithnek a vb döntő óta nem igazán adja a játék, Wayne Mardle szerint már az első körben a filippínók megfoghatják őket, az mondjuk igaz, hogy mind Ilagamtől, mind Malicdemtől láttunk már csoda játékot akár vb-n is, azért az elején ha elvesztik a fonalat, hamar 2-3 leges hátrányban találhatják magukat, izgalmas meccs lehet abból, Smith-re kíváncsi leszek, ő ugye elég ritmusos pörgős játékos, az első körben nem 1 játékost kell majd kivárnia, hanem 3-at hogy dobjon, érdekes lesz, remélem lesz belőle egy parázs meccs :)
Kicsit a mieinkről... Németországban a németeket kapni nem egy leányálom, bár Schindler egy éve nem találja a játékát, azért húzni fogják egymást, láttuk már az elmúlt években, hogy mennyire el tudják kapni a fonalat, igazából nálunk szerintem inkább egy kis ellentét lesz a két játékos között, mint felspanolás (remélem azért, hogy nem..), nem hiszem hogy sok esélyünk lenne, de hátha!

A csapatok felállásai:


A sorsolás pedig:



World Cup of Darts: Csak a csodában bízhatunk

A csütörtök este induló darts csapat-világbajnokság nyitónapján a magyar válogatott - Székely Pál és Végső János - is színpadra lép a házigazda németek ellen! Óriási, már-már csodaszámba menő bravúr kellene, hogy ezúttal sikeresen túllépjünk az első fordu Olvasd tovább


Ami sima lesz ma (nyilvan nincs is rajuk kulonosebb odds):
Japan, eszak-ir, nemet, skot

Szingapurra meg hendivel is egesz jo odds van, en nagyon erzem bennuk a lehetoseget...az over is jo lehet ebbol kifolyolag, 7.5 over 2,25




Idézetet írta: peshark Dátum június 06, 2019, 10:05:36
Ami sima lesz ma (nyilvan nincs is rajuk kulonosebb odds):
Japan, eszak-ir, nemet, skot

Szingapurra meg hendivel is egesz jo odds van, en nagyon erzem bennuk a lehetoseget...az over is jo lehet ebbol kifolyolag, 7.5 over 2,25

A sima ír?

Idézetet írta: Greipel Dátum június 06, 2019, 11:54:52
A sima ír?

Annak is simanak kell lennie csak egyelore a mai meccseket neztem igy hirtelen :D

Litvánok esetleg meglepire 2,20-ért?

A litvánok győzelme aligha lenne meglepetés. Picit a szorzók alapján esélytelenebb, de amúgy kb. 50/50-es meccs szerintem. Penge Paliék győzelme az lenne csak a meglepetés  :D

Labanauskas huzhatja a litvan csapatot, egyaltalan nem rossz gondolat, csak dartsban nem azeretem az ilyen 50-50 meccseket.. :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 06, 2019, 13:15:52
Penge Paliék győzelme az lenne csak a meglepetés  :D

Inkább csoda... ;D

Tegnap Gurneyék elbaltázták, mondjuk minek írok be ilyen kis hülye oddsot, mikor a Szingapúr meg lazán jön..  ::) ;D Amúgy olvastam twitteren, hogy Price tegnap este érkezett meg amerikai nyaralásából a helyszínre, mondjuk ha jetlag-ed van úgy nem biztos hogy jól esik a legnagyobb színpadon játszani..

Mai esélyek:

USA szerintem sima lesz, Kanada is, lengyel-cseh nagy meccs lehet az ilyen tipik 5-4 vmelyik irányba, az over nekem ott tetszik, Rata sem az igazi mostanában, a dupláknál végképp nem azért a cseheknél Sedlacek, Jirkal jó kis nevek, még nyerhetnek is Sedlacekék (7.5 leg felett 1,80).  Írek simázzák, angoloknak viszont meggyűlhet a bajuk a fülöp-szigeteki játékosokkal, az közel sem lesz olyan sima, mint az oddsok mutatják szerintem (7.5 leg felett 2,62). Osztrákok csak nyernek, ausszi meccs nálam bármi lehet, hollandok meg ha nem is könnyen de behúzzák, ezen a két tippen kívül nagyon nem raknék ma semmit..

Ha lesznek külön játékosokra lebontva is oddsok, akkor nálam elég tuti Asada az öreg ellen. Meg amúgy Japán is, ha ott Asada nyerne, Muramatsut biztosra veszem Harith Lim ellen.

Idézetet írta: Greipel Dátum június 08, 2019, 10:07:35
Ha lesznek külön játékosokra lebontva is oddsok, akkor nálam elég tuti Asada az öreg ellen. Meg amúgy Japán is, ha ott Asada nyerne, Muramatsut biztosra veszem Harith Lim ellen.

Komolyan? :D miért gondolod így? nálam az full 50-50 párosítás, Harith Lim is tud jól játszani, az örep Pault senkinek nem kell bemutatni, amúgy is fogadhatatlan ez az egész, hát még ez a meccs, 1-2 duplán múlik majd az egész szerintem

Idézetet írta: peshark Dátum június 08, 2019, 10:09:18
Komolyan? :D miért gondolod így? nálam az full 50-50 párosítás, Harith Lim is tud jól játszani, az örep Pault senkinek nem kell bemutatni, amúgy is fogadhatatlan ez az egész, hát még ez a meccs, 1-2 duplán múlik majd az egész szerintem

Párosban full 50-50, jól kiegészítik egymást, de Harith-ot nem láttam még egyesben jól játszani, max talán Ronny ellen abban az évben, amikor kiejtették az skótokat. Ötletelés ez csak.  :)

Dél-Afrika győzelmét néztem Új-Zéland ellen, hogy látjátok? Új-Zélandot már a litvánok ellen is verettem, az sima volt, most annál csak szorosabb lehet. Dél-Afrika első meccsét játszotta ebben a felállásban és verték is Gurneyéket (meccsét nem láttam szóval nemtudom mennyire az ő érdemük volt), ami nem kis teljesítmény. Most ugye már van egyéni is, ahol Petersen veri Puhát szerintem, Harris meg Bouwerst, ezzel 1-1, úgyhogy a páros dönt, ott meg lehet ráció a dél-afrikai győzelemben.

Japánnal is szemeztem, szerintem ott is benne lehet egy esetleges "meglepi".

Kisebb szorzók közül skót, ausztrál, holland ami szerintem jó lesz.

Az is teljesen 50-50 (rsa-nzl), ha erzed rakni kell, ha nem akkor inkabb hagyni a fenebe :D

Skot meg holland nagy tuti, de hat odds sincs rajuk nagyon..